Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2013Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 5 Banmyra 8. mai 2013

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigurd Vatn

Frol IL

20:37

korriger

Aud Moe

Frol IL

44:44

korriger

Martine Myhre Hegglund

Frol IL

29:20

korriger

Maria Wold Haanes

Frol IL

28:52

korriger

96

Linnea Sandvik

Frol IL

29:03

korriger

June Munkeby

Frol IL

28:36

korriger

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

18:42

korriger

Ivan Breivik

Frol IL

20:08

korriger

Mats Okkenhaug

Frol IL

27:02

korriger

Håkon Munkeby

Frol IL

13:51

korriger

Petter Rødal Myhrås

Frol IL

13:47

korriger

Julie Rødal Myhrås

Frol IL

13:24

korriger

Martin Liland Lund

Frol IL

24:29

korriger

Erik Myhr Imsland

Frol IL

23:04

korriger

Vebjørn Hundal

Frol IL

23:11

korriger

Live Hundal

Frol IL

31:53

korriger

Erik Rossini Vadla

Frol IL

13:51

korriger

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

15:00

korriger

Ane Linnea Hundal

Frol IL

14:47

korriger

Oda Marie Hundal

Frol IL

15:05

korriger

Kristin Østraat

Frol IL

korriger

Hege Berg

Frol IL

30:30

korriger

Thea Oline Granlund

Frol IL

30:24

korriger

Inger Myren

Frol IL

korriger

Martine Myhr Imsland

Frol IL

40:34

korriger

Ludvik K Elden

Frol IL

29:08

korriger

Sigrid Berg Skei

Frol IL

40:35

korriger

Johannes Matberg

Frol IL

27:15

korriger

Sander Matberg

Frol IL

korriger

Lene Jacobsen

Frol IL

korriger

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

korriger

Astrid Kvam

Frol IL

korriger

Magne Okkenhaug

Frol IL

korriger

Viggo Hundal

Frol IL

korriger

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

korriger

Sondre Leithe

Frol IL

korriger

Anne Lise Gran

Frol IL

korriger

Cesilie Jacobsen

Frol IL

korriger

Inger Myren

Frol IL

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Munkeby

Frol IL

16:56

+0:00

korriger

2.

June Munkeby

Frol IL

22:11

+5:15

korriger

3.

Marius Ressem

Frol IL

22:40

+5:44

korriger

4.

Randi Ulseth

Frol IL

23:25

+6:29

korriger

5.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

23:27

+6:31

korriger

6.

Andrea Tofte

Frol IL

25:06

+8:10

korriger

7.

Oddmund Haugnes

Frol IL

28:49

+11:53

korriger

8.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

29:06

+12:10

korriger

9.

Ove Haugskott

Frol IL

30:20

+13:24

korriger

10.

Tobias Alstad

Frol IL

31:46

+14:50

korriger

11.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

31:50

+14:54

korriger

12.

Åsta Wibe

Frol IL

34:27

+17:31

korriger

13.

Berit Reistad

Frol IL

34:45

+17:49

korriger

14.

Tore Tofte

Frol IL

35:22

+18:26

korriger

15.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

35:46

+18:50

korriger

16.

Terje Rennan

Frol IL

36:05

+19:09

korriger

17.

Marian Brekke Rennan

Frol IL

36:17

+19:21

korriger

18.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

36:39

+19:43

korriger

19.

Joar Munkeby

Frol IL

37:31

+20:35

korriger

20.

Andreas Hildrum Saksvoll

Frol IL

46:49

+29:53

korriger

21.

Grethe Smestad

Frol IL

46:59

+30:03

korriger

22.

Aleksander Rossini Vadla

Frol IL

48:06

+31:10

korriger

23.

Ida Eines Andersen

Frol IL

49:45

+32:49

korriger

24.

Gunn Mary Andersen

Frol IL

50:04

+33:08

korriger

25.

Tobias Eines Andersen

Frol IL

50:35

+33:39

korriger

26.

Freddy Roger Moen

Frol IL

1:00:13

+43:17

korriger

27.

Mona Falch Moen

Frol IL

1:00:19

+43:23

korriger

28.

Imre Gran Jacobsen

Frol IL

1:05:32

+48:36

korriger

29.

Iben Gran Jacobsen

Frol IL

1:05:33

+48:37

korriger

30.

Bente Graven

Frol IL

1:07:49

+50:53

korriger

31.

Kine Sofie Sandstad

Frol IL

1:07:51

+50:55

korriger

32.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

1:08:17

+51:21

korriger

DSQ

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

19:10

korriger

165

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

korriger

Marius Andersen

Frol IL

korriger

Laila Munkeby

Frol IL

korriger

Inger Munkeby

Frol IL

korriger

Per Munkeby

Frol IL

korriger

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Grønli

Frol IL

37:14

+0:00

korriger

2.

Thor Arne Røkke

Frol IL

49:23

+12:09

korriger

3.

Vetle Halsan

Frol IL

49:42

+12:28

korriger

4.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

51:06

+13:52

korriger

5.

Anders Guddingsmo

Frol IL

51:57

+14:43

korriger

6.

Aud Matberg Ibsen

Frol IL

55:11

+17:57

korriger

7.

Martine Østraat Røkke

Frol IL

1:05:35

+28:21

korriger

8.

Martin Hallem

Frol IL

+0:0-14

korriger

DSQ

Berit Ressem

Frol IL

35:02

korriger

149 138 162 81 96

DSQ

Bård Haugnes

Frol IL

35:49

korriger

138 162 81 96

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

30:58

+0:00

korriger

2.

Harald Bakken

Frol IL

35:19

+4:21

korriger

3.

Arild Vassenden

Frol IL

36:12

+5:14

korriger

4.

Magnhild Forseth

Frol IL

37:13

+6:15

korriger

5.

Randi Jensen

Frol IL

37:49

+6:51

korriger

6.

Ole A Hustad

Frol IL

38:24

+7:26

korriger

7.

Ivar Reinås

Frol IL

38:36

+7:38

korriger

8.

Jostein Nordvoll

Frol IL

39:30

+8:32

korriger

9.

Sverre Olav Matberg

Frol IL

40:18

+9:20

korriger

10.

Hans Moltzau

Frol IL

46:00

+15:02

korriger

11.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

46:09

+15:11

korriger

12.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

48:12

+17:14

korriger

13.

Marte Skoglund

Frol IL

49:12

+18:14

korriger

14.

Ane Marte Vatn

Frol IL

50:50

+19:52

korriger

15.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

53:43

+22:45

korriger

16.

Mette Kilskar

Frol IL

59:25

+28:27

korriger

17.

Atle Bakken

Frol IL

1:18:23

+47:25

korriger

18.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

1:26:18

+55:20

korriger

DSQ

Anne Midtbust

Frol IL

56:20

korriger

163

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Peder Munkeby

Frol IL

korriger

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Ressem

Frol IL

36:30

+0:00

korriger

2.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

36:55

+0:25

korriger

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

37:22

+0:52

korriger

4.

Jo Severin Matberg

Frol IL

38:03

+1:33

korriger

5.

Eirin Svanøe Hafstad

Frol IL

42:10

+5:40

korriger

6.

Arne Grevskott

Frol IL

42:33

+6:03

korriger

7.

Hermann Leithe

Frol IL

51:57

+15:27

korriger

8.

Ståle Matberg

Frol IL

53:53

+17:23

korriger

9.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

55:13

+18:43

korriger

10.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

56:55

+20:25

korriger

11.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

1:01:48

+25:18

korriger

12.

Karen Rysgård

Frol IL

1:17:27

+40:57

korriger

DSQ

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

1:05:11

korriger

90 148 143 141 142 82

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

45:55

+0:00

korriger

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

51:09

+5:14

korriger

3.

Jonas Ressem

Frol IL

55:54

+9:59

korriger

4.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

1:07:08

+21:13

korriger

5.

Vegard Ressem

Frol IL

1:20:04

+34:09

korriger

6.

Inga Sirum

Frol IL

1:32:34

+46:39

korriger

7.

Pål Moen Møst

Frol IL

2:09:15

+1:23:20

korriger

DSQ

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

28:01

korriger

145 93 147 146 93 139 140 141 142 82 81 96

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Per Anders Røstad

Frol IL

korriger

Ida Røstad

Frol IL

korriger

Ingunn Røstad

Frol IL

korriger

Torbjørn Sirum

Frol IL

korriger

Randi Haugskott

Frol IL

korriger

Trygve Skavhaug

Frol IL

korriger

Else Sirum

Frol IL

korriger

Ingeborg Sirum Skavhaug

Frol IL

korriger

Helga Skavhaug

Frol IL

korriger

Paul Sirum

Frol IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2013, 18:32:51

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

138

Antall startet:

138