Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvistkvaset 1. mai 2013

Klasse: HD 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

19:20

+0:00

2.

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

19:21

+0:01

3.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

19:30

+0:10

4.

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

19:31

+0:11

5.

Gaute Bergan

Nydalens SK

20:30

+1:10

6.

Carmen Dirro

Måren OK

20:50

+1:30

7.

Magnus Morgenlie Skei

Nydalens SK

20:51

+1:31

8.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

20:57

+1:37

9.

Sondre R. Pedersen

Måren OK

21:08

+1:48

10.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

21:52

+2:32

11.

Arthur Brunborg

Nittedal OL

21:53

+2:33

32

12.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

22:03

+2:43

13.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

22:13

+2:53

14.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

22:26

+3:06

15.

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

22:28

+3:08

16.

Øystein Thorshov

Ås-UMB Orientering

22:29

+3:09

17.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

22:32

+3:12

18.

Endre Eliassen

Fredrikstad SK

22:37

+3:17

19.

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

22:39

+3:19

19.

Kaia Bjønnes

IL Tyrving

22:39

+3:19

21.

Caroline Gunnufsen

Oppsal Orientering

22:41

+3:21

22.

Anne Marte Skrindo Pettersen

Oppsal Orientering

22:47

+3:27

23.

Olav Melheim

IF Sturla

22:48

+3:28

24.

Hanna Sørhøy

Oppsal Orientering

22:49

+3:29

25.

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

22:50

+3:30

26.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

22:54

+3:34

27.

Adam Kristiansen

OK Moss

22:58

+3:38

28.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

23:27

+4:07

29.

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

25:06

+5:46

30.

Sondre Engebretsen

OK Moss

25:09

+5:49

31.

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

25:13

+5:53

32.

Marius Solås-Johansen

OK Moss

25:23

+6:03

33.

Fabian Nikolai Gjessing

IL Tyrving

25:48

+6:28

34.

Birk F. Sætnan

Fossum IF

26:28

+7:08

35.

Anders Horvei

Raumar Orientering

28:25

+9:05

36.

Audun Børke

Raumar Orientering

28:29

+9:09

37.

Marius Bakke

Fossum IF

28:31

+9:11

38.

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

30:38

+11:18

39.

Eline Skjevdal

Ås-UMB Orientering

30:39

+11:19

40.

Kristian Juell Larsen

IL Tyrving

39:25

+20:05

41.

Sondre Lundqvist

Ås-UMB Orientering

41:21

+22:01

42.

Camilla Lundqvist

Ås-UMB Orientering

41:26

+22:06

43.

Silje Lund Hovden

IL Tyrving

45:19

+25:59

44.

Mille Båstad Berg

IL Tyrving

45:21

+26:01

45.

Linnea Holst

IL Tyrving

45:32

+26:12

46.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

45:47

+26:27

DSQ

Noor Dirro

Måren OK

19:38

35 161 167

DSQ

Tiril Helene Lilleheier

Ås-UMB Orientering

30:43

33

DSQ

Martin Flatemo

Nydalens SK

36:07

163

DSQ

August Holt Siegel

Ås-UMB Orientering

44:13

176

DSQ

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

1:01:59

160 161 167 163 176

DNS

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

DNS

Martin Flatemo

Nydalens SK

DNS

Ea Lunøe

Nydalens SK

DNS

Emilie Flø

Lillomarka OL

DNS

Kaisa Antonsen

Fredrikstad SK

33 161

DNS

Sondre Ottesen

Fredrikstad SK

DNS

Bendik Eliassen

Fredrikstad SK

32 161

DNS

Vegard Aarstad

Ås-UMB Orientering

Klasse: DH 11-16

1.

Halden SK 1

 

1:32:41

 

1

Gina Granstedt

20:27

8.

20:27

8.

2

Idun Kristine Felde Olaussen

15:57

3.

36:24

2.

2

Hedda Raadal Bjørlo

16:21

7.

36:24

2.

3

Håkon Østraat Sævareid

20:35

4.

56:59

1.

3

Peter Nordbrøden

20:38

5.

56:59

1.

4

Håkon Raadal Bjørlo

35:42

1.

1:32:41

1.

2.

Asker Skiklubb 1

 

1:34:05

 

1

Ola Løvald Bråten

20:02

1.

20:02

1.

2

Synne Strand

16:21

7.

36:23

1.

3

Tilla Farnes Hennum

20:40

7.

57:03

3.

4

Vegard Gulbrandsen

37:02

2.

1:34:05

2.

3.

Fredrikstad SK 1

 

1:39:27

 

1

Marie Olaussen

20:05

2.

20:05

2.

2

Kristin Ottesen

16:30

10.

36:35

5.

3

Hanna Torjusen

20:38

5.

57:13

4.

4

Herman Ryen Martinsen

42:14

3.

1:39:27

3.

4.

IL Tyrving 1

 

1:43:09

 

1

Kristin Helland-Hansen

20:08

4.

20:08

4.

2

Astrid Fiskum

17:24

17.

37:32

12.

3

Styrk Hundseid Kamsvåg

21:12

8.

58:44

5.

4

Magnus Wølneberg

44:25

4.

1:43:09

4.

5.

Fossum IF 3

 

1:48:37

 

1

Fredrik Ramstad Hoff

20:07

3.

20:07

3.

2

Tonje Rognerud Bøe

16:47

12.

36:54

11.

3

Ingrid G. Kvålsgard

25:44

19.

1:02:38

10.

4

Martin Borge Heir

45:59

6.

1:48:37

5.

6.

Nydalens SK 1

 

1:48:55

 

1

Lukas Liland

20:28

9.

20:28

9.

2

Ingvil Ahlsand

16:04

5.

36:32

4.

3

Stine Madslien Bakken

26:18

24.

1:02:50

11.

4

Elias Jonsson

46:05

7.

1:48:55

6.

7.

Heming Orientering 1

 

1:49:24

 

1

Sofie Skyttersæter Iversen

25:04

18.

25:04

18.

2

Martine Engebretsen

16:52

13.

41:56

23.

3

Bjørn Anders Flågen

22:40

11.

1:04:36

12.

4

Ulrik Astrup Arnesen

44:48

5.

1:49:24

7.

8.

Asker Skiklubb 2

 

1:50:51

 

1

Sander Arntzen

20:11

5.

20:11

5.

2

Nora Synnøve Woxholth

16:34

11.

36:45

9.

2

Per Clemet Wisløff

1.

36:45

9.

Startet

3

Fanni Jauhojärvi Markussen

23:19

12.

1:00:04

6.

4

Eivind Øfsthus Gravir

50:47

12.

1:50:51

8.

9.

Heming Orientering 2

 

1:51:06

 

1

Petter Astrup Arnesen

20:25

7.

20:25

7.

2

Tobias Fremming

16:14

6.

36:39

6.

2

Maya Arnesen

26:36

60.

36:39

6.

2

Martine Sogn-Larssen

26:37

61.

36:39

6.

3

Nikolai Jones Arnesen

24:17

15.

1:00:56

7.

3

Alf Gabriel Krohn Gjessing

24:24

16.

1:00:56

7.

4

Kasper Fosser

50:10

11.

1:51:06

9.

10.

Fossum IF 2

 

1:58:57

 

1

Erling Hjermstad

20:23

6.

20:23

6.

2

Pernille Katla

17:28

18.

37:51

17.

3

Victoria Hæstad Bjørnstad

30:04

32.

1:07:55

18.

4

Tarjei Holo

51:02

13.

1:58:57

10.

11.

Fossum IF 1

 

1:58:59

 

1

Øyvind Hjermstad

22:39

14.

22:39

14.

2

Tora Drage Roti

18:57

28.

41:36

22.

3

Line Wegner Hodt

24:26

17.

1:06:02

16.

4

Einar Melsom

52:57

16.

1:58:59

11.

12.

Raumar Orientering 1

 

1:59:11

 

1

Amund Hoel

22:35

13.

22:35

13.

2

Synne Eide Rapp

18:57

28.

41:32

21.

3

Tiril Ruud Bråten

24:26

17.

1:05:58

13.

4

Anders Haga

53:13

17.

1:59:11

12.

13.

Nydalens SK 6

 

2:00:20

 

1

Espen Hegstad Krüger

20:37

10.

20:37

10.

2

Marte Morgenlie Skei

18:28

22.

39:05

19.

3

Åse Bergan

27:15

26.

1:06:20

17.

4

Jørgen Wulfsberg

54:00

18.

2:00:20

13.

14.

Oppsal Orientering 1

 

2:10:59

 

1

Anniken Eriksrud Karlsen

31:33

25.

31:33

25.

2

Inger Marie Baugstø Rødnes

19:30

30.

51:03

43.

2

Ane Sofie Krogh

19:35

31.

51:03

43.

3

Knut Aasheim

21:37

9.

1:12:40

20.

4

Are Wigaard

58:19

23.

2:10:59

14.

15.

IF Sturla 1

 

2:12:36

 

1

Kornelia Lønning Brurberg

32:23

33.

32:23

33.

2

Oscar Melheim

18:43

23.

51:06

45.

2

Åshild Egeberg Vári

22:28

47.

51:06

45.

3

Sigrid Bredde Vig

33:51

46.

1:24:57

42.

4

Sturla Frydenlund

47:39

9.

2:12:36

15.

16.

Østmarka OK 2

 

2:13:13

 

1

Maria Olsbø

31:36

26.

31:36

26.

2

Kristoffer Prøis Kagnes

22:27

46.

54:03

62.

2

Torbjørn Pytte Nordli

22:31

48.

54:03

62.

3

Stine Bratlie

31:25

39.

1:25:28

43.

3

Anna Cecilie Linløkken

31:31

41.

1:25:28

43.

4

Magnus Ramberg

47:45

10.

2:13:13

16.

17.

IL Tyrving 2

 

2:14:46

 

1

Siri Grandal

28:59

21.

28:59

21.

2

Oliver Wallin Higgins

19:35

31.

48:34

26.

2

Ådne Skjærstein

25:03

56.

48:34

26.

2

Tuva Nesheim Flatebakken

25:07

58.

48:34

26.

2

Thomas Haugen de Lange

25:07

58.

48:34

26.

3

Synne Nesheim Flatebakken

28:25

29.

1:16:59

23.

4

Ida Feiring Haltia

57:47

22.

2:14:46

17.

18.

Nydalens SK 3

 

2:14:49

 

1

Anine Hallén

32:18

30.

32:18

30.

2

Maiken Sandberg

21:45

44.

54:03

62.

3

Håkon Øvstedal

27:58

27.

1:22:01

33.

3

Anders Langaas

49:35

56.

1:22:01

33.

4

Åsmund Aamodt Resell

52:48

15.

2:14:49

18.

19.

Asker Skiklubb 3

 

2:14:50

 

1

Vegard Løvli

26:09

19.

26:09

19.

2

Anna Øfsthus Gravir

20:51

36.

47:00

25.

3

Margrethe Wisløff

31:30

40.

1:18:30

27.

3

Trygve Myhr

31:42

42.

1:18:30

27.

4

Bjørnar Løvli

56:20

20.

2:14:50

19.

20.

IL Tyrving 4

 

2:16:08

 

1

Thea Feiring Haltia

26:30

20.

26:30

20.

2

Andreas Juell Larsen

23:19

51.

49:49

36.

2

Ingrid Marie Wølneberg

23:40

52.

49:49

36.

2

Solveig Eline Berg

23:40

52.

49:49

36.

2

Andreas Aleksander Gjessing

1.

49:49

36.

DNS

3

Hanne Grandal

29:19

30.

1:19:08

31.

4

Skjalg Hundseid Kamsvåg

57:00

21.

2:16:08

20.

21.

IL Tyrving 3

 

2:17:23

 

1

Synne Skjærstein

32:20

32.

32:20

32.

2

Maren Norderud

18:54

27.

51:14

48.

2

Iris Holst

29:13

69.

51:14

48.

2

Ingrid Lund Hovden

29:17

70.

51:14

48.

2

Lisa Bjønnes

28:45

66.

51:14

48.

DSQ

3

Stine Njåstein

31:54

43.

1:23:08

35.

3

Elise Ullern

31:55

44.

1:23:08

35.

4

Oda Sikkelande

54:15

19.

2:17:23

21.

22.

Indre Østfold OK 1

 

2:17:27

 

1

Jørgen Vister

23:51

16.

23:51

16.

2

Jorid Nandrup Nielsen

22:53

50.

46:44

24.

3

Eirik Blågestad

30:37

35.

1:17:21

24.

3

Haakon Johannesen

34:50

48.

1:17:21

24.

4

Guttorm Snemyr Holtet

1:00:06

25.

2:17:27

22.

23.

Oppsal Orientering 2

 

2:17:33

 

1

Thomas Haarr Johansen

31:28

24.

31:28

24.

2

Eline Lund Westgaard

20:59

37.

52:27

52.

2

Tuva Eik Haave

21:00

38.

52:27

52.

3

Sunniva Eik Haave

33:04

45.

1:25:31

45.

4

Ludvig Andreas Baugstø Rødnes

52:02

14.

2:17:33

23.

24.

Nydalens SK 2

 

2:17:56

 

1

Johanne Lægran

32:58

34.

32:58

34.

2

Ingvild Høydal

18:12

21.

51:10

47.

3

Alexander Skeppland Hole

39:59

51.

1:31:09

47.

3

Audun Uglenes Bergan

1.

1:31:09

47.

DNS

4

Gjermund Tørnqvist Halden

46:47

8.

2:17:56

24.

25.

Oppsal Orientering 3

 

2:22:56

 

1

Martin Ekeli Onstad

32:10

27.

32:10

27.

2

Henrik Knudsen

21:16

40.

53:26

60.

2

Andreas Moldskred

21:24

41.

53:26

60.

3

Lavran Thorstensen

30:39

36.

1:24:05

38.

3

William Resvoll Skaug

30:40

37.

1:24:05

38.

4

Ole Martin Edstrøm

58:51

24.

2:22:56

25.

26.

Nittedal OL 1

 

2:30:33

 

1

Ingvild C. Fleisje

33:39

35.

33:39

35.

2

Herman Brunborg

16:02

4.

49:41

33.

2

Peder Hornseth Nygaard

17:23

16.

49:41

33.

2

Hedda Vonen

21:51

45.

49:41

33.

3

Emma Eithun Paulsen

34:27

47.

1:24:08

40.

3

Oda Eithun Paulsen

41:31

55.

1:24:08

40.

4

Ingrid Nytun Nergård

1:06:25

26.

2:30:33

26.

27.

Fet OL 1

 

2:30:39

 

1

Morten Kristian Vikerhaug

30:04

22.

30:04

22.

2

Ingrid Aaslund

18:44

24.

48:48

30.

2

Jørgen Aas

18:45

26.

48:48

30.

3

Åshild Faller Råheim

25:44

19.

1:14:32

21.

3

Sander Hildebrand Rogndokken

25:45

21.

1:14:32

21.

4

Marthe Ramstad

1:16:07

32.

2:30:39

27.

28.

Lillomarka OL 1

 

2:31:01

 

1

Mina Haver

30:50

23.

30:50

23.

2

Ole Kristian Breivik

21:43

42.

52:33

54.

2

Maria Rørvik Haver

21:44

43.

52:33

54.

3

Sindre Vestengen Lian

30:43

38.

1:23:16

37.

4

Joar Oldernes

1:07:45

27.

2:31:01

28.

29.

Fossum IF 4

 

2:31:06

 

1

Erik Hæstad Bjørnstad

24:23

17.

24:23

17.

2

Live Skattum

24:32

54.

48:55

32.

3

Julie Bakke

30:15

33.

1:19:10

32.

4

Oscar Hæstad Bjørnstad

1:11:56

28.

2:31:06

29.

30.

Halden SK 2

 

2:31:22

 

1

Marie Bergstrøm

32:15

29.

32:15

29.

2

Karoline Aune

20:21

33.

52:36

56.

2

Heidi Elisabeth Brække

20:25

34.

52:36

56.

2

Alexander Skaug Ytterbøl

20:25

34.

52:36

56.

2

Lisa Jenssen

22:45

49.

52:36

56.

3

Niels Christian Hellerud

26:09

22.

1:18:45

29.

3

Erlend Brendstuen

9:36

3.

1:18:45

29.

DSQ

4

Olav Schmitt Gran

1:12:37

29.

2:31:22

30.

31.

Nydalens SK 4

 

2:44:59

 

1

Oda Lægran

32:11

28.

32:11

28.

2

Frida Bakken Ulseth

35:21

73.

1:07:32

69.

3

Halvor Tørnqvist Halden

24:15

13.

1:31:47

49.

3

Sigurd Dyrstad

24:16

14.

1:31:47

49.

4

Emil Morgenlie Skei

1:13:12

30.

2:44:59

31.

32.

OK Moss 1

 

2:45:06

 

1

Tuva Bjerketvedt

36:36

38.

36:36

38.

2

Karoline Bjørnerød

28:12

65.

1:04:48

68.

3

Johanne Bratland Tjernshaugen

26:10

23.

1:30:58

46.

4

Karl Kristen Gjølsjø

1:14:08

31.

2:45:06

32.

33.

Fredrikstad SK 2

 

2:58:32

 

1

Bendik Lie

34:05

36.

34:05

36.

2

Sondre Ottesen

24:53

55.

58:58

65.

2

Bendik Bergseng

25:04

57.

58:58

65.

2

Endre Luktvasslimo

27:01

64.

58:58

65.

3

Kaisa Antonsen

40:16

52.

1:39:14

51.

3

Emma Danevad

41:03

53.

1:39:14

51.

4

Dina Sofie Antonsen

1:19:18

33.

2:58:32

33.

34.

Fet OL / Raumar Orientering 2

 

1:44:42

 

1

Jørgen Kjos Barkenæs

39:38

39.

39:38

39.

2

Mathilde Sønsterudbråten

28:58

67.

1:08:36

70.

2

Berit Horvei

29:00

68.

1:08:36

70.

3

Kristine Eide Rapp

36:06

50.

1:44:42

53.

3

Hanne Eide Rapp

1.

1:44:42

53.

DNS

DSQ

Nydalens SK 7

 

1:53:16

 

1

Audun Bergan

20:40

12.

20:40

12.

2

Karianne Olsvik Dengerud

18:09

20.

38:49

18.

3

Isak Jonsson

22:08

10.

1:00:57

9.

4

Jostein Tandberg

52:19

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Ås-UMB Orientering 1

 

2:13:34

 

1

Rannveig Winsnes Nordhagen

20:38

11.

20:38

11.

2

Nils Tveite

17:00

14.

37:38

13.

2

Vegard Aarstad

17:10

15.

37:38

13.

2

Linus Olhans

17:57

19.

37:38

13.

DSQ

2

Matis Brøndbo

29:46

71.

37:38

13.

DSQ

3

Kjersti Lundqvist

28:23

28.

1:06:01

14.

3

Marie Treekrem

29:45

31.

1:06:01

14.

4

Anders Stiansen Nygaard

1:07:33

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Fossum IF 5

 

2:25:06

 

1

Erik Wegner Hodt

22:47

15.

22:47

15.

2

Lars Østeberg Moan

16:26

9.

39:13

20.

3

Martin Andresen Skotte

30:34

34.

1:09:47

19.

4

Audun Rognerud Bøe

1:15:19

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Lillomarka OL 2

 

2:56:26

 

1

Isolde Kobernus

45:32

40.

45:32

40.

2

Elin Flø

26:41

62.

1:12:13

72.

2

Torill Oldernes

26:42

63.

1:12:13

72.

3

Elias Skjolden Sørensen

34:55

49.

1:47:08

55.

3

Kaja Grefsrud

41:27

54.

1:47:08

55.

4

Mina Haver

1:09:18

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Østmarka OK 1

 

3:34:52

 

1

Nora Graffer

36:32

37.

36:32

37.

2

Ingrid Marie Stubban Hygen

35:24

.

0:00

.

DSQ

3

Andreas Ramberg

27:05

.

0:00

.

4

Hans Kristian Stubban Hygen

1:55:51

.

0:00

.

Brutt

OK Moss 2

 

1:18:03

 

1

Aurora Gjølsjø

32:18

30.

32:18

30.

2

Christopher Engebretsen

18:44

24.

51:02

40.

2

Selma Kristiansen

21:02

39.

51:02

40.

2

Truls Solås-Johansen

34:23

72.

51:02

40.

3

Thomas Tubbehaugen

27:01

25.

1:18:03

26.

4

.

0:00

.

Brutt

DNS

Nydalens SK 5

 

0:00

 

1

Henriette Smeby

.

0:00

.

DNS

2

Frida Bakken Ulseth

.

0:00

.

DNS

3

Trym Moeng Jensen

.

0:00

.

DNS

4

Sam Lunøe

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 17

1.

Nydalens SK 1

 

2:23:15

 

1

Nicole Ragvin

44:43

1.

44:43

1.

2

Maria Jonsson

47:53

1.

1:32:36

1.

3

Sofie Aarnes

50:39

1.

2:23:15

1.

2.

Asker Skiklubb 1

 

2:53:27

 

1

Ingrid Gulbrandsen

50:47

2.

50:47

2.

2

Silje Arntzen

1:03:01

4.

1:53:48

3.

3

Kaja Bråten Løvald

59:39

3.

2:53:27

2.

3.

Fet OL / Fossum IF / Nydalens SK 7

 

2:53:33

 

1

Hilde Slørdahl Conradi

59:32

5.

59:32

5.

2

Britta Fismen

52:37

2.

1:52:09

2.

3

Heidi Tronbøl

1:01:24

4.

2:53:33

3.

4.

Raumar Orientering 1

 

3:03:44

 

1

Agata Stankiewicz

1:02:16

6.

1:02:16

6.

2

Natalia Ewiak

1:06:31

5.

2:08:47

6.

3

Marie Hammer Håversen

54:57

2.

3:03:44

4.

5.

IF Sturla 1

 

3:16:20

 

1

Ingunn Egeberg Vári

53:53

3.

53:53

3.

2

Katinka Jussie Brurberg

1:10:24

7.

2:04:17

5.

3

Magnhild Frydenlund

1:12:03

5.

3:16:20

5.

6.

Nydalens SK 2

 

3:35:59

 

1

Cristina Luis

1:07:59

7.

1:07:59

7.

2

Karen Bjergaard

1:15:39

8.

2:23:38

8.

3

Stina Johannne Sandberg

1:12:21

6.

3:35:59

6.

7.

Oppsal Orientering 1

 

3:38:07

 

1

Mila Zaharinova

1:12:10

9.

1:12:10

9.

2

Arnhild Krogh

1:07:39

6.

2:19:49

7.

3

Reidun Haarr Johansen

1:18:18

7.

3:38:07

7.

8.

Indre Østfold OK 1

 

4:09:14

 

1

Margit Sandem Fjellengen

1:11:59

8.

1:11:59

8.

2

Oda Frøshaug

1:29:06

9.

2:41:05

9.

3

Sofie Graff

1:28:09

8.

4:09:14

8.

Brutt

Nydalens SK 3

 

2:15:01

 

1

Kari Madslien

58:47

4.

58:47

4.

2

Berit Sofie Wiklund

55:56

3.

1:54:43

4.

3

Anne-Lene Bakken Ulseth

20:18

.

0:00

.

Brutt

Klasse: H 17

1.

Ås-UMB Orientering 1

 

2:21:02

 

1

David Gottfridsson

44:02

1.

44:02

1.

2

Magnus Ombustvedt

52:33

7.

1:36:35

3.

3

Kristoffer Fiane Pedersen

44:27

2.

2:21:02

1.

2.

Fredrikstad SK 1

 

2:22:05

 

1

Henrik Ottesen

44:18

3.

44:18

3.

2

Per Olaussen

48:02

3.

1:32:20

2.

3

Espen Danevad

49:45

6.

2:22:05

2.

3.

IL Tyrving 1

 

2:24:52

 

1

Mateusz Podsiadly

54:42

16.

54:42

16.

2

Wojciech Dwojak

46:04

1.

1:40:46

5.

3

Wojciech Kowalski

44:06

1.

2:24:52

3.

4.

Raumar Orientering 1

 

2:29:05

 

1

Rafal Podzinski

46:28

4.

46:28

4.

2

Eskil Sande Gullord

54:15

10.

1:40:43

4.

3

Håvard Haga

48:22

5.

2:29:05

4.

5.

Nydalens SK 1

 

2:33:19

 

1

Erik Olsvik Dengerud

54:35

15.

54:35

15.

2

Sverre Waaler Kaas

51:19

6.

1:45:54

10.

3

Jonas Madslien Bakken

47:25

4.

2:33:19

5.

6.

IL Tyrving 3

 

2:33:24

 

1

Morten Severin Saue

53:58

12.

53:58

12.

2

Jostein Nørbech

53:52

9.

1:47:50

11.

3

Torbjørn Sagberg

45:34

3.

2:33:24

6.

7.

Nydalens SK 2

 

2:35:04

 

1

Eivind Høydal

53:42

10.

53:42

10.

2

Per Øyvind Stene

50:18

5.

1:44:00

9.

3

Halvor Saunes

51:04

7.

2:35:04

7.

8.

UKS Orientus Lodz 2

 

2:39:14

 

1

Dominik Chudzik

50:04

8.

50:04

8.

2

Krzysztof Rzenca

53:28

8.

1:43:32

6.

3

Lukasz Charuba

55:42

10.

2:39:14

8.

9.

Fossum IF 1

 

2:39:18

 

1

Oskar Størmer

53:59

13.

53:59

13.

2

Leif Størmer

49:39

4.

1:43:38

7.

3

Johan Michelsen

55:40

9.

2:39:18

9.

10.

IL Tyrving 2

 

2:47:38

 

1

Christoph Brandt

44:05

2.

44:05

2.

2

Ruslan Glebov

47:16

2.

1:31:21

1.

3

Bartlomiej Mazan

1:16:17

18.

2:47:38

10.

11.

Nittedal OL 1

 

2:48:06

 

1

Bjørnar Valstad

47:26

6.

47:26

6.

2

Tore Bredalen

1:02:01

13.

1:49:27

12.

3

Henning Røberg

58:39

12.

2:48:06

11.

12.

Fet OL 1

 

2:53:51

 

1

Bjørn André Aaslund

53:57

11.

53:57

11.

2

Herman Moe

1:06:32

18.

2:00:29

16.

3

Tom Bergan

53:22

8.

2:53:51

12.

13.

Østmarka OK 1

 

2:58:18

 

1

Trond Kortner

47:41

7.

47:41

7.

2

Jon Hovland

1:06:26

17.

1:54:07

14.

3

Aleksander Skarnes

1:04:11

14.

2:58:18

13.

14.

Fossum IF 2

 

3:00:19

 

1

Erling Katla

50:25

9.

50:25

9.

2

Mindaugas Lukauskas

1:03:49

15.

1:54:14

15.

3

Einar Gisholt

1:06:05

16.

3:00:19

14.

15.

Oppsal Orientering 1

 

3:04:27

 

1

Gard-Martin Udnesseter Johnson

57:57

18.

57:57

18.

2

Ola Marius Pedersen

54:48

11.

1:52:45

13.

3

Jørund Vala

1:11:42

17.

3:04:27

15.

16.

NTNUI / Nydalens SK 99

 

3:12:01

 

1

Sondre Sande Gullord

47:16

5.

47:16

5.

2

Sverre Turter Sandvold

56:36

12.

1:43:52

8.

3

Arne Sandvold

1:28:09

21.

3:12:01

16.

17.

Nydalens SK 3

 

3:17:49

 

1

Elias Wiklund

1:13:02

21.

1:13:02

21.

2

Simen A Bjøringsøy

1:03:28

14.

2:16:30

20.

3

Petter Kaarby

1:01:19

13.

3:17:49

17.

18.

Heming Orientering 1

 

3:19:47

 

1

Harald Astrup Arnesen

54:33

14.

54:33

14.

2

Henrik Gjemdal

1:07:45

19.

2:02:18

17.

3

Claus Martinsen

1:17:29

19.

3:19:47

18.

19.

Sentrum OK 1

 

3:27:45

 

1

Kai F Karoli

1:00:15

20.

1:00:15

20.

2

Kachim Piludski

1:23:03

23.

2:23:18

21.

3

Johnny Puma

1:04:27

15.

3:27:45

19.

20.

Indre Østfold OK 1

 

3:34:07

 

1

Sigmund Vister

1:00:14

19.

1:00:14

19.

2

Claes-Tommy Herland

1:05:46

16.

2:06:00

18.

3

Jens Nandrup Nielsen

1:28:07

20.

3:34:07

20.

21.

Oppsal Orientering 2

 

4:02:33

 

1

Olav Nedrelid

57:21

17.

57:21

17.

2

Anders Emilsson

1:13:51

20.

2:11:12

19.

3

Gudmund Toverud Høglund

1:51:21

24.

4:02:33

22.

22.

Oppsal Orientering 3

 

4:02:54

 

1

Martin Langaas

1:18:51

23.

1:18:51

23.

2

Anders Fjogstad

1:15:10

21.

2:34:01

22.

3

Petter Johansen

1:28:53

22.

4:02:54

23.

23.

Fet OL 2

 

4:28:48

 

1

Kyrre Gran

1:17:16

22.

1:17:16

22.

2

John Eivind Presterud

1:34:05

24.

2:51:21

24.

3

Bendik Ekseth

1:37:27

23.

4:28:48

24.

24.

UKS Orientus Lodz 1

 

3:37:22

 

1

Szymon Palka

1:19:43

24.

1:19:43

24.

2

Natalia Scieszko

1:20:39

22.

2:40:22

23.

3

Ewa Gwozdz

57:00

11.

3:37:22

21.

Omstart

Brutt

Oppsal Orientering 4

 

40:14

 

1

Andreas Stensrud

40:14

.

0:00

.

Brutt

Startet

Asker Skiklubb 1

 

2:56:46

 

1

Andreas Marcussen

1:54:47

25.

1:54:47

25.

2

Dzmitry Karpenka

.

0:00

.

Startet

3

Gjermund Gravir

1:01:59

.

0:00

.

Klasse: D 120

1.

Heming Orientering 1

 

2:17:12

 

1

Signe Astrup Arnesen

38:30

1.

38:30

1.

2

Dagrun Melkild

50:32

5.

1:29:02

2.

3

Runa Skyttersæter

48:10

4.

2:17:12

1.

2.

Asker Skiklubb 1

 

2:20:46

 

1

Hilda Øfsthus

40:09

2.

40:09

2.

2

Grethe K. Løvald

54:22

6.

1:34:31

3.

3

Sigrun Hernes Ytterbø

46:15

2.

2:20:46

2.

3.

Nydalens SK 1

 

2:21:19

 

1

Anne Marit Bjergaard

48:08

6.

48:08

6.

2

Synnøve Lyssand Sandberg

47:42

3.

1:35:50

4.

3

Monica Tørnqvist Halden

45:29

1.

2:21:19

3.

4.

IL Tyrving 1

 

2:28:16

 

1

Zsuzsa Fey

40:34

3.

40:34

3.

2

Else Grandal

1:00:34

9.

1:41:08

5.

3

Marianne Njåstein

47:08

3.

2:28:16

4.

5.

Lillomarka OL 1

 

2:39:07

 

1

Ingjerd Vestengen

47:17

5.

47:17

5.

2

Doris Larsson

1:01:08

10.

1:48:25

8.

3

Trine Oldernes

50:42

6.

2:39:07

5.

6.

IF Sturla 1

 

2:39:12

 

1

Hanne Vik

58:32

9.

58:32

9.

2

Helle Egeberg Vári

49:46

4.

1:48:18

7.

3

Kari Jussie Lønning

50:54

7.

2:39:12

6.

7.

Røyken OL 1

 

2:46:22

 

1

Bjørg Svanberg

54:23

8.

54:23

8.

2

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

59:41

8.

1:54:04

9.

3

Ida Svanberg

52:18

9.

2:46:22

7.

8.

Nittedal OL 1

 

2:49:46

 

1

Astrid Kristin Ruud

1:12:07

11.

1:12:07

11.

2

Hilde Tellesbø

47:20

2.

1:59:27

10.

3

Marit B. Eithun

50:19

5.

2:49:46

8.

9.

Raumar Orientering 1

 

2:52:35

 

1

Heidi Sønsterudbråten

59:04

10.

59:04

10.

2

Anne Teigland Arntzen

1:02:06

11.

2:01:10

11.

3

Bjørg Børke

51:25

8.

2:52:35

9.

10.

OK Moss 1

 

2:55:21

 

1

Astrid Bjørnerød

48:50

7.

48:50

7.

2

Kristin Solås-Johansen

59:26

7.

1:48:16

6.

3

Nora Woodward

1:07:05

10.

2:55:21

10.

Brutt

Nydalens SK 3

 

1:51:27

 

1

Ellen Turter

.

0:00

.

Brutt

2

Anne Turter

53:02

.

0:00

.

3

Birgit Korvald

58:25

.

0:00

.

Savnet

Nydalens SK 2

 

1:27:52

 

1

Gry Ahlsand

43:25

4.

43:25

4.

2

Anne Berit Eid

44:27

1.

1:27:52

1.

3

Mette Hallén

.

0:00

.

Savnet

Klasse: H 130

1.

Nydalens SK 1

 

2:10:24

 

1

Terje Wiig Mathisen

42:40

1.

42:40

1.

2

Jo Wiklund

42:53

2.

1:25:33

2.

3

Stig Bjergaard

44:51

2.

2:10:24

1.

2.

OK Moss 1

 

2:21:45

 

1

Hallvard Koren

44:49

4.

44:49

4.

2

Kjetil Karlsen

51:00

7.

1:35:49

7.

3

Tore Bjørnerød

45:56

3.

2:21:45

2.

3.

Nydalens SK 2

 

2:23:18

 

1

Sören Jonsson

47:39

9.

47:39

9.

2

Einar Lunøe

47:42

5.

1:35:21

5.

3

Børge Pedersen

47:57

5.

2:23:18

3.

4.

IL Tyrving 1

 

2:25:08

 

1

Henning Spjelkavik

47:08

7.

47:08

7.

2

Trond Lund

51:06

8.

1:38:14

8.

3

Are Kristiansen

46:54

4.

2:25:08

4.

5.

IF Sturla 1

 

2:29:54

 

1

Nils Inge Brurberg

48:36

12.

48:36

12.

2

Tibor Vári

45:50

3.

1:34:26

4.

3

Harald Thon

55:28

8.

2:29:54

5.

6.

Heming Orientering 1

 

2:30:44

 

1

Kimme Arnesen

42:40

1.

42:40

1.

2

Nils Petter Fremming

42:49

1.

1:25:29

1.

3

Mathias Martinsen

1:05:15

14.

2:30:44

6.

7.

Nydalens SK 3

 

2:36:28

 

1

Gaute Langaas

48:27

11.

48:27

11.

2

Lars Krüger

45:56

4.

1:34:23

3.

3

Nils Bergan

1:02:05

11.

2:36:28

7.

8.

Østmarka OK 1

 

2:36:37

 

1

Boye Dirro Bøhlerengen

49:53

14.

49:53

14.

2

Øystein Kildahl

54:13

11.

1:44:06

11.

3

Rune Teigland

52:31

6.

2:36:37

8.

9.

Vålerengens IF 1

 

2:39:35

 

1

Stein Blomseth

45:22

6.

45:22

6.

2

Knut Anders Løken

1:18:51

17.

2:04:13

16.

3

Kjetil Bjørlo

35:22

1.

2:39:35

9.

10.

Halden SK 1

 

2:39:53

 

1

Svend Arne Ytterbøl

47:36

8.

47:36

8.

2

Bjørn Axel Gran

56:28

13.

1:44:04

10.

3

Magnus Nordbrøden

55:49

9.

2:39:53

10.

11.

OK Moss 2

 

2:40:04

 

1

Jan Bjerketvedt

47:49

10.

47:49

10.

2

Henning Bratland Carlsen

56:17

12.

1:44:06

11.

3

Christopher Schive

55:58

10.

2:40:04

11.

12.

Fet OL 1

 

2:40:05

 

1

Øyvind Solli

42:50

3.

42:50

3.

2

Torgeir Skjønhaug

52:44

9.

1:35:34

6.

3

Jørn Moe

1:04:31

13.

2:40:05

12.

13.

Oppsal Orientering 1

 

2:53:20

 

1

Espen Wigaard

45:07

5.

45:07

5.

2

Roar Bjordal

1:13:39

15.

1:58:46

15.

3

Endre Wigaard

54:34

7.

2:53:20

13.

14.

Måren OK 1

 

2:55:00

 

1

Pål Winsents

48:39

13.

48:39

13.

2

Tormod Strand

53:50

10.

1:42:29

9.

3

Morten Karlsen

1:12:31

16.

2:55:00

14.

15.

Indre Østfold OK 1

 

2:58:28

 

1

Tom-Vegard Feltstykket

54:08

15.

54:08

15.

2

Øyvind Thømt

1:00:08

14.

1:54:16

14.

3

Svend Saxe Frøshaug

1:04:12

12.

2:58:28

15.

16.

Fredrikstad SK 1

 

3:31:51

 

1

Pål Angvoll

1:02:15

16.

1:02:15

16.

2

Bjørn Erik Bergseng

1:18:41

16.

2:20:56

17.

3

Jan Sverdrup-Thygeson

1:10:55

15.

3:31:51

16.

DSQ

Asker Skiklubb 1

 

2:14:37

 

1

Svein Granerud

42:42

.

0:00

.

DSQ

2

Bjørn Gulbrandsen

42:49

.

0:00

.

3

Tommy Janhojarvi

49:06

.

0:00

.

DSQ

Nydalens SK 4

 

2:30:30

 

1

Bjørn Erik Reinseth

1:02:16

17.

1:02:16

17.

2

Kim Farnes Hansen

50:37

6.

1:52:53

13.

3

Sigve Vågsnes

37:37

.

0:00

.

DSQ

DNS

IL Tyrving 2

 

0:00

 

1

Dag Helland-Hansen

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 170

1.

OK Moss 1

 

2:00:39

 

1

Stein Klyve

35:33

1.

35:33

1.

2

Karl Aasmund Erøy

39:03

1.

1:14:36

1.

3

Bjørn Arnfinn Paulsen

46:03

7.

2:00:39

1.

2.

IL Tyrving 3

 

2:03:08

 

1

Svein S Jacobsen

38:29

3.

38:29

3.

2

Arne Tiltnes

46:09

3.

1:24:38

2.

3

Bjørn Henning Grandal

38:30

1.

2:03:08

2.

3.

Røyken OL 1

 

2:08:03

 

1

Øyvind Roger Hansen

39:41

4.

39:41

4.

2

Morten Johannessen

47:33

5.

1:27:14

3.

3

Torgeir Strandhagen

40:49

2.

2:08:03

3.

4.

Halden SK 1

 

2:12:10

 

1

Tor Ragnar Andersen

45:53

7.

45:53

7.

2

Eirik Nordbrøden

41:41

2.

1:27:34

5.

3

Jørn Nordbrøden

44:36

5.

2:12:10

4.

5.

Nittedal OL 1

 

2:12:21

 

1

Frode Sandersen

40:47

5.

40:47

5.

2

Bård Natvig

46:30

4.

1:27:17

4.

3

Martin Veastad

45:04

6.

2:12:21

5.

6.

IL Tyrving 1

 

2:13:48

 

1

Jørgen Holmboe

43:06

6.

43:06

6.

2

Alf Pettersen

48:57

6.

1:32:03

6.

3

Christian Grotnes

41:45

3.

2:13:48

6.

7.

Asker Skiklubb 1

 

2:16:25

 

1

Jon Arvid Fossum

37:00

2.

37:00

2.

2

Jørn Bue Olsen

57:34

8.

1:34:34

7.

3

Hans O Augedal

41:51

4.

2:16:25

7.

DSQ

IL Tyrving 2

 

2:03:22

 

1

Lars-Erik Fiskum

1:02:25

8.

1:02:25

8.

2

Hasse Bergstrøm

53:32

7.

1:55:57

8.

3

Frode Kamsvåg

7:25

.

0:00

.

DSQ

DNS

Måren OK 1

 

0:00

 

1

Stein Turtumøygard

.

0:00

.

DNS

2

Audun Bjerknes

.

0:00

.

DNS

3

Knut Vidar Johansen

.

0:00

.

DNS


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2013, 23:20:47

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

496

Antall startet:

475