Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Armfeldtnatta 1. oktober 2008

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

1:10:17

+0:00

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Heming/Njård OL

1:14:12

+0:00

2.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

1:27:04

+12:52

3.

Marit Isachsen

Asker SK

1:41:57

+27:45

DSQ

Ida Hjorth

NTNUI

24:39

34 36 162 166 35 164 168 38 39

DSQ

Hanna Haugen Nordbrøden

Halden SK

1:02:45

166 35 164 38 39 32

DNS

Sofie Aarnes

NTNUI

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

NTNUI

1:36:38

+0:00

DSQ

Tess Hill

NTNUI

1:18:43

38 39 32

DNS

Hege Holth Johannessen

NTNUI

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Turid Røsand

Nidarøst, OK

1:13:00

168 161 38 39 32

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

1:06:44

+0:00

2.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

1:08:41

+1:57

3.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

1:10:48

+4:04

4.

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

1:24:09

+17:25

5.

Øystein Bakken

NTNUI

1:24:21

+17:37

6.

Tor Andreas Andersen

Halden SK

1:28:13

+21:29

7.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

1:32:46

+26:02

8.

Anders Sætersmoen

NTNUI

1:34:09

+27:25

9.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

1:35:47

+29:03

10.

Andreas Sævig

Løten O-Lag

1:40:41

+33:57

DSQ

Hallvard Nordbrøden

Halden SK

36:09

168 161 165 37 33 32

DNS

Vegard Ruttenborg

Løten O-Lag

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

NTNUI

59:12

+0:00

2.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

59:15

+0:03

3.

Jostein Nørbech

NTNUI

1:00:11

+0:59

4.

Erik Thorsson

Wing OK

1:02:26

+3:14

5.

Rune Strandberg

NTNUI

1:05:10

+5:58

6.

Carl Waaler Kaas

NTNUI

1:06:49

+7:37

7.

Johan Ivarsson

Freidig, SPK

1:06:51

+7:39

8.

Trygve Olsen

Løten O-Lag

1:08:37

+9:25

9.

Lars-Christian Unger

NTNUI

1:12:07

+12:55

10.

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

1:13:49

+14:37

11.

Stian Alexander Grann

NTNUI

1:16:48

+17:36

12.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

1:18:06

+18:54

13.

Anders Henriksson

NTNUI

1:19:22

+20:10

14.

Petter Reinemo

NTNUI

1:20:38

+21:26

14.

Petter Reinemo

NTNUI

1:20:38

+21:26

16.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:22:36

+23:24

17.

Martin Hoset

NTNUI

1:25:05

+25:53

18.

Vegard Brun Saga

NTNUI

1:25:19

+26:07

19.

Asgeir Barnebakken

NTNUI

1:28:08

+28:56

20.

Eirik Marthinsen

NTNUI

1:34:14

+35:02

21.

Bjørn Owren

NTNUI

1:37:11

+37:59

22.

Siggen Ytrehus

NTNUI

1:42:49

+43:37

23.

Jon Anders Røe

Verdal OK

1:44:21

+45:09

Brutt

Espen Fiskum

NTNUI

30:14

162 35 169 163 170 161 165 37

DSQ

Einar Tommelstad

NTNUI

20:40

162 35 169 163 170 168 161 165 37 33 32

DSQ

Anders Beyer Brattli

NTNUI

28:15

36 162 35 169 163 170 168 161 165 37 33 32

DSQ

Sigurd Bjørke

NTNUI

56:25

169 163 170 168 161 165 37 33 32

DSQ

Åsmund Hasaas

NTNUI

1:04:27

169 163 170 168 161 165 37

DSQ

Morten Taraldsten Brunes

NTNUI

1:05:07

168 161 165 37 33 32

DSQ

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

1:09:15

35 169 163 170 168 161 165 37 33 32

DSQ

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:18:49

35

DNS

Halvor Saunes

NTNUI

DNS

Morten Nilstad Pettersen

NTNUI

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

1:20:53

+0:00

2.

Fredrik Johannessen

Nidarøst

1:21:52

+0:59

3.

Truls Ryum

NTNU BIL

1:22:57

+2:04

4.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:38:50

+17:57

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

Byåsen IL

1:33:28

+0:00

2.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

1:44:03

+10:35

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

2:06:31

+33:03

DSQ

Gunnar Snorroeggen

Trollelg, OL

1:34:57

38 39 32

DNS

Inge Nørstebø

Trollelg, OL

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

SINTEF BIL

1:33:11

+0:00


Sist oppdatert:

1 mai 2009, 14:02:33

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

60