Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2013 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 2 11. april 2013

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

8:02

+0:00

2.

Maren Viken

Byåsen IL

10:32

+2:30

3.

Mathea Spets Storhov

Freidig

12:19

+4:17

4.

Charlotte Roli

OL Trollelg

18:55

+10:53

DSQ

Mona Ulseth Sylte

Freidig

8:05

88

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Opøien

OL Trollelg

21:16

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:23

+0:07

3.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

21:45

+0:29

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

22:19

+1:03

5.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

23:10

+1:54

6.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

24:13

+2:57

7.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

29:00

+7:44

8.

Jorunn Leithe

Selbu OK

29:21

+8:05

9.

Andrine Viken

Byåsen IL

30:19

+9:03

10.

Marie Longva

Byåsen IL

32:28

+11:12

11.

Anna Renolen

Wing OK

34:23

+13:07

12.

Hege Lien

Selbu OK

34:24

+13:08

13.

Martine Klock Fleten

Wing OK

34:40

+13:24

14.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

34:51

+13:35

15.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

39:31

+18:15

16.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

45:03

+23:47

DSQ

Vera Melkild

Freidig

25:26

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

18:39

+0:00

2.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

20:14

+1:35

3.

Malin Sandstad

Freidig

23:15

+4:36

4.

Line Sølberg

IL Leik

26:23

+7:44

5.

Helga Stenvik

Byåsen IL

28:05

+9:26

6.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

29:20

+10:41

7.

Live Spilker

Byåsen IL

32:14

+13:35

8.

Pernille Opheim

Freidig

39:59

+21:20

9.

Frida Opheim

Freidig

43:58

+25:19

DSQ

Ingeborg Eide

Byåsen IL

19:59

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig

18:56

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig

19:31

+0:35

3.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

19:55

+0:59

4.

Frida Sæther

Freidig

20:27

+1:31

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

20:39

+1:43

6.

Gina Mølnvik

Freidig

21:13

+2:17

7.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

22:25

+3:29

8.

Marte Fallbakken Berge

Løten o-lag

22:26

+3:30

9.

Pia Blake

Byåsen IL

22:29

+3:33

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

23:38

+4:42

11.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

23:39

+4:43

12.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

24:27

+5:31

13.

Andrea Vindal

Wing OK

24:41

+5:45

14.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

29:24

+10:28

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Agni Fjogstad Nielsen

NTNUI

17:17

+0:00

2.

Mari Fasting

Halden SK

17:45

+0:28

3.

Elise Egseth

Wing OK

18:07

+0:50

4.

Helen Palmer

Lillomarka OL

18:12

+0:55

5.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

19:46

+2:29

6.

Mari Angell-Petersen

Freidig

19:47

+2:30

7.

Hanne Nøvik

NTNUI

19:58

+2:41

8.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

19:59

+2:42

9.

Sara Profors

Frol IL

20:40

+3:23

10.

Marte Reenaas

Wing OK

21:17

+4:00

11.

Siri Selvig

NTNUI

21:41

+4:24

12.

Jenny Persson

Byåsen IL

21:49

+4:32

13.

Ragnhild Fagerslet

NTNUI

22:03

+4:46

14.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

22:27

+5:10

15.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

22:41

+5:24

16.

Elise Taylor Spets

Frol IL

23:01

+5:44

17.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

23:35

+6:18

18.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

25:05

+7:48

19.

Melanie Simpson

Wing OK

25:20

+8:03

20.

Marit Wenseth Kure

NTNUI

26:41

+9:24

21.

Sara Bergentz

NTNUI

26:56

+9:39

22.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

27:52

+10:35

23.

Cathrine Claussen Mediaas

Wing OK

28:28

+11:11

24.

Åse Garløv Riis

NTNUI

29:37

+12:20

25.

Guro Lindgren

NTNUI

29:53

+12:36

DSQ

Gitte Bromander

Fredrikstad SK

17:51

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona J. Mølnvik

Freidig

21:13

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

21:43

+0:30

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

23:24

+2:11

4.

Siw Sellæg

OL Trollelg

23:30

+2:17

5.

Thorlene Egerton

Wing OK

24:52

+3:39

6.

Mona Høiås Sæther

Freidig

25:14

+4:01

7.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

26:45

+5:32

8.

Sigrid Melkild

Freidig

27:03

+5:50

9.

Mari Hoff

Byåsen IL

27:42

+6:29

10.

Hilde Forbord

Malvik IL

27:51

+6:38

11.

Hanne Svegård

Byåsen IL

28:50

+7:37

12.

Tone Almås

IL Leik

31:24

+10:11

13.

Anne Berit Lien

Selbu OK

31:54

+10:41

14.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

36:25

+15:12

15.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

38:37

+17:24

DSQ

Kari Ulseth

Freidig

1:03:27

31 32

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

23:27

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

26:25

+2:58

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

26:26

+2:59

4.

Hilde Haugskott

OL Trollelg

27:39

+4:12

5.

Sabine Schweiger

Byåsen IL

29:28

+6:01

6.

Gro Rypdal

Byåsen IL

30:13

+6:46

7.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

35:01

+11:34

DSQ

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

26:24

40 72 73 74 39

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

43:22

+0:00

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

27:34

+0:00

2.

Randi Helland

Wing OK

50:54

+23:20

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

7:02

+0:00

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

7:12

+0:10

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

7:40

+0:38

4.

Jonas Grønli

Freidig

7:54

+0:52

5.

Matias Nissen

Freidig

8:32

+1:30

6.

Mikkel Holt

Freidig

8:43

+1:41

7.

Einar Eide

Byåsen IL

9:39

+2:37

8.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

10:10

+3:08

9.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

10:24

+3:22

10.

Emil Grønli

Freidig

13:24

+6:22

11.

Freddrik Bjeran

Wing OK

13:42

+6:40

12.

Sondre Tveit

OL Trollelg

18:55

+11:53

13.

Vemund møllvik

Freidig

+0:0-2

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Wing OK

20:34

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

20:57

+0:23

3.

Leif Blake

Byåsen IL

21:03

+0:29

4.

Mats Eidsmo

Freidig

23:52

+3:18

5.

Are Lodgaard

Byåsen IL

28:59

+8:25

6.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

29:40

+9:06

7.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

31:23

+10:49

8.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

34:13

+13:39

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

16:34

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

17:51

+1:17

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

18:04

+1:30

4.

Kjetil Mølnvik

Freidig

18:38

+2:04

5.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

20:12

+3:38

6.

Håvard Eidsmo

Freidig

20:14

+3:40

7.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

20:17

+3:43

8.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

20:31

+3:57

9.

Preben Antonsen

Byåsen IL

20:49

+4:15

10.

Johannes Midtbø

Wing OK

21:02

+4:28

11.

Nils Ola Kvam

Freidig

21:45

+5:11

12.

Are Helle Mårdalen

Freidig

22:35

+6:01

13.

Birk Gravdahl

Wing OK

22:57

+6:23

14.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

23:22

+6:48

15.

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

26:50

+10:16

16.

Adrian Opheim

Freidig

30:08

+13:34

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:37

+0:00

2.

Sindre Johannessen

Freidig

15:11

+0:34

3.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

15:12

+0:35

4.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:46

+1:09

5.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

16:31

+1:54

6.

Anders Bjergaard

Nydalens SK

17:09

+2:32

7.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:10

+2:33

8.

Mattis Holt

Freidig

17:19

+2:42

9.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

17:33

+2:56

10.

Arvid Lyngstad

Wing OK

17:42

+3:05

11.

Brage Sæther

Freidig

17:59

+3:22

12.

Kristian Øien

OL Trollelg

18:17

+3:40

13.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

18:20

+3:43

14.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

18:50

+4:13

15.

Håkon Selmer

Freidig

19:11

+4:34

16.

Ingebrigt Eid

IL Leik

20:30

+5:53

17.

Øystein Krogstie

Freidig

21:24

+6:47

18.

Ådne Berg

IL Leik

23:39

+9:02

19.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

25:04

+10:27

20.

Torgeir Leithe

Selbu OK

31:26

+16:49

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

NTNUI

14:45

+0:00

2.

Terje Maroni

Byåsen IL

15:14

+0:29

3.

Per Wiréhn

Byåsen IL

15:20

+0:35

4.

Erik Sagvolden

NTNUI

15:23

+0:38

5.

Øystein Haug

Frol IL

15:26

+0:41

6.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

15:29

+0:44

7.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

15:33

+0:48

8.

Stig Rune Holberg

NTNUI

16:09

+1:24

9.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

16:18

+1:33

10.

Bård Nonstad

OL Trollelg

16:24

+1:39

10.

Harri Luchsinger

NTNUI

16:24

+1:39

12.

Ola Berger

Wing OK

16:26

+1:41

12.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:26

+1:41

14.

Stian Bergersen

NTNUI

16:30

+1:45

15.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

16:32

+1:47

16.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

17:00

+2:15

17.

Christian Hohl

Wing OK

17:01

+2:16

18.

Martin Hallberg

NTNUI

17:09

+2:24

19.

Lars Owren

Freidig

17:18

+2:33

20.

Bjørn Owren

NTNUI

17:19

+2:34

21.

Tomas Brikselli

17:31

+2:46

22.

Marius Øie

Løten o-lag

17:35

+2:50

23.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

17:37

+2:52

24.

Johannes Høysæter

Wing OK

18:00

+3:15

25.

Jan Fredrik Helgaker

NTNUI

18:10

+3:25

26.

Runar Krognes

IL Leik

18:11

+3:26

27.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

18:19

+3:34

28.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:34

+3:49

29.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

18:38

+3:53

30.

Øivind Aunøien

OK Fjell

18:39

+3:54

31.

Snorre Hansen

Byåsen IL

18:48

+4:03

32.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

18:50

+4:05

33.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

18:51

+4:06

34.

Tommy Schmid

OL Trollelg

19:03

+4:18

35.

Eirik Marthinsen

NTNUI

19:31

+4:46

36.

Halvor Lund

NTNUI

19:38

+4:53

37.

Alex Pedersen

OL Trollelg

19:53

+5:08

38.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

20:45

+6:00

39.

Anders Estenstad

IL Leik

21:33

+6:48

40.

Vegard Hansen

OL Trollelg

22:37

+7:52

41.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

23:41

+8:56

42.

Frode Hallberg

NTNUI

24:21

+9:36

43.

Petter Lyng

OK Nidarøst

25:07

+10:22

44.

Scott Beckstrom

NTNUI

28:57

+14:12

45.

Bård Smestad

Wing OK

34:14

+19:29

46.

Ori Leshem

52:41

+37:56

47.

2:16:26

+2:01:41

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

15:29

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

16:51

+1:22

3.

Johan Ivarsson

Freidig

17:06

+1:37

4.

Jon Røstum

OL Gaula

17:39

+2:10

5.

Vegard Grønli

Freidig

17:50

+2:21

6.

Bjørnar Lynum

Freidig

18:25

+2:56

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:42

+3:13

8.

Svein Terje Kolstad

Freidig

19:15

+3:46

9.

Jens Even Storhov

Freidig

19:28

+3:59

10.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

19:49

+4:20

11.

Arild H Clausen

Freidig

20:16

+4:47

12.

Trond Sletner

Byåsen IL

20:23

+4:54

13.

Øyvind Schjelderup

Freidig

20:41

+5:12

14.

Geir Paulsen

OL Trollelg

20:54

+5:25

15.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:46

+6:17

16.

Dag Erik Helland

Wing OK

21:56

+6:27

17.

Harald Storrønning

Byåsen IL

22:10

+6:41

18.

Rune Stræte

22:14

+6:45

19.

Kyrre Auran

Malvik IL

22:16

+6:47

20.

Hendrik spilkr

Byåsen IL

22:32

+7:03

21.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:33

+7:04

22.

Brage Keiserås

IL Leik

23:02

+7:33

23.

Kurt Amundsen

Wing OK

23:38

+8:09

24.

Erik Foss

IL Leik

23:52

+8:23

25.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

24:36

+9:07

26.

Jan Hage

IL Leik

24:38

+9:09

27.

Jørgen Longva

Byåsen IL

24:40

+9:11

28.

Jan Gunnar Jensås

OL Trollelg

25:07

+9:38

29.

Agnar Renolen

Wing OK

25:23

+9:54

30.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

25:37

+10:08

31.

Jon Vindal

Wing OK

25:47

+10:18

32.

Arild Heggeset

Freidig

26:15

+10:46

DSQ

Andreas Sylte

Freidig

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

17:49

+0:00

2.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

19:58

+2:09

3.

Geir Owren

Freidig

20:11

+2:22

4.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

20:16

+2:27

5.

Bernt Rognes

Freidig

20:51

+3:02

6.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

20:55

+3:06

7.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

21:18

+3:29

8.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

21:22

+3:33

9.

Terje Midtbø

Wing OK

21:39

+3:50

10.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

21:53

+4:04

11.

Kjell Maroni

Byåsen IL

22:10

+4:21

12.

Svein Olav Åmot

IL Leik

22:50

+5:01

13.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

23:12

+5:23

14.

Erik Blake

Byåsen IL

25:29

+7:40

15.

Helge Rustad

Freidig

25:58

+8:09

16.

Olav Kvittem

Freidig

26:22

+8:33

17.

Helge Eriksen

Byåsen IL

26:23

+8:34

18.

Rolf Helge Røsand

OK Nidarøst

26:30

+8:41

19.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

27:59

+10:10

20.

Knut Inge Fordal

28:07

+10:18

21.

Kristian Opheim

Freidig

30:08

+12:19

22.

Knut Inge Kvårdal

50:54

+33:05

DSQ

Eirik Jørum

Byåsen IL

1:58

33 34 35 36 37 38 39 40 71 39 72 73 7...

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

23:23

+0:00

2.

Per Hveem

HIST

23:30

+0:07

3.

Frode Stensrud

OL Trollelg

24:32

+1:09

4.

Pål Skyberg

OK Nidarøst

26:53

+3:30

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

28:35

+5:12

6.

Tore Kiste

OK Nidarøst

29:22

+5:59

7.

Svein Hove

Byåsen IL

29:32

+6:09

8.

Anders Gjervan

Nidarøst

29:43

+6:20

9.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

30:16

+6:53

10.

Rune M Holt

Freidig

31:50

+8:27

11.

Jens Øystein Gjersvold

OK Nidarøst

32:41

+9:18

12.

Harald Lauglo

OL Trollelg

42:23

+19:00

DSQ

Frank Bjarkø

Wing OK

24:37

40 71 39

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

25:06

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

26:31

+1:25

3.

Knut Skjesol

Wing OK

26:44

+1:38

4.

Leif Engen

OK Nidarøst

27:30

+2:24

5.

Jardar Sandstad

Selbu OK

28:05

+2:59

6.

Anders Lauglo

OL Trollelg

28:22

+3:16

7.

Gunnar Østerbø

Freidig

28:42

+3:36

8.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

29:38

+4:32

9.

Tore Brurok

OK Nidarøst

33:21

+8:15

10.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

35:33

+10:27

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

16:17

38 39 40 71 39 72 73 74 39 75 88 113 12...

DSQ

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

28:49

34 35 36

DSQ

Finn Bjørgum

OK Nidarøst

37:54

75

Klasse: D17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Grepstad

27:24

+0:00

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

19:50

+0:00

2.

Henrik Enoksen

22:51

+3:01

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

29:23

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 april 2013, 15:50:16

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

289

Antall startet:

289