Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Førstemann hjem 10. november 2012

Klasse: Lang løype - Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:38:39

+0:00

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

2:01:37

+22:58

3.

Henning C Strandhagen

Røyken O-lag

2:06:54

+28:15

4.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

2:08:50

+30:11

5.

Trygve Bryhn

Røyken O-lag

2:09:52

+31:13

6.

Jens Lillegraven

Røyken O-lag

2:44:31

+1:05:52

7.

Kjell Svanberg

Røyken O-lag

2:45:21

+1:06:42

8.

Jon Erik Kvarme

Røyken O-lag

2:50:31

+1:11:52

9.

Peter Carlsen

Røyken O-lag

2:54:56

+1:16:17

10.

Arne Bryhn

Røyken O-lag

3:04:57

+1:26:18

11.

Øyvind Roger Hansen

Røyken O-lag

3:56:34

+2:17:55

Brutt

Morten Johannessen

Røyken O-lag

DNS

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

Klasse: Mellomlang løype - Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Rønneberg

Røyken O-lag

1:15:29

+0:00

2.

Per Ove Transeth

Røyken O-lag

1:17:28

+1:59

3.

Sindre Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

1:19:11

+3:42

4.

Trond Halvorsen

Røyken O-lag

1:32:23

+16:54

5.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:34:50

+19:21

6.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:34:52

+19:23

7.

Per Kjus

Røyken O-lag

1:45:17

+29:48

146

8.

Daniel Kristoffersen

Røyken O-lag

1:49:24

+33:55

9.

Kristian Nøss

Røyken O-lag

1:50:44

+35:15

10.

Sigbjørn Hellerud

Røyken O-lag

1:52:06

+36:37

11.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

2:14:23

+58:54

12.

Olav Mo

Røyken O-lag

2:18:53

+1:03:24

DNS

Christian Bugge

Røyken O-lag

Klasse: Korteste langløype - Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Skuncke

Røyken O-lag

1:04:29

+0:00

2.

Svein Burvald

Røyken O-lag

2:48:15

+1:43:46

3.

Torbjørn Karlsen

Røyken O-lag

2:48:39

+1:44:10

3.

Gunnar Amundsen

Røyken O-lag

2:48:39

+1:44:10

Klasse: Lang Løype - Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Baldishol Brevig

Røyken O-lag

2:11:47

+0:00

2.

Bjørg Svanberg

Røyken O-lag

3:18:46

+1:06:59

3.

Ida Syversen

Røyken O-lag

3:18:50

+1:07:03

4.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

3:56:28

+1:44:41

5.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

3:56:31

+1:44:44

DNS

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken OL

Klasse: Mellomlang løype - Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Skram

Røyken OL

1:34:59

+0:00

31 39 40 50 54 100 53 146 148

2.

Eva Syversen

Røyken O-lag

1:49:29

+14:30

3.

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

2:13:25

+38:26

4.

Jorunn Schie

Røyken O-lag

2:13:29

+38:30

31

Klasse: Korteste langløype - Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

1:19:43

+0:00

2.

Kjersti Rian

Røyken O-lag

1:35:39

+15:56

3.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken O-lag

1:35:59

+16:16

4.

Anne Elvsaas Mo

Røyken O-lag

1:55:50

+36:07

5.

Vigdis Løseth

Røyken OL

1:55:54

+36:11

6.

Ellen Horni-Johnsen

Røyken O-lag

2:01:14

+41:31

6.

Marianne Ness

Røyken O-lag

2:01:14

+41:31

8.

Aagot Hartmann

Røyken O-lag

2:09:26

+49:43

9.

Inger Schibstedt

Røyken O-lag

2:09:37

+49:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 november 2012, 16:28:40

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

49

Antall startet:

46