Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Freidigstafetten 9. juni 2013

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

Freidig

29:30

11:53

Hannah Tyvold

Byåsen IL

45:59

18:32

Ane Malene Kolstad

Freidig

32:20

13:02

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

35:56

14:29

Samuel Tyvold

Byåsen IL

40:48

16:27

Erik Sand Angelsen

Freidig

38:29

15:31

Vemund Mølnvik

Freidig

27:55

11:15

Klasse: DH13-16

1.

Wing OK 1

 

1:14:25

 

1

Asbjørn Midtbø

25:46

2.

25:46

2.

2

Mathias Vindal

21:49

1.

47:35

1.

3

Johannes Midtbø

26:50

4.

1:14:25

1.

2.

Byåsen IL 2

 

1:22:15

 

1

Brage Jørum

24:57

1.

24:57

1.

2

Emilie Liabakk Eriksen

27:50

4.

52:47

3.

3

Ragnhild Eide

29:28

7.

1:22:15

2.

3.

Freidig 3

 

1:25:05

 

1

Marie Bakken Sørensen

31:51

9.

31:51

9.

2

Adrian Opheim

24:14

2.

56:05

4.

3

Håvard Eidsmo

29:00

6.

1:25:05

3.

4.

Freidig 2

 

1:25:18

 

1

Vera Melkild

29:25

7.

29:25

7.

2

Kristian Fredrik Lynum

30:48

7.

1:00:13

7.

3

Oskar Spets Storhov

25:05

1.

1:25:18

4.

5.

Freidig 4

 

1:27:45

 

1

Mats Eidsmo

27:30

5.

27:30

5.

2

Pernille Opheim

33:44

11.

1:01:14

8.

3

Kjetil Mølnvik

26:31

3.

1:27:45

5.

6.

Freidig 5

 

1:31:49

 

1

Malin Sandstad

31:54

10.

31:54

10.

2

Mathias Hermstad

31:27

9.

1:03:21

10.

3

Johan Bakken Sørensen

28:28

5.

1:31:49

6.

7.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:34:00

 

1

Ane Nielsen Solberg

30:26

8.

30:26

8.

2

Sigrid Vada Grønlie

31:08

8.

1:01:34

9.

3

Audun Wanvik Haugen

32:26

8.

1:34:00

7.

8.

Byåsen IL 3

 

1:35:54

 

1

Leif Blake

27:29

4.

27:29

4.

2

Lene Berg Hanssen

25:01

3.

52:30

2.

3

Andrine Viken

43:24

12.

1:35:54

8.

9.

Frol IL 1

 

1:37:19

 

1

Oscar Lyngen

28:00

6.

28:00

6.

2

Ane Marte Vatn

29:35

6.

57:35

5.

3

Karen Rysgård

39:44

10.

1:37:19

9.

10.

Byåsen IL 1

 

1:38:03

 

1

Preben Antonsen

25:53

3.

25:53

3.

2

Helga Stenvik

32:46

10.

58:39

6.

3

Johannes Løvås

39:24

9.

1:38:03

10.

11.

Freidig 1

 

1:44:06

 

1

Oda Q Fossum

35:36

12.

35:36

12.

2

Dina Reitan

42:15

13.

1:17:51

13.

3

Nils Ola Kvam

26:15

2.

1:44:06

11.

12.

Steinkjer OK 1

 

1:54:20

 

1

Marit Ishol Skogan

35:07

11.

35:07

11.

2

Frida Dahl

39:22

12.

1:14:29

12.

3

Kjersti Kvistad Dengerud

39:51

11.

1:54:20

12.

13.

Freidig 6

 

2:02:07

 

1

Are Helle Mårdalen

41:46

14.

41:46

14.

2

Maria Ulseth Sylte

29:34

5.

1:11:20

11.

3

Magnus Gjersvold Haug

50:47

13.

2:02:07

13.

14.

Wing OK 2

 

2:44:08

 

1

Anna Renolen

1:02:09

15.

1:02:09

15.

2

Andreas Helland Eriksen

50:29

14.

1:52:38

14.

3

Eldrid Bratsberg

51:30

14.

2:44:08

14.

Omstart

DSQ

Selbu OK 1

 

2:04:01

 

1

Jorunn Leithe

39:15

13.

39:15

13.

2

Jo Aftret Haave

32:13

.

0:00

.

DSQ

3

Ingrid Wanvik Krogstadmo

52:33

.

0:00

.

Klasse: DH11-12

1.

Freidig 3

 

1:04:04

 

1

Lars Sandstad

18:47

1.

18:47

1.

2

Vilde Lereim Storli

24:39

1.

43:26

1.

2

Emilie Margret Walbye Mikkelsen

24:46

2.

43:26

1.

3

Vegard Kittilsen

20:38

3.

1:04:04

1.

2.

Freidig 1

 

1:05:19

 

1

Matias Nissen

21:05

4.

21:05

4.

2

Jostein Rø

26:22

4.

47:27

5.

2

Tale Tannvik Skei

26:35

5.

47:27

5.

3

Simen Spets Storhov

17:52

2.

1:05:19

2.

3.

Freidig 2

 

1:05:27

 

1

Jonas Grønli

20:48

3.

20:48

3.

2

Mona Ulseth Sylte

27:13

7.

48:01

7.

3

Jo Even Kolstad

17:26

1.

1:05:27

3.

4.

Byåsen IL 1

 

1:09:31

 

1

Petter Liabakk Eriksen

21:11

5.

21:11

5.

2

Magnus Antonsen

26:10

3.

47:21

3.

2

Maren Viken

26:51

6.

47:21

3.

3

Einar Eide

22:10

4.

1:09:31

4.

5.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:24:34

 

1

Henrik Kraft

21:58

6.

21:58

6.

2

Yngve Aaen

28:37

8.

50:35

9.

3

Marius Møller

33:59

5.

1:24:34

5.

DSQ

Frol IL 1

 

1:09:51

 

1

Marius Ressem

18:48

2.

18:48

2.

2

Matilde Munkeby

30:25

9.

49:13

8.

3

Marius Ressem 2

20:38

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D15

1.

Freidig 1

 

1:41:55

 

1

Mari Angell-Petersen

31:44

2.

31:44

2.

2

Gina Mølnvik

41:20

5.

1:13:04

4.

3

Hanne Sandstad

28:51

1.

1:41:55

1.

2.

NTNUI 1

 

1:42:22

 

1

Mathilde Korvald Skaare

35:59

4.

35:59

4.

2

Silje Uhlen Maurset

36:13

2.

1:12:12

3.

3

Siri Ulvestad

30:10

2.

1:42:22

2.

3.

NTNUI 2

 

1:48:11

 

1

Agni Fjogstad Nielsen

32:38

3.

32:38

3.

2

Ingrid Berge

35:37

1.

1:08:15

1.

3

Maren Mohagen Hansen

39:56

3.

1:48:11

3.

4.

Frol IL 1

 

1:49:54

 

1

Gøril Rønning Sund

30:24

1.

30:24

1.

2

Eirin Svanøe-Hafstad

38:53

3.

1:09:17

2.

3

Sara Profors

40:37

4.

1:49:54

4.

5.

NTNUI / Sandefjord OK 3

 

2:14:26

 

1

Elin-Kristin Hem

36:01

5.

36:01

5.

2

Marianne Dæhli

42:45

7.

1:18:46

5.

3

Mai Elin Watson

55:40

10.

2:14:26

5.

6.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:14:47

 

1

Sigrid Wanvik Haugen

37:48

7.

37:48

7.

2

Birgit Økern Jensen

42:46

8.

1:20:34

6.

3

Sigrid Solheim

54:13

9.

2:14:47

6.

7.

Byåsen IL 1

 

2:17:49

 

1

Marte Hoff Hagen

43:04

8.

43:04

8.

2

Ida Berg Hanssen

42:20

6.

1:25:24

7.

3

Julie Arnesen

52:25

7.

2:17:49

7.

8.

OL Trollelg 1

 

2:23:38

 

1

Eli Marita Forseth

54:10

10.

54:10

10.

2

Sigrid Merete Moen Pedersli

39:14

4.

1:33:24

8.

3

Marianne Berge Mjølhus

50:14

6.

2:23:38

8.

9.

Steinkjer OK 1

 

2:29:28

 

1

Norunn Kvistad Dengerud

48:24

9.

48:24

9.

2

Astrid Lægran

57:19

10.

1:45:43

10.

3

Gunhild Kvistad

43:45

5.

2:29:28

9.

10.

Freidig / Nydalens SK 2

 

2:33:31

 

1

Mona J. Mølnvik

37:42

6.

37:42

6.

2

Vibeke Falck

58:19

11.

1:36:01

9.

3

Stina Johannne Sandberg

57:30

11.

2:33:31

10.

11.

Wing OK 1

 

2:49:48

 

1

Kjersti Elisabeth Midtbø

1:02:31

11.

1:02:31

11.

2

Sigrid Bratsberg

54:45

9.

1:57:16

11.

3

Kristine Klock Fleten

52:32

8.

2:49:48

11.

Omstart

DSQ

Frol IL 2

 

2:39:14

 

1

Kajsa Stina Sandstad

50:59

.

0:00

.

DSQ

2

Marie Wold Stavrum

47:06

.

0:00

.

3

Elise Taylor Spets

1:01:09

.

0:00

.

Klasse: H15

1.

Frol IL 1

 

2:32:48

 

1

Carl Petter Lyngen

34:42

1.

34:42

1.

2

Øystein Haug

39:28

3.

1:14:10

1.

3

Jonas Ressem

43:27

4.

1:57:37

2.

4

Lars Sandstad Skjeset

35:11

1.

2:32:48

1.

2.

NTNUI 1

 

2:36:28

 

1

Espen Jakobsen

39:17

4.

39:17

4.

2

Ståle Gjelsten

38:49

2.

1:18:06

2.

3

Olav Johannes Deelstra

39:26

1.

1:57:32

1.

4

Vegard Brun Saga

38:56

2.

2:36:28

2.

3.

OL Trollelg 1

 

2:47:02

 

1

Trond Einar Moen Pedersli

38:09

2.

38:09

2.

2

Kristian Stensrud

44:47

7.

1:22:56

4.

3

Ove Baardsgaard

42:32

3.

2:05:28

4.

4

Andreas Sølberg

41:34

4.

2:47:02

3.

4.

Freidig 2

 

2:50:05

 

1

Andreas Sylte

42:07

6.

42:07

6.

2

Bjørnar Lynum

44:27

6.

1:26:34

6.

3

Jens Even Storhov

43:28

5.

2:10:02

5.

4

Tomas Eidsmo

40:03

3.

2:50:05

4.

5.

Freidig 1

 

3:09:13

 

1

Sindre Johannessen

38:14

3.

38:14

3.

2

Brage Sæther

50:01

10.

1:28:15

7.

3

Rein Helle Mårdalen

48:34

6.

2:16:49

6.

4

Mattis Holt

52:24

5.

3:09:13

5.

6.

Byåsen IL 1

 

3:20:46

 

1

Øyvind Wiggen

44:22

9.

44:22

9.

2

Terje Dalen Sørgård

48:53

9.

1:33:15

9.

3

Otto Richard Eide

50:12

7.

2:23:27

7.

4

Haakon Arnesen

57:19

8.

3:20:46

6.

Omstart

7.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

3:30:40

 

1

Jakob Haugen

47:23

11.

47:23

11.

2

Jon Arne Glomsrud

46:06

8.

1:33:29

10.

3

Ole Wanvik Haugen

56:19

8.

2:29:48

9.

4

Håvard Kjesbu

1:00:52

9.

3:30:40

7.

Omstart

8.

NTNUI 3

 

3:34:47

 

1

Erling Grammeltvedt

42:32

8.

42:32

8.

2

Erik Gustafsson

43:42

5.

1:26:14

5.

3

Espen Stornes

58:21

9.

2:24:35

8.

4

Einar Hjortås

1:10:12

10.

3:34:47

8.

Omstart

9.

OL Trollelg 3

 

3:48:57

 

1

Brynjar Forseth

51:51

14.

51:51

14.

2

Vegard Hansen

52:28

11.

1:44:19

11.

3

Geir Paulsen

1:07:24

10.

2:51:43

11.

4

Lars Klemetsaune

57:14

7.

3:48:57

9.

Omstart

10.

OL Trollelg 4

 

4:13:09

 

1

Kristian Øien

51:45

13.

51:45

13.

2

Per Einar Pedersli

52:37

12.

1:44:22

12.

3

Martin Solli

1:31:57

12.

3:16:19

12.

4

Johannes Svendsen

56:50

6.

4:13:09

10.

Omstart

DSQ

Frol IL 2

 

2:18:45

 

1

Stian Sundsvik

42:07

6.

42:07

6.

2

Jørgen Fiskum

.

0:00

.

DSQ

3

Paul Sirum

50:57

.

0:00

.

4

Vegard Ressem

45:41

.

0:00

.

DSQ

OL Trollelg 2

 

2:37:58

 

1

Roar Skulbørstad

45:23

10.

45:23

10.

2

Hallvard Seim Grøvlen

43:20

4.

1:28:43

8.

3

Olav Andreas Remmen

1:09:15

11.

2:37:58

10.

4

Thomas Berge Mjølhus

.

0:00

.

DSQ

DSQ

NTNUI 2

 

2:42:32

 

1

Torkil Eide Solstad

39:40

5.

39:40

5.

2

Martin Hoset

38:33

1.

1:18:13

3.

3

Øystein Jaren Samuelsen

41:32

2.

1:59:45

3.

4

Trygve Olsen

42:47

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Frol IL 3

 

4:23:36

 

1

Håvard Vassenden

39:41

.

0:00

.

DSQ

2

Frank Robert Rysgård

49:10

.

0:00

.

3

Inga Sirum

1:20:30

.

0:00

.

4

Pål Moen Møst

1:34:15

.

0:00

.

Omstart

Brutt

Freidig 3

 

2:06:08

 

1

Stig Magnar Løvås

49:22

12.

49:22

12.

2

Olle Malmring

.

0:00

.

Brutt

3

Leif Rune Hellevik

.

0:00

.

DSQ

4

Per Erik Kvam

1:16:46

.

0:00

.

Klasse: D135

1.

Byåsen IL 1

 

1:24:38

 

1

Rine Hanssen

30:47

2.

30:47

2.

2

Nina-Beate Liabakk

28:38

1.

59:25

2.

3

Gøril Eide

25:13

1.

1:24:38

1.

2.

Freidig 1

 

1:29:12

 

1

Kari Ulseth

24:56

1.

24:56

1.

2

Grete Berge Owren

34:25

2.

59:21

1.

3

Randi Lillealtern

29:51

2.

1:29:12

2.

3.

Frol IL 1

 

1:50:26

 

1

Bente Hovdal Sundsvik

33:52

3.

33:52

3.

2

Magnhild Forseth

38:26

4.

1:12:18

3.

3

Randi Jensen

38:08

3.

1:50:26

3.

4.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:12:28

 

1

Mette Wanvik

41:49

4.

41:49

4.

2

Katrine Austmo Møller

36:44

3.

1:18:33

4.

3

Astrid Johansen

53:55

4.

2:12:28

4.

Klasse: H135

1.

Frol IL 1

 

1:47:48

 

1

Gunnar Vatn

30:46

2.

30:46

2.

2

Robert Ressem

40:16

3.

1:11:02

2.

3

Arild Vassenden

36:46

2.

1:47:48

1.

2.

Wing OK 1

 

1:49:22

 

1

Bernt Brynhildsen

39:49

4.

39:49

4.

2

Svein Erik Bratsberg

31:46

1.

1:11:35

3.

3

Jens Kjetil Mehammer

37:47

3.

1:49:22

2.

3.

Freidig 1

 

1:58:19

 

1

Bernt Rognes

38:23

3.

38:23

3.

2

Jostein Mårdalen

50:10

7.

1:28:33

7.

3

Tore Angell-Petersen

29:46

1.

1:58:19

3.

4.

Byåsen IL 1

 

2:00:43

 

1

Knut Hagen

30:23

1.

30:23

1.

2

Øystein Wiggen

39:50

2.

1:10:13

1.

3

Erik Blake

50:30

7.

2:00:43

4.

5.

OL Trollelg 1

 

2:06:55

 

1

Jon Arne Klemetsaune

43:54

7.

43:54

7.

2

Jan Erik Ledal

41:37

4.

1:25:31

5.

3

Håvard Eidnes

41:24

4.

2:06:55

5.

6.

Wing OK 2

 

2:08:02

 

1

Agnar Renolen

42:01

6.

42:01

6.

2

Roar Forbord

43:47

6.

1:25:48

6.

3

Kurt Amundsen

42:14

5.

2:08:02

6.

7.

Byåsen IL 2

 

2:08:53

 

1

Harald Storrønning

40:40

5.

40:40

5.

2

Kjell Maroni

41:59

5.

1:22:39

4.

3

Helge Eriksen

46:14

6.

2:08:53

7.

Klasse: H175

1.

OL Trollelg 1

 

1:39:48

 

1

Frode Stensrud

34:11

2.

34:11

2.

2

Egil Repvik

33:11

2.

1:07:22

2.

3

Øistein Åsmul

32:26

1.

1:39:48

1.

2.

Wing OK 1

 

1:40:56

 

1

Robert Strøm

34:05

1.

34:05

1.

2

Lars Skrøvseth

30:20

1.

1:04:25

1.

3

Stein-Erik Fleten

36:31

2.

1:40:56

2.

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hallvard Hellevik

Freidig

32:06

16:07

Sverre Hellevik

Freidig

31:57

16:03

Silje Marie Nissen

Freidig

26:24

13:15

Solveig Louise Nissen

Freidig

27:02

13:35

Emil Grønli

Freidig

31:39

15:54

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

36:21

18:15

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

29:23

14:45

Maria Strømdal Wik

Freidig

45:15

22:44

Marita Aske

Freidig

0:00

Vegard Lereim Storli

Freidig

34:54

17:32

Idunn Rø

Freidig

34:41

17:25

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

38:11

19:11

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

33:19

16:44

Erika Berg Nervik

Freidig

44:43

22:28

Oda Kjølhamar

Freidig

27:28

13:48

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

45:05

22:39

Martin Moseid Ulven

Freidig

50:19

25:17

Emil Leroyer

Freidig

37:33

18:52

Ane Stensrud

OL Trollelg

31:51

16:00

Andrine Næss Kvam

OL Trollelg

31:54

16:01

Mathea Spets Storhov

Freidig

19:58

10:02

Tristan Halvorsen

Freidig

41:20

20:46

Ella Fiskum Ness

Freidig

34:14

17:12

Cecilia Erlandsen-Sem

Freidig

44:37

22:25

Vetle Ekra

Freidig

36:23

18:16

Aleksandra Refsnes

Freidig

42:40

21:26

Trine Berg

OL Trollelg

33:27

16:48

Laurits Time

Freidig

22:53

11:29

Oskar Tangvold

Freidig

22:50

11:28

Ivar Dalsaunet Thun

Freidig

21:59

11:02

DNS

Mathias Leroyer

Freidig

DSQ

OL Trollelg

 

0:00

 

Vilde Østeraas Jondum

.

0:00

.

DSQ

Klasse: DirekteA

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Olafsen

NTNUI

45:39

+0:00

8:59

2.

Arvid Lyngstad

Wing OK

52:49

+7:10

10:23

3.

Bård Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

53:40

+8:01

10:33

4.

Trond Simensen

Freidig

1:01:53

+16:14

12:10

5.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:11:17

+25:38

14:01

6.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

1:19:13

+33:34

15:35

7.

Øystein Grøvlen

Nidarøst

1:23:03

+37:24

16:20

8.

Jørgen Stenvik

NTNU Bedrift

1:49:13

+1:03:34

21:29

Klasse: DirekteB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Blake

Byåsen IL

34:05

+0:00

10:15

2.

Paul Forseth

OL Trollelg

40:25

+6:20

12:10

3.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

42:35

+8:30

12:49

4.

Berit Time

Freidig

43:56

+9:51

13:13

5.

Ola Gunnar Sølberg

Leik

46:26

+12:21

13:59

DSQ

Maj Lisbet Rønning

Freidig

1:44:30

137 140

Klasse: DirekteC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Jondum

OL Trollelg

37:12

+0:00

14:38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2013, 22:06:51

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

255

Antall startet:

254