Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim Open 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Mellom 2. juni 2013

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathea Spets Storhov

Freidig

16:40

8:20

Fredrik Bjerkan

Wing OK

21:11

10:35

Annika Bjerkan

Wing OK

18:42

9:21

Tora Kittilsen

Freidig

21:30

10:45

Una Kittilsen

Freidig

16:58

8:29

Solveig Louise Nissen

Freidig

25:02

12:31

Silje Marie Nissen

Freidig

21:34

10:47

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

DNS

Emil Grønli

Freidig

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

22:32

11:16

DSQ

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

17:11

136 138 139 140 101 103 104 150 153

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Viken

Byåsen IL

19:24

+0:00

9:42

2.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

24:32

+5:08

12:16

DSQ

Vilde Lereim Storli

Freidig

15:08

135

DNS

Mona Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

10:40

+0:00

5:20

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

11:21

+0:41

5:40

3.

Jonas Grønli

Freidig

12:03

+1:23

6:01

4.

Mikkel Holt

Freidig

13:28

+2:48

6:44

5.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

14:05

+3:25

7:02

6.

Einar Eide

Byåsen IL

16:39

+5:59

8:19

7.

Jonas Vindal

Wing OK

16:51

+6:11

8:25

8.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

18:24

+7:44

9:12

9.

Nikolai Renolen

Wing OK

20:09

+9:29

10:04

DSQ

Matias Nissen

Freidig

19:25

101

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Midtskog Kulvik

Freidig

16:02

+0:00

8:01

2.

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

48:39

+32:37

24:19

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

27:57

+0:00

8:13

2.

Malin Opøien

OL Trollelg

33:57

+6:00

9:59

3.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

35:32

+7:35

10:27

4.

Vera Melkild

Freidig

37:15

+9:18

10:57

5.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

38:20

+10:23

11:16

6.

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

44:46

+16:49

13:10

7.

Dina Reitan

Freidig

48:21

+20:24

14:13

8.

Andrine Viken

Byåsen IL

49:23

+21:26

14:31

9.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

49:28

+21:31

14:32

10.

Anna Renolen

Wing OK

54:55

+26:58

16:09

11.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

57:33

+29:36

16:55

12.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

58:33

+30:36

17:13

13.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:07:03

+39:06

19:43

DNS

Jorunn Leithe

Selbu OK

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

24:59

+0:00

7:20

2.

Mats Eidsmo

Freidig

27:55

+2:56

8:12

3.

Mathias Vindal

Wing OK

28:09

+3:10

8:16

4.

Leif Blake

Byåsen IL

30:05

+5:06

8:50

5.

Are Lodgaard

Byåsen IL

35:47

+10:48

10:31

6.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

38:57

+13:58

11:27

7.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

44:12

+19:13

13:00

8.

Mathias Hermstad

Freidig

1:05:20

+40:21

19:12

9.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

1:12:16

+47:17

21:15

DNS

Martin Selmer

Freidig

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

39:06

+0:00

9:46

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

44:41

+5:35

11:10

3.

Malin Sandstad

Freidig

48:02

+8:56

12:00

4.

Oda Q Fossum

Freidig

51:14

+12:08

12:48

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:03:22

+24:16

15:50

DSQ

Helga Stenvik

Byåsen IL

1:19:39

97

DNS

Line Sølberg

IL Leik

DNS

Eldrid Bratsberg

Wing OK

DNS

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

34:48

+0:00

8:42

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

35:03

+0:15

8:45

3.

Johannes Midtbø

Wing OK

35:59

+1:11

8:59

4.

Håvard Eidsmo

Freidig

36:05

+1:17

9:01

5.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

37:04

+2:16

9:16

6.

Preben Antonsen

Byåsen IL

38:55

+4:07

9:43

7.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

39:05

+4:17

9:46

8.

Johannes Løvås

Byåsen IL

39:50

+5:02

9:57

9.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

41:56

+7:08

10:29

10.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

46:18

+11:30

11:34

11.

Nils Ola Kvam

Freidig

48:05

+13:17

12:01

DNS

Birk Gravdahl

Wing OK

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

43:01

+0:00

10:45

2.

Pia Blake

Byåsen IL

47:13

+4:12

11:48

3.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

53:47

+10:46

13:26

4.

Andrea Vindal

Wing OK

57:20

+14:19

14:20

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arvid Lyngstad

Wing OK

49:44

+0:00

8:01

2.

Ola Keiserås

IL Leik

51:18

+1:34

8:16

Klasse: D19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

48:39

+0:00

7:50

2.

Anni Honkimaa

Espoon Suunta

50:52

+2:13

8:12

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

51:39

+3:00

8:19

4.

Guro Torpe

NTNUI

51:44

+3:05

8:20

5.

Marte Reenaas

Wing OK

54:17

+5:38

8:45

6.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

54:40

+6:01

8:49

7.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

55:39

+7:00

8:58

8.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

55:53

+7:14

9:00

9.

Katrine Andersen

Freidig

59:33

+10:54

9:36

10.

Liv Klemetsaune

OL Trollelg

1:00:30

+11:51

9:45

11.

Melanie Simpson

Wing OK

1:01:55

+13:16

9:59

12.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

1:02:41

+14:02

10:06

13.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

1:02:54

+14:15

10:08

14.

Hege Holth Johannessen

Freidig

1:03:45

+15:06

10:16

15.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

1:05:04

+16:25

10:29

16.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

1:06:24

+17:45

10:42

17.

Marianne Dæhli

NTNUI

1:12:33

+23:54

11:42

18.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

1:15:32

+26:53

12:10

19.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:22:34

+33:55

13:19

DSQ

Marie Styrvold

NTNUI

1:03:19

120 84

DNS

Camilla Stridsklev

NTNUI

DNS

Vibeke Falck

Freidig

Klasse: H19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

46:52

+0:00

6:10

2.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

47:47

+0:55

6:17

3.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

48:00

+1:08

6:18

4.

Tomas Eidsmo

Freidig

48:17

+1:25

6:21

5.

Vegard Brun Saga

NTNUI

49:15

+2:23

6:28

6.

Knut Sveinung Rekaa

Freidig

49:27

+2:35

6:30

7.

Juho Westerlund

Koovee

49:29

+2:37

6:30

8.

Kristian Stenerud

NTNUI

50:06

+3:14

6:35

9.

Espen Jakobsen

NTNUI

52:29

+5:37

6:54

10.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

52:37

+5:45

6:55

11.

Bård Nonstad

OL Trollelg

52:41

+5:49

6:55

12.

Ståle Gjelsten

NTNUI

52:51

+5:59

6:57

13.

Stian Bergersen

NTNUI

53:12

+6:20

7:00

14.

Jan Schmid

OL Trollelg

53:31

+6:39

7:02

15.

Martin Hoset

NTNUI

53:33

+6:41

7:02

16.

Simen Aamodt

NTNUI

54:14

+7:22

7:08

17.

Øystein Haug

Frol IL

55:18

+8:26

7:16

18.

Petter Reinemo

Freidig

55:30

+8:38

7:18

19.

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

55:33

+8:41

7:18

20.

Trygve Olsen

NTNUI

56:49

+9:57

7:28

21.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

57:03

+10:11

7:30

22.

Erik Gustafsson

NTNUI

57:05

+10:13

7:30

23.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

58:44

+11:52

7:43

24.

Lars Owren

Freidig

59:04

+12:12

7:46

25.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

1:00:43

+13:51

7:59

26.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:00:49

+13:57

8:00

27.

Per Wiréhn

Byåsen IL

1:01:34

+14:42

8:06

28.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

1:01:51

+14:59

8:08

29.

Snorre Hansen

Byåsen IL

1:02:48

+15:56

8:15

30.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

1:02:58

+16:06

8:17

31.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

1:03:10

+16:18

8:18

32.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:03:32

+16:40

8:21

33.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

1:05:52

+19:00

8:40

34.

Marius Øie

Løten o-lag

1:10:03

+23:11

9:13

35.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

1:12:30

+25:38

9:32

36.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:16:23

+29:31

10:03

37.

Håkon Selmer

Freidig

1:22:26

+35:34

10:50

38.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

1:28:09

+41:17

11:35

DSQ

Andreas Magerøy

Frol IL

39:19

120 83 82 130 84 90 87 97 101 104 150

DSQ

Fredrik Steinsvik

NTNUI

43:05

120 83 82 130 97

DSQ

Isak Bergset

NTNUI

46:58

120 83 82 130 84 90 87 97 101 104 150

DSQ

Jesse Robie

San Diego Orienteering Club

1:09:00

83 130 84 90 87 97 101 104 150 153

DNS

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

DNS

Simon Hill

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

38:14

+0:00

9:33

2.

Heidi Arnesen

Freidig

38:37

+0:23

9:39

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

43:56

+5:42

10:59

4.

Kari Ulseth

Freidig

45:35

+7:21

11:23

5.

Rine Hanssen

Byåsen IL

46:06

+7:52

11:31

6.

Mona Høiås Sæther

Freidig

47:01

+8:47

11:45

7.

Sigrid Melkild

Freidig

49:08

+10:54

12:17

8.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

50:19

+12:05

12:34

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

52:38

+14:24

13:09

10.

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:01:44

+23:30

15:26

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

43:04

+0:00

6:56

2.

Jens Even Storhov

Freidig

45:59

+2:55

7:25

3.

Jon Røstum

OL Gaula

50:12

+7:08

8:05

4.

Geir Paulsen

OL Trollelg

53:23

+10:19

8:36

5.

Bjørnar Lynum

Freidig

54:24

+11:20

8:46

6.

Reidar Selmer

Freidig

56:11

+13:07

9:03

7.

Olle Malmring

Freidig

57:13

+14:09

9:13

8.

Arild H Clausen

Freidig

57:16

+14:12

9:14

9.

Rune Stræte

Freidig

58:37

+15:33

9:27

10.

Brage Keiserås

IL Leik

1:00:07

+17:03

9:41

11.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:00:28

+17:24

9:45

12.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

1:00:42

+17:38

9:47

13.

Erling Bye

Byåsen IL

1:03:33

+20:29

10:15

14.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:07:54

+24:50

10:57

15.

Per Erik Kvam

Freidig

1:20:32

+37:28

12:59

DNS

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

Freidig

32:36

+0:00

9:03

2.

Grete Berge Owren

Freidig

34:54

+2:18

9:41

3.

Heidi Falck

IL Tyrving

49:43

+17:07

13:48

4.

Heidi Meyer Midtun

Freidig

52:56

+20:20

14:42

5.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

54:38

+22:02

15:10

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Freidig

36:08

+0:00

9:02

2.

Rune Berge

IL Tyrving

36:15

+0:07

9:03

3.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

36:20

+0:12

9:05

4.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

38:48

+2:40

9:42

5.

Petter Gullikstad

Røros IL

38:49

+2:41

9:42

6.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

39:15

+3:07

9:48

7.

Geir Owren

Freidig

41:14

+5:06

10:18

8.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

41:50

+5:42

10:27

9.

Helge Eriksen

Byåsen IL

45:28

+9:20

11:22

10.

Stian Falck

IL Tyrving

48:10

+12:02

12:02

11.

Morten Skoglund

Byåsen IL

48:22

+12:14

12:05

12.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

49:46

+13:38

12:26

13.

Tore Skånøy

IL Skauga

53:08

+17:00

13:17

14.

Erik Blake

Byåsen IL

58:22

+22:14

14:35

15.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

1:10:16

+34:08

17:34

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

42:52

+0:00

11:54

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

48:33

+5:41

13:29

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

30:21

+0:00

8:25

2.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

31:26

+1:05

8:43

3.

Tore Angell-Petersen

Freidig

32:51

+2:30

9:07

4.

Frank Bjarkø

Wing OK

36:20

+5:59

10:05

5.

Leif Røhjell

Byåsen IL

39:13

+8:52

10:53

6.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

39:42

+9:21

11:01

7.

Svein Hove

Byåsen IL

43:19

+12:58

12:01

8.

Helge Revhaug

Ringerike OL

43:50

+13:29

12:10

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

34:25

+0:00

9:33

2.

Gunnar Østerbø

Freidig

41:19

+6:54

11:28

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

43:29

+9:04

12:04

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

44:34

+10:09

12:22

5.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

45:57

+11:32

12:45

6.

Robert Strøm

Wing OK

46:29

+12:04

12:54

7.

Gunnar Jarle Drivvold

Selbu OK

47:15

+12:50

13:07

8.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

48:18

+13:53

13:25

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Morgan

Malvik IL

34:35

+0:00

8:38

2.

Vegard Grønli

Freidig

37:47

+3:12

9:26

3.

Bård Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

38:34

+3:59

9:38

4.

Stig Folgerø

Freidig

42:08

+7:33

10:32

5.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

43:13

+8:38

10:48

6.

Frode Stensrud

OL Trollelg

47:21

+12:46

11:50

7.

Jan Hage

IL Leik

48:01

+13:26

12:00

8.

Arild Heggeset

Freidig

49:02

+14:27

12:15

9.

Erlend Hassel

NTNU

49:44

+15:09

12:26

10.

Solveig Angel-Pettersen

Freidig

50:18

+15:43

12:34

11.

Anders Lauglo

OL Trollelg

50:44

+16:09

12:41

12.

Jørgen Stenvik

NTNU bedrift

1:01:52

+27:17

15:28

DSQ

Anne-Lene Ulseth

Nydalens SK

32:29

125 126 144 128 88

DSQ

Stig Dahle

Molde og Omegn IF

1:01:32

92 134 124 127 122 81 85 101

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealteren

Freidig

37:13

+0:00

10:56

2.

Gunnar Smistad

Trollelg

51:54

+14:41

15:15

3.

May Lisbet Rønning

Freidig

54:25

+17:12

16:00

4.

Vigdis Stoum

Byåsen IL

1:02:36

+25:23

18:24

DSQ

Anders Waage

Freidig

57:22

134 97 124 127 81 85 150 153

DSQ

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

1:00:52

97 153

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealteren

Freidig

25:27

+0:00

12:43

2.

Synnøve Reitan

Freidig

27:47

+2:20

13:53

Klasse: A7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Vassenden

Frol IL

50:04

+0:00

6:35

2.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

1:35:32

+45:28

12:34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2013, 20:44:53

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

236

Antall startet:

218