Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2013Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuern nr. 1 HiNT 3. april 2013

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

56:35

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

17:48

Thor Arne Røkke

Frol IL

Nicoline Munkeby

Frol IL

24:49

Victoria Kulstad

Frol IL

40:12

Ivan Breivik

Frol IL

16:34

Eilert Rabe

Frol IL

26:19

Ludvik K Elden

Frol IL

26:12

Petter Rødal Myhrås

Frol IL

Julie Rødal Myhrås

Frol IL

Andreas Hildrum Saksvoll

Frol IL

12:03

Aleksander Rossini Vadla

Frol IL

11:53

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

14:31

Linnea Munkeby

Frol IL

14:45

Håkon Munkeby

Frol IL

16:13

Erik Rossini Vadla

Frol IL

16:05

Oda Marie Hundal

Frol IL

11:24

Ane Linnea Hundal

Frol IL

11:23

Mats Okkenhaug

Frol IL

16:16

Tuva Berg

Frol IL

16:07

Emma Sofie Hogstad

Frol IL

20:07

Maria Wold Haanes

Frol IL

20:01

Linnea Sandvik

Frol IL

15:41

June Munkeby

Frol IL

15:39

Martin Liland Lund

Frol IL

24:43

Inger Myren

Frol IL

17:11

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

18:19

Vebjørn Hundal

Frol IL

18:20

Viggo Hundal

Frol IL

Live Hundal

Frol IL

20:10

Sigurd Vatn

Frol IL

18:24

Kim Robert Jensen Granli

Frol IL

18:22

Randi Jensen

Frol IL

Kristin Østraat

Frol IL

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

Randi Ulseth

Frol IL

10:08

Torje Munkeby

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Ressem

Frol IL

10:18

+0:00

2.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

12:48

+2:30

3.

Freddy Roger Moen

Frol IL

13:58

+3:40

4.

Sofie Olsnes Aune

Frol IL

17:06

+6:48

5.

Åsne Olsnes Aune

Frol IL

27:08

+16:50

DSQ

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

36:14

85 82

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Østraat Røkke

Frol IL

13:50

+0:00

2.

Anders Guddingsmo

Frol IL

14:36

+0:46

3.

Berit Ressem

Frol IL

18:17

+4:27

4.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

26:11

+12:21

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Lyngen

Frol IL

13:39

+0:00

2.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

14:46

+1:07

3.

Ane Marte Vatn

Frol IL

16:06

+2:27

4.

Ragne Munkeby

Frol IL

16:15

+2:36

5.

Torbjørn Sirum

Frol IL

16:18

+2:39

6.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

16:45

+3:06

7.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

16:50

+3:11

8.

Magnhild Forseth

Frol IL

17:16

+3:37

9.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

17:23

+3:44

10.

Fritjof Sandstad

Frol IL

18:03

+4:24

11.

Mette Kilskar

Frol IL

18:25

+4:46

12.

Eva Hernes

Frol IL

18:51

+5:12

13.

Trygve Skavhaug

Frol IL

19:01

+5:22

14.

Andrea Tofte

Frol IL

22:24

+8:45

15.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

23:06

+9:27

16.

Ivar Reinås

Frol IL

23:30

+9:51

17.

Frida Kleinau

Frol IL

23:34

+9:55

18.

Olaf Kleinau

Frol IL

23:37

+9:58

19.

Mathilde Munkeby

Frol IL

25:15

+11:36

20.

Else Sirum

Frol IL

25:44

+12:05

21.

Helga Skavhaug

Frol IL

25:52

+12:13

22.

Sverre Olav Matberg

Frol IL

26:45

+13:06

23.

Terje Rennan

Frol IL

28:07

+14:28

24.

Marian Brekke Rennan

Frol IL

28:12

+14:33

25.

Mattias Johansen

Frol IL

28:16

+14:37

26.

Eirik Bjørshol

Frol IL

32:45

+19:06

27.

Asmund Bjørshol

Frol IL

32:47

+19:08

28.

Ingrid Munkeby Fenne

Frol IL

36:12

+22:33

29.

Joar Munkeby

Frol IL

39:40

+26:01

30.

Edmund Kulstad

Frol IL

41:49

+28:10

DSQ

Preben Brekke Rennan

Frol IL

28:20

87

DSQ

Hege Berg

Frol IL

40:01

Innsendt korrigert klasse

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Randi Haugskott

Frol IL

Atle Bakken

Frol IL

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

Veronica Leithe

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Odd Gunnar Berg

Frol IL

Arne Marius Munkeby

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Klasse: A4/A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

16:13

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

17:49

+1:36

3.

Jonas Ressem

Frol IL

20:06

+3:53

4.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

21:44

+5:31

5.

Stian Sundsvik

Frol IL

22:02

+5:49

6.

Arne Grevskott

Frol IL

23:19

+7:06

7.

Arild Vassenden

Frol IL

23:22

+7:09

7.

Gunnar Vatn

Frol IL

23:22

+7:09

9.

Per Anders Røstad

Frol IL

24:16

+8:03

10.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

25:03

+8:50

11.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

25:18

+9:05

12.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

26:32

+10:19

13.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

27:45

+11:32

14.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

28:01

+11:48

15.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

28:09

+11:56

16.

Vidar Venås

Frol IL

28:23

+12:10

17.

Kine Sofie Sandstad

Frol IL

30:56

+14:43

18.

Jostein Nordvoll

Frol IL

34:48

+18:35

19.

Inga Sirum

Frol IL

+0:0-13

19.

Johannes Okkenhaug

Frol IL

+0:0-13

19.

Anne Midtbust

Frol IL

+0:0-13

DSQ

Pål Moen Møst

Frol IL

23:56

140

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Øystein Haug

Frol IL

Ove Morten Kvitvang

Frol IL

Mari Ulvin Kvitvang

Frol IL

Thomas Kvitvang Reinan

Frol IL

Heidi Green Matberg

Frol IL

Ole A Hustad

Frol IL

Jo Severin Matberg

Frol IL

Aud Moe

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2013, 18:31:31

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

119

Antall startet:

119