Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Råtassløp 3 og Rekruttløp Hosle 27. august 2012

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Ying Raadim Berntsen

Fossum IF

37:05

Oda Scheele

Nydalens SK

42:26

Lin Marte Andorsen

Heming Orientering

43:37

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

23:47

Yngvild Langedal Breivik

Nydalens SK

40:15

Eline Bryne

Heming Orientering

35:27

Tilde Eine

Fossum IF

23:24

Anna Trindade Eriksen

Nydalens SK

30:57

Theresa Fürstenberg

Nydalens SK

35:13

Ingvild Høydal

Nydalens SK

22:16

Ingrid Gylterud Kvålsgard

Fossum IF

16:23

Ea Lunøe

Nydalens SK

36:08

Ingrid Madslien

Nydalens SK

22:56

Maaike Mans

Nydalens SK

25:37

Dorthe Martinussen

Fossum IF

32:40

Silje Berner Myhre

Fossum IF

23:51

Ragne Norrud

Fossum IF

17:52

Idunn Cecilie Rolfsen

Heming Orientering

35:29

Marte Skei

Nydalens SK

26:49

Martine Sogn-Larssen

Heming Orientering

32:25

Ane Straumsheim

Fossum IF

28:33

Emma Stubberud

Nydalens SK

41:57

Johanne Systad

Nydalens SK

25:37

Tuva Thiis

Nydalens SK

41:57

Ragne Wiklund

Nydalens SK

17:42

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

27:46

Nora Berlin

Heming Orientering

26:21

Nora Galåen

Nydalens SK

37:50

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

28:31

Live Skattum

Fossum IF

28:54

Ninni Lund Holter

Heming/Njård OL

45:00

83

Pernille Katla

Fossum IF

26:42

Tora Drage Roti

Fossum IF

22:19

Kristine Evjen

Nydalens SK

42:09

Hedvig Pedersen

Nydalens SK

25:39

Mari Gåsbakk

Fossum IF

33:13

Tuva Lunde

Fossum IF

23:19

Rikard Tøkdal

Nydalens SK

38:12

Oda Maram

Heming Orientering

26:11

Jenny Hogstad

Nydalens SK

42:35

Hedda Forsen Gravem

Nydalens SK

42:42

Birgitta Kumar Westberg

Nydalens SK

33:22

Avlest

Tonje Rognerud Bøe

Fossum IF

22:22

134 138

Avlest

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

25:56

134

Avlest

Maren Karlsrud

Heming Orientering

34:49

148

Avlest

Emma Moisio

Heming

34:47

148

Avlest

Ingeborg Rolstad

Nydalens SK

38:03

130

Avlest

Kristiane Rolstad

Nydalens SK

38:05

130

Klasse: D 8-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Bakkevig

Heming Orientering

18:42

Marthe Brekke

Nydalens SK

23:57

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

30:35

Mari Eggen

Nydalens SK

30:51

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

22:08

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

33:37

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

31:29

Alva Kloster

Nydalens SK

27:23

Hannah Kvalfoss

Heming Orientering

16:54

Maria Lie-Thoresen

Nydalens SK

19:50

Hannah Mans

Nydalens SK

20:05

Filippa Marcussen

Nydalens SK

24:39

Mille Martinussen

Fossum IF

19:15

Celia Schmidt-Cisternas

Nydalens SK

37:53

Frida Skurdal

Nydalens SK

20:15

Frida Solsrud

Nydalens SK

21:05

Nora Elise Solstad

Heming Orientering

27:30

Oda Sørlie

Nydalens SK

21:35

Kristine Valen-Sendstad

Nydalens SK

33:36

Marie Valen-Sendstad

Nydalens SK

26:53

Pia Young Vik

Nydalens SK

19:16

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

29:27

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

23:28

Live Østvold

Heming Orientering

18:41

Tiril Espedal

Nydalens SK

29:11

Signe Holo

Fossum IF

42:48

Elise Nygård Thorseng

Fossum IF

42:52

Anna Thorjusen

Fossum IF

42:40

Marie Liland

Nydalens SK

16:34

Emilie Marie Krogsrud

Heming Orientering

22:03

Fride Rike Skisaler

Heming/Njård

22:16

Mari Brende

Fossum IF

22:07

Kristine Thorstensen

Nydalens SK

18:12

Susanna Salole Skjerven

Nydalens SK

30:32

Åste Weider Botten

Nydalen SK

24:36

Avlest

Felise Bøe

Nydalens SK

53:06

131 133 139 140 148 149 151 85 83

Avlest

Tiril Elisabeth Eggen

Nydalens SK

43:16

131 133 139 140

Avlest

Olivia Lorentzen Fragell

Heming Orientering

19:25

83

Avlest

Lea Mathilde Trong-Johansen

Nydalens SK

36:10

131 133 139 140

Avlest

Stine Rokne Vågen

Nydalens SK

39:54

133 139 151

Avlest

Ada Låhne

Fossum IF

41:05

149

Avlest

Villma Larsen

Nydalens SK

29:14

135 83

Avlest

Victotia Faglerud

Nydalens SK

25:07

133 83

Avlest

Juni Bakke Moan

Fossum IF

24:31

139

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

36:59

Gaute Bergan

Nydalens SK

22:41

Magnus Mortensen Hellum

Fossum IF

21:55

Marius Bakke

Fossum IF

39:26

Kristoffer Bryne

Heming Orientering

45:38

Tobias Espedal

Nydalens SK

37:42

Martin Flatemo

Nydalens SK

45:20

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

46:59

Tobias Fremming

Heming Orientering

22:21

Peter Gisholt

Fossum IF

29:14

Sand-Larsen Halvard Emil

Nydalens SK

28:49

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

19:04

Bendik Hovet

Heming Orientering

26:43

Sander Høiem

Heming Orientering

23:43

Isak Jonsson

Nydalens SK

17:18

Mikkel Katla

Fossum IF

30:12

Anders Kråkenes

Nydalens SK

38:32

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

24:25

Martha Nesheim Køber

Nydalens SK

19:01

William Bureid Onstad

Nydalens SK

29:00

Andre Pettersen-Dahl

Nydalens SK

31:22

Henrik Reusch

Heming Orientering

26:15

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

33:03

Didrik Lindløv Sand

Fossum IF

31:08

Knut Selstad

Fossum IF

18:42

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

21:39

Aasmund Skurdal

Nydalens SK

20:48

Alexander Smeby

Nydalens SK

19:48

Elias Stubberud

Nydalens SK

24:11

130 134 138 141 142 143 144

Håkon Sturød

Nydalens SK

15:26

David Thorvik

Nydalens SK

19:20

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

29:45

Trym Vannebo

Nydalens SK

38:37

Lars Young Vik

Nydalens SK

15:39

Iver Wang Johansen

Nydalens SK

24:25

August Syrdal Øen

Heming Orientering

35:06

134

Eirik Thunshelle Øvstedal

Nydalens SK

47:03

Sigurd Grevstad

Fossum IF

24:44

Håkon Lordheim

Lommedalens IL

37:55

Joakim Jernberg

Nydalens SK

23:19

Krisian Haukås

Fossum IF

43:18

Harald Ramm Haugland

Fossum IF

18:51

Olav Birkelamd

Fossum IF

34:14

Håvard Birkeland

Fossum IF

34:17

William Hjelme Vickery

Nydalens SK

52:09

Avlest

Mathias Øivind Andresen

Nydalens SK

25:46

134 135

Avlest

Tord Johan Espe

Nydalens SK

25:54

134 135

Avlest

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

16:02

134

Avlest

Eirik Heir

Nydalens SK

25:46

134 142 143 144 100 145 148 149 151 85 83

Avlest

Tobias Lømo

Nydalens SK

23:28

134

Avlest

Håvard Prytz

Nydalens SK

29:33

138

Avlest

Adrian Hole

Fossum IF

26:51

148 149 151 85

Avlest

Anders Larsen

Nydalen SK

21:14

130 134 138 141 142 143 144

Klasse: H 8-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nicolai Baklund

Heming Orientering

27:48

Arild Baumann

Heming Orientering

21:07

Halfdan Baumann

Heming Orientering

34:58

131 139 140

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

19:05

Ole Hungnes Korperud

Nydalens SK

34:15

Kristian Natvig

Nydalens SK

21:27

Henrik Nesse

Heming Orientering

21:04

Eirik Frydenlund Norling

Nydalens SK

22:53

Eivind Nyberg

Nydalens SK

20:20

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

19:18

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

15:55

Sigurd Lie Søvold

Fossum IF

19:15

Eivind Tautra Hagen

Nydalens SK

34:08

Oskar Børnick Tveit

Nydalens SK

22:27

Albert Vagstein-Omholt

Nydalens SK

25:00

Ask Hoaas Østereng

Heming Orientering

24:26

Axel Aalde

Nydalens SK

21:33

Lauritz Sogn-Larssen

Heming Orientering

25:33

Kristian Østermann

Heming Orientering

21:15

Andreas Lerø

Fossum IF

22:34

Erik Sørlie

Nydalens SK

30:51

Jacob Krogsrud

Heming Orientering

19:33

Sindre Steen

Fossum IF

19:04

Iver Herberg-Aas

Nydalens SK

32:13

Sivert Ahlquist

Nydalens SK

27:02

Johannes Galåen

Nydalens SK

27:17

Marius Tendrup Olsen

Nydalens SK

41:08

Michael Skjerven

Nydalens SK

30:12

Grunde Brottveit

Nydalens SK

35:25

Martin Dege

Fossum IF

19:12

Sigrid Røsten Thorsvik

Heming Orientering

24:50

Avlest

Elia Thorvik

Nydalens SK

27:36

131 139 140

Avlest

Henrik Siger Voldme

Fossum IF

15:55

148 149 151 85

Klasse: N-åpen Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odin Gammeli-Messel

Koll

26:58

Balder Gammeli-Messel

Koll

26:45

Klasse: D 8-12N Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emmeline Lange

Tyrving IL

34:04

Alexandra Lange

Tyrving IL

33:57

Linnea Holst

Tyrving IL

33:36

Kaia Bjønnes

IL Tyrving

21:45

Kaisa Larsson

IL Tyrving

34:32

Juni Brandstorp

Tyrving IL

25:37

Kesia Steen

Tyrving IL

28:44

Avlest

Sara Edvinsen

Tyrving IL

31:57

139 140 100 145 148 149 151 85

Klasse: H 8-12N Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Robin Johansen F

Tyrving IL

41:24

Jonas Holm Slettemyr

Tyrving IL

41:21

Simen Aure Skogedal

Asker

18:47

Martin Birkeund

Asker

17:24

Johannes Berger

Tyrving IL

31:19

Sebastian Burno

Asker SK

32:16

Adriane Lauterer

Asker

19:41

Anders Holtan

Tyrving IL

18:49

Ola Holtan

Tyrving IL

18:54

Christian Løvenskiold

Try

27:59

Fabian Gjessing

Tyrving IL

31:22

Avlest

Erik Omfjord

Tyrving IL

26:01

133

Avlest

Adrian Lutmann

Tyrving IL

26:25

133

Avlest

Felix Finserud

Asker

18:34

132 83

Klasse: D 8-12 Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marthine Lindgren

Tyrving IL

45:34

Julie Meiniche

Tyrving IL

30:23

Mille Marie Hagen

Tyrving IL

27:36

Lisa Bjønnes

IL Tyrving

36:58

Ylva Haavardtun

Tyrving IL

34:29

Emma Larsson

Tyrving IL

34:41

Solveig Kildahl

Tyrving IL

30:46

Avlest

Julie Sofie Aas

Tyrving IL

45:47

144

Avlest

Oda Thrane

Tyrving IL

45:45

144

Klasse: H 8-12 Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Herman Kleivi

Tyrving IL

29:49

Amund Eriksen

Tyrving IL

49:12

83

Anders Juel Larsen

Tyrving IL

26:44

Khristian Juel Larsen

IL Tyrving

26:03

Lars Bratlie

Asker SK

26:54

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

35:15

Andreas Gjessing

Tyrving IL

28:26

Avlest

Sondre Ytterbø

Asker

17:59

141 142 143

Avlest

Morten Holm Askheim

Tyrving IL

21:20

134

Avlest

Mateusz Nilsen

Tyrving IL

21:54

134

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Mari Hove Bjerge

Fossum IF

41:09

149


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 august 2012, 21:12:14

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

222

Antall startet:

222