Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup Finale 9. april 2013

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-UMB Orientering

1:07:06

+0:00

korriger

2.

Anders Nordberg

Vaajakosken Terä

1:16:55

+9:49

korriger

3.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:31:02

+23:56

korriger

4.

Jon Pedersen

Halden SK

1:31:37

+24:31

korriger

5.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

1:31:40

+24:34

korriger

6.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:32:39

+25:33

korriger

7.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

1:32:57

+25:51

korriger

8.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

1:35:24

+28:18

korriger

9.

Lars-Christian Unger

Nydalens SK

1:36:32

+29:26

korriger

10.

Christian Holmboe

IL Tyrving

1:39:00

+31:54

korriger

11.

Ola Martner

Göteborg-Majorna OK

1:41:24

+34:18

korriger

12.

Håvard Tveite

Ås-UMB Orientering

1:46:53

+39:47

korriger

13.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

1:47:18

+40:12

korriger

14.

Simen Eid Nielsen

Nydalens SK

1:47:55

+40:49

korriger

DSQ

Jostein Andersen

Kristiansand OK

58:23

korriger

185 188 177 178 179 180 181 182 177 190 191 193 19...

DSQ

David Gottfridsson

Ås-UMB Orientering

1:16:29

korriger

179 180 181 182 177 183 184 185 188 177 190 191 19...

DSQ

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

1:21:10

korriger

182

DSQ

Jostein Nørbech

IL Tyrving

korriger

Død brikke

DNS

Lars Eid Nielsen

Nydalens SK

korriger

Klasse: H17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

1:05:45

+0:00

korriger

2.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:05:46

+0:01

korriger

3.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:06:25

+0:40

korriger

4.

Jan Bjerketvedt

OK Moss

1:10:01

+4:16

korriger

5.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

1:20:52

+15:07

korriger

6.

Olaf Hesselberg Indby

Ås-UMB Orientering

1:26:25

+20:40

korriger

7.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:29:39

+23:54

korriger

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:29:42

+23:57

korriger

9.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:57:04

+51:19

korriger

Brutt

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

korriger

Klasse: 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Bjerketvedt

OK Moss

44:34

+0:00

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

44:33

+0:00

korriger

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

1:08:09

+23:36

korriger

3.

Marit-Elin Iden

OK Moss

1:17:00

+32:27

korriger

Klasse: Åpen dag 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

58:47

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 april 2013, 22:35:59

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

34

Antall startet:

33