Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen ekstraløp 13. september 2012

Klasse: D 10-12 N ( 6 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Østvold

HEMING Orientering

23:16

+0:00

Klasse: D 10-12 ( 7 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Haram

HEMING/NJÅRD

20:57

+0:00

2.

Lin Marte Andorsen

HEMING/NJÅRD

20:59

+0:02

3.

MArtine Sogn-Larssen

HEMING Orientering

21:40

+0:43

4.

Elin Flø

LILLOMARKA

24:35

+3:38

5.

Ninni Lund Holter

HEMING Orientering

33:25

+12:28

Klasse: D 13-14 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Mari Baardsen

Heming orientering

23:33

+0:00

Klasse: D 17K ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexandra Devik

OSI Orientering

22:46

+0:00

2.

Svenja Kernstock

DNV

27:48

+5:02

Klasse: D 17-34 ( 16 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Mariusen

Elverum OK

44:00

+0:00

Klasse: D 35-44 ( 13 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

28:24

+0:00

2.

Hallvard Koren

OK Moss

30:29

+2:05

3.

Liv Paltiel

Folkehelsa

34:29

+6:05

4.

Jeanette Løvland

Skanska aktiv

41:10

+12:46

5.

Rikke Gåsholt

UiO

43:36

+15:12

Klasse: D 45-49 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren

27:42

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

34:32

+6:50

Klasse: D 50-54 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

35:20

+0:00

Klasse: D 55-59 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

23:08

+0:00

2.

Frøydis Langsholt

Skanska aktiv

32:31

+9:23

Klasse: D 60-64 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

TYRVING

35:45

+0:00

2.

Eilen Vik

Aquateam

39:28

+3:43

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

40:45

+5:00

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

52:14

+16:29

Klasse: D 65-69 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

30:28

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

41:18

+10:50

Klasse: D 70-74 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Bratland

Fossum

35:21

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

35:22

+0:01

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

45:29

+10:08

Klasse: H 10-12N ( 6 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elliot Sjølie

KjELSÅS

35:42

+0:00

Klasse: H 10-12 ( 7 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bendik Hovet

HEMING Orientering

15:12

+0:00

2.

Tobias Fremming

HemING orientering

15:13

+0:01

3.

Håvard Høymork

Heming Orientering

17:13

+2:01

Klasse: H 13-14 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

17:49

+0:00

2.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

19:36

+1:47

3.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

22:32

+4:43

4.

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

22:34

+4:45

5.

Nicolai Andersen

HEMING

31:40

+13:51

Klasse: H 13-16N ( 7 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fabian Tunaal

HEMING Orientering

24:10

+0:00

2.

Erik Steinsby Wassberg

Heming Orientering

28:27

+4:17

Klasse: H 15-16 ( 13 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming Orientering

19:22

+0:00

Klasse: H 17-34 ( 20 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Langaas

OPpsal IF

35:54

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

46:24

+10:30

DSQ

Ole Peder Borgting

OPpsal IF

38:11

Klasse: H 35-44 ( 20 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

31:00

+0:00

2.

Tor Ringstad

Cisco

31:21

+0:21

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

31:35

+0:35

4.

Lars Karelius Noer

NRK

33:55

+2:55

5.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

34:36

+3:36

6.

Lasse Nederhoed

NRK

35:58

+4:58

DSQ

Kimme Arnesen

HEMING Orientering

31:23

Klasse: H 45-49 ( 16 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

22:43

+0:00

2.

Anders Flågen

Heming Orientering

25:44

+3:01

3.

Guttorm L Egge

SParbank 1-gruppen

29:09

+6:26

4.

Uno Hanslien

Bilpost

29:24

+6:41

5.

Øyvind Grandum

FFI BIL

38:04

+15:21

Klasse: H 50-54 ( 16 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

23:37

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

27:30

+3:53

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

27:50

+4:13

4.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

33:32

+9:55

5.

Tore Kjølseth

Lundin

33:33

+9:56

6.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

34:24

+10:47

DSQ

Johannes Lunde

Koll IL

22:59

Klasse: H 55-59 ( 13 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Nass-Ulseth

Nydalens Skiklub

18:20

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

20:09

+1:49

3.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

21:24

+3:04

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

25:53

+7:33

Klasse: H 60-64 ( 13 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

25:10

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

31:27

+6:17

3.

Tom Gyran

PRIVAT

32:11

+7:01

4.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

32:36

+7:26

5.

Per Nermo

COWI BIL

35:08

+9:58

6.

Tom Edvardsen

Aquateam

37:11

+12:01

7.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

55:45

+30:35

Det er ikke trukket fra tid for nulling av brikke

Klasse: H 65-69 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

18:47

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

27:22

+8:35

3.

Kaare Solhjell

Privat

34:27

+15:40

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

51:31

+32:44

Klasse: H 70-74 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

24:58

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

30:26

+5:28

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

33:04

+8:06

4.

Leif Bråten

CSC

33:05

+8:07

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

33:47

+8:49

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

35:48

+10:50

7.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

39:35

+14:37

8.

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

48:07

+23:09

DSQ

Arne Øfsthus

FUGRO

1:02:54

Klasse: H 75-79 ( 11 poster)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

35:00

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

46:04

+11:04

3.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

50:30

+15:30

4.

Aage Mella

Østmarka OK

55:23

+20:23

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

55:53

+20:53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2012, 08:11:31

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92