Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Sommerløp 2 Lathusåsen 10. juli 2013

Klasse: Lang (5.2km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Saue

NTNUI

38:58

+0:00

2.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

39:53

+0:55

3.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

41:24

+2:26

4.

Kristoffer Jacobsen

ERNST&YOUNG

42:10

+3:12

5.

Gunnar Fiskum

Tyrving, IL

44:05

+5:07

6.

Erik Paulsrud

OEC Consulting

44:31

+5:33

7.

Magne Omestad

Nydalen Skiklubb

46:26

+7:28

8.

Øystein Holo

Fossum IF

46:33

+7:35

9.

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

47:02

+8:04

10.

Lars Nordin

Brekke og Strand Akustikk

47:31

+8:33

11.

Inge Lindseth

Nydalen

48:55

+9:57

12.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

49:20

+10:22

13.

Lars Karelius Noer

NRK

49:47

+10:49

14.

Ivar Seierstad

GEOFORM

49:49

+10:51

15.

Harald Iwe

IL Geoform

49:53

+10:55

16.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

51:01

+12:03

17.

Øivind Due Trier

OSI

51:17

+12:19

18.

Rolf Anders Systad

LYN SKI

52:12

+13:14

19.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

52:25

+13:27

20.

Christian Grotnes

NRK

52:47

+13:49

21.

Gustav Fiskum

Tyrving, IL

52:53

+13:55

22.

Olav Johannessen

Kolbotn & Skimt OL

53:21

+14:23

23.

Audun Bjerknes

FrIlans

53:29

+14:31

24.

Lars Andreas Eriksson

NVE BIL

54:59

+16:01

25.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

56:35

+17:37

26.

Sindre Langaas

Skarpnæck OL

57:30

+18:32

27.

Helge Weydahl

FFI

1:00:24

+21:26

28.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:02:16

+23:18

29.

Marius Burmo

Privat

1:02:50

+23:52

30.

Are Eriksen

OSI

1:02:51

+23:53

31.

Mons Kr. Løfald

Nydalens Skiklubb

1:02:54

+23:56

32.

Terje Næss

Terramar

1:05:32

+26:34

33.

David Engerberg

DNV

1:06:13

+27:15

34.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

1:07:35

+28:37

35.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:12:41

+33:43

36.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:12:53

+33:55

37.

Richard Blom

FBI

1:13:16

+34:18

38.

Knut Bårtveit

PRIVAT

1:14:43

+35:45

39.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

1:16:30

+37:32

40.

Jon Eivind Presterud

JBV

1:17:06

+38:08

41.

Morten Hjelm

Veritas

1:17:43

+38:45

42.

Signe Flood Kjeldsen

Geoform

1:17:48

+38:50

43.

Eskil Hagen

DVASK

1:19:05

+40:07

44.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:20:15

+41:17

45.

Fridtjof Eitzen

Veritas

1:21:18

+42:20

46.

Kari Bjaaland

OSLO KOMMUNE

1:21:40

+42:42

47.

Per Stedje

BASEFARM

1:24:40

+45:42

48.

Magnus Wølneberg

Tyrving, IL

1:24:43

+45:45

49.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:26:36

+47:38

50.

Tov Arne Bondal

Notodden OL

1:27:41

+48:43

51.

Bendik Ekseth

FET O-lag

1:28:51

+49:53

52.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet IF

1:37:35

+58:37

53.

Kjetil Ask

PRIVAT

1:38:16

+59:18

54.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

2:00:35

+1:21:37

DSQ

Tormod Øvergaard

INTERO AS

1:06:05

70

DSQ

Paul Torvund

Østmarka OK

1:12:36

77

DSQ

Terje Martinsen

Lørenskog Kommune

1:46:13

79 77 76 110 119 129 124 126

Klasse: Mellom (3.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

35:19

+0:00

2.

Gaute Langaas

Nydalens SK

36:29

+1:10

3.

Paul Solheim

PRIVAT

40:07

+4:48

4.

Erik Rosenvold

EBY

42:15

+6:56

5.

Knut Anders Løken

Fossum IF

43:12

+7:53

6.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

43:26

+8:07

7.

Petter Næss

Oppsal IF

44:41

+9:22

8.

Øyvind Steen

Asker Skiklubb

44:52

+9:33

9.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

45:07

+9:48

10.

John Thomas Petersen

Nordea

45:29

+10:10

11.

Dana Stene

Nydalens SK

45:43

+10:24

12.

Vendula

Nydalens Skiklub

46:21

+11:02

13.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

48:37

+13:18

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

48:56

+13:37

15.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

49:39

+14:20

16.

Einar Hem

Lillomarka OL

50:08

+14:49

17.

Jens Laugesen

DNV

51:27

+16:08

18.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

51:57

+16:38

19.

Lena Simes

Enerhaugen

52:07

+16:48

20.

Jon Færden

Kredinor

52:10

+16:51

21.

Erik Næss

SIEMENS oil & gas

54:30

+19:11

22.

Andreas Marcussen

Asker Skiklubb

55:03

+19:44

23.

Knut Bjarne Sætre

BÆRUM KOMMUNE BIL

55:26

+20:07

24.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

55:51

+20:32

25.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

57:01

+21:42

26.

Frida Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

57:57

+22:38

27.

Bjørn Rossow

Thales

58:34

+23:15

28.

Per Aagaard

Heming/Njård

58:51

+23:32

29.

Hallvard Føllesdal

OSI

58:53

+23:34

30.

Maia Flood Kjeldsen

GEOFORM

59:51

+24:32

31.

Ole Vignes

Geoform

1:00:14

+24:55

32.

Elin Ekeberg

Tyrving, IL

1:01:09

+25:50

33.

Susannah Malm

STATNETT

1:01:40

+26:21

34.

Kari Pedersen

Tyrving, IL

1:01:41

+26:22

35.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:01:43

+26:24

36.

Adela

Nydalens Skiklub

1:01:51

+26:32

37.

Tor A Ommundsen

Veritas

1:02:54

+27:35

38.

Aud Gran

TYRVING

1:03:08

+27:49

39.

Einar Skåre

BREVPOST

1:04:12

+28:53

40.

Jappe Blomhoff

Heming/Njård OL

1:05:58

+30:39

41.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:06:11

+30:52

42.

Tarjei Holo

Fossum IF

1:06:29

+31:10

43.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:07:13

+31:54

44.

Marte Edvardsen

Aquateam

1:07:22

+32:03

45.

Maren Edvardsen

Aquateam

1:07:23

+32:04

46.

Uno Hanslien

BILPOST

1:08:03

+32:44

47.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:12:45

+37:26

48.

Markus Leufke

Nittedal OL

1:12:53

+37:34

49.

Tom Gyran

PRIVAT

1:13:32

+38:13

50.

Runar Mykletun

Cappelens Antikvariat

1:15:04

+39:45

51.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:16:03

+40:44

52.

Tor Drage

Aker Solutions

1:17:27

+42:08

53.

Unni Drage

Aker Solutions

1:18:24

+43:05

54.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:19:26

+44:07

55.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratet IF

1:20:48

+45:29

56.

Per Ongstad

PRIVAT

1:22:27

+47:08

57.

Carl Johan Åkerstrøm

DNV

1:25:07

+49:48

58.

Tom Ibsen

OUS

1:27:25

+52:06

59.

John Ravlo

Ecokz

1:32:50

+57:31

60.

Vidar Bjørkli

Idrettens Hus Ullevål BIL

1:33:10

+57:51

61.

Mari Andresen

DNV

1:36:13

+1:00:54

62.

Nora Lyngrød

DNV

1:36:22

+1:01:03

63.

Nanna Martine Jacobsen

DNV

1:36:23

+1:01:04

64.

Ulrika Brandt

DNV

1:36:39

+1:01:20

65.

John Jacobsen

Statnett

1:39:14

+1:03:55

66.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:39:28

+1:04:09

67.

Mia Nilsson

Asplan Viac

1:40:57

+1:05:38

68.

Jenny Byvald

PRIVAT

1:52:43

+1:17:24

DSQ

Martine Bay

DNV

49:22

75 76 110 119 113 121 126 150

DSQ

Peter Blom

SINTEF BIL

55:54

76 110 119 113 121 126

DSQ

Tor Henriksen

ÅRVOLL

1:12:56

71 75 76 110 119 113 121 126

DSQ

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:16:58

113

DSQ

Kaare Solhjell

Privat

1:23:09

76 110 119 113 121 126

Klasse: Kort (2.4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Danielsen

Tyrving IL

23:15

+0:00

2.

Eivind Ruth

Veritas

23:44

+0:29

3.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

24:42

+1:27

4.

Jul Fredrik Kaltenborn

GEOFORM

26:32

+3:17

5.

Jon Strøm

HAUKETO IF

28:25

+5:10

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

29:30

+6:15

7.

Jon Fanavoll

IF Kamp/Vestheim

36:37

+13:22

8.

Silje Marie Nordvik

Asker Skiklubb

37:09

+13:54

9.

Per Eric Ståhlbrand

KJELSÅS IL

38:31

+15:16

10.

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

39:25

+16:10

11.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

40:13

+16:58

12.

Magne Grande

FBI

40:28

+17:13

13.

Maren Haugeto

PRIVAT

41:15

+18:00

14.

Onelma Blomhoff

Heming/Njård

41:40

+18:25

15.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

41:54

+18:39

16.

Anja Ruth

Aker Solutions

42:26

+19:11

17.

Ingvald Sevaldson

GEOFORM

43:33

+20:18

18.

Yvonne Svendsen

Tyrving IL

43:54

+20:39

19.

Anne Sjønnesen

Nittedal

44:02

+20:47

20.

Margareth Mikaelsen

Avinor BIL

44:52

+21:37

21.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

45:17

+22:02

22.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

45:31

+22:16

23.

Erik Haugros

PRIVAT

46:21

+23:06

24.

Aage Mella

Skattedirektoratet

46:41

+23:26

25.

Einar Hoff

NORCONSULT

46:51

+23:36

26.

Katherine Stott

Technip

47:57

+24:42

27.

Elisabeth Ibsen

UiO

52:55

+29:40

28.

Arne Øfsthus

Fugro

53:05

+29:50

29.

Sascha Bucko

DNV

55:50

+32:35

30.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

57:31

+34:16

31.

Anne Lise Øfsthus

Asker

57:56

+34:41

32.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:06:11

+42:56

33.

Kåre Holt Hansen

Indre Østfold OK

1:08:35

+45:20

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:16:34

96

Klasse: N (2.3km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grace Ferraris

Phillipines National Team

54:18

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juli 2013, 19:43:02

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

165

Antall startet:

165