Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2013 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 1 4. april 2013

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:17

+0:00

2.

Malin Opøien

OL Trollelg

21:57

+0:40

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

22:15

+0:58

4.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

23:28

+2:11

5.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

25:45

+4:28

6.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

27:53

+6:36

7.

Jorunn Leithe

Selbu OK

28:37

+7:20

8.

Andrine Viken

Byåsen IL

29:26

+8:09

9.

Martine Klock Fleten

Wing OK

29:42

+8:25

10.

Hege Lien

Selbu OK

31:01

+9:44

11.

Anna Renolen

Wing OK

32:11

+10:54

12.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

32:27

+11:10

13.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

32:55

+11:38

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Wing OK

18:14

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

18:59

+0:45

3.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

20:01

+1:47

4.

Leif Blake

Byåsen IL

20:55

+2:41

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

23:22

+5:08

6.

Mats Eidsmo

Freidig

23:35

+5:21

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

25:28

+7:14

8.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

34:19

+16:05

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

18:47

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

18:53

+0:06

3.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

19:17

+0:30

4.

Line Sølberg

IL Leik

21:35

+2:48

5.

Malin Sandstad

Freidig

21:59

+3:12

6.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

23:14

+4:27

7.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

26:05

+7:18

8.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

27:09

+8:22

9.

Helga Stenvik

Byåsen IL

28:30

+9:43

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

14:55

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

17:02

+2:07

3.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

17:23

+2:28

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

17:29

+2:34

5.

Jonas Unsgård

IL Leik

17:50

+2:55

6.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

18:50

+3:55

7.

Johannes Midtbø

Wing OK

18:59

+4:04

8.

Håvard Eidsmo

Freidig

19:12

+4:17

9.

Preben Antonsen

Byåsen IL

19:26

+4:31

10.

Kjetil Mølnvik

Freidig

19:34

+4:39

11.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

19:48

+4:53

12.

Are Helle Mårdalen

Freidig

20:13

+5:18

13.

Johannes Løvås

Byåsen IL

20:31

+5:36

14.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

23:45

+8:50

15.

Birk Gravdahl

Wing OK

24:43

+9:48

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

18:47

+0:00

2.

Frida Sæther

Freidig

19:10

+0:23

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

19:11

+0:24

4.

Gina Mølnvik

Freidig

19:49

+1:02

5.

Jorunn Kvakland

Freidig

19:51

+1:04

6.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

19:57

+1:10

7.

Pia Blake

Byåsen IL

21:25

+2:38

8.

Julie Størmer

Fossum IF

21:54

+3:07

9.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

22:12

+3:25

10.

Marte Fallbakken Berge

Løten o-lag

22:25

+3:38

11.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

22:51

+4:04

12.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

23:06

+4:19

13.

Andrea Vindal

Wing OK

24:11

+5:24

14.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

24:45

+5:58

15.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

26:03

+7:16

DSQ

Katrine Ekeland

NTNUI

48:56

124 125 126 127 120 132 130 150

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

14:46

+0:00

2.

Sindre Johannessen

Freidig

14:58

+0:12

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:06

+0:20

4.

Mattis Holt

Freidig

15:42

+0:56

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

16:00

+1:14

6.

Anders Bjergaard

Nydalens SK

16:08

+1:22

7.

Kristian Øien

OL Trollelg

16:25

+1:39

8.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

16:28

+1:42

9.

Arvid Lyngstad

Wing OK

16:30

+1:44

9.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

16:30

+1:44

11.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

16:58

+2:12

12.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

17:32

+2:46

13.

Håkon Selmer

Freidig

17:38

+2:52

14.

Ola Keiserås

IL Leik

19:00

+4:14

15.

Ingebrigt Eid

IL Leik

19:12

+4:26

16.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

20:48

+6:02

17.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

25:05

+10:19

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Egseth

Wing OK

16:50

+0:00

2.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

17:19

+0:29

3.

Gitte Bromander

Fredrikstad SK

17:32

+0:42

4.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

18:02

+1:12

5.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

18:20

+1:30

6.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

18:31

+1:41

7.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

18:41

+1:51

8.

Mai Elin Watson

NTNUI

18:43

+1:53

9.

Maren Mohagen Hansen

NTNUI

18:51

+2:01

10.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

18:57

+2:07

11.

Silje Uhlen Maurset

NTNUI

19:20

+2:30

12.

Hanne Nøvik

NTNUI

20:04

+3:14

13.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

20:09

+3:19

14.

Mari Angell-Petersen

Freidig

20:26

+3:36

15.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

20:36

+3:46

16.

Melanie Simpson

Wing OK

20:53

+4:03

17.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

21:11

+4:21

18.

Ane Næsset Ramtvedt

NTNUI

21:14

+4:24

19.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

21:18

+4:28

20.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

21:25

+4:35

21.

Jenny Persson

Byåsen IL

21:48

+4:58

22.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

21:56

+5:06

23.

Elise Taylor Spets

Frol IL

22:08

+5:18

24.

Katharina Rogstad

NTNUI

22:16

+5:26

25.

Sunniva Morgan

Malvik IL

22:34

+5:44

26.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

22:37

+5:47

27.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

23:10

+6:20

28.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

23:32

+6:42

29.

Guro Lindgren

NTNUI

25:48

+8:58

30.

Åse Garløv Riis

NTNUI

27:24

+10:34

31.

Kaja Bergwitz-Larsen

NTNUI

28:35

+11:45

32.

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

31:16

+14:26

33.

Magnhild Roe

NTNUI

31:45

+14:55

34.

Line Hovdenak Stenersen

NTNUI

39:13

+22:23

DSQ

Ellen Martine Skjønsfjell

NTNUI

29:27

131

DSQ

Monika Maria Mielnik

NTNUI

33:38

129

DSQ

Kristin Åstebøl

NTNUI

1:30:34

120 121 138 122 120 124 125 126 127 120 128 129 13...

DSQ

Synnøve Lofthus

NTNUI

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Sagvolden

NTNUI

14:05

+0:00

2.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

14:08

+0:03

3.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

14:18

+0:13

4.

Martin Hoset

NTNUI

14:24

+0:19

5.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

14:36

+0:31

6.

Wolfgang Kampel

NTNUI

14:42

+0:37

7.

Bård Nonstad

OL Trollelg

14:47

+0:42

8.

Aapo Laiho

NTNUI

14:53

+0:48

9.

Kristian Stenerud

NTNUI

14:58

+0:53

10.

Terje Maroni

Byåsen IL

15:01

+0:56

11.

Øystein Haug

Frol IL

15:02

+0:57

12.

Espen Jakobsen

NTNUI

15:07

+1:02

13.

Erik Gustafsson

NTNUI

15:09

+1:04

14.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

15:13

+1:08

15.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

15:20

+1:15

16.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

15:22

+1:17

17.

Stian Bergersen

NTNUI

15:24

+1:19

17.

Per Wiréhn

Byåsen IL

15:24

+1:19

19.

Harri Luchsinger

NTNUI

15:28

+1:23

20.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

15:39

+1:34

21.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

15:44

+1:39

22.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

15:47

+1:42

23.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

15:55

+1:50

23.

Stig Rune Holberg

NTNUI

15:55

+1:50

25.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

16:21

+2:16

26.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

16:23

+2:18

27.

Fredrik Omdal

NTNUI

16:28

+2:23

28.

Lars Owren

Freidig

16:32

+2:27

29.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

16:37

+2:32

30.

Bjarte Ims

NTNUI

16:48

+2:43

31.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

16:54

+2:49

32.

Eirik Aal

NTNUI

17:02

+2:57

33.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:10

+3:05

34.

Halvor Lund

NTNUI

17:18

+3:13

35.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

17:23

+3:18

36.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

17:28

+3:23

37.

Snorre Hansen

Byåsen IL

17:41

+3:36

38.

Johannes Høysæter

Wing OK

17:45

+3:40

39.

Bjørn Owren

NTNUI

17:48

+3:43

40.

Espen Stornes

NTNUI

17:58

+3:53

41.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

18:10

+4:05

42.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

18:21

+4:16

43.

Jan Fredrik Helgaker

NTNUI

18:43

+4:38

44.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

18:52

+4:47

45.

Runar Krognes

IL Leik

18:59

+4:54

46.

Tommy Schmid

OL Trollelg

19:12

+5:07

47.

Eirik Marthinsen

NTNUI

19:27

+5:22

48.

Vegard Hansen

OL Trollelg

19:54

+5:49

49.

Ådne Berg

IL Leik

21:32

+7:27

50.

Simon Hill

NTNUI

21:45

+7:40

51.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

22:15

+8:10

52.

Lars Engseth

NTNUI

22:45

+8:40

53.

Martin Langaas

Oppsal Orientering

24:11

+10:06

54.

Petter Lyng

OK Nidarøst

25:27

+11:22

55.

Scott Beckstrom

NTNUI

25:39

+11:34

56.

Frode Hallberg

NTNUI

28:24

+14:19

DSQ

Per Melander Often

NTNUI

14:07

124 125 126 127 120

DSQ

Anders Einum

NTNUI

27:47

120 121 138 122 123 120 124 125 126 127 120 128 12...

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

19:18

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

21:27

+2:09

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

22:11

+2:53

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig

22:14

+2:56

5.

Siw Sellæg

OL Trollelg

23:16

+3:58

6.

Thorlene Egerton

Wing OK

24:16

+4:58

7.

Hilde Forbord

Malvik IL

24:17

+4:59

8.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

24:48

+5:30

9.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

25:41

+6:23

10.

Nina Reitan

Wing OK

28:38

+9:20

11.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

30:35

+11:17

12.

Hanne Svegård

Byåsen IL

31:41

+12:23

13.

Anne Elisabeth Helland Eriksen

Wing OK

33:08

+13:50

14.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

35:21

+16:03

15.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

37:20

+18:02

16.

Tone Almås

IL Leik

39:00

+19:42

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

15:16

+0:00

2.

Johan Ivarsson

Freidig

15:18

+0:02

3.

Knut Hagen

Byåsen IL

16:42

+1:26

4.

Andreas Sylte

Freidig

16:43

+1:27

5.

Håvard Lorange

Freidig

16:48

+1:32

6.

Jens Even Storhov

Freidig

17:04

+1:48

7.

Bjørnar Lynum

Freidig

17:15

+1:59

8.

Øyvind Schjelderup

Freidig

17:54

+2:38

9.

Brage Keiserås

IL Leik

18:05

+2:49

10.

Svein Terje Kolstad

Freidig

18:17

+3:01

11.

Geir Paulsen

OL Trollelg

18:48

+3:32

12.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

19:02

+3:46

13.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

19:30

+4:14

14.

Rune Stræte

20:22

+5:06

15.

Jan Hage

IL Leik

20:34

+5:18

16.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

21:22

+6:06

17.

Jan Gunnar Jensås

OL Trollelg

22:15

+6:59

DSQ

Erik Foss

IL Leik

1:16:44

124 125 126 127 120

DSQ

Jon Røstum

OL Gaula

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

22:21

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

23:54

+1:33

3.

Grete Berge Owren

Freidig

23:59

+1:38

4.

Sabine Schweiger

Byåsen IL

27:38

+5:17

5.

Hilde Haugskott

OL Trollelg

28:59

+6:38

6.

Gro Rypdal

Byåsen IL

29:18

+6:57

DSQ

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

26:38

131

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

17:02

+0:00

2.

John Svergja

Nord-Østerdal OK

17:55

+0:53

3.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

19:16

+2:14

4.

Jostein Alvestad

Wing OK

19:19

+2:17

5.

Bernt Rognes

Freidig

19:24

+2:22

6.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

19:26

+2:24

7.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

19:27

+2:25

8.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

19:56

+2:54

9.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

20:00

+2:58

10.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

20:28

+3:26

11.

Kjell Maroni

Byåsen IL

21:06

+4:04

12.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

21:07

+4:05

13.

Helge Eriksen

Byåsen IL

21:51

+4:49

14.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

21:58

+4:56

15.

Terje Midtbø

Wing OK

22:24

+5:22

16.

Rolf Helge Røsand

OK Nidarøst

22:46

+5:44

17.

Helge Rustad

Freidig

23:57

+6:55

18.

Erik Blake

Byåsen IL

24:19

+7:17

19.

Tor Lunde

Malvik IL

24:50

+7:48

20.

Eirik Jørum

Byåsen IL

24:56

+7:54

21.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

26:13

+9:11

22.

Olav Kvittem

Freidig

28:49

+11:47

DSQ

Jostein Mårdalen

Freidig

17:29

138

DSQ

Svein Olav Åmot

IL Leik

20:12

129

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

OK Nidarøst

32:17

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

47:16

+14:59

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

Hist

21:15

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

21:50

+0:35

3.

Svein Hove

Byåsen IL

24:00

+2:45

4.

Lars Skrøvseth

Wing OK

25:30

+4:15

5.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

26:14

+4:59

6.

Anders Gjervan

Nidarøst

26:40

+5:25

7.

Tore Kiste

OK Nidarøst

28:28

+7:13

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

28:49

+7:34

9.

Jens Øystein Gjersvold

OK Nidarøst

29:18

+8:03

10.

Harald Lauglo

OL Trollelg

29:31

+8:16

11.

Tom Bugge

Byåsen IL

1:01:19

+40:04

DSQ

Rune M Holt

Freidig

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

27:28

+0:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

23:18

+0:00

2.

Leif Engen

OK Nidarøst

25:35

+2:17

3.

Knut Skjesol

Wing OK

25:38

+2:20

4.

Jardar Sandstad

Selbu OK

25:53

+2:35

5.

Magnus Landstad

Freidig

26:12

+2:54

6.

Robert Strøm

Wing OK

27:06

+3:48

7.

Anders Lauglo

OL Trollelg

27:15

+3:57

8.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

29:54

+6:36

9.

Tore Brurok

OK Nidarøst

30:35

+7:17

10.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

32:01

+8:43

11.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

33:10

+9:52

12.

Finn Bjørgum

OK Nidarøst

35:56

+12:38

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

22:48

124 125 126 127 120

DSQ

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

24:08

131

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Enoksen

21:16

+0:00

2.

Øyvind Sørbøl

24:32

+3:16

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

8:17

+0:00

2.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

17:08

+8:51

3.

Charlotte Roli

OL Trollelg

19:59

+11:42

4.

Annette Roli

OL Trollelg

20:15

+11:58

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

7:06

+0:00

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

8:15

+1:09

2.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

8:15

+1:09

4.

Einar Eide

Byåsen IL

8:49

+1:43

5.

Simen Spets Storhov

Freidig

9:18

+2:12

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

9:21

+2:15

7.

Mikkel Holt

Freidig

10:22

+3:16

8.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

16:03

+8:57

DSQ

Jonas Grønli

Freidig

10:12

134 137

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

29:55

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 april 2013, 13:37:48

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

285

Antall startet:

285