Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bakkeløp 30. september 2012

Klasse: Gutter 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Aas

Strindheim

30:43

+0:00

2.

Mathias Vindal

Ranheim skiklubb

33:19

+2:36

3.

Vegard Storeng Fjeldstad

Ranheim skiklubb

33:52

+3:09

4.

Jakob Høvik

IL Trønderlyn

37:24

+6:41

DNS

Vegard Olsvik

Ranheim skiklubb

Klasse: Junior Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Quist Nyrnes

Byåsen IL

28:04

+0:00

2.

Emil Vedvik

Ranheim skiklubb

28:31

+0:27

3.

Johannes Høsflodt Klebo

Selsbakk IF

29:41

+1:37

4.

John Kanstad

Ranheim skiklubb

30:55

+2:51

5.

Arvid Lyngstad

Ranheim skiklubb

31:28

+3:24

6.

Johannes Heise

Strindheim

32:05

+4:01

7.

Vegard Høiseth

Flå IL

32:41

+4:37

Brutt

Kristoffer Darell Lurvik

Ranheim skiklubb

Brutt

Aleksander Wisløff

Ranheim skiklubb

DNS

Thomas Asphaug

Strindheim

Klasse: Senior Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Drivenes

Tørrvik Bygg

26:09

+0:00

2.

Knut Anders Hatlen

Stranda IL

27:20

+1:11

3.

Kai Robert Vansvik

Cowi

28:22

+2:13

4.

Ola Strande

Gjelpe IF

28:25

+2:16

5.

Mads Fornes

Rindals Troll

29:13

+3:04

6.

Nils Jacob Fløystad

Ranheim skiklubb

30:05

+3:56

7.

Jørgen Sæther

Reinertsen BIL

30:15

+4:06

8.

Øystein S. Klemetsdal

Asker Skiklubb/Team G-sport Asker

30:19

+4:10

9.

Tomas Brikselli

NTNUI

30:23

+4:14

10.

Bård Roll

Nidelv

31:03

+4:54

11.

Fredrik Darell Lurvik

Ranheim skiklubb

32:01

+5:52

12.

Christian Adelsten Tangvik

TeamO2-aiming higher

33:04

+6:55

13.

Roy Seland

Ranheim skiklubb

38:34

+12:25

14.

Hans Torvold Nygaard

Vestringen IL

38:58

+12:49

15.

Hans Kristian Nilsen

HiST/ALT

40:31

+14:22

16.

Kristian Moen Kulvik

Saksvik Fysioterapi

40:49

+14:40

17.

Ørjan Pedersen

Knutbygges Kranservice

45:54

+19:45

Klasse: Senior Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katarina Karhs

NTNUI

30:06

+0:00

2.

Siri Ann Nyrnes

Strindheim Friidrett

34:32

+4:26

3.

Mari Skjeberg

Teach first

39:19

+9:13

Klasse: Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Fam Flo

Ranheim skiklubb

Silje Aune

Ranheim

Klefstad-Djupdal

Tore Wold

Mossvik

Åsmund Krokann Storrø

Ranheim skiklubb

Klefstad-Djupdal

Bjørnar Stavnes

Arnulf Stefanussen Flo

Johanne Stefanussen Flo

Jørn Stefanussen

Klefstad-Djupdal

Klefstad-Djupdal

Lise Abrahamsen

Lina Abrahamsen

Linda Øyen

Arnfinn Abrahamsen

Klasse: Gutter 0-12 (kort løype)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Høsflott Klæbo

12:23

+0:00

2.

Jonas Vindal

Ranheim skiklubb

14:14

+1:51

Klasse: Jenter 0-12 (kort løype)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Storeng Fjeldstad

Ranheim skiklubb

16:54

+0:00


Sist oppdatert:

30 september 2012, 12:56:18

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

54

Antall startet:

52