Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Årungen rundt, mellomtid 5 km 8. september 2012

Klasse: G 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Langdalen

Ås IL

20:31

+0:00

korriger

2.

Iver Fridtjov Kolstad Skovdahl

Ås IL

22:17

+1:46

korriger

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Skovdahl Kolstad

Ås IL

22:06

+0:00

korriger

Klasse: D 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Førre Nardocci

SkiLøperne

20:32

+0:00

korriger

2.

Tine Hiorth Schøyen

Royal Sport

21:11

+0:39

korriger

3.

Clara Valente

-

24:16

+3:44

korriger

4.

Birgit Eriksen Strøm

-

24:17

+3:45

korriger

5.

Heidi Johansen

Oslofjord Tri

24:49

+4:17

korriger

6.

Astri Irene Fotland

Elghufsa

24:56

+4:24

korriger

7.

Kristin Fjær

Solfallsveien

25:10

+4:38

korriger

Klasse: D 35-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Molle

Skiløperne

21:28

+0:00

korriger

2.

Ellen Ulvik Hansen

Ås IL

24:44

+3:16

korriger

Klasse: D 40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janicke Ekelberg

SkiLøperne

20:24

+0:00

korriger

2.

Nina Ystehede

23:13

+2:49

korriger

3.

Helga Kringen

SkiLøperne

24:39

+4:15

korriger

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Kristofferersen

-

23:28

+0:00

korriger

Klasse: H 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Gottfridsson

Ås-UMB Orientering

16:58

+0:00

korriger

2.

Jan Billy Aas

SkiLøperne

17:04

+0:06

korriger

3.

Pål Onsrud

17:16

+0:18

korriger

4.

Eirik Berget

Sarpsborg Orienteringslag

18:52

+1:54

korriger

5.

Anders Braa

Ås IL

18:54

+1:56

korriger

6.

Halvor Steinsholt

Ås IL

19:23

+2:25

korriger

7.

Magnus Oshaug

Trønder-Lyn

19:38

+2:40

korriger

8.

Fredrik Granberg Dahl

Bønder på børs, avd. jogging

20:13

+3:15

korriger

9.

Kim Storvoll

UMB-student

20:21

+3:23

korriger

10.

Ketil Tunheim

-

20:32

+3:34

korriger

11.

Morten Falch Strate

Drøbak

20:38

+3:40

korriger

12.

Stian Brække

Follo Sk

20:41

+3:43

korriger

13.

Kyrre Øvrebø

TV2 sporten

22:05

+5:07

korriger

14.

Steinar Steffenrem

Ås ungdomsskole

23:28

+6:30

korriger

15.

Haakon Helland

-

24:16

+7:18

korriger

Klasse: H 35-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Holten

Mattilsynet

19:24

+0:00

korriger

2.

Alexander Tuft

Luftforsvaret

19:36

+0:12

korriger

3.

Per-Johan Aalerud

TEAM MENY SKI

20:16

+0:52

korriger

4.

Even Bergseng

Team Skogselskapet

20:23

+0:59

korriger

5.

Hans Petter Overvoll

Ås IL

20:37

+1:13

korriger

6.

Solve Sæbø

UMB

20:39

+1:15

korriger

7.

Reidar Gran

-

21:14

+1:50

korriger

8.

Jesper Hein

Storebrand sport

22:52

+3:28

korriger

9.

Erlend Kristiansen

23:03

+3:39

korriger

10.

Erik Schjerven

SG Finans

23:04

+3:40

korriger

11.

Tor Erik Wist

Ski GK

28:05

+8:41

korriger

Klasse: H 40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Brune

Kråkstad

17:32

+0:00

korriger

2.

Jørn Jantzen

Tekna

17:51

+0:19

korriger

3.

Eivind Meen

Ås

18:59

+1:27

korriger

4.

Svein Brage Husdal

Drøbak-Frogn i.l.

19:00

+1:28

korriger

5.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

19:04

+1:32

korriger

6.

Tom Agard

Kråkstad

19:35

+2:03

korriger

7.

Christoffer Ladstein

Ingen/Oppegård

20:19

+2:47

korriger

8.

Tor-Einar Skog

Torderud vel

20:26

+2:54

korriger

9.

Hans-Petter Lystad

20:37

+3:05

korriger

10.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

21:12

+3:40

korriger

11.

Trond Ruud Hilmo

De Haabefulle

21:27

+3:55

korriger

12.

Thorleiv Aasland

Nordea

22:18

+4:46

korriger

13.

Magnus Hård

Nordby IL

22:34

+5:02

korriger

14.

Jørgen Kristian Hansen

Nordby IL

23:08

+5:36

korriger

15.

Trond Johannessen

Nordby

23:29

+5:57

korriger

16.

Roy Persen

24:57

+7:25

korriger

17.

Harald Høyvik

Tannlegene Høyvik MNTF

25:34

+8:02

korriger

Klasse: H 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Rystad

21:57

+0:00

korriger

2.

Torkild Børs-Lind

Ås IL

23:32

+1:35

korriger

3.

Trygve Almøy

UMB

25:20

+3:23

korriger

Klasse: H 60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Arne Sølvberg

Oppegård IL

18:58

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2012, 21:06:08

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63