Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

St. Hans-kuten 29. juni 2013

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

2:20:47

+0:00

DNS

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Lodgaard

Raufoss IL Orientering

1:19:45

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

1:30:45

+11:00

3.

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:38:08

+18:23

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

1:17:51

+0:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

1:20:20

+0:00

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

1:42:03

152 144 154 159 156 157 158

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:46:50

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

1:04:34

+0:00

2.

Jonas Unsgård

IL Leik

1:16:41

+12:07

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

1:43:19

+0:00

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

2:10:49

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

2:11:23

+0:00

2.

Runar Krognes

IL Leik

2:42:46

+31:23

3.

Stig Magnar Løvås

Freidig

2:45:52

+34:29

DNS

Snorre Hansen

Byåsen IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

IL Leik

1:47:30

+0:00

2.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

2:16:23

+28:53

3.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

2:19:59

+32:29

4.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

2:22:10

+34:40

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørund Eldevik

Bodø og Omegn IF Orientering

1:47:40

+0:00

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

1:53:04

+5:24

3.

Geir Arnesen

1:53:49

+6:09

4.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

2:00:29

+12:49

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

2:14:38

+26:58

6.

Rolf Helge Røsand

OK Nidarøst

2:14:49

+27:09

Brutt

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

1:17:30

+0:00

2.

Øystein Åsmul

Trollelg

1:38:36

+21:06

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:41:50

+24:20

4.

Tom Bugge

Byåsen IL

1:42:58

+25:28

5.

Harald Lauglo

OL Trollelg

1:46:49

+29:19

DSQ

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

1:50:00

156 157 158

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

1:13:37

+0:00

2.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

1:13:44

+0:07

3.

Gunnar Østerbø

Freidig

1:18:00

+4:23

4.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:18:14

+4:37

5.

Stig Berge

Freidig

1:38:43

+25:06

6.

Robert Strøm

Wing OK

1:45:32

+31:55

7.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:57:22

+43:45

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

1:18:37

+0:00

Klasse: Tur - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Jørum

Byåsen IL

57:50

+0:00

2.

Jostein Glesåen

Gaula OK

1:07:42

+9:52

3.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

1:25:12

+27:22

4.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

1:44:31

+46:41

5.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

2:22:02

+1:24:12

Klasse: Tur - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Gudmund Unsgård

IL Leik

1:09:53

+0:00

2.

Erling Bye

Byåsen IL

1:14:39

+4:46

3.

Kjell Sølberg

Leik IL

1:32:01

+22:08

4.

Hallgeir Øian

OL Gaula

1:32:46

+22:53

5.

Marianne Løvås

NTNUI

2:06:29

+56:36

DNS

Erik Foss

IL Leik


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juni 2013, 19:33:06

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

53

Antall startet:

50