Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås karusellrenn 27. februar 2013

Klasse: Jenter 4år (J2009)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tyra Lilleholt Kraugerud

Klasse: Gutter 4 år (G2009)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håvard Røsvik

Jacob Nore

Magnus Kvarme

Klasse: Jenter 5 år (J2008)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Maurtvedt

Klasse: Gutter 5 år (G2008)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Nessa Brean

Torkild Lilleby Kvarme

Jacob Schytz

Jakob Klaren Nielsen

Klasse: Jenter 6 år (J2007)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Inga Smith

Katrine Hamre Skuterud

Tuva Mjelde-Kurås

Helene Røsvik

Guro Skuterud

Maren Lilleheier

Nina Vebø

Klasse: Gutter 6 år (G2007)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sivert Svanes

Samuel Nore

Olav Vidnes

Sigurd Storaunet

Tellev Moen Grindflek

Johannes Andreas Andersen Bøe

Klasse: Jenter 7 år (J2006)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Hamre Skuterud

8:56

Astrid Skjevdal

4:34

Kristine Kvarme Lilleby

7:02

Vilde Vaaje-Kolstad

7:07

Ida-Helene Lekang

11:09

Tora Tytlandsvik

5:50

Klasse: Gutter 7 år (G2006)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Bakkebø Fjellstad

4:46

Kristian Bodal Holm

5:42

Håkon Bergseng

5:23

Lukas Didriksen

Petter Strandrud

5:05

Birk Lilleheier

4:49

Anders Frydenlund

6:23

Torje Gilbert

6:13

Håkon Heir

4:22

Klasse: Jenter 8 år (J2005)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helene Nessa Brean

11:15

Kaja Solberg Sandnes

10:44

Klasse: Gutter 8 år (G2005)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

August Holth Siegel

7:18

Frode Hymer

7:57

Øyvind Røsvik

10:41

Magnus Kvarme Gangnæs

11:19

Erlend Tveite

7:48

Klasse: Gutter 9 år (G2004)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Benjamin Grønsten

8:23

Anders Sollerud

10:15

Eyvinn Persson Hagbø

8:31

Henrik S. Skoglund

8:58

Mikkel Vaaje-Kolstad

7:33

Lavrans Moe Grindflek

9:24

Herman Sildnes

9:51

Klasse: Jenter 10 år (J2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tiril Lilleheier

7:29

Eline Skjevdal

6:27

Christine Kure

6:33

Klasse: Gutter 10 år (G2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Bakkebø Fjellstad

8:05

Øyvind Andreas Bodal Holm

7:39

Øyvind Frydenlund

7:11

Klasse: Gutter 11 år (G2002)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

6:16

+0:00

2.

Øystein Thorshov

6:25

+0:09


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 februar 2013, 12:37:47

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

59

Antall startet:

59