Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NM terrengløp Folkeløp 29. september 2012

Klasse: G/J 0-10 år (1 runde)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Christopher Andre Engebretsen

Askim IL

9:16

Sondre Mathias Engebretsen

Askim IL

10:50

Kolbjørn Engebretsen

IK Tjalve

23:32

Emil Bjälesjö

36:41

Vegard Aarstad

Ås IL

10:04

Ingemar Yri

Team Yri

12:16

Sondre Lundquist

Ås IL

14:26

Marthe Lundquist

Ås IL

12:27

Camilla Lundquist

Ås IL

19:29

Tellev Grindflek

Kroer turn

20:55

Lavrans Grindflek

Ås IL

12:33

Eline Skjevdal

Ås IL

11:44

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

15:05

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

12:40

Nils Tveite

Ås IL

9:24

Even Wollebek

Ås IL

10:45

Erlend Tveite

Ås IL

11:29

Einar Lunde

Langhus IL

12:03

David Lunde

Langhus IL

24:55

Emma Furre Martinsen

14:20

Brutt

Faye Monique Suarez

Ås IL

Klasse: Gutter 11-12 år (1 runde)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

7:35

+0:00

2.

Magnus Aalde

Ås IL

9:39

+2:04

Klasse: Kvinner 15-110 år (2 runder)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iliana Shandurkova

INA-UMB

18:07

+0:00

2.

Karianne Christina Holene

Spenst Moss

20:06

+1:59

3.

Line Nybakken

INA-UMB

20:11

+2:04

4.

Emilie Holene

Askim bokseklubb

22:09

+4:02

5.

Tone Eva Ingebrigtsen

Sandnes IL

25:25

+7:18

6.

Laila Bredal-Knutsen

Ås IL

26:22

+8:15

7.

Cecilie Yri

Team Yri

30:51

+12:44

8.

Marit Lie

INA-UMB

36:41

+18:34

Klasse: Menn 15-110 år (2 runder)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian F Schive

USBbooterne

15:31

+0:00

2.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

16:07

+0:36

3.

Anders Braa

Ås IL

16:09

+0:38

4.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

17:02

+1:31

5.

Olav Fjeld Kraugerud

UMB-BIL

17:18

+1:47

6.

Bjørn Johannessen

Halden IL

17:22

+1:51

7.

Jan Billy Aas

Skiløperne

18:06

+2:35

8.

Eric Cezne

18:54

+3:23

9.

Oskard Aalde

HVBS

19:03

+3:32

10.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås IL

20:59

+5:28

11.

Jens Christopher Schive

USBbooterne

21:10

+5:39

12.

Stian Stensland

INA-UMB

21:38

+6:07

13.

Rafael Assis

INA

21:44

+6:13

14.

Andreas Brunner

21:56

+6:25

15.

Hans Fredrik Hoen

UMB

23:30

+7:59

16.

Knut Åge Risberg

Team Yri

24:36

+9:05

17.

Charles Francis

UMB-IPM

33:55

+18:24

18.

Ingar Kirkeng

Trøsken IL

35:28

+19:57

19.

Arne T Nystad

Hobøl IL

36:46

+21:15

Klasse: Jenter 11-12 år (1 runde)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundquist

Ås IL

9:41

+0:00

Klasse: Jenter 13-14 åe (1 runde)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wollebek

Ås IL

9:38

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 oktober 2012, 22:24:09

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

52

Antall startet:

52