Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM langdistanse / Tambarskjelven 8. september 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

36:08

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

37:46

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ane Malene Kolstad

Freidig

20:23

Maren Viken

Byåsen IL

24:05

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Renolen

Wing OK

37:25

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

28:35

+0:00

2.

Vera Melkild

Freidig

34:46

+6:11

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:41

+8:06

4.

Hedvig Vollset

Heming Orientering

42:27

+13:52

5.

Andrine Viken

Byåsen IL

46:40

+18:05

6.

Helga Stenvik

Byåsen IL

46:53

+18:18

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

40:59

+0:00

2.

Frida Sæther

Freidig

43:05

+2:06

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

50:20

+9:21

4.

Gina Mølnvik

Freidig

54:01

+13:02

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

40:48

154 158 161 46 166 151 153 167

DSQ

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

1:08:35

161 46 166 151

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

52:47

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig

56:54

+4:07

3.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:31:33

+38:46

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

59:23

+0:00

2.

Katharina Rogstad

NTNUI

1:06:14

+6:51

3.

Marianne Løvås

NTNUI

1:44:46

+45:23

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

59:39

+0:00

2.

Line Hagman

NTNUI

1:10:24

+10:45

3.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

1:25:08

+25:29

DNS

Mari Angell-Petersen

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

48:52

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

59:28

+10:36

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

45:48

+0:00

2.

Sigrid Melkild

Freidig

57:05

+11:17

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:02:39

+16:51

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

57:21

+0:00

2.

Anne Melkild

Freidig

59:14

+1:53

3.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

1:07:01

+9:40

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

52:41

+0:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

40:49

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Einar Eide

Byåsen IL

17:27

Nikolai Renolen

Wing OK

22:32

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

19:33

+0:00

2.

Jonas Grønli

Freidig

20:08

+0:35

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

21:11

+1:38

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

29:42

+10:09

5.

Lars Sandstad

Freidig

33:11

+13:38

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

35:39

+16:06

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

40:53

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

32:13

+0:00

2.

Are Helle Mårdalen

Freidig

51:19

+19:06

DNS

Odin Løvås

Freidig

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

45:10

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

45:18

+0:08

3.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

46:39

+1:29

4.

Brage Jørum

Byåsen IL

51:37

+6:27

5.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

51:52

+6:42

6.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

53:50

+8:40

7.

Nils Ola Kvam

Freidig

59:16

+14:06

8.

Johannes Midtbø

Wing OK

1:07:43

+22:33

9.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

1:27:12

+42:02

DSQ

Preben Antonsen

Byåsen IL

46:57

160 47 159 153 167

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

DNS

Thor William Skånøy

Byåsen IL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

55:48

+0:00

2.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

56:35

+0:47

3.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:03:32

+7:44

4.

Mattis Holt

Freidig

1:07:45

+11:57

5.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:11:25

+15:37

6.

Håkon Selmer

Freidig

1:22:11

+26:23

7.

Kristian Øien

OL Trollelg

1:22:59

+27:11

Brutt

Andreas Sølberg

OL Trollelg

36:04

163 156 160 47 157 161 158 166 151 153 167

DNS

Ola Keiserås

IL Leik

DNS

Geir Inge Keiserås

IL Leik

DNS

Brage Sæther

Freidig

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:15:02

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Melander Often

NTNUI

1:29:49

+0:00

2.

Bård Nonstad

OL Trollelg

1:34:08

+4:19

3.

Espen Jakobsen

NTNUI

1:38:03

+8:14

4.

Audun Bakk

Melhus IL

1:41:49

+12:00

5.

Erik Gustafsson

NTNUI

1:43:55

+14:06

6.

Per Wiréhn

Byåsen IL

1:45:20

+15:31

7.

Terje Maroni

Byåsen IL

1:47:22

+17:33

8.

Anders Opsahl Bredesen

NTNUI

1:58:48

+28:59

DSQ

Felix Breitschädel

NTNUI

52:59

164 43 165 155 45 160 47 157 166 151 153 167

DSQ

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

1:08:24

164 43 165 155 45 160 47 157 166 151

DSQ

Wolfgang Kampel

NTNUI

1:11:04

164 43 165 155 45 160 47 157 166 151

DSQ

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:19:29

165 155 45 160 47 157 166 151 153 167

DSQ

Vegard Brun Saga

NTNUI

DSQ

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

Brutt

Trygve Olsen

NTNUI

1:00:02

164 43 165 155 45 160 47 157 166 151 153 167

Brutt

Øystein Alvestad

Nydalens SK

1:13:33

152 164 43 165 155 45 160 47 157 166 151 153 16...

Brutt

Henrik Svaland Aas

NTNUI

1:16:25

158 159 152 164 43 165 155 45 160 47 157 166 15...

DNS

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

1:18:49

+0:00

2.

Thomas Mjølhus

OL Trollelg

1:21:55

+3:06

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

58:00

+0:00

2.

Brage Keiserås

IL Leik

1:17:03

+19:03

DSQ

Jon Røstum

OL Gaula

1:10:37

39 38 162 43 42 165 163 156 160 47 157 161 15...

DNS

Olle Malmring

Freidig

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

52:47

+0:00

2.

Håvard Lorange

Freidig

1:00:06

+7:19

3.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:06:02

+13:15

39 38 162 43 42 165 163 156 160 47

4.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

1:06:18

+13:31

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

1:06:47

+14:00

6.

Reidar Selmer

Freidig

1:08:11

+15:24

7.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

1:16:09

+23:22

8.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:16:55

+24:08

9.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:18:52

+26:05

10.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:19:41

+26:54

11.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:23:34

+30:47

12.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

1:27:23

+34:36

13.

Agnar Renolen

Wing OK

1:33:34

+40:47

14.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:38:13

+45:26

DSQ

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sæther

Freidig

47:23

+0:00

2.

Jostein Mårdalen

Freidig

49:06

+1:43

3.

Bjarne Lien

Byåsen IL

52:01

+4:38

4.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

54:10

+6:47

5.

Svein Olav Åmot

IL Leik

56:12

+8:49

6.

Terje Midtbø

Wing OK

1:07:35

+20:12

7.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

1:12:49

+25:26

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

54:33

+0:00

2.

Jostein Alvestad

Wing OK

59:04

+4:31

DNS

Helge Eriksen

Byåsen IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

43:13

+0:00

2.

Steinar Aasvang

Wing OK

53:54

+10:41

3.

Per Laksfors

Wing OK

1:04:38

+21:25

DNS

Jacob Hygen

Freidig

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

1:00:34

+0:00

2.

Jardar Sandstad

Selbu OK

1:14:09

+13:35

DNS

Kjell Sølberg

IL Leik

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

IL Leik

1:11:33

+0:00

2.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

1:13:51

+2:18

3.

Jørgen Stenvik

1:29:21

+17:48

DSQ

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

49:37

155 45 154 47 158 161 46 166 151 153

DSQ

Per Erik Kvam

Freidig

1:40:32

160 158 161

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

50:25

+0:00

2.

Kristin Sølberg

IL Leik

50:54

+0:29

DNS

Janne Fossum Malmring

Freidig

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

49:56

+0:00

2.

Åsa Nordgård

Freidig

1:23:58

+34:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2012, 18:09:30

Arrangør:

Orkanger IF

Antall deltagere:

141

Antall startet:

126