Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hølondløpet 2012 IL Leik 12. august 2012

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

1:13:10

+0:00

2.

Line Sølberg

Leik

1:13:42

+0:32

3.

Helga Stenvik

Byåsen IL

1:56:57

+43:47

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

1:53:17

+0:00

Klasse: H70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:06:11

+0:00

2.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:12:58

+6:47

3.

Robert Strøm

Wing OK

1:22:32

+16:21

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:49:07

+42:56

Klasse: Trim kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:10:40

+0:00

2.

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:25:26

+14:46

3.

Jørgen Stenvik

Klubbløs

1:31:44

+21:04

4.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

1:48:45

+38:05

5.

Sonja Irene Forseth

OL Trollelg

1:51:09

+40:29

6.

Kristin Sølberg

Leik

1:58:31

+47:51

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

29:03

83 84 85 77 78 79 80 70 81

DSQ

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

2:17:39

70 81

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Leik

1:19:40

+0:00

DSQ

Brynjar Forseth

OL Trollelg

1:08:55

97 70 80 91 81

DSQ

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

1:37:55

95 97 70 80 91

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

1:17:34

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

1:36:30

+18:56

3.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

1:55:03

+37:29

4.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

2:24:10

+1:06:36

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:28:04

+0:00

2.

Hege Holth Johannesen

NTNUI

1:37:04

+9:00

3.

Tone Almås

Leik

1:41:21

+13:17

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

Leik

1:23:34

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:53:06

+29:32

3.

Øystein Åsmul

OL Trollelg

1:53:15

+29:41

4.

Oddbjørn Syrstad

Leik

2:07:32

+43:58

5.

Asbjørn Bjerkenås

Leik

2:43:22

+1:19:48

Klasse: Trim mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik

1:23:47

+0:00

2.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:25:39

+1:52

3.

Bjørn Peder Løvås

OK Nidarøst

1:38:15

+14:28

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

1:41:41

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:43:22

+1:41

3.

Sindre Johannesen

Freidig

2:01:41

+20:00

4.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

2:03:16

+21:35

5.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

2:13:04

+31:23

6.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

2:14:26

+32:45

7.

Ola Keiserås

Leik

2:20:24

+38:43

8.

Brage Keiserås

Leik

2:20:42

+39:01

9.

Vegard Hansen

OL Trollelg

2:23:15

+41:34

10.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

2:25:51

+44:10

11.

Runar Krognes

Leik

2:30:12

+48:31

12.

Geir Inge Keiserås

Leik

2:59:06

+1:17:25

DSQ

Ingebrigt Eid

Leik

2:00:01

83 88 93 84 72 74 75 76 97 70 91

DSQ

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

2:01:23

94 96 85 84


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 november 2012, 21:58:28

Arrangør:

Leik, IL

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48