Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2013 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 4 25. april 2013

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

7:07

+0:00

2.

Maren Viken

Byåsen IL

9:49

+2:42

3.

Mathea Spets Storhov

Freidig

10:27

+3:20

4.

Mari Eidsmo

SPK Freidig

11:34

+4:27

5.

Johanne Hagen

Trollelg, OL

17:01

+9:54

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

18:43

+0:00

2.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

19:36

+0:53

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:07

+1:24

4.

Vera Melkild

Freidig

21:27

+2:44

5.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

21:34

+2:51

6.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

21:48

+3:05

7.

Malin Opøien

OL Trollelg

22:18

+3:35

8.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

22:57

+4:14

9.

Jorunn Leithe

Selbu OK

23:00

+4:17

10.

Marie Longva

Byåsen IL

24:22

+5:39

11.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

25:15

+6:32

12.

Hedda Viken

Byåsen IL

25:26

+6:43

13.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

25:34

+6:51

14.

Martine Klock Fleten

Wing OK

25:46

+7:03

15.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

26:09

+7:26

16.

Anna Renolen

Wing OK

26:19

+7:36

17.

Hege Lien

Selbu OK

27:31

+8:48

18.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

31:01

+12:18

19.

Kristin Åsen

OL Trollelg

31:38

+12:55

DSQ

Andrine Viken

Byåsen IL

26:51

38

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

16:18

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

16:26

+0:08

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

16:49

+0:31

4.

Line Sølberg

IL Leik

21:13

+4:55

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:24

+5:06

6.

Helga Stenvik

Byåsen IL

23:02

+6:44

7.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

25:32

+9:14

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

20:27

+0:00

2.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

21:24

+0:57

3.

Pia Blake

Byåsen IL

21:28

+1:01

4.

Andrea Vindal

Wing OK

22:21

+1:54

5.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

23:47

+3:20

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

16:15

+0:00

2.

Mai Elin Watson

NTNUI

17:31

+1:16

3.

Hanne Nøvik

NTNUI

17:52

+1:37

4.

Anni Honkimaa

Espoon Suunta

18:10

+1:55

5.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

18:15

+2:00

6.

Marit Vala

NTNUI

18:17

+2:02

7.

Mari Angell-Petersen

Freidig

18:34

+2:19

8.

Marianne Dæhli

NTNUI

19:04

+2:49

9.

Ane Næsset Ramtvedt

NTNUI

19:18

+3:03

10.

Camilla Stridsklev

NTNUI

19:24

+3:09

11.

Jenny Persson

Byåsen IL

19:30

+3:15

12.

Randi Bartnes

Orkanger IF

19:42

+3:27

13.

Ingeborg Røe

NTNUI

19:43

+3:28

14.

Kristin Åstebøl

NTNUI

19:50

+3:35

15.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

19:57

+3:42

16.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

20:05

+3:50

16.

Kristin Antonsen

NTNUI

20:05

+3:50

18.

Celine Brun-Lie

Njård

20:06

+3:51

19.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

22:01

+5:46

20.

Guro Lindgren

NTNUI

22:04

+5:49

21.

Sara Bergentz

NTNUI

23:09

+6:54

22.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

24:45

+8:30

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

18:14

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

18:28

+0:14

3.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

18:52

+0:38

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

20:09

+1:55

5.

Mari Hoff

Byåsen IL

21:23

+3:09

6.

Thorlene Egerton

Wing OK

21:26

+3:12

7.

Siw Sellæg

OL Trollelg

21:32

+3:18

8.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

22:31

+4:17

9.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

22:42

+4:28

10.

Sigrid Melkild

Freidig

22:44

+4:30

11.

Hilde Forbord

Malvik IL

22:51

+4:37

12.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

29:19

+11:05

13.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

32:36

+14:22

14.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

33:52

+15:38

DSQ

Hanne Svegård

Byåsen IL

27:17

42

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Haugskott

OL Trollelg

24:45

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

24:49

+0:04

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

26:30

+1:45

4.

Trine Sunnset

OL Trollelg

27:16

+2:31

5.

Gro Rypdal

Byåsen IL

27:18

+2:33

6.

Berit Grande

Freidig

28:32

+3:47

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

34:04

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

24:11

+0:00

2.

Randi Helland

Wing OK

38:44

+14:33

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

5:31

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

5:43

+0:12

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

6:20

+0:49

4.

Mikkel Holt

Freidig

7:22

+1:51

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

7:33

+2:02

6.

Matias Nissen

Freidig

10:08

+4:37

7.

Emil Grønli

Freidig

13:03

+7:32

7.

Halvor Sæther

Freidig

13:03

+7:32

DSQ

Einar Eide

Byåsen IL

7:07

108

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

16:53

+0:00

2.

Mathias Vindal

Wing OK

17:21

+0:28

3.

Mathias Hermstad

Freidig

18:03

+1:10

4.

Leif Blake

Byåsen IL

19:28

+2:35

5.

Mats Eidsmo

Freidig

19:48

+2:55

6.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

20:08

+3:15

7.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

20:47

+3:54

8.

Marius Bones

Freidig

21:33

+4:40

9.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

25:31

+8:38

10.

Martin Selmer

Freidig

28:33

+11:40

11.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

35:24

+18:31

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

14:07

+0:00

2.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

15:15

+1:08

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

15:17

+1:10

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

15:42

+1:35

5.

Preben Antonsen

Byåsen IL

16:33

+2:26

6.

Jonas Unsgård

IL Leik

16:44

+2:37

7.

Nils Ola Kvam

Freidig

17:10

+3:03

8.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

17:14

+3:07

9.

Kjetil Mølnvik

Freidig

17:18

+3:11

10.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

17:29

+3:22

11.

Johannes Løvås

Byåsen IL

17:35

+3:28

12.

Adrian Opheim

Freidig

17:42

+3:35

13.

Johannes Midtbø

Wing OK

18:50

+4:43

14.

Håvard Eidsmo

Freidig

19:02

+4:55

15.

Birk Gravdahl

Wing OK

19:56

+5:49

16.

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

20:08

+6:01

DSQ

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

27:01

35 36 37 38 35 39 40 35

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

13:30

+0:00

2.

Mattis Holt

Freidig

15:29

+1:59

3.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

15:49

+2:19

4.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:05

+2:35

5.

Arvid Lyngstad

Wing OK

16:38

+3:08

6.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

17:00

+3:30

7.

Ingebrigt Eid

IL Leik

17:16

+3:46

8.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

18:12

+4:42

9.

Ådne Berg

IL Leik

20:17

+6:47

10.

Arne Hofsmo

Selbu OK

22:38

+9:08

11.

Torgeir Leithe

Selbu OK

28:42

+15:12

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

13:18

+0:00

2.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

13:47

+0:29

3.

Per Wiréhn

Byåsen IL

13:59

+0:41

4.

Stian Bergersen

NTNUI

14:07

+0:49

5.

Ståle Gjelsten

NTNUI

14:10

+0:52

6.

Morten Urdal Bakke

NTNUI

14:15

+0:57

7.

Jan Schmid

OL Trollelg

14:30

+1:12

8.

Wolfgang Kampel

NTNUI

14:37

+1:19

9.

Erik Gustafsson

NTNUI

14:39

+1:21

10.

Christian Hohl

Wing OK

14:54

+1:36

11.

Sondre Sande Gullord

NTNUI

14:57

+1:39

12.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

15:19

+2:01

12.

Fredrik Omdal

NTNUI

15:19

+2:01

14.

Lars Owren

Freidig

15:54

+2:36

15.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

15:58

+2:40

15.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

15:58

+2:40

17.

Bjørn Owren

NTNUI

15:59

+2:41

18.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

16:09

+2:51

19.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

16:12

+2:54

20.

Martin Hallberg

NTNUI

16:15

+2:57

21.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

16:16

+2:58

22.

Halvor Lund

NTNUI

16:30

+3:12

23.

Lars Klemetsaune

OL Trollelg

16:47

+3:29

24.

Runar Krognes

IL Leik

16:49

+3:31

25.

Eirik Marthinsen

NTNUI

16:50

+3:32

25.

Espen Stornes

NTNUI

16:50

+3:32

27.

Anders Estenstad

IL Leik

17:10

+3:52

28.

Alex Pedersen

OL Trollelg

17:33

+4:15

29.

Trond Veastad

NTNUI

17:40

+4:22

30.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

17:49

+4:31

31.

Herman Smith

NTNUI

17:55

+4:37

32.

Johannes Høysæter

Wing OK

18:05

+4:47

33.

Magnus Overvik Gilde

Freidig

18:39

+5:21

34.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

18:59

+5:41

35.

Eirik Aal

NTNUI

19:22

+6:04

36.

Simon Hill

NTNUI

19:33

+6:15

37.

Johan Selmer

NTNUI

21:18

+8:00

38.

Even Nyhus

NTNUI

23:21

+10:03

DSQ

Yngve Solemdal

NTNUI

19:19

37

DSQ

Erik Storaas

NTNUI

20:22

36

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

13:41

+0:00

2.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

15:46

+2:05

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

15:50

+2:09

4.

Vegard Grønli

Freidig

16:05

+2:24

5.

Jon Røstum

OL Gaula

16:11

+2:30

6.

Andreas Sylte

Freidig

16:14

+2:33

7.

Torgeir Aune

Byåsen IL

16:48

+3:07

8.

Jens Even Storhov

Freidig

16:50

+3:09

9.

Jørgen Longva

Byåsen IL

17:03

+3:22

10.

Brage Keiserås

IL Leik

17:16

+3:35

11.

Arild H Clausen

Freidig

17:25

+3:44

12.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

17:29

+3:48

13.

Øyvind Schjelderup

Freidig

17:57

+4:16

14.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

18:06

+4:25

15.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

18:22

+4:41

16.

Trond Sletner

Byåsen IL

18:42

+5:01

17.

Dag Erik Helland

Wing OK

18:55

+5:14

18.

Jan Hage

IL Leik

19:08

+5:27

19.

Geir Paulsen

OL Trollelg

19:14

+5:33

20.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

19:53

+6:12

21.

Kurt Amundsen

Wing OK

20:50

+7:09

22.

Agnar Renolen

Wing OK

21:00

+7:19

23.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

21:13

+7:32

24.

Rune Stræte

21:35

+7:54

25.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

23:14

+9:33

26.

Arild Heggeset

Freidig

23:18

+9:37

27.

Jan Gunnar Jensås

OL Trollelg

23:41

+10:00

DSQ

Rune Viken

Byåsen IL

20:30

40

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

16:31

+0:00

2.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

17:41

+1:10

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

17:51

+1:20

4.

Geir Owren

Freidig

18:03

+1:32

5.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

18:11

+1:40

6.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

19:30

+2:59

7.

Tormod Maske

Rekvisitt BIL

19:44

+3:13

8.

Kjell Maroni

Byåsen IL

19:45

+3:14

9.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

20:01

+3:30

10.

Terje Midtbø

Wing OK

20:14

+3:43

11.

Knut Inge Fordal

20:42

+4:11

12.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

21:00

+4:29

13.

Helge Rustad

Freidig

21:35

+5:04

14.

Erik Blake

Byåsen IL

23:16

+6:45

15.

Helge Eriksen

Byåsen IL

23:38

+7:07

16.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

23:50

+7:19

17.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

27:55

+11:24

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

19:09

+0:00

2.

Anders Waage

Freidig

19:19

+0:10

3.

Steinar Aasvang

Wing OK

21:54

+2:45

4.

Svein Hove

Byåsen IL

24:29

+5:20

5.

Rune M Holt

Freidig

25:24

+6:15

6.

Lars Skrøvseth

Wing OK

25:30

+6:21

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig

27:45

+8:36

8.

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

30:03

+10:54

9.

Jens Øystein Gjersvold

OK Nidarøst

30:34

+11:25

10.

Tom Bugge

Byåsen IL

39:24

+20:15

DSQ

Rolf Karset

Steinkjer OK

27:26

34

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

22:22

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

22:51

+0:29

3.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

22:59

+0:37

4.

Leif Engen

OK Nidarøst

23:35

+1:13

5.

Robert Strøm

Wing OK

25:31

+3:09

6.

Knut Skjesol

Wing OK

25:59

+3:37

7.

Jardar Sandstad

Selbu OK

26:40

+4:18

8.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

27:30

+5:08

9.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

28:15

+5:53

10.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

28:47

+6:25

11.

Finn Bjørgum

OK Nidarøst

31:11

+8:49

12.

Tore Brurok

OK Nidarøst

31:39

+9:17

DSQ

Anders Lauglo

OL Trollelg

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

32:44

+0:00

Klasse: D17-39 Bedr

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lund

NTNUI

24:03

+0:00

2.

Marie Trondsgård Støstad

25:25

+1:22

Klasse: H17-39 Bedr

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Enoksen

19:46

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 april 2013, 13:46:48

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

244

Antall startet:

244