Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Ultralang og Liersprinten 23. september 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Strand

Lierbygda OL

19:48

Olav Melheim

IF Sturla

20:05

Marie Heggelund

Lierbygda OL

20:54

Eivind Heggelund

Lierbygda OL

22:44

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

28:05

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

27:57

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

20:12

Taran Myhre

Kongsberg OL

24:41

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

33:34

Emilie Stenslet Hals

Raumar Orientering

29:22

Martin Kaiser

Lierbygda OL

21:55

DNS

Eivind Bogen Arenth

IF Sturla

DNS

Ingrid Bogen Arenth

IF Sturla

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

32:05

+0:00

2.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

41:26

+9:21

3.

Silje Slungaard

IL Tyrving

1:04:42

+32:37

Brutt

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

DNS

Iselin Sørensen

IF Sturla

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

22:05

+0:00

2.

Jenny Baklid

Konnerud IL

23:16

+1:11

3.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

23:38

+1:33

4.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

23:40

+1:35

5.

Helene Eger

Kongsberg OL

26:32

+4:27

5.

Tale Strand

Kongsberg OL

26:32

+4:27

7.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

26:39

+4:34

8.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

26:42

+4:37

9.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

26:48

+4:43

10.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

32:51

+10:46

11.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

32:58

+10:53

12.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

38:07

+16:02

DNS

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

44:42

+0:00

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

45:08

+0:26

3.

Synne Strand

Lierbygda OL

45:10

+0:28

4.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

45:20

+0:38

5.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

51:05

+6:23

6.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

53:36

+8:54

7.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

53:49

+9:07

8.

Kristin Smeby

Kongsberg OL

1:00:43

+16:01

9.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

1:00:53

+16:11

10.

May Kihle Andersen

Modum OL

1:30:40

+45:58

DNS

Fride Sørensen

IF Sturla

DNS

Henriette Smeby

Nydalens SK

DNS

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg OL

42:02

+0:00

2.

Silje Marie Nordvik

Asker Skiklubb

43:00

+0:58

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

47:02

+0:00

2.

Siri Moholth

Kongsberg OL

54:48

+7:46

3.

Silje Arntzen

Lierbygda OL

55:08

+8:06

4.

Silje Kihle Andersen

Modum OL

1:57:16

+1:10:14

DNS

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

DNS

Anneline Larsen

Kongsberg OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Haare

Konnerud IL

1:26:19

+0:00

2.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

1:42:10

+15:51

3.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:48:25

+22:06

4.

Tine Hansen

Modum OL

2:09:52

+43:33

5.

Kari Jussie Lønning

IF Sturla

2:10:04

+43:45

6.

Thea Kleiven

Ringerike OL

2:30:20

+1:04:01

DSQ

Kine Hansen

Modum OL

2:42:30

87 108 90 91 103 104 105

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

58:41

+0:00

2.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

1:10:21

+11:40

3.

Hanne Stenslet

Raumar Orientering

1:11:30

+12:49

4.

Hanne Bredde Vig

IF Sturla

1:13:26

+14:45

5.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

1:58:36

+59:55

6.

Ping Ouyang

Ringerike OL

1:59:50

+1:01:09

DSQ

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

13:33

32 102 33 31 102 34 35 102 36 91 103 104 10...

DNS

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

DNS

Jane Rødder

Kongsberg OL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

53:21

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

57:22

+4:01

3.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

59:38

+6:17

4.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

59:45

+6:24

5.

Tove Heimdal

Konnerud IL

1:03:06

+9:45

6.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:19:41

+26:20

7.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:22:24

+29:03

8.

Kristin Sørensen

IF Sturla

1:51:20

+57:59

DSQ

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

37:55

85 84 87 88 108 90 91 103 104 105 100 249

DNS

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

48:59

+0:00

2.

Birgit Korvald

Nydalens SK

50:36

+1:37

3.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

1:24:17

+35:18

Brutt

Kari Smeby

Kongsberg OL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Fossum IF

58:58

+0:00

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:04:25

+5:27

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:10:32

+11:34

4.

Gry Bruland Vråle

IF Sturla

1:23:37

+24:39

DSQ

Emma Haare

Konnerud IL

57:06

108 90 91 103

DNS

Linda Verde

IF Sturla

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:10:51

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

37:53

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

20:28

+0:00

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

21:33

+1:05

3.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

21:37

+1:09

4.

Marius Braathen Kleven

IF Sturla

32:32

+12:04

5.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

32:37

+12:09

6.

Oscar Melheim

IF Sturla

32:41

+12:13

7.

Haakon Olsson

Lierbygda OL

43:38

+23:10

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haga

Raumar Orientering

36:51

+0:00

2.

Tord Strand

Kongsberg OL

37:02

+0:11

3.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

37:58

+1:07

4.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

38:01

+1:10

5.

Gard Dahlen

Kongsberg OL

55:20

+18:29

6.

Sander Arnevik

Ringerike OL

1:00:05

+23:14

DNS

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

DNS

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

DNS

Håkon Lund

Kongsberg OL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Kasper Fuhre Myhre

Kongsberg OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

42:44

+0:00

2.

Amund Hoel

Raumar Orientering

46:43

+3:59

3.

Håvard Bakke

Ringerike OL

1:07:29

+24:45

4.

Iver Sørensen

IF Sturla

1:10:42

+27:58

5.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

1:12:31

+29:47

6.

Einar Moe Tandberg

Modum OL

1:14:22

+31:38

DSQ

Vegard Eek

Konnerud IL

1:52:32

85 84 108 90 91

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Vaajakosken Terä

1:34:00

+0:00

2.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

1:38:29

+4:29

3.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

1:50:32

+16:32

4.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:50:46

+16:46

5.

Lars Henrik Thon

IF Sturla

1:53:12

+19:12

6.

David Løver

Modum OL

1:56:12

+22:12

7.

Harald Thon

IF Sturla

2:00:56

+26:56

8.

Jostein Tiltnes

Asker Skiklubb

2:00:58

+26:58

9.

Knut Edvard Helland

Ringerike OL

2:12:38

+38:38

10.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

2:22:50

+48:50

11.

Erlend Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

2:35:10

+1:01:10

12.

Erik Trøen

Modum OL

2:46:26

+1:12:26

DSQ

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:13:20

76 94 106 77 78 79 80 81 82 83 87 88 10...

DSQ

Henning C Strandhagen

Røyken OL

1:19:16

77 78 79 80 81 82 83 84 108 87 88 108 9...

DSQ

Erik Saugerud

Konnerud IL

1:37:58

80 81 82 83 108 85 84 108 87 88 108 93 11...

DSQ

Ola Fjelltun Stensvand

IF Sturla

2:14:22

106 77 78 79 80 81 82 83 108 85 84 108 8...

DSQ

Martin Kristiansen

IF Sturla

2:14:29

106 77 78 79 80 81 82 83 108 85 84 108 8...

DNS

Herman Lund-Kristensen

IF Sturla

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

41:55

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

1:01:05

+19:10

3.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

1:03:50

+21:55

4.

Magne Aas

Asker Skiklubb

1:03:59

+22:04

5.

Kristian Nøss

Røyken OL

1:12:02

+30:07

6.

Nils Kristian Jansen

Lierbygda OL

1:21:06

+39:11

DNS

Snorre Frydenlund

IF Sturla

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

56:33

+0:00

2.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:03:11

+6:38

3.

Kolbjørn Kasin

Kongsberg OL

1:43:13

+46:40

4.

Rune Sørensen

IF Sturla

1:43:34

+47:01

5.

Vidar Andersen

Modum OL

2:06:59

+1:10:26

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Slungaard

IL Tyrving

45:03

+0:00

2.

Ole Johnny Petersen

Eiker OL

48:21

+3:18

3.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

50:34

+5:31

4.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

59:41

+14:38

5.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:06:44

+21:41

6.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:21:10

+36:07

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øhlckers

IL Tyrving

58:59

+0:00

2.

György Horvati

IL Tyrving

1:07:25

+8:26

3.

Ivar Louis Berg

IF Sturla

1:13:31

+14:32

4.

Lasse Vråle

IF Sturla

1:30:59

+32:00

5.

Knut Løwer

Modum OL

1:46:28

+47:29

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

52:45

+0:00

2.

Odd Aure

Drangedal OL

1:01:01

+8:16

DNS

Ole Skogedal

Asker Skiklubb


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 september 2012, 19:48:25

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

158

Antall startet:

138