Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2013 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 3 18. april 2013

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

10:18

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

12:01

+1:43

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

12:47

+2:29

4.

Maren Viken

Byåsen IL

13:06

+2:48

5.

Mathea Spets Storhov

Freidig

14:21

+4:03

6.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

17:41

+7:23

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

25:43

+0:00

2.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

26:28

+0:45

3.

Malin Opøien

OL Trollelg

26:36

+0:53

4.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

26:48

+1:05

5.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

28:04

+2:21

6.

Martine Klock Fleten

Wing OK

33:04

+7:21

7.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

34:27

+8:44

8.

Jorunn Leithe

Selbu OK

35:06

+9:23

9.

Andrine Viken

Byåsen IL

35:19

+9:36

10.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

35:21

+9:38

11.

Anna Renolen

Wing OK

36:23

+10:40

12.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

37:46

+12:03

13.

Hege Lien

Selbu OK

39:25

+13:42

14.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

42:34

+16:51

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

21:51

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

22:00

+0:09

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

22:45

+0:54

4.

Line Sølberg

IL Leik

25:48

+3:57

5.

Malin Sandstad

Freidig

26:57

+5:06

6.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

29:15

+7:24

7.

Oda Q Fossum

Freidig

29:39

+7:48

8.

Pernille Opheim

Freidig

31:02

+9:11

9.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

32:28

+10:37

10.

Helga Stenvik

Byåsen IL

33:14

+11:23

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig

22:15

+0:00

2.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

23:07

+0:52

3.

Frida Sæther

Freidig

23:50

+1:35

4.

Karen Oline Kolstad

Freidig

23:59

+1:44

5.

Gina Mølnvik

Freidig

24:01

+1:46

6.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

24:15

+2:00

7.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

24:48

+2:33

8.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

25:56

+3:41

9.

Marte Fallbakken Berge

Løten o-lag

27:15

+5:00

10.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

28:03

+5:48

11.

Andrea Vindal

Wing OK

30:14

+7:59

12.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

30:51

+8:36

13.

Pia Blake

Byåsen IL

31:38

+9:23

14.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

33:54

+11:39

15.

Katrine Ekeland

NTNUI

36:19

+14:04

16.

Ingrid Dolva

NTNUI

36:22

+14:07

DSQ

Marie Styrvold

NTNUI

24:09

152

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

19:54

+0:00

2.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

22:31

+2:37

3.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

23:10

+3:16

4.

Synnøve Lofthus

NTNUI

24:16

+4:22

5.

Anni Honkimaa

Espoon Suunta

24:31

+4:37

6.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

25:30

+5:36

7.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

25:41

+5:47

8.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

25:59

+6:05

9.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

26:02

+6:08

10.

Siri Selvig

NTNUI

26:05

+6:11

11.

Kristin Åstebøl

NTNUI

26:23

+6:29

12.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

26:37

+6:43

13.

Elise Taylor Spets

Frol IL

26:43

+6:49

14.

Hanne Nøvik

NTNUI

27:08

+7:14

15.

Marianne Dæhli

NTNUI

27:43

+7:49

16.

Ida Hjorth

NTNUI

28:29

+8:35

17.

Guro Lindgren

NTNUI

28:30

+8:36

18.

Marit Wenseth Kure

NTNUI

29:25

+9:31

19.

Jenny Persson

Byåsen IL

29:44

+9:50

20.

Ane Næsset Ramtvedt

NTNUI

30:05

+10:11

21.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

30:15

+10:21

22.

Mai Elin Watson

NTNUI

30:27

+10:33

23.

Mari Brenne Dreier

Frol IL

30:50

+10:56

24.

Sara Bergentz

NTNUI

34:46

+14:52

25.

Åse Garløv Riis

NTNUI

37:33

+17:39

DSQ

Helen Palmer

Lillomarka OL

141 etc

DSQ

Kristin Antonsen

NTNUI

33:34

152

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

24:36

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

26:17

+1:41

3.

Siw Sellæg

OL Trollelg

27:42

+3:06

4.

Thorlene Egerton

Wing OK

28:06

+3:30

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

29:28

+4:52

6.

Mari Hoff

Byåsen IL

31:51

+7:15

7.

Tone Almås

IL Leik

32:29

+7:53

8.

Anne Berit Lien

Selbu OK

36:16

+11:40

9.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

37:01

+12:25

10.

May Toril Moen

OL Trollelg

38:01

+13:25

11.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

38:49

+14:13

12.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

38:54

+14:18

13.

Nina Reitan

Wing OK

39:23

+14:47

14.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

39:57

+15:21

15.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

42:17

+17:41

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

Freidig

25:33

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

28:53

+3:20

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

30:44

+5:11

4.

Hilde Haugskott

OL Trollelg

32:08

+6:35

5.

Siri Drogset

Wing OK

34:00

+8:27

6.

Berit Grande

Freidig

38:30

+12:57

7.

Gro Rypdal

Byåsen IL

38:38

+13:05

8.

Sabine Schweiger

Byåsen IL

40:46

+15:13

9.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

43:02

+17:29

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

OK Nidarøst

35:04

+0:00

Klasse: D 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

33:51

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

8:13

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

8:22

+0:09

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

8:46

+0:33

4.

Matias Nissen

Freidig

9:07

+0:54

5.

Jonas Grønli

Freidig

9:25

+1:12

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

10:57

+2:44

7.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

11:28

+3:15

8.

Nikolai Renolen

Wing OK

12:09

+3:56

9.

Einar Eide

Byåsen IL

13:38

+5:25

10.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

14:34

+6:21

11.

Emil Grønli

Freidig

14:49

+6:36

12.

Fredrik Bjerkan

Wing OK

19:31

+11:18

13.

Lars G. Berg

Wing OK

30:09

+21:56

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Wing OK

21:31

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

23:01

+1:30

3.

Mats Eidsmo

Freidig

25:23

+3:52

4.

Leif Blake

Byåsen IL

25:47

+4:16

4.

Mathias Hermstad

Freidig

25:47

+4:16

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

28:40

+7:09

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

30:29

+8:58

8.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

33:16

+11:45

9.

Martin Selmer

Freidig

43:02

+21:31

10.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

49:26

+27:55

DSQ

Ola G. Berg

Wing OK

1:16:20

146 etc

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

19:54

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

20:24

+0:30

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

20:31

+0:37

4.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

20:33

+0:39

5.

Håvard Eidsmo

Freidig

21:56

+2:02

6.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

22:04

+2:10

7.

Johannes Midtbø

Wing OK

22:26

+2:32

8.

Johannes Løvås

Byåsen IL

23:49

+3:55

9.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

24:13

+4:19

10.

Preben Antonsen

Byåsen IL

24:35

+4:41

11.

Jonas Unsgård

IL Leik

24:40

+4:46

12.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

24:47

+4:53

13.

Adrian Opheim

Freidig

26:42

+6:48

14.

Kjetil Mølnvik

Freidig

26:44

+6:50

15.

Birk Gravdahl

Wing OK

27:15

+7:21

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

17:53

+0:00

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

18:23

+0:30

3.

Sindre Johannessen

Freidig

18:28

+0:35

4.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

19:07

+1:14

5.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

19:46

+1:53

6.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

19:53

+2:00

7.

Kristian Øien

OL Trollelg

20:25

+2:32

8.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

22:26

+4:33

9.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

23:16

+5:23

10.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

23:18

+5:25

11.

Ingebrigt Eid

IL Leik

23:51

+5:58

12.

Ola Keiserås

IL Leik

26:32

+8:39

13.

Ådne Berg

IL Leik

26:46

+8:53

14.

Arne Hofsmo

Selbu OK

27:02

+9:09

15.

Torgeir Leithe

Selbu OK

37:50

+19:57

DSQ

Mattis Holt

Freidig

20:30

140

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

NTNUI

16:50

+0:00

2.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

17:03

+0:13

3.

Erik Sagvolden

NTNUI

17:16

+0:26

4.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

17:17

+0:27

5.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

17:27

+0:37

6.

Terje Maroni

Byåsen IL

17:33

+0:43

7.

Øystein Haug

Frol IL

17:49

+0:59

8.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

17:52

+1:02

9.

Simen Aamodt

NTNUI

17:57

+1:07

10.

Ståle Gjelsten

NTNUI

18:14

+1:24

11.

Morten Urdal Bakke

NTNUI

18:27

+1:37

12.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

18:28

+1:38

13.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

18:30

+1:40

14.

Bård Nonstad

OL Trollelg

18:39

+1:49

15.

Wolfgang Kampel

NTNUI

18:40

+1:50

16.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

18:52

+2:02

17.

Per Wiréhn

Byåsen IL

18:55

+2:05

18.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

19:10

+2:20

19.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

19:18

+2:28

20.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

19:25

+2:35

21.

Kristian Stenerud

NTNUI

19:34

+2:44

22.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

19:39

+2:49

23.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

19:40

+2:50

24.

Stian Bergersen

NTNUI

19:52

+3:02

25.

Fredrik Omdal

NTNUI

19:54

+3:04

26.

Stig Rune Holberg

NTNUI

19:57

+3:07

27.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

20:09

+3:19

28.

Erik Gustafsson

NTNUI

20:29

+3:39

29.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

20:36

+3:46

30.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

20:37

+3:47

31.

Kristian Riseth Hammer

Børsa IL

20:38

+3:48

32.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

20:43

+3:53

33.

Anders Opsahl Bredesen

NTNUI

20:46

+3:56

34.

Anders Einum

NTNUI

20:56

+4:06

35.

Sverre Lindseth

NTNUI

21:09

+4:19

36.

Jan Schmid

OL Trollelg

21:15

+4:25

37.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

21:27

+4:37

38.

Halvor Lund

NTNUI

21:35

+4:45

39.

Lars Owren

Freidig

21:40

+4:50

39.

Bjarte Ims

NTNUI

21:40

+4:50

41.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

21:42

+4:52

42.

Bjørn Owren

NTNUI

21:51

+5:01

43.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

21:57

+5:07

43.

Christian Hohl

Wing OK

21:57

+5:07

45.

Mikal Brastad Larsen

NTNUI

22:09

+5:19

46.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

22:11

+5:21

47.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

22:18

+5:28

47.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

22:18

+5:28

49.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

22:24

+5:34

50.

Hallberg Martin

NTNUI

22:41

+5:51

51.

Eirik Marthinsen

NTNUI

22:58

+6:08

52.

Snorre Hansen

Byåsen IL

23:19

+6:29

53.

Einar Hjortås

NTNUI

23:28

+6:38

54.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

23:45

+6:55

55.

Torkil Eide Solstad

NTNUI

23:49

+6:59

56.

Tommy Schmid

OL Trollelg

24:04

+7:14

57.

Pål Moen Møst

Frol IL

24:16

+7:26

58.

Torbjørn Aass

NTNUI

25:06

+8:16

59.

Espen Stornes

NTNUI

25:44

+8:54

60.

Alex Pedersen

OL Trollelg

25:49

+8:59

61.

Frode Hallberg

NTNUI

26:01

+9:11

62.

Anders Estenstad

IL Leik

26:05

+9:15

63.

Erik Storaas

NTNUI

26:57

+10:07

64.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

28:03

+11:13

65.

Petter Lyng

OK Nidarøst

29:54

+13:04

66.

Simon Hill

NTNUI

30:29

+13:39

67.

Asbjørn Bjørgum

Freidig

31:46

+14:56

68.

Espen Ingvald Bengtson

NTNUI

32:23

+15:33

DSQ

Eirik Aal

NTNUI

141 etc

DSQ

Simen Schill Bjørndal

NTNUI

27:01

152

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

18:12

+0:00

2.

Johan Ivarsson

Freidig

19:26

+1:14

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

20:01

+1:49

4.

Jon Røstum

OL Gaula

21:12

+3:00

5.

Bjørnar Lynum

Freidig

21:15

+3:03

6.

Jens Even Storhov

Freidig

21:20

+3:08

7.

Arild H Clausen

Freidig

22:02

+3:50

8.

Brage Keiserås

IL Leik

22:14

+4:02

9.

Knut Hagen

Byåsen IL

22:28

+4:16

10.

Øyvind Schjelderup

Freidig

22:41

+4:29

11.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

23:30

+5:18

12.

Svein Terje Kolstad

Freidig

23:56

+5:44

13.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

24:12

+6:00

14.

Dag Erik Helland

Wing OK

25:08

+6:56

15.

Jørgen Longva

Byåsen IL

25:12

+7:00

16.

Jan Hage

IL Leik

25:25

+7:13

17.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

25:31

+7:19

17.

Harald Storrønning

Byåsen IL

25:31

+7:19

19.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

25:43

+7:31

20.

Geir Paulsen

OL Trollelg

26:00

+7:48

21.

Jon Vindal

Wing OK

27:41

+9:29

22.

Kyrre Auran

Malvik IL

27:53

+9:41

23.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

28:44

+10:32

24.

Harald Førdedal

Wing OK

29:03

+10:51

25.

Agnar Renolen

Wing OK

29:04

+10:52

26.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

30:19

+12:07

27.

Jan Gunnar Jensås

OL Trollelg

30:35

+12:23

28.

Arild Heggeset

Freidig

31:40

+13:28

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

22:51

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

23:28

+0:37

3.

Bernt Rognes

Freidig

23:42

+0:51

4.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

24:09

+1:18

5.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

24:22

+1:31

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

24:22

+1:31

7.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

24:41

+1:50

8.

Terje Midtbø

Wing OK

24:58

+2:07

9.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

25:07

+2:16

10.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

25:24

+2:33

11.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

26:04

+3:13

12.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

26:14

+3:23

13.

Kjell Maroni

Byåsen IL

26:25

+3:34

14.

Helge Rustad

Freidig

27:34

+4:43

15.

Svein Olav Åmot

IL Leik

27:43

+4:52

16.

Helge Eriksen

Byåsen IL

28:08

+5:17

17.

Knut Inge Fordal

28:33

+5:42

18.

Olav Kvittem

Freidig

30:13

+7:22

19.

Erik Blake

Byåsen IL

30:21

+7:30

20.

Rolf Helge Røsand

OK Nidarøst

30:49

+7:58

21.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

31:54

+9:03

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HIST

25:13

+0:00

2.

Anders Waage

Freidig

26:16

+1:03

3.

Bjørn Berger

Byåsen IL

27:28

+2:15

4.

Steinar Aasvang

Wing OK

27:52

+2:39

5.

Frank Bjarkø

Wing OK

29:21

+4:08

6.

Svein Hove

Byåsen IL

31:29

+6:16

7.

Lars Skrøvseth

Wing OK

31:52

+6:39

8.

Rolf Karset

Steinkjer OK

32:04

+6:51

9.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

32:28

+7:15

10.

Jens Øystein Gjersvold

OK Nidarøst

32:37

+7:24

11.

Leif Røhjell

Byåsen IL

32:49

+7:36

12.

Frode Stensrud

OL Trollelg

32:52

+7:39

13.

Anders Gjervan

OK Nidarøst

34:56

+9:43

14.

Nils Olav Vennevik

Freidig

35:56

+10:43

15.

Harald Lauglo

OL Trollelg

37:22

+12:09

16.

Tore Kiste

OK Nidarøst

37:28

+12:15

17.

Egil Repvik

OL Trollelg

39:39

+14:26

18.

Tom Bugge

Byåsen IL

49:58

+24:45

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

28:52

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

29:19

+0:27

3.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

30:56

+2:04

4.

Leif Engen

OK Nidarøst

31:12

+2:20

5.

Robert Strøm

Wing OK

32:03

+3:11

6.

Anders Lauglo

OL Trollelg

32:05

+3:13

7.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

32:36

+3:44

8.

Gunnar Østerbø

Freidig

33:45

+4:53

9.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

36:26

+7:34

10.

Tore Brurok

OK Nidarøst

38:36

+9:44

11.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

40:42

+11:50

DSQ

Knut Skjesol

Wing OK

29:29

143 148

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Tengesdal

Bø OL

24:42

+0:00

2.

Carl Joacim Fensbekk

NTNUI

25:43

+1:01

3.

Henrik Enoksen

27:19

+2:37

Klasse: H 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

42:10

+0:00


Sist oppdatert:

28 april 2013, 20:21:44

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

308

Antall startet:

308