Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Finnemarka Vårløp 26. mai 2013

Klasse: H 19 A, 11.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Nydalens Skiklubb

1:35:16

+0:00

2.

Lars-Christian Unger

Nydalens Skiklubb

1:42:01

+6:45

3.

Dag Aalvik

Lillomarka OL

1:44:20

+9:04

4.

Lars Berglund

Ringerike O-lag

2:21:19

+46:03

5.

Stefan Schwarzenberger

Viul OK

2:22:35

+47:19

DSQ

Bjørn Haavengen

Kongsberg O-lag

55:09

DSQ

Damien Renard

Kongsberg O-lag

57:41

DSQ

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:16:09

DSQ

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:21:05

Klasse: D 19 A, 7.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katja Ekroll Jahren

Bækkelagets Spkl.

1:26:36

+0:00

2.

Monica Berglund

Ringerike O-lag

1:50:48

+24:12

Klasse: H 19 AK, 5.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

55:06

+0:00

2.

Kenneth Sandvold

Eiker O-lag

1:01:38

+6:32

3.

Henrik Bergman

Konnerud IL

1:08:08

+13:02

4.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

1:13:33

+18:27

DNS

Lars Erik Halvorsen

Berger og Svelvik O-lag

Klasse: D 19 AK, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

47:55

+0:00

2.

Celine Renard

Kongsberg O-lag

1:11:38

+23:43

3.

Trude Hansen

Berger og Svelvik O-lag

1:20:04

+32:09

DSQ

Kari Strand

Kongsberg O-lag

9:07

43 74 71 78 39 38 37 72 80 84

Klasse: H 17 AK, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Bergman

IF Sturla

1:00:18

+0:00

2.

Rune Hultgreen

Viul OK

1:27:39

+27:21

Klasse: H 40, 5.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Inge Arnevik

Ringerike O-lag

48:12

+0:00

2.

David Løver

Modum O-lag

48:16

+0:04

45

3.

Odd Strand

Kongsberg O-lag

51:26

+3:14

45

4.

Espen Røste

Kongsberg O-lag

52:16

+4:04

5.

Gjermund Røren

Eiker O-lag

52:32

+4:20

45

6.

Per Øyvind Eger

Kongsberg O-lag

56:47

+8:35

45

7.

Erik Saugerud

Konnerud IL

57:00

+8:48

45

8.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

57:53

+9:41

45

9.

Gunnar Hope

Modum O-lag

1:06:34

+18:22

10.

Roar Bye

Modum O-lag

1:10:49

+22:37

11.

Arild Storheim

Kongsberg O-lag

1:12:15

+24:03

12.

Ole Myklemyr

Eiker O-lag

1:24:58

+36:46

13.

Jon Erik Kvarme

Røyken O-lag

1:32:21

+44:09

14.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg O-lag

1:45:46

+57:34

15.

Roger Vanebo

Kongsberg O-lag

1:54:50

+1:06:38

DNS

Lars Enerhaugen

Modum O-lag

Klasse: H 50, 5.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

53:37

+0:00

2.

Knut Aas

Ringerike O-lag

55:26

+1:49

3.

Oyvind R. Hansen

Røyken O-lag

1:01:16

+7:39

4.

Brit Volden

Kongsberg O-lag

1:03:20

+9:43

5.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

1:05:44

+12:07

6.

Roar Grande

Kongsberg O-lag

1:09:10

+15:33

7.

Johan Ruud

Modum O-lag

1:26:08

+32:31

8.

Roar Tønnesen

Kongsberg O-lag

1:36:44

+43:07

9.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:42:48

+49:11

DSQ

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

52:25

75 44 70 39 38 37 72 80

DSQ

Njål Svingheim

Konnerud IL

59:38

75

DSQ

Sven Ohrvik

Konnerud IL

1:15:11

39 38 37

DNS

Per Osen

Vestre Aker Skiklubb

Klasse: H 60, 4.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Johannessen

Røyken O-lag

50:36

+0:00

2.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

51:58

+1:22

3.

Rolf Lunde

Eiker O-lag

57:58

+7:22

4.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

58:32

+7:56

5.

Åmund Tonna

Eiker O-lag

1:00:55

+10:19

6.

Helge Lye

IL Tyrving

1:01:52

+11:16

7.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

1:04:30

+13:54

8.

Bård Stang

Modum O-lag

1:08:28

+17:52

9.

Øystein Andersen

Konnerud IL

1:15:03

+24:27

10.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

1:15:34

+24:58

11.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

1:22:17

+31:41

DSQ

Svein Jacobsen

Tyrving IL

42:46

74

Klasse: H 70, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Bræck

Kongsberg O-lag

57:32

+0:00

2.

Ivar L. Berg

IF Sturla

57:35

+0:03

3.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

58:44

+1:12

4.

Thorkild Thorkildsen

Modum O-lag

1:01:13

+3:41

5.

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:02:28

+4:56

DSQ

Harald Wibye

OK Moss

1:17:35

211 81 72

Klasse: H 75, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg O-lag

57:11

+0:00

DSQ

Ole Einar Dahlen

Ringerike O-lag

79 43 82 83 208 74 211 71 81 72 80

Klasse: H 80, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leiv Hope

Kongsberg O-lag

58:55

+0:00

2.

Olaf Helgesen

Kongsberg O-lag

1:09:07

+10:12

DSQ

Thor Engell

Modum O-lag

1:55:20

74 211 81 72

DNS

Birger Garberg

Ringerike O-lag

Klasse: D 13-14, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristiane Rogstad

Kongsberg O-lag

44:11

+0:00

2.

Ane Dyrkorn

Eiker O-lag

44:25

+0:14

3.

Aurora Moholth

Kongsberg O-lag

45:36

+1:25

4.

Sarah Wøllo

Kongsberg O-lag

48:05

+3:54

5.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg O-lag

49:37

+5:26

6.

Thea Dyrkorn

Eiker O-lag

51:37

+7:26

7.

Thea C. Hansen

Røyken O-lag

56:04

+11:53

8.

Marlin Haavengen

Kongsberg O-lag

56:49

+12:38

9.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

1:00:17

+16:06

10.

Andrea Vanebo

Kongsberg O-lag

1:03:41

+19:30

11.

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg O-lag

1:09:43

+25:32

12.

Lotte Myklemyr

Eiker O-lag

1:14:42

+30:31

DSQ

Kathinka Rogstad

Kongsberg O-lag

3:20

83 208 43 209 210 75 211 81 72 80 84

DSQ

Helene Eger

Kongsberg O-lag

4:02

83 208 43 209 210 75 211 81 72 80 84

DSQ

Kjersti Tønnesen Bergstøl

Kongsberg O-lag

32:28

210 75 211 81 72 80

Klasse: D 15-16, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg O-lag

1:03:16

+0:00

2.

Siri Moholth

Kongsberg O-lag

1:04:44

+1:28

3.

Amalie F. Amundsen

Konnerud IL

1:05:45

+2:29

4.

Hanna E. Andersen

Eiker O-lag

1:21:02

+17:46

5.

Kristin Sagosen Smeby

Kongsberg O-lag

1:29:21

+26:05

6.

Caroline Bergman

Konnerud IL

1:29:43

+26:27

7.

Idunn Haavengen

Kongsberg O-lag

1:32:02

+28:46

Klasse: D 40, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Nicolaysen

Kongsberg O-lag

52:44

+0:00

2.

Ingrid Kvistad

Kongsberg O-lag

53:43

+0:59

3.

Kari Jussi Lønning

IF Sturla

57:16

+4:32

4.

May Ingela Hope

Modum O-lag

59:58

+7:14

5.

Silvia Schneider-Schiess

Viul OK

1:10:33

+17:49

6.

Ida Syvertsen

Røyken O-lag

1:13:00

+20:16

7.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

1:14:46

+22:02

8.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

1:20:23

+27:39

9.

Hanne-Kristin Kvarme

Røyken O-lag

1:20:55

+28:11

10.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg O-lag

1:35:21

+42:37

11.

Solveig Kongsrud

Modum O-lag

1:36:02

+43:18

12.

Mette Eline Heimstad

Ringerike OL

1:37:25

+44:41

13.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg O-lag

1:42:33

+49:49

14.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

1:44:29

+51:45

15.

Nina Hansen-Møllerud

Kongsberg O-lag

1:44:55

+52:11

DSQ

Anita Sørensen Drage

Kongsberg O-lag

33:54

76 42 43 74 71 78 39 38 37 72

DSQ

Jane Rødder

Kongsberg O-lag

1:45:43

78 39 38 37 72 80

DNS

Anne Guro Nøkleby

Ringerike O-lag

Klasse: D 50, 4.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

52:24

+0:00

2.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:13:06

+20:42

3.

Kari Smeby

Kongsberg O-lag

1:18:14

+25:50

4.

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

1:23:00

+30:36

5.

Eva Syversen

Røyken O-lag

1:24:18

+31:54

Klasse: D 60, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker O-lag

56:20

+0:00

2.

Marta Stang

Modum O-lag

1:06:18

+9:58

3.

Unn Ellefsen

IL Tyrving

1:07:22

+11:02

4.

Vigdis Andersen

Konnerud IL

1:10:14

+13:54

5.

Aud I. Spjelkavik

IL Tyrving

1:12:38

+16:18

6.

Berit Grosvold

Eiker O-lag

1:16:01

+19:41

Klasse: D 70, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lisa Sørensen

Røyken O-lag

1:41:27

+0:00

DSQ

Hanne Bræck

Kongsberg O-lag

1:08:46

83 208 74 211 81 72 80

Klasse: D 75, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklubb

49:21

+0:00

DNS

Ingrid Engell

Modum O-lag

Klasse: H 13-14, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tord Strand

Kongsberg O-lag

33:34

+0:00

2.

Oscar Arnevik

Ringerike O-lag

38:22

+4:48

3.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

38:39

+5:05

4.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

39:06

+5:32

5.

Henrik Haug

Kongsberg O-lag

1:00:44

+27:10

6.

Sølve Drage

Kongsberg O-lag

1:05:39

+32:05

7.

Syver Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

1:08:39

+35:05

8.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik O-lag

1:15:32

+41:58

Klasse: H 15-16, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Lund

Kongsberg O-lag

47:25

+0:00

2.

Vegard Myklemyr

Eiker O-lag

47:59

+0:34

3.

Gard Dahlen

Kongsberg O-lag

1:00:55

+13:30

39 38 37

4.

Einar Moe Tandberg

Modum O-lag

1:15:26

+28:01

5.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

1:17:19

+29:54

6.

Toralf Grande

Kongsberg O-lag

1:21:15

+33:50

7.

Hermann Hallerud Wegger

Kongsberg O-lag

1:31:18

+43:53

DSQ

Audun Heimdal

Konnerud IL

34:53

76 42 71 37

DSQ

Sander Arnevik

Ringerike OL

55:40

78 39 38 37 72

Klasse: H 13-16 C, 2.44 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Herø

Eiker O-lag

44:28

+0:00

2.

Gjermund Tandberg

Modum O-lag

1:22:34

+38:06

DSQ

Jonas Solem Tronrud

Eiker O-lag

46:59

72

Klasse: H 17-18, 5.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg O-lag

1:43:15

+0:00

71 78

Klasse: D 13-16 C, 2.44 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Isnes Tyse

Eiker O-lag

32:39

+0:00

2.

Johanne Viken Flaten

Eiker O-lag

39:23

+6:44

3.

Ingrid Letmolie

Eiker O-lag

40:23

+7:44

Klasse: N-åpen, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Eger

Kongsberg O-lag

44:52

Nora C. Hansen

Røyken O-lag

46:27

Mari Kvarme

Røyken O-lag

46:52

Rasmus Berglund

Ringerike O-lag

24:04

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg O-lag

23:03

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

38:48

Jakub Rak

Tsjekkia

27:27

Hege Herø

Eiker O-lag

1:16:24

Kristoffer Aaby

Nedre Sigdal IF

1:00:55

DSQ

Elise Renard

Kongsberg O-lag

1:30:50

212 213 214 220 217 219 80

Klasse: D 10-12, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Strand

Kongsberg O-lag

16:53

+0:00

2.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

17:17

+0:24

3.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

20:26

+3:33

4.

Ingvild Langeggen

Kongsberg O-lag

22:37

+5:44

5.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

26:53

+10:00

6.

Solveig Letmolie

Eiker O-lag

28:18

+11:25

7.

Ida Bolette Enerhaugen

Ringerike O-lag

30:54

+14:01

8.

Ingeborg Kvarme

Røyken O-lag

32:06

+15:13

9.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik O-lag

32:51

+15:58

10.

Konstanse Moholth

Kongsberg O-lag

40:01

+23:08

11.

Oda Isnes Tyse

Eiker O-lag

1:02:52

+45:59

Klasse: H 10-12, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Berglund

Ringerike O-lag

22:38

+0:00

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg O-lag

25:17

+2:39

3.

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

25:38

+3:00

4.

Erlend Langeggen

Kongsberg O-lag

25:49

+3:11

5.

Johan Eger

Kongsberg O-lag

26:09

+3:31

6.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

32:41

+10:03

7.

Olav Kristian Lund

Kongsberg O-lag

34:19

+11:41

Klasse: D 17 C, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Viken

Eiker O-lag

51:21

+0:00

2.

Heidi Myklemyr

Eiker O-lag

59:25

+8:04

3.

Hilde Moholth

Kongsberg O-lag

1:39:30

+48:09

4.

Inger Schibsted

Røyken O-lag

1:50:33

+59:12

5.

Aagot Hartmann

Røyken O-lag

1:53:09

+1:01:48

DSQ

Irene Langeggen

Kongsberg O-lag

47:15

208 74 211 71 81 72 80

DSQ

Marit F. Tandberg

Modum O-lag

1:05:05

83 208 74 211 71 81 72 80

DSQ

Ellen Sofie Ruud

Eiker O-lag

2:37:34

71 81

Klasse: H 17 C, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oyvind Schibsted

Røyken O-lag

55:12

+0:00

2.

Hans Herman Herø

Eiker O-lag

1:05:31

+10:19

3.

Halvard Foss

Eiker O-lag

1:11:22

+16:10

4.

Ivar Mikal Tyse

Eiker O-lag

1:13:14

+18:02

Klasse: Direkte, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

45:26

+0:00

2.

Pirjo Luchsinger

Kongsberg O-lag

59:30

+14:04

DSQ

Truls Håkon Skjelbred

Modum O-lag

2:16:19

82 83 208 209 210 211 81 72 80

Klasse: 35 C, 2.44 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cora Ebner

Kongsberg O-lag

45:22

+0:00

2.

Ping Ouyang

Ringerike O-lag

51:57

+6:35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 mai 2013, 17:07:44

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

199

Antall startet:

193