Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Tour de Trondheim 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim: Sprint 21. september 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

19:12

+0:00

2.

Emil Grønli

SPK Freidig

21:18

+2:06

3.

June Monkeby

Frol IL

21:43

+2:31

4.

Kari Linnea Mediaas

Wing OK

21:57

+2:45

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

DNS

Iver Dalsaune Thun

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

13:13

+0:00

DNS

Maren Viken

Byåsen IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

9:53

+0:00

2.

Ragne Munkeby

Frol IL

11:02

+1:09

3.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

11:15

+1:22

4.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

11:22

+1:29

5.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

11:27

+1:34

6.

Mari Andrea K Grevskott

Frol IL

11:56

+2:03

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

14:02

+4:09

8.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

15:22

+5:29

DSQ

Anna Renolen

Wing OK

12:35

119

DNS

Emma Dalsaune Thun

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

15:46

+0:00

2.

Line Sølberg

IL Leik

15:53

+0:07

3.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

16:27

+0:41

4.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

16:58

+1:12

5.

Malin Opøien

OL Trollelg

17:25

+1:39

6.

Malin Sandstad

Freidig

18:23

+2:37

7.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

19:07

+3:21

8.

Helga Stenvik

Byåsen IL

19:22

+3:36

9.

Vera Melkild

Freidig

20:08

+4:22

10.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

20:18

+4:32

11.

Jorunn Leithe

Selbu OK

20:39

+4:53

12.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

21:42

+5:56

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

23:44

+7:58

14.

Vilde Årøen Lykke

Emblem IL

28:15

+12:29

DSQ

Oda Q Fossum

Freidig

5:50

111 112 115 114 123 119 117 150

DSQ

Marie Bakken Sørensen

Freidig

18:09

DNS

Pernille Opheim

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Klock Fleten

Wing OK

11:10

+0:00

2.

Nora Skjæveland Utseth

Wing OK

11:45

+0:35

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

14:14

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

14:17

+0:03

3.

Frida Sæther

Freidig

14:44

+0:30

4.

Gina Mølnvik

Freidig

15:26

+1:12

5.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

15:33

+1:19

6.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

15:38

+1:24

7.

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

15:51

+1:37

8.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

15:56

+1:42

9.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

16:19

+2:05

10.

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

16:37

+2:23

11.

Sigrid Bjørgen

OL Vallset/Stange

18:12

+3:58

12.

Pia Blake

Byåsen IL

18:14

+4:00

13.

Gina Granstedt

Halden SK

18:30

+4:16

14.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

19:44

+5:30

15.

Frida Opheim

Freidig

24:13

+9:59

DSQ

Ingeborg Eide

Byåsen IL

14:08

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

17:08

DNS

Kaja Bø Timestad

Freidig

DNS

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

Klasse: D 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

23:01

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig

18:22

+0:00

2.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

21:44

+3:22

3.

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

22:18

+3:56

4.

Andrea Vindal

Wing OK

25:35

+7:13

5.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

25:40

+7:18

6.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

27:03

+8:41

7.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

29:44

+11:22

DNS

Karen Oline Kolstad

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

22:20

+0:00

2.

Ingrid Gjersvold

Ålen IL

22:46

+0:26

3.

Sigrid Melkild

Freidig

23:18

+0:58

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

23:50

+1:30

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

23:54

+1:34

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

23:58

+1:38

7.

Marianne Lykke

Emblem IL

26:19

+3:59

8.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

30:07

+7:47

9.

Ellen Nielsen

Stjørdals-Blink Orientering

36:15

+13:55

10.

Lise Martinussen

Wing OK

39:38

+17:18

DNS

Mona Høiås Sæther

Freidig

DNS

Susanna Brynhildsen

Wing OK

DNS

Elisabeth Sæthre

SPK Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

19:20

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

21:44

+2:24

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Røe

Rudsbygd IL

24:51

+0:00

2.

Marie-Louice Karlsson

Nybro OK

35:46

+10:55

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

29:23

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Eide

Byåsen IL

11:23

+0:00

2.

Nikolai Renolen

Wing OK

14:14

+2:51

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

9:57

+0:00

2.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

10:12

+0:15

3.

Lars Sandstad

Freidig

10:26

+0:29

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

10:37

+0:40

5.

Jonas Grønli

Freidig

11:01

+1:04

6.

Morten Svendgård

OK Skøynar

11:22

+1:25

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

11:24

+1:27

8.

Jonas Vindal

Wing OK

12:21

+2:24

9.

Are Lodgaard

Byåsen IL

12:50

+2:53

10.

Martin Selmer

Freidig

13:13

+3:16

DNS

Matias Nissen

Freidig

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

13:18

+0:00

2.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

14:19

+1:01

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Mølnvik

Freidig

14:35

+0:00

2.

Mathias Vindal

Wing OK

15:15

+0:40

3.

Leif Blake

Byåsen IL

15:42

+1:07

4.

Adrian Opheim

Freidig

15:57

+1:22

5.

Håvard Eidsmo

Freidig

16:19

+1:44

6.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

17:31

+2:56

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

21:05

+6:30

8.

Are Helle Mårdalen

Freidig

23:02

+8:27

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

18:16

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

16:46

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

17:11

+0:25

3.

Kristian Nilsen Sandnes

Emblem IL

17:29

+0:43

4.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:34

+0:48

4.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

17:34

+0:48

6.

Erlend Nilsen Sandnes

Emblem IL

17:49

+1:03

7.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

17:56

+1:10

8.

Arvid Lyngstad

Wing OK

18:25

+1:39

9.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

18:30

+1:44

10.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

18:53

+2:07

11.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

19:10

+2:24

12.

Preben Antonsen

Byåsen IL

20:16

+3:30

13.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

22:28

+5:42

14.

Johannes Midtbø

Wing OK

22:45

+5:59

15.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

23:22

+6:36

16.

Jon Arvid Gjersvold Haug

Freidig

23:35

+6:49

17.

Johannes Løvås

Byåsen IL

24:38

+7:52

18.

Øystein Krogstie

Freidig

24:44

+7:58

19.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

29:27

+12:41

DSQ

Johan Bakken Sørensen

Freidig

22:24

33

DSQ

Øystein Størdal Martinussen

Wing OK

23:57

DNS

Nils Ola Kvam

Freidig

DNS

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

DNS

Martin Løvås

OK Nidarøst

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

16:21

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

17:33

+1:12

3.

Brage Sæther

Freidig

18:40

+2:19

4.

Håkon Selmer

Freidig

19:54

+3:33

5.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

20:37

+4:16

6.

Paul Sirum

Frol IL

22:20

+5:59

DSQ

Vegard Ressem

Frol IL

16:43

111

DSQ

Jonas Ressem

Frol IL

19:14

DSQ

Mattis Holt

Freidig

19:39

DSQ

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

22:05

DSQ

Ola Keiserås

IL Leik

23:18

DSQ

Geir Inge Keiserås

IL Leik

23:51

DSQ

Torgeir Leithe

Selbu OK

30:03

DNS

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

15:33

+0:00

2.

Bjørnar Lynum

Freidig

16:03

+0:30

3.

Jon Røstum

OL Gaula

16:28

+0:55

4.

Arild H Clausen

Freidig

17:34

+2:01

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

18:36

+3:03

6.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

18:39

+3:06

7.

Stig Magnar Løvås

Freidig

19:19

+3:46

8.

Arne Grevskott

Frol IL

20:29

+4:56

9.

Olle Malmring

Freidig

20:30

+4:57

10.

Agnar Renolen

Wing OK

20:47

+5:14

11.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

21:31

+5:58

12.

Geir Paulsen

OL Trollelg

22:06

+6:33

13.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

22:35

+7:02

14.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

23:06

+7:33

15.

Arild Heggeset

Freidig

23:21

+7:48

16.

Brage Keiserås

IL Leik

24:17

+8:44

17.

Knut Hagen

Byåsen IL

24:22

+8:49

18.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

24:34

+9:01

19.

Jon Vindal

Wing OK

25:45

+10:12

20.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

26:32

+10:59

DSQ

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

15:12

40

DSQ

Vegard Grønli

Freidig

18:20

DNS

Bernt Brynhildsen

Wing OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Freidig

17:52

+0:00

2.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

20:15

+2:23

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

20:38

+2:46

4.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

21:00

+3:08

5.

Kjell Maroni

Byåsen IL

21:05

+3:13

6.

Geir Owren

Freidig

25:05

+7:13

7.

Helge Rustad

Freidig

26:34

+8:42

8.

Geir Aune

Bjugn IL

28:56

+11:04

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

22:46

36

DNS

Sturla Sæther

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

20:46

+0:00

2.

Anders Buhré

Nybro OK

21:01

+0:15

3.

Rune M Holt

Freidig

21:22

+0:36

4.

Magnus Landstad

Freidig

21:48

+1:02

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

23:36

+2:50

6.

Jan-Ulf Karlsson

Målilla OK

25:51

+5:05

DSQ

Kenneth Karlsson

Nybro OK

32:52

115 114 123 119 117

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

24:06

+0:00

2.

Erik Engebråten

Rudsbygd IL

26:09

+2:03

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:21

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

16:47

+0:26

3.

Øystein Haug

Frol IL

17:15

+0:54

4.

Tommy Schmid

OL Trollelg

17:36

+1:15

5.

Jørgen Fiskum

Frol IL

17:46

+1:25

6.

Anton Bjartnes

Verdal OK

18:21

+2:00

7.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

18:45

+2:24

8.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

18:50

+2:29

9.

Eirik Ristesund

Konnerud IL

19:41

+3:20

9.

Lars Owren

Freidig

19:41

+3:20

11.

Mads Nonstad Fornes

Wing OK

19:55

+3:34

12.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

20:00

+3:39

13.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

20:47

+4:26

14.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

22:17

+5:56

DSQ

Terje Faugstad Bjertnes

Lillomarka OL

17:55

DSQ

Magnus Beyer Brattli

Mo OK

18:05

DSQ

Jan Fredrik Helgaker

NTNUI

19:23

DSQ

Håvard Vassenden

Frol IL

20:42

DSQ

Ola Doksrød Strande

Skien OK

21:30

DSQ

Joakim Prestmo

Bækkelagets SK

21:47

DSQ

Halvor Lund

NTNUI

22:45

DSQ

Aleksander Njøs

NTNUI

26:24

150

DNS

Gisle Holberg

OK Skøynar

DNS

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

DNS

Anders Bjergaard

Nydalens SK

DNS

Alex Pedersen

OL Trollelg

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

17:43

+0:00

2.

Maren Jansson Haverstad

Konnerud IL

17:46

+0:03

3.

Julie Størmer

Fossum IF

18:57

+1:14

4.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

19:11

+1:28

5.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

19:47

+2:04

6.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

19:49

+2:06

7.

Melanie Simpson

Mountain Devils

19:55

+2:12

8.

Guro Vassend

Porsgrunn OL

20:08

+2:25

9.

Kristine Fjeldbo

Sandefjord OK

20:19

+2:36

10.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

20:46

+3:03

11.

Julie Arnesen

Byåsen IL

20:53

+3:10

12.

Maja Berger

Kristiansand OK

21:13

+3:30

13.

Sølvi Fossøy

NTNUI

21:55

+4:12

14.

Maja Fjellstad Knutsen

Porsgrunn OL

22:02

+4:19

15.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

22:06

+4:23

16.

Mari Angell-Petersen

Freidig

22:14

+4:31

17.

Marie Styrvold

Porsgrunn OL

22:31

+4:48

18.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

24:07

+6:24

19.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

24:49

+7:06

Brutt

Inga Sirum

Frol IL

DNS

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

Klasse: C åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sandra Nilssen

Mo OK

20:27

+0:00

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Svendegård

OK Skøynar

17:14

+0:00

2.

Elise Spets

Frol IL

18:16

+1:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 januar 2013, 22:01:02

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

238

Antall startet:

214