Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Jonsokløpet, Fossekallen IL 16. juni 2013

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Christine Hansen

Røyken O-lag

32:44

William Kjemperud Strand

Fossekallen IL

56:23

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

32:42

Mats Olsen Bye

Modum O-lag

28:10

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

28:06

Jo Randar Holmøy

Hadeland O-lag

31:08

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

32:40

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

25:28

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

29:59

Marte Sofie Skrove

Ringerike O-lag

34:13

DNS

Rasmus Berglund

Ringerike O-lag

DNS

Sebastian Hofoss

Hadeland O-lag

DNS

Elias Vold Kjemperud

Fossekallen IL

DNS

Eskild Sæther

Fossekallen IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Øfshus Gravir

Asker Skiklubb

15:05

+0:00

2.

Anna Trindade Eriksen

Nydalens Skiklubb

21:04

+5:59

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

39:27

+0:00

Klasse: D 17 - C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Svärd

Hadeland O-lag

41:25

+0:00

2.

Wenche Johansen

Kongsberg O-lag

44:27

+3:02

3.

Ping Ouyang

Ringerike O-lag

1:23:47

+42:22

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

54:44

+0:00

2.

Monica Berglund

Ringerike O-lag

55:19

+0:35

3.

Ida Hope

OSI

58:23

+3:39

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

30:24

+0:00

2.

Tine Elisa Kjemperud

Fossekallen IL

48:42

+18:18

3.

Camilla Kristine Kjemperud

Fossekallen IL

58:16

+27:52

4.

Elin Svärd

Hadeland O-lag

1:26:13

+55:49

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milda Ølckers

IL Tyrving

44:36

+0:00

2.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

45:05

+0:29

3.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

45:09

+0:33

4.

Sissel Skovly

Ringerike O-lag

45:10

+0:34

5.

May Ingela Hope

Modum O-lag

50:04

+5:28

6.

Hege Heiberg

Hadeland O-lag

1:03:39

+19:03

DSQ

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

40:08

145

DSQ

Mette Eline Heimstad

Ringerike O-lag

1:08:51

246 162 164 163 153

DSQ

Line Skjevik Arnevik

Ringerike O-lag

1:12:52

246 162 164 163 153

DNS

Torunn Økern Jensen

Ringerike O-lag

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

39:43

+0:00

2.

Eva Syversen

Røyken O-lag

45:09

+5:26

3.

Unni Rye

Asker Skiklubb

45:35

+5:52

4.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

47:05

+7:22

5.

Eli Strande

Ringerike O-lag

49:51

+10:08

6.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

50:26

+10:43

7.

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

56:59

+17:16

8.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken O-lag

59:32

+19:49

DNS

Kristin Svärd

Hadeland O-lag

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike O-lag

46:57

+0:00

2.

Kari Strande

Ringerike O-lag

49:12

+2:15

3.

Kari Pedersen

IL Tyrving

51:42

+4:45

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Stang

Modum O-lag

41:10

+0:00

2.

Kirsten Bakke

Gjø-Vard OL

51:26

+10:16

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

39:32

+0:00

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

42:47

+3:15

3.

Lajla Tidemann

Gjø-Vard OL

45:37

+6:05

4.

Lisa Sørensen

Røyken O-lag

1:23:16

+43:44

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklubb

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

William Hofoss

Hadeland O-lag

Klasse: H 13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Åsmund Sæther

Fossekallen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

50:07

+0:00

Klasse: H 17 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pavel Priban

Modum O-lag

16:18

+0:00

2.

Andre Kallwass

Hadeland O-lag

17:01

+0:43

3.

Jakub Rak

Modum O-lag

36:48

+20:30

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Carlsen

Røyken O-lag

57:48

+0:00

2.

Fredrik Danielsen

IL Tyrving

59:37

+1:49

3.

Tore Lund

Hadeland O-lag

1:00:56

+3:08

4.

Stephan Weimer

Hadeland O-lag

1:30:12

+32:24

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjerknes

Røyken O-lag

36:27

+0:00

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Strande Syrrist

Ringerike O-lag

57:01

+0:00

146 145 157 246

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Oyvind Strande

Ringerike O-lag

45:52

148 149 150 151 152 153

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Sætra

Hadeland O-lag

40:54

+0:00

2.

David Løver

Modum O-lag

41:47

+0:53

3.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

43:01

+2:07

4.

Svein Nygård

Lillomarka O-lag

48:00

+7:06

5.

Gjermund Røren

Eiker O-lag

52:12

+11:18

6.

Henrik Drange Ruud

Asker Skiklubb

52:19

+11:25

7.

Kenneth Sandvold

Eiker O-lag

55:51

+14:57

8.

Lars Berglund

Ringerike O-lag

59:37

+18:43

9.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

1:29:03

+48:09

DSQ

Magnus Barth Gustavsen

OSI

1:48:48

146

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juha Viena

Ringerike O-lag

35:11

+0:00

146 145 157 246

2.

Torbjørn Hals

Kongsberg O-lag

45:43

+10:32

146 145 157 246

3.

Geir Nilsen

Viul OK

46:29

+11:18

146 145 157 246

4.

Gunnar Hope

Modum O-lag

49:16

+14:05

146 145 157 246

5.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

49:35

+14:24

146 145 157 246

6.

Roar Bye

Modum O-lag

50:01

+14:50

146 145 157 246

7.

Terje Næss

Fossum IF

52:07

+16:56

146 145 157 246

8.

Guttorm L Egge

OSI

53:44

+18:33

146 145 157 246

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

29:18

+0:00

2.

Hallvard Fjær

Lillomarka O-lag

31:51

+2:33

3.

Morten Dåsnes

Ringerike O-lag

32:25

+3:07

4.

Martin Granly

Lillomarka OL

37:19

+8:01

5.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

37:20

+8:02

6.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

37:29

+8:11

7.

Bjarte Lindstad

OL Toten Troll

37:30

+8:12

8.

Onno Verberne

OL Toten Troll

37:46

+8:28

9.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

37:55

+8:37

10.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

43:58

+14:40

11.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

48:07

+18:49

12.

Nils Harald Staff

OL Toten Troll

49:20

+20:02

13.

Per Osen

Vestre Aker Skiklubb

57:35

+28:17

DNS

John Hofoss

Hadeland O-lag

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

32:25

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

33:34

+1:09

3.

Per Ølckers

IL Tyrving

37:48

+5:23

4.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

39:56

+7:31

5.

Johan Svärd

Hadeland O-lag

41:06

+8:41

6.

Morten Johannessen

Røyken O-lag

42:40

+10:15

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal O-lag

34:28

+0:00

2.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

36:15

+1:47

3.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

40:36

+6:08

4.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

40:53

+6:25

5.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

41:54

+7:26

6.

Bård Stang

Modum O-lag

42:40

+8:12

7.

Knut Sterten

Gjø-Vard OL

47:35

+13:07

8.

Sigurd Vikebø

Viking

48:14

+13:46

9.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

48:41

+14:13

10.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

49:17

+14:49

11.

Hans Roar Bakken

Eiker O-lag

49:32

+15:04

12.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL

51:21

+16:53

13.

Harald Bakke

Gjø-Vard OL

53:11

+18:43

14.

Per Dalheim

Konnerud IL

57:08

+22:40

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

39:12

+0:00

2.

Thorkild Thorkildsen

Modum O-lag

44:36

+5:24

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:00:23

+21:11

DNS

Erling Tidemann

Lommedalens IL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Einar Dahlen

Ringerike O-lag

45:04

+0:00

2.

Per Meiland

Lommedalens IL

50:18

+5:14

3.

Olaf Johansen

Ringerike O-lag

1:03:11

+18:07

DSQ

Carl-Fredrik Kolderup

Stabæk IF

1:13:02

144 152 173 153

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

OSI

45:57

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Fossum IF

47:23

+1:26

3.

Sverre Thune

Ringerike O-lag

58:21

+12:24

4.

Birger Garberg

Ringerike O-lag

1:05:07

+19:10

5.

Ole Johan Torgerud

Stranden IL

1:58:43

+1:12:46

DSQ

Magne Bekkelund

Røyken O-lag

1:06:44

144 152

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Holt Hansen

Indre Østfold OK

1:20:52

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juni 2013, 13:30:29

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

136

Antall startet:

125