Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2013Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 4 Børsåsen 24. april 2013

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Matberg

Frol IL

21:22

Sander Matberg

Frol IL

Tobias Eines Andersen

Frol IL

17:53

Ida Eines Andersen

Frol IL

17:07

Kaja Hamland

Frol IL

19:04

Mattis Hamland

Frol IL

17:51

Sigbjørn Andersen

Frol IL

Tonje Guddingsmo

Frol IL

19:10

Marius Andersen

Frol IL

Gunn Mary Andersen

Frol IL

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

13:12

Kristin Østraat

Frol IL

13:11

Erik Myhr Imsland

Frol IL

29:27

Emma Sofie Hogstad

Frol IL

14:42

Maria Wold Haanes

Frol IL

14:40

Ivan Breivik

Frol IL

16:23

Aurora Grønneng

Frol IL

20:57

June Munkeby

Frol IL

9:05

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

40:03

Kine Sofie Sandstad

Frol IL

40:17

Bente Graven

Frol IL

40:25

Erik Rossini Vadla

Frol IL

8:02

Håkon Munkeby

Frol IL

8:18

Andreas Hildrum Saksvoll

Frol IL

8:06

Linnea Sandvik

Frol IL

8:18

Martine Myhre Hegglund

Frol IL

8:02

Oda Marie Hundal

Frol IL

11:09

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

11:10

Runa Ersland

Frol IL

11:56

Linnea Munkeby

Frol IL

11:11

Petter Rødal Myhrås

Frol IL

11:56

Ane Linnea Hundal

Frol IL

11:11

Julie Rødal Myhrås

Frol IL

11:10

Malin Louise Huse

Frol IL

10:51

Ludvik K Elden

Frol IL

10:28

Eilert Rabe

Frol IL

13:43

Mats Okkenhaug

Frol IL

10:28

Martin Liland Lund

Frol IL

14:30

Eivind Haugnes

Frol IL

14:26

Sylvi Haugnes

Frol IL

Vebjørn Hundal

Frol IL

16:39

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

Hermann Leithe

Frol IL

25:21

Marita Øyen

Frol IL

Innsendt korrigert navn

Astrid Kvam

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Mathias Jacobsen

Frol IL

DSQ

Imre Gran Jacobsen

Frol IL

53:17

81 83

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Tofte

Frol IL

20:11

+0:00

Innsendt korrigert navn

2.

Ingrid Munkeby Fenne

Frol IL

20:20

+0:09

3.

Andrea Tofte

Frol IL

20:21

+0:10

4.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

21:46

+1:35

5.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

22:25

+2:14

6.

Terje Rennan

Frol IL

22:26

+2:15

7.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

22:58

+2:47

8.

Marie Røstad

Frol IL

24:35

+4:24

9.

Mathilde Munkeby

Frol IL

24:36

+4:25

10.

Ingunn Røstad

Frol IL

24:37

+4:26

11.

Frida Kleinau

Frol IL

28:31

+8:20

12.

Ragne Munkeby

Frol IL

28:32

+8:21

13.

Sigurd Vatn

Frol IL

32:07

+11:56

14.

Hege Berg

Frol IL

34:25

+14:14

15.

Mona Falch Moen

Frol IL

36:31

+16:20

16.

Freddy Roger Moen

Frol IL

36:33

+16:22

17.

Grethe Smestad

Frol IL

39:01

+18:50

18.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

39:45

+19:34

19.

Victoria Kulstad

Frol IL

47:01

+26:50

20.

Edmund Kulstad

Frol IL

47:06

+26:55

21.

Live Hundal

Frol IL

51:45

+31:34

22.

Iben Gran Jacobsen

Frol IL

53:20

+33:09

23.

Veronica Leithe

Frol IL

57:03

+36:52

24.

Sigrid Berg Skei

Frol IL

57:45

+37:34

24.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

57:45

+37:34

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odd Gunnar Berg

Frol IL

Heidi Green Matberg

Frol IL

Viggo Hundal

Frol IL

Per Munkeby

Frol IL

Marte Skoglund

Frol IL

Svenn Erik Guddingsmo

Frol IL

Per Amdahl

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Haugnes

Frol IL

34:38

+0:00

2.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

37:03

+2:25

3.

Martin Grønli

Frol IL

40:23

+5:45

4.

Berit Ressem

Frol IL

40:28

+5:50

5.

Anders Guddingsmo

Frol IL

46:49

+12:11

5.

Marius Ressem

Frol IL

46:49

+12:11

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

39:27

+0:00

2.

Harald Bakken

Frol IL

40:05

+0:38

3.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

40:20

+0:53

4.

Torbjørn Sirum

Frol IL

40:43

+1:16

5.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

43:35

+4:08

6.

Magnhild Forseth

Frol IL

47:20

+7:53

7.

Randi Jensen

Frol IL

47:29

+8:02

8.

Ane Marte Vatn

Frol IL

55:44

+16:17

9.

Ludvik Kringen Bye

Frol IL

1:00:00

+20:33

10.

Ivar Reinås

Frol IL

1:02:21

+22:54

11.

Atle Bakken

Frol IL

1:07:23

+27:56

12.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

1:09:13

+29:46

13.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

1:09:49

+30:22

14.

Joar Munkeby

Frol IL

1:09:53

+30:26

15.

Sverre Olav Matberg

Frol IL

1:16:18

+36:51

16.

Else Sirum

Frol IL

1:35:16

+55:49

17.

Helga Skavhaug

Frol IL

1:35:18

+55:51

18.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

1:36:42

+57:15

19.

Mette Kilskar

Frol IL

1:36:43

+57:16

DSQ

Jostein Nordvoll

Frol IL

36:01

91 145 162 151 146 84

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Laila Munkeby

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Ressem

Frol IL

36:22

+0:00

2.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

36:51

+0:29

3.

Per Anders Røstad

Frol IL

42:04

+5:42

4.

Arne Grevskott

Frol IL

43:48

+7:26

5.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

46:49

+10:27

6.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

49:08

+12:46

7.

Solveig Vassenden

Frol IL

51:20

+14:58

8.

Jonny Sundsvik

Frol IL

1:00:43

+24:21

9.

Jo Severin Matberg

Frol IL

1:04:43

+28:21

10.

Karen Rysgård

Frol IL

1:10:05

+33:43

11.

Anne Midtbust

Frol IL

1:51:16

+1:14:54

DSQ

Hermann Leithe

Frol IL

56:41

85

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

41:44

+0:00

2.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

41:46

+0:02

3.

Paul Sirum

Frol IL

46:12

+4:28

4.

Gunnar Vatn

Frol IL

54:30

+12:46

5.

Mattis Myhre

Frol IL

1:06:48

+25:04

6.

Arild Vassenden

Frol IL

1:16:06

+34:22

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Otto Munkeby

Frol IL

Marie Wold Stavrum

Frol IL

Johannes Okkenhaug

Frol IL

Randi Ulseth

Frol IL

Olaf Kleinau

Frol IL

Birgit Kleinau

Frol IL

Otte munkeby

Frol IL

Ole Petter Stavrum

Frol IL

Randi Wold Stavrum

Frol IL

Martin Wold Stavrum

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2013, 18:32:31

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

137

Antall startet:

137