Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup 11. april 2013

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

15:46

+0:00

2.

Caroline Bergman

Konnerud IL

22:40

+6:54

3.

Johanne Viken Flaten

Eiker OL

23:15

+7:29

4.

Kornelia Bruberg

IF Sturla

23:33

+7:47

5.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

25:29

+9:43

6.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

26:42

+10:56

DNS

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

DNS

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

DNS

Anniken Ranvik

Konnerud IL

DNS

Åshild Egeberg Vári

IF Sturla

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

14:45

+0:00

2.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

15:06

+0:21

3.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

17:27

+2:42

4.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

19:57

+5:12

5.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

22:47

+8:02

6.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

31:37

+16:52

7.

Oscar Melheim

IF Sturla

32:23

+17:38

8.

Henrik Herø

Eiker OL

35:40

+20:55

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

16:47

+0:00

2.

Hege Kullerud

Konnerud IL

18:09

+1:22

3.

Ida Brænden

Raumar Orientering

18:16

+1:29

4.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

19:29

+2:42

5.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

19:59

+3:12

6.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

21:19

+4:32

7.

Kristin Sørensen

IF Sturla

21:36

+4:49

8.

Linda Verde

IF Sturla

21:55

+5:08

9.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

24:55

+8:08

10.

Marianne Spanli

Lierbygda OL

30:24

+13:37

DSQ

Kari Jussie

IF Sturla

17:49

108

DSQ

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

25:32

112

DNS

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

DNS

Tove Heimdal

Konnerud IL

DNS

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

13:40

+0:00

2.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

14:19

+0:39

3.

Bjørnar Storsveen

Hadeland OL

15:15

+1:35

4.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

15:20

+1:40

5.

Lars Baklid

Konnerud IL

15:51

+2:11

6.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

15:52

+2:12

7.

Erik Saugerud

Konnerud IL

15:53

+2:13

8.

Njål Svingheim

Konnerud IL

17:32

+3:52

9.

Peter Carlsen

Røyken OL

17:35

+3:55

10.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

18:02

+4:22

11.

Iver Sørensen

IF Sturla

19:27

+5:47

12.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

20:05

+6:25

13.

Alf Pettersen

IL Tyrving

20:19

+6:39

14.

Rune Sørensen

IF Sturla

21:22

+7:42

15.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

22:52

+9:12

16.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

23:24

+9:44

17.

Arild Moen

Konnerud IL

24:03

+10:23

18.

Kristian Nøss

Røyken OL

24:13

+10:33

19.

Tormod Høimyr

IF Sturla

26:09

+12:29

20.

Steinar Ruud

Konnerud IL

28:09

+14:29

21.

Andreas Bendiksen

Konnerud IL

28:27

+14:47

DSQ

Morten Bergman

IF Sturla

19:21

108

DSQ

Tibor Vári

IF Sturla

19:30

108

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

16:32

Olav Melheim

IF Sturla

16:19

Paul Norseng

IF Sturla

16:43

Ingrid Letmolie

Eiker OL

14:15

Solveig Letmolie

Eiker OL

16:52

Sverre Strand

Lierbygda OL

26:54

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

19:34

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

19:35

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

19:43

Brutt

Anna Isnes Tyse

Eiker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 april 2013, 19:18:38

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

59