Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gate løp 6. februar 2008

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

33:53

+0:00

2.

Line H. Stenersen

Nidarøst, OK

36:24

+2:31

I mål

Astrid Vassenden

Wing OK

DNS

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karianne Ruud

Fredrikstad SK

40:53

+0:00

2.

Hanna Haugen Nordbrøden

Halden SK

42:11

+1:18

3.

Nina Smestad

Løten O-Lag

43:38

+2:45

4.

Sofie Aarnes

NTNUI

43:41

+2:48

5.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

45:38

+4:45

6.

Kine Sofie Sandstad

NTNUI

49:39

+8:46

7.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

49:45

+8:52

8.

Monica Aas Farbu

Nidarøst, OK

50:44

+9:51

9.

Marit Isachsen

Asker SK

53:05

+12:12

10.

Gerit Pfuhl

NTNUI

54:55

+14:02

DSQ

Guro Fløgstad

Freidig, SPK

37:42

149 32 159 160 88 162

DNS

Ida Hjorth

NTNUI

DNS

Marit Irene Kvittem

Freidig, SPK

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Forbord Hilde

Malvik IL

39:34

+0:00

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

29:50

+0:00

2.

Trond Einar Pedersli

Trollelg, OL

31:26

+1:36

3.

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

34:13

+4:23

4.

Markus Settemsdal

OK Nidarøst

35:06

+5:16

5.

Tormod H. Stenersen

Nidarøst, OK

36:27

+6:37

6.

Kristian Øien

Trollelg, OL

49:42

+19:52

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

NTNUI

37:52

+0:00

2.

Vegard Brun Saga

NTNUI

38:24

+0:32

3.

Olav Johannes Deelstra

Ås-UMB Orientering

39:07

+1:15

4.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

39:32

+1:40

5.

Espen Fiskum

NTNUI

42:03

+4:11

6.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

42:04

+4:12

7.

Henrik Sigstad

NTNUI

43:07

+5:15

8.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

43:11

+5:19

9.

Per Wirehn

Dalaportens OL

45:07

+7:15

10.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

45:21

+7:29

11.

Jørgen Fiskum

Frol IL

45:37

+7:45

12.

Henrik Ruud

NTNUI

47:27

+9:35

13.

Erik L Johnsen

NTNUI

47:47

+9:55

14.

Felix Breitschadel

NTNUI

48:45

+10:53

15.

Morten Taraldsten Brunes

NTNUI

49:22

+11:30

16.

Øyvind Bakken Rognstad

NTNUI

57:22

+19:30

DSQ

Fredrik Johannessen

Nidarøst, OK

3

ikke nullet

DSQ

Stian Grann

NTNUI

17:24

153 71 154 72 73 74 155 75 156 158 37 38 11...

DSQ

Vegard Hansen

Trollelg

30:13

156 158 37 38 113 159 160 88 162 100

DSQ

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

34:44

72 73 74 156 158 159 160 88 162

DSQ

Carl Waaler Kaas

NTNUI

35:15

156 158 37 113 159 160 88 162

DSQ

Øystein Jahren Samuelsen

NTNUI

36:38

156 158

DSQ

Halvor Saunes

NTNUI

37:32

72 73 74

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

Trollelg, OL

40:29

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

47:11

+6:42

3.

Helge Rustad

Freidig, SPK

51:19

+10:50

4.

Rolf Røsand

Nidarøst, OK

54:12

+13:43

5.

Lasse Natvig

Byåsen IL

59:48

+19:19

6.

Trond Fridén

Trollelg, OL

1:01:13

+20:44

DNS

Dag Stenersen

Nidarøst, OK

Klasse: Åpen rekruttklasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Merete Pedersli

Trollelg, OL

16:00

+0:00

2.

Bendik Vada

Trollelg, OL

32:48

+16:48

DSQ

Andrea Kjønli

Trollelg, OL

35:08

113

DNS

Ingrid Hjertås

Trollelg

DNS

Jenny Røsand

Nidarøst, OK

DNS

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

DNS

Sigrid Merete Pedersli

Trollelg, OL


Sist oppdatert:

7 februar 2008, 13:11:33

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

61

Antall startet:

53