Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap 21. august 2012

Klasse: 1: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Bogen Arenth

IF Sturla

18:07

+0:00

2.

Hedda Ask

Lierbygda OL

23:00

+4:53

3.

Marie Heggelund

Lierbygda O-lag

23:32

+5:25

4.

Nora Hansen

Røyken OL

27:14

+9:07

Klasse: 1: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Strand

Lierbygda O-lag

18:13

+0:00

2.

Eivind Heggelund

Lierbygda O-lag

19:02

+0:49

100

3.

Kristoffer Hubschle

Røyken O-lag

24:33

+6:20

4.

Paul Norseng

IF Sturla

26:53

+8:40

Klasse: 2: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Charlotte Hansen

Røyken O-lag

32:25

+0:00

Klasse: 2: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Frydenlund

IF Sturla

38:18

+0:00

Klasse: 2: D 13- C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Agdesten

Røyken O-lag

27:46

+0:00

2.

Jorunn Schie

Røyken OL

1:07:10

+39:24

DSQ

Siri Heggelund

Lierbygda O-lag

19:20

167 147 148 169 100

Klasse: 2: H 13- C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

33:57

+0:00

2.

Torbjørn Bogen

IF Sturla

41:10

+7:13

Klasse: 3: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Lierbygda O-lag

28:54

+0:00

2.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

39:32

+10:38

3.

Kornelia L. Brurberg

IF Sturla

43:12

+14:18

Klasse: 3: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

28:42

+0:00

2.

Olav Heggelund

Lierbygda O-lag

33:09

+4:27

3.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

40:03

+11:21

4.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

47:06

+18:24

Klasse: 3:D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Verde

IF Sturla

37:21

+0:00

2.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

47:38

+10:17

3.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

1:04:04

+26:43

4.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

1:07:55

+30:34

Klasse: 3: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Høymyr

IF Sturla

41:09

+0:00

2.

Kristian Nøss

Røyken OL

47:28

+6:19

3.

Tom Sletner

Røyken OL

55:46

+14:37

DSQ

Sigbjørn Hellerud

Røyken O-lag

5:09

160 161 162 163 168 148 169 100

Klasse: 3: H 15- B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Hübschle

IF Sturla

37:08

+0:00

Innsendt korreksjon

Klasse: 4: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Arntzen

Lierbygda OL

42:48

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda O-lag

45:38

+2:50

Klasse: 4: D 17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

37:56

+0:00

2.

Julia Pleian

Asker Skiklubb

50:07

+12:11

3.

Selma Øfsthus Gravir

Asker SK

54:08

+16:12

4.

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

1:01:23

+23:27

5.

Kari Strand

Lierbygda O-lag

1:04:29

+26:33

Klasse: 4: D 40-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken O-lag

48:33

+0:00

2.

Ida Syversen

Røyken O-lag

49:15

+0:42

3.

Bjørg Svanberg

Røyken O-lag

50:03

+1:30

4.

Tone Skram

Røyken O-lag

52:33

+4:00

5.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

53:49

+5:16

6.

Gunhild Hennum

Lierbygda O-lag

54:46

+6:13

7.

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

1:03:18

+14:45

8.

Eva Syversen

Røyken O-lag

1:05:42

+17:09

Klasse: 4: H 50-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

34:11

+0:00

2.

Trond Halvorsen

Røyken O-lag

43:52

+9:41

3.

Kjell Svanberg

Røyken O-lag

44:45

+10:34

4.

Bjarne Tokheim

Lierbygda

45:45

+11:34

5.

Morten Johannessen

Røyken OL

46:22

+12:11

6.

Christian Bugge

Røyken O-lag

55:15

+21:04

7.

Ivar L. Berg

Sturla, IF

58:52

+24:41

Klasse: 5: H 17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Thon

Sturla, IF

36:22

+0:00

2.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

41:28

+5:06

3.

Lars Henrik Verde Thon

Sturla, IF

44:32

+8:10

4.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

44:54

+8:32

5.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

46:41

+10:19

6.

Erlend Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

46:51

+10:29

6.

Ukjent 168830

Asker Skiklubb

46:51

+10:29

8.

Ingrid Guldbrandsen

Asker SK

50:44

+14:22

9.

Ukjent 160741

Asker Skiklubb

52:56

+16:34

10.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

54:57

+18:35

11.

Helle Vári

IF Sturla

57:06

+20:44

DSQ

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

44:04

171 172 164 168 148 169 100

DSQ

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

53:05

171 172 164 166

DSQ

Ukjent 160762

Asker Skiklubb

57:20

171 172 164

DSQ

Sindre Gylver

Asker SK

58:50

166 170 168

Klasse: 5: H 40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

39:22

+0:00

2.

Tibor Vári

IF Sturla

44:59

+5:37

3.

Lars Heggelund

Lierbygda O-lag

46:45

+7:23

4.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

49:02

+9:40

5.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

53:46

+14:24

6.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda O-lag

57:32

+18:10


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2012, 10:46:30

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74