Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås-rennet 27. januar 2013

Klasse: M 19/20 år - 10 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Antonsen

Ås IL

26:19,7

+0:00

2.

Sindre Grøstad

Nittedal IL

26:30,7

+0:11

3.

Johan Tjelle

Nittedal IL

26:54,1

+0:35

4.

Simon Guttormsen

Oppegård IL

33:13,9

+6:54

DNS

Kristian Dahl

Hof IL

DNS

Anders Lundervold

Asker Skiklubb

Klasse: M 18 år - 10 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcus Syversen

Tistedalen FL

27:41,8

+0:00

2.

Lars Treekrem

Ås IL

27:58,3

+0:17

3.

Erlend Ekern

Oppegård IL

28:20,8

+0:39

4.

Eirik Bye

Oppegård IL

29:27,7

+1:46

Klasse: M 17 år - 10 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Moe

Fet Skiklubb

29:24,6

+0:00

2.

Even Årekol

Lørenskog Skiklubb

30:21,6

+0:57

3.

Jens Christian Eikemo

Heming, IL

32:01,2

+2:37

Klasse: K 19/20 år - 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Næss

Bjerke IL

14:44,6

+0:00

Klasse: K 18 år - 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Nora Ugland

Nittedal IL

Klasse: K 17 år - 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Amalie Lundervold

Asker Skiklubb

Klasse: G 16 år - 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Andre Ryttervold

Frogner IL

12:29,6

+0:00

2.

Herman Martens Meyer

Frogner IL

12:44,3

+0:15

3.

Jonas Kolderup Lund

Rustad IL

12:49,2

+0:20

4.

Fredrik Tveter

Oppegård IL

12:53,4

+0:24

5.

Amund Hoel

Frogner IL

13:03,3

+0:34

6.

Marius Svendsby

Tistedalen FL

13:19,3

+0:50

7.

David Bleich

Oppegård IL

13:23,3

+0:54

8.

Lars Sønsterud

Bækkelagets SK

13:24,5

+0:55

9.

Jørgen Fischer

Nes Ski

13:29,2

+1:00

10.

Torbjørn Sætren

Frogner IL

13:33,8

+1:04

11.

Marcus Solbakke

Bækkelagets SK

13:37,5

+1:08

12.

Øystein Hatlestad Hovland

IL Jardar

13:38,1

+1:09

13.

Ole Jørgen Folkestad

Trøsken IL

13:42,1

+1:13

14.

Ingar Høiseth

Frogner IL

13:46,1

+1:17

15.

Eirik Haug

Driv Idrettslag

13:49,6

+1:20

16.

Borgar Norrud

Røa IL

13:52,8

+1:23

17.

Kjetil Stuge Bånerud

Koll IL

13:53,6

+1:24

18.

Jens Andersen

Ullensaker Skiklubb

13:55,8

+1:26

19.

Mathias Lorentsen

Koll IL

13:59,1

+1:30

20.

Fredrik Haugen Petersen

Rustad IL

13:59,8

+1:30

21.

Vegard Stornes Iversen

Asker Skiklubb

14:00,7

+1:31

22.

Erling Moseby

Koll IL

14:02,4

+1:33

23.

Victor Hiller Martinsen

Oppegård IL

14:07,1

+1:38

24.

Herman Mølmen Høst

Lyn Ski

14:08,5

+1:39

25.

Håkon Berg-Pedersen

Heming, IL

14:13,7

+1:44

26.

Magnus Wølneberg

IL Jardar

14:16,4

+1:47

27.

Fillip Gisleberg Løken

Bjørndal IF

14:21,3

+1:52

28.

Bård Tollef Tveiterås

Lyn Ski

14:22,4

+1:53

29.

Mats Burud Skjølsvold

Bjørndal IF

14:28,8

+1:59

30.

Eirik Torjussen

IL Jardar

14:38,2

+2:09

31.

Herman Mæhle

Drøbak-Frogn IL

14:38,8

+2:09

32.

Håkon Prydz Gørbitz

Lyn Ski

14:53,9

+2:24

33.

Jonas Haugstad Moosmayer

Holmen IF

15:14,0

+2:45

34.

Jens Hauge Løge

Bærums Verk IF

15:19,5

+2:50

35.

Lars Morstad

Bærums Verk IF

15:35,2

+3:06

36.

Martin Stangebye

Lyn Ski

15:42,1

+3:13

37.

Erik Olsen

Kjelsås IL

16:30,8

+4:01

38.

Emil Lier

Asker Skiklubb

16:43,6

+4:14

DNS

Ekolai Lunde

Fossum IF

DNS

Jonas Fremming

Heming, IL

DNS

Jonas Knoph Bjerknes

Fossum IF

DNS

Herman Stenslet

Frogner IL

DNS

Sondre Olsen

Gjelleråsen IF

DNS

Georg Johan Benestad

Heming, IL

DNS

Erling Tveter

Holmen IF

DNS

Oskar Svartedal

Høybråten og Stovner IL

DNS

Håkon Brynjulf Tesaker

Rustad IL

Klasse: G 15 år - 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Myhre

Koll IL

12:59,5

+0:00

2.

Magnus Bøe

Fossum IF

13:07,8

+0:08

3.

Jørgen Lippert

Trøsken IL

13:13,8

+0:14

4.

Thomas Helland Larsen

Fossum IF

13:14,5

+0:15

5.

Eirik Sørgård Anderssen

Lillomarka Skiklubb

13:18,1

+0:19

6.

Patrick Fossum Kristoffersen

Ullensaker Skiklubb

13:32,0

+0:33

7.

Marcus Arnesen

Høland IL

13:36,1

+0:37

8.

Håkon Kjelland-Mørdre

Koll IL

13:51,0

+0:52

9.

Håkon Asdøl

IL Jardar

13:52,3

+0:53

10.

Petter Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL

13:54,0

+0:55

11.

Andreas Finni Magnussen

Nittedal IL

13:57,0

+0:58

12.

Trym Moeng Jensen

Kjelsås IL

13:58,5

+0:59

13.

Harald Østberg Amundsen

Asker Skiklubb

14:04,8

+1:05

14.

Daniel Bergquist

Rømskog IL

14:06,1

+1:07

15.

Simen Munch Wahl

Bjørndal IF

14:08,6

+1:09

16.

Ole Haldor Ensrud

Trøsken IL

14:11,0

+1:12

17.

Thomas Engebråten

Nes Ski

14:15,9

+1:16

18.

Eirik Bergo

Røa IL

14:17,8

+1:18

19.

Jostein Tandberg

Kjelsås IL

14:18,5

+1:19

20.

Ola Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

14:22,5

+1:23

21.

Lars Laulo

Heming, IL

14:23,1

+1:24

22.

Kristoffer Murphy

Koll IL

14:27,7

+1:28

23.

Georg Henden Kaasen

Bærums Skiklub

14:28,9

+1:29

24.

Victor Wejden

Asker Skiklubb

14:33,6

+1:34

25.

Simen Andersen

Drøbak-Frogn IL

14:33,9

+1:34

26.

Magnus Brath Skurdal

Bærums Verk IF

14:34,5

+1:35

27.

Lars Sørensen

Rustad IL

14:36,2

+1:37

28.

Hans-Petter Tverfjell Madsen

Koll IL

14:41,8

+1:42

29.

Johannes Vincent Meo

Røa IL

14:41,9

+1:42

30.

Mikael Falkendal

Drøbak-Frogn IL

14:42,8

+1:43

31.

Henrik Hjørungdal

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

14:43,1

+1:44

32.

Kristian Nilsen

IL Jardar

14:53,2

+1:54

33.

Magnus Harstveit

Rustad IL

15:11,5

+2:12

34.

Martin Morgenlien Skamo

Fet Skiklubb

15:24,3

+2:25

35.

Fredrik Lorentsen

Koll IL

15:26,9

+2:27

36.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

15:31,4

+2:32

37.

Aksel Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

15:38,0

+2:39

38.

Herman Kristoffer Tveten

Røa IL

15:39,6

+2:40

39.

Simen Berger

Fet Skiklubb

15:43,0

+2:44

40.

Henning Åsheim

Kjelsås IL

15:47,9

+2:48

41.

Håkon Horndalsveen

Bærums Verk IF

15:54,5

+2:55

42.

Magnus Wiik Eckhoff

Røa IL

15:59,3

+3:00

43.

Edvin Moe

Rustad IL

16:16,9

+3:17

44.

Patrick Sandgrav

Lørenskog Skiklubb

16:19,4

+3:20

45.

Vegard H. Gundersen

Asker Skiklubb

16:21,4

+3:22

46.

Erling Feet Nesset

Koll IL

17:22,6

+4:23

47.

Marius Wold

Høland IL

17:32,8

+4:33

DNS

Peter Sekkesæter

Drøbak-Frogn IL

DNS

Erlend Hauglum Slettene

Drøbak-Frogn IL

DNS

Mats Kobbersletten Jensen

Gjerdrum IL

DNS

Ludvig Finstad Bjerken

Gjerdrum IL

DNS

Robin Ulverud

Gjerdrum IL

DNS

Oscar Alexander Eikemo

Heming, IL

DNS

Tinius Ruzicka

Holmen IF

DNS

Daniel B Janols

Høybråten og Stovner IL

DNS

Aleksander Wold

Høybråten og Stovner IL

DNS

Jakob Stensåsen

Kjelsås IL

DNS

Sivert Risnes Bøen

Kjelsås IL

DNS

Sam Lunøe

Kjelsås IL

DNS

Phillip Blindern Myhre

Koll IL

DNS

Lauritz Rokne Vågen

Koll IL

DNS

Sebastian Drøyer

Lyn Ski

Klasse: J 16 år - 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karianne Moe

Høybråten og Stovner IL

14:56,9

+0:00

2.

Camilla Vannebo

IL Jardar

14:57,5

+0:01

3.

Martine Ek Strøm

Bærums Verk IF

15:06,0

+0:10

4.

Kristin Helland-Hansen

IL Jardar

15:07,3

+0:11

5.

Ellinor Høgberg

Heming, IL

15:26,1

+0:30

6.

Madelen Rydning Tvedt

Trøsken IL

15:35,5

+0:39

7.

Kristin Lindahl Nilsen

Bærums Verk IF

15:46,6

+0:50

8.

Vilde Edvardsen Hansen

Mysen IF

15:48,1

+0:52

9.

Charlotte W Grøgaard

Fossum IF

15:50,9

+0:54

10.

Malin Margareta Trønnes

IL Jardar

16:07,0

+1:11

11.

Ingvild Høymork

Heming, IL

16:12,6

+1:16

12.

Kristin Blindheim

Lillomarka Skiklubb

16:18,2

+1:22

13.

Nanna Sorkmo Borgnes

Asker Skiklubb

16:28,0

+1:32

14.

Thea Solvoll

Rustad IL

16:32,4

+1:36

15.

Oda Thorud

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

16:47,1

+1:51

16.

Tuva Børsting Saltnes

Asker Skiklubb

16:51,8

+1:55

17.

Helene Sandberg

Bærums Verk IF

16:52,7

+1:56

18.

Malin Bjørkelo Helland

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

16:57,9

+2:01

19.

Ingrid Nytun Nergård

Gjelleråsen IF

17:09,1

+2:13

20.

Cecilia Kristiansen

Jutul IL

17:44,8

+2:48

DNS

Andrea Rydland Sivertsgård

Fossum IF

DNS

Karoline Haaland

Fossum IF

DNS

Emilie Johanne Hagen

Gjerdrum IL

DNS

Mie Bjørndal Ottestad

Lyn Ski

Klasse: J 15 år - 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Østberg Amundsen

Asker Skiklubb

15:14,3

+0:00

2.

Inger-Ane Sætra Schefte

Oppegård IL

15:30,8

+0:16

3.

Cecilie Mogen

Oppegård IL

15:44,9

+0:30

4.

Aurora Kildahl

Asker Skiklubb

16:00,1

+0:46

5.

Ilja Elise Engeset

IL Jardar

16:02,5

+0:48

6.

Thea Maurtvedt

Slitu IF

16:14,8

+1:00

7.

Tina Knutsmoen

Nesodden IF

16:16,7

+1:02

8.

Tale Lindefjeld

IL Jardar

16:33,9

+1:19

9.

Judith Ingela Rickertsen Hole

Bækkelagets SK

16:38,6

+1:24

10.

Anniken Helland-Hansen

IL Jardar

16:56,8

+1:42

11.

Tessa Klokkerud Odden

Rustad IL

17:15,1

+2:01

12.

Ingvild Benum Vestre

Bærums Verk IF

17:19,8

+2:05

13.

Hedda Ugland

Nittedal IL

17:22,3

+2:08

14.

Hanna Ugland

Nittedal IL

17:30,1

+2:16

15.

Synne Eide Rapp

Gjerdrum IL

17:37,9

+2:23

16.

Sophie Gran

Drøbak-Frogn IL

19:04,5

+3:50

17.

Ida Marie Halvorsen

Bjørndal IF

19:05,9

+3:51

DNS

Pernille Grini

Drøbak-Frogn IL

DNS

Julie Rustad

Drøbak-Frogn IL

DNS

Marte Fosen

Fossum IF

DNS

Guro Finstad Bjerken

Gjerdrum IL

DNS

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming, IL

DNS

Kristine Amundsen

IL Jardar

DNS

Eirin Marie Syvertsen

Kjelsås IL

DNS

Camilla Lie

Kjelsås IL

DNS

Sara Pettersen Fuglu

Nes Ski

DNS

Torunn Elisabeth Seyffarth

Asker Skiklubb

DNS

Mia Synnøve Triumf

Bjørndal IF

Klasse: G 12 år - 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Selberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

8:19,5

+0:00

2.

Axel Holth-Siegel

Ås IL

8:40,6

+0:21

3.

Marius Lillebakken Abell

Drøbak-Frogn IL

8:55,6

+0:36

4.

Sander Sønsterud

Bækkelagets SK

8:59,1

+0:40

5.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

9:10,0

+0:51

6.

Mats Haug

Driv Idrettslag

9:18,9

+0:59

7.

Jonas Brake Fuglu

Drøbak-Frogn IL

9:26,0

+1:07

8.

Elias Fremstad

Drøbak-Frogn IL

9:37,4

+1:18

9.

Mathias Alten

Ås IL

10:03,4

+1:44

10.

Jørgen Ellekjær

Ås IL

10:11,4

+1:52

11.

Daniel Stræte

Driv Idrettslag

10:50,6

+2:31

12.

Magnus Aalde

Ås IL

10:54,4

+2:35

13.

Alexander Nygård

Nesodden IF

11:45,9

+3:26

DNS

Theo Saltnes Jørgensen

Driv Idrettslag

DNS

Einar Brath Skurdal

Bærums Verk IF

DNS

Benjamin Røkeness

Driv Idrettslag

Klasse: G 11 år - 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Aarstad

Ås IL

8:42,6

+0:00

2.

Viktor Glenne

Nesodden IF

9:01,2

+0:19

3.

Nils Tveite

Ås IL

9:17,8

+0:35

4.

Vetle Stensvold

Nesodden IF

9:34,9

+0:52

5.

Even Wollebek

Ås IL

9:40,2

+0:58

6.

Callum Gran

Drøbak-Frogn IL

10:04,4

+1:22

7.

Øystein Thorshov

Ås IL

10:06,2

+1:24

8.

Oliver Sørbråten Solberg

Nesodden IF

10:09,5

+1:27

9.

Simen Hauglum Slettene

Drøbak-Frogn IL

10:31,6

+1:49

10.

Jesper Bjørnstad

Drøbak-Frogn IL

10:36,0

+1:54

11.

Endre Rondeel

Drøbak-Frogn IL

10:43,8

+2:01

12.

Ole Håkon Sundet

Ås IL

11:18,3

+2:36

Klasse: J 12 år - 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iris Mæhle

Drøbak-Frogn IL

9:17,6

+0:00

2.

Hanna Hegstad

Ås IL

10:49,4

+1:32

DNS

Carmen Dirro

Drøbak-Frogn IL

DNS

Maria Magnussen

Nittedal IL

DNS

Martine Eldre Svendsby

Tistedalen FL

Klasse: J 11 år - 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lovise Bergset Janols

Høybråten og Stovner IL

9:55,5

+0:00

2.

Marianne Dahl

Drøbak-Frogn IL

10:30,5

+0:35

3.

Edda Rakel Seim

Koll IL

10:44,0

+0:49

4.

Marthe Lundqvist

Ås IL

12:05,2

+2:10

5.

Mia Falkendal

Drøbak-Frogn IL

12:07,6

+2:12

6.

Hedda Lundeby Tunli

Drøbak-Frogn IL

12:08,9

+2:13

DNS

Karoline Solberg

Drøbak-Frogn IL

DNS

Tora Bjørndal Ottestad

Lyn Ski

Klasse: G 14 år - 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Carlsen

Skimt

9:48,8

+0:00

2.

Martin Haugstad Moosmayer

Holmen IF

10:13,5

+0:25

3.

Trym Stensvold

Nesodden IF

10:36,4

+0:48

4.

Erling Kvam Lundberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

11:33,0

+1:45

5.

Sander August Standal Jensen

Drøbak-Frogn IL

11:42,2

+1:54

Klasse: G 13 år - 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen F Øiseth

Fet Skiklubb

9:28,7

+0:00

2.

Aleksander Vannebo

IL Jardar

9:29,4

+0:01

3.

Jørgen Solberg

Drøbak-Frogn IL

9:55,5

+0:27

4.

Carl Andreas Wenneberg Grøstad

Nesodden IF

9:57,3

+0:29

5.

Cornelius Grini

Drøbak-Frogn IL

10:47,2

+1:19

6.

Inge Seim

Koll IL

10:52,3

+1:24

7.

Elias Nævdal

Ås IL

10:58,1

+1:30

8.

Erlend Rondeel

Drøbak-Frogn IL

10:58,8

+1:30

9.

Mathias Skjevdal

Ås IL

11:12,8

+1:44

10.

Eirik Andre Dannemark

Ås IL

11:41,3

+2:13

11.

Jacob Nygård

Nesodden IF

11:47,0

+2:19

12.

Ole Henrik Sæve

Oppegård IL

12:14,0

+2:46

DSQ

Christian Rustad

Drøbak-Frogn IL

10:51,1

Feil løype

Klasse: J 14 år - 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sandra Sedeniussen

Gjelleråsen IF

11:07,8

+0:00

Klasse: J 13 år - 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Stangebye

Lyn Ski

10:03,9

+0:00

2.

Marie Næss

Bjerke IL

11:19,9

+1:16

3.

Thea Charlotte A Brusevold

Nesodden IF

11:48,3

+1:45

4.

Kjersti Lundqvist

Ås IL

11:50,3

+1:47

5.

Mina Lilleheier

Ås IL

11:58,9

+1:55

DNS

Linn M Waaler

Drøbak-Frogn IL

Klasse: G 10 år - 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jacob Moholt

Drøbak-Frogn IL

7:00,6

Fredrik Svensen Scheel

Drøbak-Frogn IL

5:14,8

Elias Kvåle

Drøbak-Frogn IL

6:41,0

Gaute Lien Kjølseth

Nesodden IF

6:51,5

Elias Hagadokken Lenoci

Nesodden IF

6:00,2

Eirik Enbusk

Nesodden IF

6:16,5

Erik Olaussen

Nesodden IF

7:00,7

Ingemar Yri Risberg

Ås IL

7:26,7

Øyvind Frydenlund

Ås IL

6:35,0

Kriss Rikard T. Hansen

Drøbak-Frogn IL

6:46,7

DNS

Jesper Helle-Jensen

Drøbak-Frogn IL

Klasse: G 9 år - 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tinius Fremstad

Drøbak-Frogn IL

7:40,5

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL

9:15,8

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL

7:34,9

Leo Hagadokken Lenoci

Nesodden IF

7:00,9

Daniel Fatnes

Nesodden IF

6:24,7

Dennis Lie

Oppegård IL

5:49,7

Oliver Sundsby

Oppegård IL

8:54,0

Trym Klev Tveitnes

Ås IL

10:46,4

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

7:18,0

DNS

Jørgen Bjørndal Ottestad

Lyn Ski

DNS

Oskar Nordby

Nesodden IF

DNS

Henrik Stene Skoglund

Ås IL

Klasse: G 8 år - 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tobias Bjørnstad

Drøbak-Frogn IL

7:32,5

Even Rondeel

Drøbak-Frogn IL

10:29,6

Sondre Lundqvist

Ås IL

11:05,9

Erlend Tveite

Ås IL

7:30,6

August Holth-Siegel

Ås IL

7:40,7

Frode Hymer

Ås IL

7:53,7

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås IL

11:39,4

Birk Lilleheier

Ås IL

10:41,5

Petter Strandrud

Ås IL

10:03,8

Vegard Thorshov

Ås IL

7:14,1

Sander H. Mortensen

Drøbak-Frogn IL

9:50,5

Aleksander T. Hansen

Drøbak-Frogn IL

7:34,0

Sigurd Stubberud

Soon CK

7:08,6

Trygve Lia Kjølseth

Nesodden IF

9:25,8

Klasse: J 10 år - 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thina Stræte

Driv Idrettslag

8:58,6

Victoria Nitteberg

Nesodden IF

6:07,7

Madeleine Lier Arntzen

Nesodden IF

8:28,9

Mathilde Sørbråten Solberg

Nesodden IF

7:29,0

Hedvig Ødeby Karlsen

Nesodden IF

8:34,3

Maja Ellefsrud

Nesodden IF

6:27,5

Regina Holth-Siegel

Ås IL

6:47,5

Tiril Lilleheier

Ås IL

7:17,3

Christine Kure

Ås IL

6:20,1

Eline Skjevdal

Ås IL

6:32,8

Noor Dirro

Drøbak-Frogn IL

7:09,9

Linnea Rustad

Drøbak-Frogn IL

7:17,1

DNS

Ingrid Næss

Bjerke IL

DNS

Vilde Tjernshaugen Gjefle

Nesodden IF

Klasse: J 9 år - 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Hahne

Drøbak-Frogn IL

8:52,2

Sofie Lundeby Tunli

Drøbak-Frogn IL

7:04,4

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

8:01,3

Aud Irene Nygård

Nesodden IF

8:33,6

Nora Kvam Lundberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

9:59,1

DNS

Aurora Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn IL

DNS

Carina Schytz

Ås IL

Klasse: J 8 år - 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Lillebakken Abell

Drøbak-Frogn IL

8:27,9

Pernille Fischer

Drøbak-Frogn IL

10:04,0

Mia Klæboe

Drøbak-Frogn IL

8:20,4

Camilla Lundqvist

Ås IL

15:05,1

Astrid Skjevdal

Ås IL

10:50,1

Mari Schytz

Ås IL

12:18,0


Sist oppdatert:

27 januar 2013, 13:41:53

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

307

Antall startet:

247