Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup 25. april 2013

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jens Vosskøtter

Røyken OL

21:06

Mikkel Sneve Pedersen

Røyken OL

21:06

Mari Kjelle

Røyken OL

12:53

Thomas Alexander Trayfoot

Røyken OL

18:58

Elias Jegervatn Severinsen

Røyken OL

18:59

Mats Andreas Hermansen

Røyken OL

19:07

Helene Vosskøtter

Røyken OL

19:13

Andrea Opsahl

Røyken OL

18:15

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

18:19

Ine Fjær

Røyken OL

19:35

Bernhard Wiktor Moczulski

Røyken OL

22:29

Thomas Berg

Røyken OL

27:41

Bendik Horgen Rasmussen

Røyken OL

27:40

Storm Hønsi Pettersen

Røyken OL

28:05

Thea Sofie Berg

Røyken O-lag

28:07

Daniel Brevik

Røyken O-lag

18:48

Silje Lu Bjørnø

Røyken OL

31:40

Ingrid Letmolie

Eiker OL

12:59

Marie Kvarme

Røyken OL

34:53

Ola Kjølstad

Røyken OL

35:01

Andrea Fjell

Røyken OL

34:59

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

11:51

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

19:27

Sandra Finsal

Røyken OL

34:45

Olivia Kjølstad

Røyken OL

34:43

Solveig Letmolie

Eiker OL

13:43

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

17:25

Gjertrud Rasch Haugen

Røyken OL

45:03

Elise Fjell Lundberg

Røyken O-lag

45:04

Evind Arenth

IF Sturla

25:27

Isak Rasch Haugen

Røyken OL

29:32

56

Anders Fjell Lundberg

Røyken O-lag

29:23

56

DNS

Nora Christine Hansen

Røyken OL

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

18:11

+0:00

2.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

20:00

+1:49

3.

Caroline Bergman

Konnerud IL

22:23

+4:12

4.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

24:03

+5:52

5.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

26:23

+8:12

6.

Jenny Baklid

Konnerud IL

27:08

+8:57

7.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

28:53

+10:42

32 35 34 37 38 39 40 102

8.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

29:48

+11:37

9.

Sara Agdestein

Røyken OL

31:59

+13:48

10.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

36:05

+17:54

11.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

50:51

+32:40

DNS

Andrea Ranvik

Konnerud IL

DNS

Anniken Ranvik

Konnerud IL

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

27:25

+0:00

2.

Ida Svanberg

Røyken O-lag

30:58

+3:33

3.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

35:57

+8:32

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

35:58

+8:33

5.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

37:32

+10:07

6.

Kathinka Brurberg

IF Sturla

37:48

+10:23

7.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

37:49

+10:24

8.

Tove Heimdal

Konnerud IL

37:51

+10:26

9.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

39:25

+12:00

10.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken OL

42:32

+15:07

11.

Kristin Sørensen

IF Sturla

45:07

+17:42

12.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

59:32

+32:07

13.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

1:04:41

+37:16

14.

Solveig Sletner

Røyken O-lag

1:05:52

+38:27

DSQ

Tone Skram

Røyken OL

23:53

31 32 35 34 33 37 38 39 175

DSQ

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

44:17

40

DSQ

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

55:41

144

DNS

Eva Syversen

Røyken OL

DNS

Tine Kjemperud

Fossekallen IL

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

16:25

+0:00

2.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

18:34

+2:09

3.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

18:46

+2:21

4.

Ole Jørgen Arenth

IF Sturla

20:50

+4:25

5.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

21:51

+5:26

6.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

32:28

+16:03

7.

Sindre Norbom

Konnerud IL

33:31

+17:06

8.

Victor Guttormsen

Konnerud IL

49:39

+33:14

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

22:10

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

22:11

+0:01

3.

Erik Trøen

Modum OL

22:31

+0:21

4.

Stig Carlson Strandhagen

Røyken OL

25:46

+3:36

5.

Audun Heimdal

Konnerud IL

26:02

+3:52

6.

Trond Baklid

Konnerud IL

28:16

+6:06

7.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

29:39

+7:29

8.

Njål Svingheim

Konnerud IL

32:13

+10:03

9.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

32:34

+10:24

10.

Alf Pettersen

IL Tyrving

33:02

+10:52

11.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

34:11

+12:01

12.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

36:08

+13:58

13.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

39:28

+17:18

14.

Jon Erik Kvarme

Røyken OL

41:04

+18:54

15.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

43:48

+21:38

16.

Bjørn Gunnar Aasen

Røyken OL

43:49

+21:39

17.

Vegard Bendiktsen

Konnerud IL

49:22

+27:12

18.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

51:17

+29:07

19.

Knut Bjerknes

Røyken O-lag

1:06:13

+44:03

DSQ

Iver Sørensen

IF Sturla

6:30

34 33 37 38 39 40 102 57 36 100 43 106 11...

DSQ

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

27:07

40

DSQ

Eirik Jelstad

Modum OL

45:28

40

DSQ

Sigbjørn Hellerud

Røyken O-lag

49:59

175

DSQ

Christian Bugge

Røyken O-lag

DNS

Kristian Nøss

Røyken OL

DNS

Rune Sørensen

IF Sturla

DNS

Erik Saugerud

Konnerud IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 mai 2013, 21:49:52

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

100

Antall startet:

92