Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NM terrengløp lang løype 29. september 2012

Klasse: Jenter 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Lægran

Sportsklubben Vidar

17:11,3

+0:00

2.

Anna Serine Røssland

IL Gneist

17:20,2

+0:09

3.

Ingvild Skogan Brensholm

Steinkjer Friidrettsklubb

17:42,6

+0:31

4.

Oda Lægran

Sportsklubben Vidar

18:02,1

+0:51

5.

Ingrid Næss Johansen

IL Gneist

18:19,7

+1:08

6.

Heidi Kristine Halling

Ullensaker/Kisa IL

18:36,5

+1:25

Brutt

Christina Ellefsen Hopland

Varegg Fleridrett

DNS

Gina Granstedt

Halden IL

Klasse: Jenter 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Angell Bergh

Haugesund IL

16:12,7

+0:00

2.

Marthe Olsen

Selsbakk IF

16:18,2

+0:06

3.

Live Johannessen Solheimdal

Molde Olymp

16:45,0

+0:33

4.

Rebekka Sem

Gjerpen IF

16:51,8

+0:39

5.

Vilde Gaarder

IF Sturla

16:58,4

+0:46

6.

Kristine Holst

Skjalg IL

17:07,2

+0:55

7.

Mari Aarskog Nesse

Stord IL

17:17,1

+1:05

8.

Marte Hjortland Hundhammer

Idrettslaget Norna-Salhus

18:14,3

+2:02

Brutt

Amalie Lekva

Idrettslaget Norna-Salhus

Brutt

Maren Eriksen Skappel

Ullensaker/Kisa IL

Brutt

Ida Eriksen

Skjalg IL

Klasse: Jenter 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingerid Fredriksen

Stokke IL

17:04,5

+0:00

2.

Pauline Sjøvold

Røros IL

19:19,6

+2:15

3.

Eirin Sangesland

IL Vindbjart

19:52,0

+2:48

Klasse: Gutter 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Sødal

Kyrksæterøra IL

13:47,2

+0:00

2.

Tore Dybdahl

Strindheim IL

14:03,3

+0:16

3.

Erlend Andreas Knutsen

Oppstad IL

14:21,3

+0:34

4.

Lars Lunde

Stord IL

14:26,1

+0:39

5.

Ådne Karlsen Bekkestad

IF Eiker-Kvikk

14:41,7

+0:54

6.

Jonas Kolderup Lund

Rustad IL

14:43,0

+0:56

7.

Erlend Anfinsen

Sandnes IL

14:49,8

+1:02

8.

Magnus Dybdahl

Strindheim IL

14:53,6

+1:06

9.

Thomas Bucher-Johannessen

Tyrving IL

14:59,6

+1:12

10.

Vegard Austevoll

Kalandseid IL

15:01,3

+1:14

11.

Ekolai Lunde

Tyrving IL

15:19,9

+1:32

12.

Markus Einan

Ullensaker/Kisa IL

16:05,1

+2:18

13.

Karsten Martinussen

Tyrving IL

16:11,6

+2:24

14.

Filip Langdalen

Ås IL

16:56,2

+3:09

15.

Tore Klungland

Asker Skiklubb

17:11,0

+3:24

DNS

Odd Gundersen Sagbakken

FIK Ren-Eng

Klasse: Gutter 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Iden

Idrettslaget Norna-Salhus

13:43,3

+0:00

2.

Alexander Kirkeberg

Malm IL

14:04,4

+0:21

3.

Markus Borge Harbo

Skjalg IL

14:08,8

+0:25

4.

Benjamin MK Schøn

Tønsberg Friidrettsklubb

14:29,1

+0:46

5.

Lars Jonassen Føyen

Stord IL

14:32,4

+0:49

6.

Vetle Løchting

FIK Orion

14:34,6

+0:51

7.

Håvard Lalit Øglænd

Glad Trim International IL

14:40,5

+0:57

8.

Dag Blandkjenn

Kristiansands IF

14:45,2

+1:02

9.

Meyer Aleksander

Idrettslaget Norna-Salhus

14:46,0

+1:03

10.

Endre Wigaard

IL i BUL

15:01,9

+1:18

11.

Sigurd Ruud Skjeseth

FIK Orion

15:15,7

+1:32

12.

Håvard Irgens

Innstrandens IL

15:25,7

+1:42

13.

Jonas Haarberg Bolgen

Ullensaker/Kisa IL

15:34,8

+1:51

14.

Brage Askeli

Gjøvik Friidrettsklubb

15:36,0

+1:53

15.

Olai Stensland Lillevold

Ås IL

15:50,1

+2:07

16.

Anders Bakken Arneberg

IL i BUL

16:23,8

+2:40

17.

Henrik Eijsink

Ås IL

17:03,2

+3:20

Brutt

Jostein Sætra Schefte

Oppegård IL

Brutt

Jonas Gjesdal

Varegg Fleridrett

DNS

Stian Norheim

IL Gneist

Klasse: Gutter 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Tjørnhom

Kvinesdal IL

13:34,9

+0:00

2.

Magnus Hannevig Pettersen

IF Sturla

14:02,7

+0:28

3.

Aksel Rosenvinge

Tønsberg Friidrettsklubb

14:06,6

+0:32

4.

Ole Martin Røssland

IL Gneist

14:09,2

+0:35

5.

Jørgen Tvedt

Idrettslaget Norna-Salhus

14:18,2

+0:44

6.

Thomas Ryngøye

Idrettslaget Norna-Salhus

14:57,3

+1:23

7.

Jonas Krossøy

Ullensaker/Kisa IL

15:11,6

+1:37

8.

Eirik Johansen

Horten Friidrettsklubb

15:13,0

+1:39

9.

Joachim Thingvoll Qvale

Bøler IF

15:16,3

+1:42

10.

Andreas Andersen Sauge

Aurskog-Høland FIL

15:38,1

+2:04

DNS

Jørgen Gundersen

Ullensaker/Kisa IL

DNS

Ole Petter Fjeld

Tønsberg Friidrettsklubb

Klasse: Kvinner junior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Meli Narbuvoll

FIK Ren-Eng

15:58,9

+0:00

2.

Ingvild Sangesland

IL Vindbjart

16:41,6

+0:43

3.

Karoline Næss

Ullensaker/Kisa IL

18:13,8

+2:15

4.

Marte Reitan

Steinkjer Friidrettsklubb

20:35,3

+4:37

Klasse: Kvinner senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Bjerkeli Grøvdal

Sportsklubben Vidar

21:16,4

+0:00

2.

Kirsten Marathon Melkevik

IL Gular

22:35,0

+1:19

3.

Karianne Charlèn Grefsrud Søfting

Sportsklubben Vidar

22:40,5

+1:24

4.

Hilde Aasheim

Osterøy IL

22:56,3

+1:40

5.

Ingeborg Kristine Lind

IL Gular

23:39,7

+2:23

6.

Siri Ulvestad

NTNUI

24:19,0

+3:03

7.

Marthe Katrine Myhre

Gjøvik Friidrettsklubb

24:42,4

+3:26

8.

Vienna Søyland Dahle

Skjalg IL

25:48,1

+4:32

9.

Tine Hiorth Schøyen

Royal Sport

26:54,8

+5:38

10.

Cecilie Klungtveit

Sandnes IL

27:53,0

+6:37

DNS

Veronika Brennhovd Blom

Sportsklubben Vidar

Klasse: Kvinner veteran 35-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jessica Katarina Gunnarsson

Sportsklubben Vidar

23:57,8

+0:00

2.

Marit Elisabeth Svegaarden

IL i BUL

30:13,0

+6:16

DNS

Mette Hanneborg

Aurskog-Høland FIL

Klasse: Kvinner veteran 40-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Bringedal Holst

Skjalg IL

24:15,7

+0:00

2.

Wendy Fjellstad

Ås IL

26:57,2

+2:42

3.

Mette Bakken Skauerud

Sportsklubben Vidar

26:57,6

+2:42

Klasse: Kvinner veteran 45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Pedersen

Kristiansands IF

25:06,2

+0:00

Brutt

Anne Glesaaen Kraggerud

Spydeberg IL

Klasse: Kvinner veteran 50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Rekkedal

Ås IL

16:37,9

+0:00

2.

Sharon Lynn Broadwell

Sportsklubben Vidar

17:05,9

+0:28

Klasse: Kvinner veteran 55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Karlstad

Stovnerkameratene

21:14,8

+0:00

Klasse: Kvinner veteran 65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Stenbakk

Moss IL

22:56,9

+0:00

Klasse: Kvinner veteran 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Carlsen

Ready

24:23,5

+0:00

Klasse: Menn junior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Ingebrigtsen

Sandnes IL

20:20,9

+0:00

2.

Jørgen Frost Bø

Ullensaker/Kisa IL

20:25,1

+0:05

3.

Magnus Sirnes Hjellum

Haugesund IL

20:29,4

+0:09

4.

Erik Udø Pedersen

Holum IL

20:30,3

+0:10

5.

Kristian Blummenfelt

FIK BFG Fana

20:40,0

+0:20

6.

Sander Sekkingstad Terum

Aurland IL

21:08,2

+0:48

7.

Trond Einar Moen Pedersli

Strindheim IL

21:09,3

+0:49

8.

Sindre Løchting

FIK Orion

21:19,4

+0:59

9.

Jørgen Jensen Axelsen

IL Gneist

21:48,2

+1:28

10.

Mats Bjørgum

Strindheim IL

21:50,8

+1:30

11.

Håkon Svaland

Birkenes IL

21:51,1

+1:31

12.

Tommi Luchsinger

IL Bevern Friidrett

21:52,8

+1:32

13.

Birger Mortensen Bjørnstad

Strindheim IL

22:04,2

+1:44

14.

Snorre Holtan Løken

Herkules Friidrett

22:09,2

+1:49

15.

Mikal Iden

Idrettslaget Norna-Salhus

22:10,8

+1:50

16.

Vegard Antonsen

Ås IL

22:45,1

+2:25

17.

Awet Gebregergs Gebrehwit

Gjerpen IF

22:54,3

+2:34

18.

Åsmund Wennemo

Ullensaker/Kisa IL

22:59,8

+2:39

19.

Thomas Schive

Slevik IL

23:01,5

+2:41

20.

Bjørn Rusten Lundberg

Norna-Salhus IL

23:02,0

+2:42

21.

Mads Kristoffer Waaler

Aurskog-Høland FIL

23:11,9

+2:51

22.

Simen Eid Nielsen

Sportsklubben Vidar

24:06,7

+3:46

23.

Stein Arild Degrum

Driv IL

24:49,4

+4:29

24.

Fredrik Bergsjø

Aurskog-Høland FIL

24:51,7

+4:31

25.

Simen Skistad

Øystre Slidre IL

27:00,9

+6:40

Brutt

Stian Klungland

Ullensaker/Kisa IL

DNS

Lars Tenold

Ullensaker/Kisa IL

DNS

Hallgeir Aspli

Frol IL

DNS

Edvard Vasdal

Herkules Friidrett

DNS

Endre Aamodt

Bagn IL

Klasse: Menn veteran 50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arvid Hansen

MILTON Larvik Sportsklubb

23:33,0

+0:00

2.

Per Kolstad

Aurskog-Høland FIL

26:23,7

+2:50

3.

Halvor Sveen

Ready

26:27,7

+2:54

DNS

Knut Ytrehus

Ski IL

DNS

Trond-Reidar Bukholm

Halden IL

Klasse: Menn veteran 55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Steinsund

Haugesund IL

24:29,1

+0:00

2.

Sjur Agdestein

Steinkjer Friidrettsklubb

32:47,7

+8:18

Klasse: Menn veteran 60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Arne Sølvberg

Oppegård IL

25:27,5

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

27:12,1

+1:45

3.

Rolf Meek

Minerva Friidrett

29:04,8

+3:37

DNS

Hjalmar Schiøtz

Tønsberg Friidrettsklubb

DNS

Bjørn Lauglo

Stovnerkameratene

Klasse: Menn veteran 65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Lauritz Pedersen

Lørenskog Friidrettslag

28:56,3

+0:00

2.

Finn Løkeberg

Aurskog-Høland FIL

31:31,6

+2:35

3.

Arvid Bjørsvik

TIF Viking

32:07,4

+3:11

4.

Peder Ringdal

Måndalen IL

33:15,1

+4:19

Klasse: Menn veteran 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Åserud

Aurskog-Høland FIL

29:08,7

+0:00

2.

Ole Arvid Aalen

Stovnerkameratene

34:24,0

+5:16

Klasse: Menn veteran 80-84

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Magne Tangen

Aurskog-Høland FIL

51:43,0

+0:00

Klasse: Menn senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ørjan Grønnevig

Glad Trim International IL

32:52,5

+0:00

2.

Eirik Gramstad

Sportsklubben Vidar

32:59,9

+0:07

3.

Henrik Ingebrigtsen

Sandnes IL

33:18,4

+0:26

4.

Dadafo Dhaqabi Tesama

Sportsklubben Vidar

33:29,4

+0:37

5.

Rolf Steier

Sportsklubben Vidar

33:51,6

+0:59

6.

Frew Zenebe Brkineh

Sandnes IL

33:54,3

+1:02

7.

Audun Nordtveit

IK Tjalve

34:09,4

+1:17

8.

Per Kristian Nygård

Vestre Spone IF

34:13,0

+1:21

9.

Halfdan-Emil Færø

Fil Aks-77

34:14,0

+1:22

10.

Hans Kristian Fløystad

IK Tjalve

34:50,8

+1:58

11.

Stian Vestbø

Haugesund IL

35:16,1

+2:24

12.

Trond Arne Rugland

Glad Trim International IL

35:27,6

+2:35

13.

Jonas Lurås Hammer

IL Gular

35:38,6

+2:46

14.

Jens Høiås

Steinkjer Friidrettsklubb

35:52,7

+3:00

15.

Tom Erik Halvorsen

Glad Trim International IL

36:11,0

+3:19

16.

Mads Johansen

IK Tjalve

36:11,4

+3:19

17.

Ola Sakshaug

Selsbakk IF

36:18,4

+3:26

18.

Jan Erik Wergeland

Sandnes IL

36:37,2

+3:45

19.

Simen Bergseth

Skjalg IL

37:05,6

+4:13

20.

Andreas Falk-Larssen

Strindheim IL

37:57,0

+5:05

21.

Lars Bendic Eide

Svorkmo N.O.I.

37:58,1

+5:06

22.

Harald Solhaug Næss

Sportsklubben Vidar

38:35,1

+5:43

23.

Marcus Mauricio Knudsen

Bøler IF

41:16,9

+8:24

24.

Halvor Steinsholt

Ås IL

41:37,6

+8:45

25.

Jan Billy Aas

Oppegård IL

41:39,9

+8:47

26.

Johan Widen

Ås IL

43:40,4

+10:48

Brutt

Svein Erik Strand Tønnesen

IL i BUL

Brutt

Afework Amelo Genale

IF Sturla

Brutt

Johannes Alnes

Bækkelagets SK

Brutt

Ahmad Muktar Adam

Sandnes IL

DNS

Marius Vedvik

Førde IL

DNS

Eric Cezne

Kopervik IL

DNS

Frode Martinussen

Fossum IF

DNS

Johan Asphjell Bjørnaas

Strindheim IL

Klasse: Menn veteran 35-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Monsen

Ullensaker/Kisa IL

34:29,3

+0:00

2.

Kristian Nedregård

Tyrving IL

36:57,8

+2:28

3.

Stian Stensland

Ås IL

37:43,4

+3:14

Klasse: Menn veteran 40-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Helge Hjemly

Tønsberg Friidrettsklubb

36:43,3

+0:00

2.

Asle Slettemoen

IL i BUL

37:03,2

+0:20

3.

Bjarte Eikanger

FIK BFG Fana

37:13,1

+0:30

4.

Carlos Silva de Brito

Ogndal IL

38:37,4

+1:54

5.

Bjarte Vik

Osterøy IL

38:51,3

+2:08

6.

Yacob Yakobie

Sportsklubben Vidar

40:14,8

+3:31

7.

Bjørn Johannessen

Halden IL

41:20,7

+4:37

8.

Jo Inge Fjellstad

Ås IL

42:19,2

+5:36

9.

Eivind Meen

Ås IL

43:05,6

+6:22

10.

Trond-Egel Johansen

Lørenskog Friidrettslag

43:19,4

+6:36

11.

Tom Agard

Kråkstad IL

47:18,1

+10:35

Brutt

Knut Harald Hylleseth

Bøler IF

Klasse: Menn veteran 45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Holthe

Gjøvik Friidrettsklubb

37:56,6

+0:00

2.

Harald Ringen

Oppegård IL

38:48,6

+0:52

3.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

39:43,2

+1:47

4.

Rune Engebråten

Halmsås og Omegn Skilag

41:39,3

+3:43

5.

Runar Gilberg

Sportsklubben Vidar

41:59,8

+4:03

DNS

Kjell Raa

FIK BFG Fana


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 oktober 2012, 09:27:27

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

202

Antall startet:

182