Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskapet Mellomdistanse, lørdag 20.10.12 20. oktober 2012

Klasse: H15-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

26:59

+0:00

2.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

29:58

+2:59

3.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

30:02

+3:03

4.

Terje Drøyvold

Byåsen

30:15

+3:16

5.

Bjarne Lien

Byåsen IL

30:27

+3:28

6.

Torgeir Aune

Byåsen IL

30:33

+3:34

7.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

33:04

+6:05

8.

Øyvind Schjelderup

Freidig

33:30

+6:31

9.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

33:41

+6:42

10.

Jørgen Longva

Byåsen IL

35:15

+8:16

11.

Snorre Hansen

Byåsen IL

35:18

+8:19

12.

Preben Antonsen

Byåsen IL

35:43

+8:44

13.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

35:45

+8:46

14.

Geir Paulsen

OL Trollelg

37:41

+10:42

15.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

39:07

+12:08

16.

Harald Storrønning

Byåsen IL

39:13

+12:14

17.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

39:18

+12:19

18.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

57:01

+30:02

19.

Erik Blake

Byåsen IL

58:49

+31:50

Klasse: D15-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

24:10

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

29:01

+4:51

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

29:08

+4:58

4.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

30:26

+6:16

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

30:30

+6:20

6.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

31:37

+7:27

7.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

31:45

+7:35

8.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

31:57

+7:47

9.

Pia Blake

Byåsen IL

36:20

+12:10

10.

Turid Arnesen

Byåsen IL

36:31

+12:21

11.

Helen Palmer

Wing OK

46:32

+22:22

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

29:16

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

29:25

+0:09

3.

Tom Bugge

Byåsen IL

33:59

+4:43

4.

Svein Hove

Byåsen IL

37:01

+7:45

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Haddon

Byåsen IL

20:39

+0:00

2.

Leif Blake

Byåsen IL

20:54

+0:15

3.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

24:28

+3:49

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

20:31

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

24:17

+3:46

3.

Helga Stenvik

Byåsen IL

24:44

+4:13

4.

Andrine Viken

Byåsen IL

30:53

+10:22

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

20:52

+0:00

2.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

50:14

+29:22

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

54:20

+33:28

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Lien

Byåsen IL

28:05

+0:00

Brutt

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:00

78 97 71 93 90 87 100

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

24:33

+0:00

2.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

29:01

+4:28

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Eide

Byåsen IL

29:52

+0:00

2.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

50:22

+20:30

3.

Erlend Aune

Byåsen IL

50:54

+21:02

4.

Jann Krister Benberg

Byåsen IL

51:58

+22:06

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Viken

Byåsen IL

41:05

+0:00

Klasse: N åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jørgen Aune

Byåsen IL

17:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 oktober 2012, 15:00:04

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54