Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim: Langdistanse m/jaktstart 23. september 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

36:55

Kari Linnea Mediaas

Wing OK

49:55

Sigurd Vatn

Frol IL

38:40

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

DNS

Ada Bredeveien Loe

Freidig

DNS

Iver Dalsaune Thun

Freidig

DNS

Ane Malene Kolstad

Freidig

DNS

Emil Grønli

Freidig

DNS

Ella Sandstad

Freidig

DNS

Mathea Spets Storhov

Freidig

DNS

Una Kittilsen

Freidig

DNS

Tora Kittilsen

Freidig

DNS

Eskil Ellefsen

Freidig

DNS

Erik Williams Strømsnes

Malvik IL

DNS

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

DNS

Ella Fiskum Ness

Freidig

DNS

Sverre Hellevik

Freidig

DNS

Elise Ye Lunde

Malvik IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

25:37

+0:00

2.

Maren Viken

Byåsen IL

31:13

+5:36

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

18:04

+0:00

2.

Ragne Munkeby

Frol IL

20:33

+2:29

3.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

22:55

+4:51

4.

Mari Andrea K Grevskott

Frol IL

22:56

+4:52

5.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

23:07

+5:03

6.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

24:40

+6:36

7.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

25:10

+7:06

8.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

27:10

+9:06

9.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

29:17

+11:13

10.

Ane Marte Vatn

Frol IL

29:47

+11:43

11.

Anna Renolen

Wing OK

32:26

+14:22

DNS

Emma Dalsaune Thun

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

24:48

+0:00

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

25:14

+0:26

3.

Line Sølberg

IL Leik

30:16

+5:28

4.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

30:24

+5:36

5.

Vilde Årøen Lykke

Emblem IL

32:58

+8:10

6.

Malin Sandstad

Freidig

33:26

+8:38

7.

Helga Stenvik

Byåsen IL

33:29

+8:41

8.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

33:48

+9:00

9.

Vera Melkild

Freidig

34:39

+9:51

10.

Malin Opøien

OL Trollelg

35:58

+11:10

11.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

40:16

+15:28

12.

Oda Q Fossum

Freidig

41:33

+16:45

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

55:22

+30:34

DNS

Pernille Opheim

Freidig

DNS

Marie Bakken Sørensen

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Haanæs

Byåsen IL

1:18:44

+0:00

DNS

Martine Klock Fleten

Wing OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

31:05

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

31:27

+0:22

3.

Frida Sæther

Freidig

33:12

+2:07

4.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

33:42

+2:37

5.

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

33:56

+2:51

6.

Gina Granstedt

Halden SK

34:25

+3:20

7.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

46:20

+15:15

8.

Sigrid Bjørgen

OL Vallset/Stange

46:35

+15:30

9.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

49:30

+18:25

10.

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

52:11

+21:06

11.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

53:52

+22:47

12.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

56:57

+25:52

13.

Pia Blake

Byåsen IL

58:26

+27:21

DNS

Gina Mølnvik

Freidig

DNS

Kaja Bø Timestad

Freidig

DNS

Kristine Klock Fleten

Wing OK

DNS

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

Klasse: D 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Morgan

Malvik IL

41:48

+0:00

2.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:07:23

+25:35

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

50:46

+0:00

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

51:25

+0:39

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

53:16

+2:30

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig

58:48

+8:02

5.

Sigrid Melkild

Freidig

59:51

+9:05

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:02:10

+11:24

7.

Marianne Lykke

Emblem IL

1:02:17

+11:31

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

DNS

Kari Ulseth

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

58:54

+0:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Røe

Rudsbygd IL

45:40

+0:00

DNS

Marie-Louice Karlsson

Nybro OK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

1:00:54

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Renolen

Wing OK

29:41

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

17:54

+0:00

2.

Morten Svendgård

OK Skøynar

18:44

+0:50

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

19:10

+1:16

4.

Jonas Grønli

Freidig

20:11

+2:17

5.

Are Lodgaard

Byåsen IL

23:06

+5:12

6.

Martin Selmer

Freidig

26:21

+8:27

7.

Håkon Holstad

Freidig

40:00

+22:06

DSQ

Lars Sandstad

Freidig

24:57

128

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

22:42

+0:00

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig

22:46

+0:04

3.

Mathias Vindal

Wing OK

27:28

+4:46

4.

Leif Blake

Byåsen IL

27:39

+4:57

5.

Adrian Opheim

Freidig

36:08

+13:26

6.

Are Helle Mårdalen

Freidig

1:02:25

+39:43

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

DNS

Even Svegård Bye

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

45:48

+0:00

2.

Erlend Nilsen Sandnes

Emblem IL

46:26

+0:38

3.

Arvid Lyngstad

Wing OK

48:25

+2:37

4.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

50:04

+4:16

5.

Brage Jørum

Byåsen IL

50:53

+5:05

6.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

51:56

+6:08

7.

Kristian Nilsen Sandnes

Emblem IL

52:07

+6:19

8.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

52:18

+6:30

9.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

57:11

+11:23

10.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

57:23

+11:35

11.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:00:14

+14:26

12.

Preben Antonsen

Byåsen IL

1:07:12

+21:24

13.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

1:07:13

+21:25

14.

Johannes Midtbø

Wing OK

1:26:20

+40:32

14.

Johannes Løvås

Byåsen IL

1:26:20

+40:32

DNS

Nils Ola Kvam

Freidig

DNS

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

DNS

Johan Bakken Sørensen

Freidig

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

DNS

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Freidig

59:28

+0:00

2.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:02:22

+2:54

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

55:06

+0:00

2.

Edvard Haanæs

Byåsen IL

1:01:39

+6:33

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

1:02:35

+7:29

4.

Jon Røstum

OL Gaula

1:03:19

+8:13

5.

Andreas Sylte

Freidig

1:03:56

+8:50

6.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:06:19

+11:13

7.

Fredrik Johannesen

Freidig

1:08:00

+12:54

8.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:10:46

+15:40

9.

Arne Grevskott

Frol IL

1:11:13

+16:07

10.

Øyvind Schjelderup

Freidig

1:11:47

+16:41

11.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:15:42

+20:36

12.

Olle Malmring

Freidig

1:15:54

+20:48

13.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

1:16:51

+21:45

14.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:21:04

+25:58

15.

Agnar Renolen

Wing OK

1:22:08

+27:02

16.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:23:12

+28:06

17.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:29:33

+34:27

18.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

1:31:08

+36:02

19.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:35:51

+40:45

20.

Jonathan Sutcliffe

Bayside Kangaroos

1:38:52

+43:46

DNS

Geir Paulsen

OL Trollelg

DNS

Brage Keiserås

IL Leik

DNS

Arild H Clausen

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

55:46

+0:00

2.

Jostein Mårdalen

Freidig

1:02:04

+6:18

3.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

1:05:58

+10:12

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

1:10:30

+14:44

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:13:24

+17:38

6.

Helge Rustad

Freidig

1:14:21

+18:35

DNS

Sturla Sæther

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

44:42

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig

51:27

+6:45

3.

Rune M Holt

Freidig

54:27

+9:45

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

54:33

+9:51

5.

Anders Buhré

Nybro OK

1:13:38

+28:56

DSQ

Geir Nilsen

Emblem IL

1:03:46

73 71 118 122

DNS

Kenneth Karlsson

Nybro OK

DNS

Jan-Ulf Karlsson

Målilla OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

41:39

+0:00

2.

Erik Engebråten

Rudsbygd IL

1:18:31

+36:52

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Svendgård

OK Skøynar

27:49

+0:00

2.

Terje Midtbø

Wing OK

28:02

+0:13

3.

Elise Spets

Frol IL

33:09

+5:20

4.

Kirsti Bjørgum Valås

Byåsen IL

35:57

+8:08

5.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

38:35

+10:46

6.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

59:11

+31:22

7.

Simon Hill

NTNUI

+0:0-49

Brutt

Tomas Eidsmo

Freidig

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

1:00:43

+0:00

2.

Maren Jansson Haverstad

Konnerud IL

1:01:22

+0:39

3.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

1:03:55

+3:12

4.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:04:36

+3:53

5.

Maja Berger

Kristiansand OK

1:05:06

+4:23

6.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

1:09:28

+8:45

7.

Guro Vassend

Porsgrunn OL

1:28:02

+27:19

8.

Thorlene Egerton

Bayside Kangaroos

1:47:01

+46:18

9.

Melanie Simpson

Mountain Devils

2:00:09

+59:26

DNS

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

DNS

Jorunn Kvakland

Freidig

DNS

Karen Oline Kolstad

Freidig

DNS

Marie Wold Stavrum

Frol IL

DNS

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

DNS

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

51:27

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

54:22

+2:55

3.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

54:39

+3:12

4.

Jørgen Fiskum

Frol IL

56:05

+4:38

5.

Anton Bjartnes

Verdal OK

56:22

+4:55

6.

Øystein Haug

Frol IL

59:15

+7:48

7.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

1:03:31

+12:04

8.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:03:32

+12:05

9.

Jonas Ressem

Frol IL

1:04:42

+13:15

10.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:06:49

+15:22

11.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

1:07:02

+15:35

12.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

1:08:42

+17:15

13.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:11:18

+19:51

14.

Vegard Ressem

Frol IL

1:11:38

+20:11

15.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:11:55

+20:28

16.

Ola Keiserås

IL Leik

1:12:21

+20:54

17.

Marius Øie

Løten OL

1:12:42

+21:15

18.

Kristian Øien

OL Trollelg

1:13:12

+21:45

19.

Brage Sæther

Freidig

1:14:33

+23:06

20.

Håkon Selmer

Freidig

1:25:37

+34:10

DNS

Mattis Holt

Freidig

DNS

Mads Nonstad Fornes

Wing OK

DNS

Morten Severin Saue

IL Tyrving

DNS

Gisle Holberg

OK Skøynar

DNS

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

DNS

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

DNS

Paul Sirum

Frol IL

DNS

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

DNS

Lars Owren

Freidig

DNS

Håvard Vassenden

Frol IL

DNS

Ola Doksrød Strande

Skien OK

DNS

Terje Faugstad Bjertnes

Lillomarka OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2012, 19:48:47

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

216

Antall startet:

158