Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Klubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintcup nr 5 2. mai 2013

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

21:00

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

22:03

+1:03

3.

Maren Viken

Byåsen IL

23:58

+2:58

4.

Charlotte Roli

OL Trollelg

36:32

+15:32

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

24:44

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

26:45

+2:01

3.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

27:10

+2:26

4.

Malin Opøien

OL Trollelg

28:15

+3:31

5.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

28:53

+4:09

6.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

29:01

+4:17

7.

Marie Longva

Byåsen IL

36:00

+11:16

8.

Jorunn Leithe

Selbu OK

36:16

+11:32

9.

Hedda Viken

Byåsen IL

38:59

+14:15

10.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

39:06

+14:22

11.

Martine Klock Fleten

Wing OK

39:19

+14:35

12.

Andrine Viken

Byåsen IL

39:46

+15:02

13.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

46:28

+21:44

DSQ

Vera Melkild

Freidig

39:01

90

DSQ

Anna Renolen

Wing OK

41:13

101 91 82 65 69 90 97

DSQ

Synne Viken

Byåsen IL

55:56

91 82 65

DNS

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

20:22

+0:00

2.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

20:26

+0:04

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

20:48

+0:26

4.

Line Sølberg

IL Leik

26:33

+6:11

5.

Malin Sandstad

Freidig

28:22

+8:00

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

39:36

+19:14

DNS

Helga Stenvik

Byåsen IL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig

22:18

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig

22:25

+0:07

3.

Frida Sæther

Freidig

24:37

+2:19

4.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

27:42

+5:24

5.

Pia Blake

Byåsen IL

28:30

+6:12

6.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

28:33

+6:15

7.

Andrea Vindal

Wing OK

32:55

+10:37

8.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

35:48

+13:30

9.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

36:36

+14:18

10.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

37:26

+15:08

Brutt

Ingrid Dolva

NTNUI

DNS

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

DNS

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

22:56

+0:00

2.

Hanne Nøvik

NTNUI

24:19

+1:23

3.

Mai Elin Watson

NTNUI

24:21

+1:25

4.

Ane Næsset Ramtvedt

NTNUI

26:13

+3:17

5.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

26:22

+3:26

6.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

28:28

+5:32

7.

Jenny Persson

Byåsen IL

29:23

+6:27

8.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

29:51

+6:55

9.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

30:36

+7:40

10.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

30:54

+7:58

11.

Synnøve Lofthus

NTNUI

32:02

+9:06

12.

Marte Reenaas

Wing OK

33:07

+10:11

13.

Sara Bergentz

NTNUI

36:34

+13:38

14.

Guro Lindgren

NTNUI

37:03

+14:07

15.

Melanie Simpson

Wing OK

37:56

+15:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

25:49

+0:00

2.

Siw Sellæg

OL Trollelg

29:42

+3:53

3.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

32:42

+6:53

4.

Mari Hoff

Byåsen IL

34:20

+8:31

5.

Tone Almås

IL Leik

36:15

+10:26

6.

Sigrid Melkild

Freidig

39:19

+13:30

7.

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

41:54

+16:05

8.

Hanne Svegård

Byåsen IL

42:25

+16:36

9.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

44:03

+18:14

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

27:20

102 91

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

28:55

+0:00

2.

Anne Melkild

Freidig

37:50

+8:55

3.

Gro Rypdal

Byåsen IL

42:57

+14:02

DSQ

Hilde Haugskott

OL Trollelg

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

1:01:51

+0:00

DSQ

Randi Kiste

OK Nidarøst

46:35

69 90 97

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

37:40

+0:00

2.

Randi Helland

Wing OK

1:04:46

+27:06

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

11:03

+0:00

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

11:56

+0:53

3.

Einar Eide

Byåsen IL

15:02

+3:59

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:30

+4:27

5.

Matias Nissen

Freidig

17:03

+6:00

DSQ

Mikkel Holt

Freidig

15:36

61

DNS

Vegard Kittilsen

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

22:09

+0:00

2.

Mathias Vindal

Wing OK

23:35

+1:26

3.

Leif Blake

Byåsen IL

26:35

+4:26

4.

Mats Eidsmo

Freidig

28:23

+6:14

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

33:01

+10:52

6.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

35:17

+13:08

7.

Mathias Hermstad

Freidig

35:37

+13:28

8.

Marius Bones

Freidig

44:53

+22:44

9.

Are Lodgaard

Byåsen IL

44:55

+22:46

10.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

49:12

+27:03

11.

Martin Selmer

Freidig

49:55

+27:46

12.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

54:35

+32:26

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

17:27

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

21:08

+3:41

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

21:46

+4:19

4.

Håvard Eidsmo

Freidig

23:15

+5:48

5.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

23:46

+6:19

6.

Johannes Løvås

Byåsen IL

24:34

+7:07

6.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

24:34

+7:07

8.

Kjetil Mølnvik

Freidig

24:57

+7:30

9.

Johannes Midtbø

Wing OK

25:14

+7:47

10.

Preben Antonsen

Byåsen IL

25:26

+7:59

11.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

26:09

+8:42

12.

Adrian Opheim

Freidig

27:11

+9:44

13.

Nils Ola Kvam

Freidig

31:09

+13:42

14.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

31:20

+13:53

15.

Are Helle Mårdalen

Freidig

32:13

+14:46

16.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

34:20

+16:53

17.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

34:29

+17:02

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

16:43

+0:00

2.

Sindre Johannessen

Freidig

17:15

+0:32

3.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

18:04

+1:21

4.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

18:32

+1:49

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

19:20

+2:37

6.

Mattis Holt

Freidig

19:42

+2:59

7.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

21:37

+4:54

8.

Arvid Lyngstad

Wing OK

22:59

+6:16

9.

Ingebrigt Eid

IL Leik

24:57

+8:14

10.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

27:20

+10:37

11.

Ola Keiserås

IL Leik

33:34

+16:51

12.

Torgeir Leithe

Selbu OK

52:00

+35:17

DSQ

Ådne Berg

IL Leik

32:57

101 63 78 79 80 65 91 82 65 69 90 97 17...

DNS

Geir Inge Keiserås

IL Leik

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Sagvolden

NTNUI

17:05

+0:00

2.

Terje Maroni

Byåsen IL

17:11

+0:06

3.

Per Wiréhn

Byåsen IL

18:45

+1:40

4.

Bård Nonstad

OL Trollelg

18:53

+1:48

5.

Jan Schmid

OL Trollelg

19:34

+2:29

6.

Wolfgang Kampel

NTNUI

19:37

+2:32

7.

Erik Gustafsson

NTNUI

20:39

+3:34

8.

Christian Hohl

Wing OK

22:05

+5:00

9.

Lars Owren

Freidig

22:50

+5:45

10.

Johannes Høysæter

Wing OK

22:57

+5:52

11.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

23:00

+5:55

12.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

23:15

+6:10

13.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

24:01

+6:56

14.

Halvor Lund

NTNUI

24:05

+7:00

15.

Runar Krognes

IL Leik

25:03

+7:58

16.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

25:09

+8:04

17.

Alex Pedersen

OL Trollelg

27:16

+10:11

18.

Eirik Marthinsen

NTNUI

27:20

+10:15

19.

Anders Estenstad

IL Leik

27:23

+10:18

20.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

28:33

+11:28

21.

Ola Berger

Wing OK

28:58

+11:53

22.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

29:21

+12:16

23.

Alastair Brunton

Wing OK

29:22

+12:17

24.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

29:26

+12:21

25.

Eirik Aal

NTNUI

29:43

+12:38

26.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

30:28

+13:23

27.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

30:47

+13:42

28.

Carl Joacim Fensbekk

NTNUI

32:17

+15:12

29.

Einar Hjortås

NTNUI

32:49

+15:44

30.

Simon Hill

NTNUI

32:56

+15:51

31.

Petter Lyng

OK Nidarøst

37:49

+20:44

32.

Anders Bjørneseth

NTNUI

39:09

+22:04

DSQ

Tommy Schmid

OL Trollelg

26:18

85

DSQ

Trond Veastad

NTNUI

32:12

87

DSQ

Johan Selmer

NTNUI

32:13

87

DSQ

Yngve Solemdal

NTNUI

32:19

101 85 69 90 97

DNS

Ståle Gjelsten

NTNUI

DNS

Anders Sætersmoen

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

18:55

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig

21:55

+3:00

3.

Jon Røstum

OL Gaula

22:29

+3:34

4.

Svein Terje Kolstad

Freidig

25:25

+6:30

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

25:28

+6:33

6.

Brage Keiserås

IL Leik

25:58

+7:03

7.

Jørgen Longva

Byåsen IL

26:17

+7:22

8.

Arild H Clausen

Freidig

26:18

+7:23

9.

Geir Paulsen

OL Trollelg

27:44

+8:49

10.

Jan Hage

IL Leik

28:21

+9:26

11.

Rune Viken

Byåsen IL

28:34

+9:39

12.

Dag Erik Helland

Wing OK

29:46

+10:51

13.

Agnar Renolen

Wing OK

34:22

+15:27

14.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

1:12:50

+53:55

DSQ

Bjørnar Lynum

Freidig

22:44

101 84 97 85 87 97 69 90 97 100

DNS

Arild Heggeset

Freidig

DNS

Jon Vindal

Wing OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

21:37

+0:00

2.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

26:49

+5:12

3.

Geir Owren

Freidig

26:55

+5:18

4.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

27:06

+5:29

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

27:10

+5:33

6.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

29:14

+7:37

7.

Svein Olav Åmot

IL Leik

29:17

+7:40

8.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

29:26

+7:49

9.

Terje Midtbø

Wing OK

30:30

+8:53

10.

Jostein Alvestad

Wing OK

32:44

+11:07

11.

Olav Kvittem

Freidig

34:25

+12:48

12.

Helge Rustad

Freidig

34:55

+13:18

13.

Knut Inge Fordal

37:12

+15:35

14.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

38:09

+16:32

15.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

43:56

+22:19

DSQ

Dag Stenersen

OK Nidarøst

26:52

100

DNS

Rolf Helge Røsand

OK Nidarøst

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

29:38

+0:00

2.

Svein Hove

Byåsen IL

37:54

+8:16

3.

Lars Skrøvseth

Wing OK

38:32

+8:54

4.

Tore Kiste

OK Nidarøst

39:34

+9:56

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

42:15

+12:37

6.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

46:53

+17:15

7.

Harald Lauglo

OL Trollelg

47:14

+17:36

8.

Tom Bugge

Byåsen IL

1:02:15

+32:37

DSQ

Anders Waage

Freidig

41:08

102

DSQ

Rune M Holt

Freidig

DNS

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

34:24

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

34:39

+0:15

3.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

34:57

+0:33

4.

Anders Lauglo

OL Trollelg

36:47

+2:23

5.

Leif Engen

OK Nidarøst

37:58

+3:34

6.

Robert Strøm

Wing OK

40:14

+5:50

7.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

43:59

+9:35

8.

Finn Bjørgum

OK Nidarøst

50:56

+16:32

9.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

53:25

+19:01

DSQ

Jardar Sandstad

Selbu OK

35:16

100 175

DNS

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

DNS

Tore Brurok

OK Nidarøst

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

44:24

+0:00

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Nydal

NTNUI

29:01

+0:00

2.

Henrik Enoksen

32:38

+3:37

3.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

37:17

+8:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 mai 2013, 22:19:02

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

223

Antall startet:

209