Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprint 1. juni 2013

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathea Spets Storhov

Freidig

13:06

8:44

Andreas Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

12:03

8:02

Una Kittilsen

Freidig

14:34

9:42

Tora Kittilsen

Freidig

18:16

12:10

Solveig Louise Nissen

Freidig

16:14

10:49

Silje Marie Nissen

Freidig

13:51

9:14

Emil Grønli

Freidig

13:33

9:02

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

15:42

10:28

Fredrik Bjerkan

Wing OK

11:28

7:38

Annika Bjerkan

Wing OK

13:22

8:54

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ane Malene Kolstad

Freidig

18:44

11:42

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

17:13

+0:00

10:45

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

17:32

+0:19

10:57

3.

Maren Viken

Byåsen IL

23:57

+6:44

14:58

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

9:06

+0:00

5:41

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

9:20

+0:14

5:50

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

10:12

+1:06

6:22

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

10:13

+1:07

6:23

5.

Jonas Grønli

Freidig

10:33

+1:27

6:35

6.

Mikkel Holt

Freidig

11:47

+2:41

7:21

7.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

12:27

+3:21

7:46

8.

Nikolai Renolen

Wing OK

15:07

+6:01

9:26

9.

Matias Nissen

Freidig

17:32

+8:26

10:57

10.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

18:34

+9:28

11:36

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

22:13

+0:00

13:53

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

14:50

+0:00

7:48

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

15:52

+1:02

8:21

3.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

16:59

+2:09

8:56

4.

Dina Reitan

Freidig

17:05

+2:15

8:59

5.

Vera Melkild

Freidig

17:31

+2:41

9:13

6.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

18:32

+3:42

9:45

7.

Malin Opøien

OL Trollelg

19:06

+4:16

10:03

8.

Jorunn Leithe

Selbu OK

20:27

+5:37

10:45

9.

Anna Renolen

Wing OK

22:00

+7:10

11:34

10.

Andrine Viken

Byåsen IL

27:00

+12:10

14:12

11.

Martine Klock Fleten

Wing OK

27:51

+13:01

14:39

DNS

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

DNS

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

DNS

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

13:04

+0:00

6:52

2.

Leif Blake

Byåsen IL

13:18

+0:14

7:00

3.

Mathias Vindal

Wing OK

14:02

+0:58

7:23

4.

Mats Eidsmo

Freidig

16:59

+3:55

8:56

5.

Mathias Hermstad

Freidig

19:25

+6:21

10:13

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

19:44

+6:40

10:23

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

20:31

+7:27

10:47

8.

Are Lodgaard

Byåsen IL

22:51

+9:47

12:01

9.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

27:57

+14:53

14:42

10.

Martin Selmer

Freidig

32:38

+19:34

17:10

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

14:55

+0:00

6:46

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

15:47

+0:52

7:10

3.

Malin Sandstad

Freidig

19:16

+4:21

8:45

4.

Line Sølberg

IL Leik

19:17

+4:22

8:45

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

20:31

+5:36

9:19

6.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

22:26

+7:31

10:11

7.

Helga Stenvik

Byåsen IL

23:06

+8:11

10:30

8.

Pernille Opheim

Freidig

25:34

+10:39

11:37

DNS

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

13:10

+0:00

5:59

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

13:57

+0:47

6:20

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

14:03

+0:53

6:23

4.

Johannes Midtbø

Wing OK

15:35

+2:25

7:04

5.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

16:30

+3:20

7:29

6.

Nils Ola Kvam

Freidig

17:12

+4:02

7:49

7.

Johannes Løvås

Byåsen IL

17:21

+4:11

7:53

8.

Håvard Eidsmo

Freidig

17:33

+4:23

7:58

9.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

18:06

+4:56

8:13

10.

Preben Antonsen

Byåsen IL

18:11

+5:01

8:15

11.

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

18:29

+5:19

8:24

12.

Birk Gravdahl

Wing OK

18:44

+5:34

8:30

13.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

19:38

+6:28

8:55

14.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

26:42

+13:32

12:08

15.

Daniel Midtskog Kulvik

Freidig

38:22

+25:12

17:26

DNS

Adrian Opheim

Freidig

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Blake

Byåsen IL

16:30

+0:00

7:29

2.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

19:38

+3:08

8:55

3.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

20:34

+4:04

9:20

4.

Andrea Vindal

Wing OK

20:42

+4:12

9:24

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arvid Lyngstad

Wing OK

18:06

+0:00

6:57

2.

Ola Keiserås

IL Leik

23:21

+5:15

8:58

3.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

32:27

+14:21

12:28

Klasse: D19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

20:14

+0:00

7:46

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

20:14

+0:00

7:46

3.

Anni Honkimaa

Espoon Suunta

20:54

+0:40

8:02

4.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

21:10

+0:56

8:08

5.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

21:22

+1:08

8:13

6.

Synnøve Lofthus

NTNUI

21:55

+1:41

8:25

7.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

22:14

+2:00

8:33

8.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

23:04

+2:50

8:52

9.

Marie Styrvold

NTNUI

23:08

+2:54

8:53

10.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

23:47

+3:33

9:08

11.

Julie Arnesen

Byåsen IL

24:07

+3:53

9:16

12.

Camilla Stridsklev

NTNUI

24:21

+4:07

9:21

13.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

25:08

+4:54

9:40

14.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

26:49

+6:35

10:18

15.

Line Hovdenak Stenersen

NTNUI

28:15

+8:01

10:51

16.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

33:18

+13:04

12:48

DSQ

Marte Reenaas

Wing OK

19:27

143

DSQ

Melanie Simpson

Wing OK

23:56

143

DNS

Katrine Andersen

Freidig

Klasse: H19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

16:19

+0:00

5:37

2.

Bård Nonstad

OL Trollelg

17:01

+0:42

5:52

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

17:08

+0:49

5:54

4.

Kristian Stenerud

NTNUI

17:24

+1:05

6:00

5.

Ståle Gjelsten

NTNUI

17:29

+1:10

6:01

6.

Tomas Eidsmo

Freidig

18:00

+1:41

6:12

7.

Øystein Haug

Frol IL

18:04

+1:45

6:13

8.

Per Wiréhn

Byåsen IL

18:40

+2:21

6:26

9.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

18:43

+2:24

6:27

10.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

18:49

+2:30

6:29

11.

Isak Bergset

NTNUI

18:52

+2:33

6:30

12.

Trygve Olsen

NTNUI

18:59

+2:40

6:32

13.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

19:40

+3:21

6:46

14.

Erik Gustafsson

NTNUI

19:43

+3:24

6:47

15.

Christian Hohl

Wing OK

19:44

+3:25

6:48

16.

Stian Bergersen

NTNUI

19:45

+3:26

6:48

17.

Erlend Nydal

NTNUI

19:47

+3:28

6:49

18.

Snorre Hansen

Byåsen IL

20:24

+4:05

7:02

19.

Tommy Schmid

OL Trollelg

20:40

+4:21

7:07

20.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

20:41

+4:22

7:07

21.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

21:39

+5:20

7:27

22.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

21:40

+5:21

7:28

22.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

21:40

+5:21

7:28

24.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

22:11

+5:52

7:38

25.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

22:13

+5:54

7:39

26.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

23:15

+6:56

8:01

27.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

23:42

+7:23

8:10

28.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

24:51

+8:32

8:34

29.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

25:19

+9:00

8:43

30.

Alex Pedersen

OL Trollelg

25:46

+9:27

8:53

31.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

26:19

+10:00

9:04

32.

Petter Lyng

OK Nidarøst

32:44

+16:25

11:17

DNS

Marius Øie

Løten o-lag

DNS

Simon Hill

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

15:56

+0:00

7:14

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

18:08

+2:12

8:14

3.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

18:26

+2:30

8:22

4.

Sigrid Melkild

Freidig

19:02

+3:06

8:39

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

23:07

+7:11

10:30

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

23:33

+7:37

10:42

7.

Thorlene Egerton

Wing OK

27:00

+11:04

12:16

8.

Hanne Svegård

Byåsen IL

28:10

+12:14

12:48

DSQ

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

11:17

129 127 92 124 95 102 94 150 153

DNS

Rine Hanssen

Byåsen IL

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

18:01

+0:00

6:55

2.

Øyvind Schjelderup

Freidig

19:46

+1:45

7:36

3.

Rune Stræte

Freidig

19:48

+1:47

7:36

4.

Jon Røstum

OL Gaula

19:58

+1:57

7:40

5.

Reidar Selmer

Freidig

20:40

+2:39

7:56

6.

Geir Paulsen

OL Trollelg

21:56

+3:55

8:26

7.

Brage Keiserås

IL Leik

25:26

+7:25

9:46

8.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

26:21

+8:20

10:08

9.

Arild Heggeset

Freidig

26:44

+8:43

10:16

10.

Per Erik Kvam

Freidig

30:37

+12:36

11:46

11.

Stig Dahle

Molde og Omegn IF

33:20

+15:19

12:49

DNS

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

DNS

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

20:56

+0:00

9:30

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

20:58

+0:02

9:31

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

25:44

+4:48

11:41

4.

Anne Melkild

Freidig

26:54

+5:58

12:13

DNS

Elisabeth Sæthre

Freidig

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

18:22

+0:00

7:03

2.

Bernt Rognes

Freidig

20:19

+1:57

7:48

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

22:00

+3:38

8:27

4.

Geir Owren

Freidig

23:54

+5:32

9:11

5.

Trond Ivar Tømmervold

Hamar OK

24:21

+5:59

9:21

6.

Petter Gullikstad

Røros IL

24:26

+6:04

9:23

7.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

26:29

+8:07

10:11

8.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

26:44

+8:22

10:16

9.

Tore Skånøy

IL Skauga

27:15

+8:53

10:28

10.

Helge Eriksen

Byåsen IL

28:54

+10:32

11:06

11.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

29:16

+10:54

11:15

12.

Erik Blake

Byåsen IL

29:25

+11:03

11:18

13.

Helge Rustad

Freidig

29:49

+11:27

11:28

14.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

30:07

+11:45

11:35

15.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

37:42

+19:20

14:30

16.

Geir Aune

Bjugn IL

39:23

+21:01

15:08

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

24:24

+0:00

11:05

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

28:44

+4:20

13:03

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

18:20

+0:00

8:19

2.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

19:23

+1:03

8:48

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

20:02

+1:42

9:06

4.

Frank Bjarkø

Wing OK

21:42

+3:22

9:51

5.

Tore Angell-Petersen

Freidig

23:35

+5:15

10:43

6.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

24:58

+6:38

11:20

DNS

Svein Hove

Byåsen IL

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

19:54

+0:00

9:02

2.

Roar Forbord

Malvik IL

21:26

+1:32

9:44

3.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

24:53

+4:59

11:18

4.

Robert Strøm

Wing OK

25:53

+5:59

11:45

5.

Paul Forseth

OL Trollelg

27:35

+7:41

12:32

6.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

30:53

+10:59

14:02

7.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

31:09

+11:15

14:09

DSQ

Gunnar Jarle Drivvold

Selbu OK

27:15

94

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Espen Jakobsen

NTNUI

23:06

133 103 130 144 143 130 121 96

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Stoum

Byåsen IL

34:01

+0:00

17:54

2.

Marit Vik

Selbu OK

45:59

+11:58

24:12


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 mai 2015, 20:55:04

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

203

Antall startet:

185