Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

O-VM 2012 - Individuelt 21. september 2012

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lima

Region vest, Stavanger

49:06

+0:00

2.

Alexander Palacio

Region øst, Moss

1:33:31

+44:25

3.

Egil B. Hammer

Region nord, Tromsø

1:33:39

+44:33

4.

Vidar Antonsen

Region øst, Oslo

2:32:59

+1:43:53

DSQ

Pål Aanerød Ellingsen

Region øst

1:59:19

81

Klasse: H35-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Frøyd

Region sør, Tønsberg

45:17

+0:00

2.

Jan Hugo Hanssen

Region nord, Tromsø

51:21

+6:04

3.

Knut Jetlund

Region øst, Hamar

52:26

+7:09

Klasse: H45-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Hals

Region vest, Leikanger

46:19

+0:00

2.

Håkon Håversen

Region øst, Oslo

49:30

+3:11

3.

Torgeir Strand

Region vest, Bergen

56:35

+10:16

4.

Jan Fredrik Lund

Vegdirektoratets IF

1:03:44

+17:25

5.

Kjell Erik Myre

Region vest, Bergen

1:05:42

+19:23

6.

Erik Johannessen

Region vest, Bergen

1:07:07

+20:48

7.

Lars Erik Holmsen

Region øst, Moss

1:07:35

+21:16

8.

Svein Sivertsen

Region vest, Stavanger

1:14:24

+28:05

9.

Olav Lofthus

Region vest, Bergen

1:14:55

+28:36

10.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

1:29:13

+42:54

Klasse: H55-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Ole Jørgensen

Region sør, Arendal

34:12

+0:00

2.

Bjørn Alsaker

Region vest, Stavanger

35:36

+1:24

3.

Geir Holm Gundersen

Region sør, Drammen

37:10

+2:58

4.

Jon Arne Klemetsaune

Region midt, Trondheim

45:57

+11:45

5.

Tore Hansen

Region sør, Kristiansand

48:02

+13:50

6.

Knut Malmo

Region øst, Hamar

51:26

+17:14

7.

Arne Hagen

Region øst, Hamar

53:13

+19:01

8.

Geir Pedersen

Region øst, Hamar

1:01:00

+26:48

9.

Åge Sivertsen

Region midt, Trondheim

1:07:51

+33:39

10.

Gudmund Nilsen

Vegdirektoratets IF

1:57:27

+1:23:15

11.

Arild Hegrenæs

Region vest, Bergen

2:27:13

+1:53:01

DSQ

Terje Hodne Nilsen

Region vest, Stavanger

1:01:25

87 176 97 96 94 93 91 138 150

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Smeland

Region øst, Hamar

47:52

+0:00

2.

Øivind Magne Rogndalen

Region øst, Hamar

48:27

+0:35

3.

Ola Molstad

Region øst, Hamar

49:40

+1:48

4.

Tormod Lundberg

Region øst, Hamar

52:05

+4:13

5.

Stein Hove

Region midt, Trondheim

53:59

+6:07

6.

Jan Olav Jellestad

Region vest, Bergen

1:02:48

+14:56

7.

Arild Andenæs

Region øst, Oslo

1:27:50

+39:58

DSQ

Jan Olav Skogland

Region vest, Bergen

2:20:49

91 138 150

Klasse: D35-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Holm

Region øst, Moss

55:54

+0:00

2.

Anja Wannag

Region vest, Bergen

58:51

+2:57

3.

Marianne Skulstad

Region vest, Bergen

1:09:50

+13:56

4.

Heidi Bjordal

Vegdirektoratets IF

1:11:26

+15:32

Klasse: D45-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Hermanrud

Region vest, Stavanger

1:24:37

+0:00

Klasse: D55-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Herum

Region sør, Skien

57:10

+0:00

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ragnhild Ravnsborg

Gjest

1:21:40

+0:00

Klasse: H17C-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torkild Åkerset

Region vest, Stavanger

34:17

+0:00

2.

Steinar Amundsen

Region vest, Stavanger

35:54

+1:37

3.

Trond Hollekim

Region vest, Bergen

37:14

+2:57

4.

Niklas Eriksson

Region øst, Oslo

39:04

+4:47

5.

Marko Troon

Region midt, Steinkjer

41:14

+6:57

6.

Jan Frode Sanner

Region nord, Tromsø

42:12

+7:55

7.

Andreas Persson

Region nord, Tromsø

42:55

+8:38

8.

Harald Rapp Nilsen

Region øst, Oslo

43:27

+9:10

9.

Erik Skiaker Lykseth

Region øst, Oslo

45:14

+10:57

10.

Arild Sundt

Region øst, Oslo

49:10

+14:53

11.

Svein Mæle

Region vest, Stavanger

51:56

+17:39

12.

Felipe Alvares

Region nord, Tromsø

1:17:25

+43:08

13.

Michael Baker

Vegdirektoratets IF

1:58:05

+1:23:48

Klasse: D17C-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Kristine Revå

Region vest, Bergen

34:33

+0:00

2.

Oddny H Nordås

Region øst, Oslo

42:39

+8:06

3.

Ann Kristin Raanaas

Region øst, Oslo

43:52

+9:19

4.

Nina Gilberg

Region øst, Oslo

44:16

+9:43

5.

Margrete Vefferstad

Region øst, Moss

50:08

+15:35

6.

Louise Wiman

Region øst, Oslo

50:18

+15:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2012, 18:02:06

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64