Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Nattløp 13. november 2019

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Hobøl

Oppsal IF

18:22

+0:00

2.

Tomine Zakariassen

Lommedalen IL

26:50

+8:28

3.

Torsten Zakariassen

Lommedalen IL

26:51

+8:29

4.

Per Ongstad

PRIVAT

27:33

+9:11

5.

Rikke Gåsholdt

UIO

30:48

+12:26

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

33:19

+14:57

7.

Øystein Madsen

GE Healthcare

33:28

+15:06

8.

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstituttet

34:51

+16:29

9.

Sturle Hånes

GeoForm

35:35

+17:13

10.

Aud I Spjelkavik

FBI

42:17

+23:55

11.

Knut Hangeraas

GeoForm

59:38

+41:16

DSQ

Rune Zakariassen

Lommedalen IL

15:17

71 72 126 129 74 125 128 150

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:41

+0:00

2.

Tobias Lium

KolL

29:09

+0:28

3.

Espen Aubert

Daimyo

29:10

+0:29

4.

Heidi Tronbøl

FET O-lag

32:28

+3:47

5.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

32:46

+4:05

6.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

32:58

+4:17

7.

Håkon Jendal

Fossum IF

33:10

+4:29

8.

Fredrik Norløff-Mathisen

Nydalen

33:14

+4:33

9.

Tor Ringstad

Cisco

33:19

+4:38

10.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

33:45

+5:04

11.

Vigdis Hobøl

Oppsal IF

34:03

+5:22

12.

Erik Tandrevold

Fossum

34:18

+5:37

13.

Linda Hanssen

Østmarka OK

34:33

+5:52

14.

Are Eriksen

OSI

35:25

+6:44

15.

Per Schanche

Asker SK

35:58

+7:17

16.

Ketil Berge

Vestre Aker Skiklub

36:44

+8:03

17.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

38:17

+9:36

18.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

38:59

+10:18

19.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

39:29

+10:48

20.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

40:47

+12:06

21.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

41:45

+13:04

22.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

42:59

+14:18

23.

Uno Hanslien

BILPOST

43:03

+14:22

24.

Trine Justad Raaen

Aker Brygge Orientering

43:15

+14:34

25.

Lars Christensen

Veritas BIL

44:55

+16:14

26.

Tormod Øvergård

Vestre Aker Skiklub

46:16

+17:35

27.

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:05

+20:24

28.

Toril Eine

Esso Sport

49:53

+21:12

DSQ

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

23:12

122 120 119 118 117 114 116 111 109 128 150

DSQ

Svein Jacobsen

Tyrving IL

28:54

74 125 128 150

DSQ

Stein Mella

Praxair

37:02

114 116 111 109 74 125 128

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Watterdal

PRIVAT

35:32

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

35:57

+0:25

3.

Kristian J. Larsen

Tyrving, IL

36:05

+0:33

4.

Jostein Bø Fløystad

Kongsberg Digital

36:13

+0:41

5.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

36:48

+1:16

6.

Eivind Hoff

IL Tyrving

37:18

+1:46

7.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

37:41

+2:09

8.

Morten Heir

Fossum IF

38:35

+3:03

9.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

38:55

+3:23

10.

Svein Nygård

NORGES BANK

39:17

+3:45

11.

Kjetil Espedal

Nydalen Skiklubb

39:43

+4:11

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

41:02

+5:30

Skal diskes for passering mørkegrønt ved post 5

13.

Hans Jevanor

Fossum IF

41:10

+5:38

14.

Øystein Holo

Fossum IF

41:16

+5:44

15.

Stein H Hagen

Fossum IF

41:37

+6:05

16.

Stein Blomseth

Vålerenga

41:38

+6:06

17.

Guttorm L Egge

GEOFORM

41:47

+6:15

18.

Jan Fredrik Helgaker

Veritas

42:27

+6:55

19.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

42:41

+7:09

20.

Marie Saugestad

Nydalens SK

42:52

+7:20

21.

Stig Heir

Asker Skiklubb

44:40

+9:08

22.

Frode Kamsvåg

VBIL

45:38

+10:06

23.

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

46:36

+11:04

24.

Per J Karlsbakk

Veritas BIL

46:53

+11:21

25.

Tormod Bøe

Veritas BIL

46:57

+11:25

26.

Christian Reusch

REGJERINGSADVOKATEN

49:34

+14:02

27.

Audrun Utskarpen

GEOFORM

50:08

+14:36

28.

Per Osen

Equinor Oslo BIL

50:42

+15:10

29.

Svenja Kernstock

Veritas BIL

51:25

+15:53

30.

Ulf Gunnar Mikalsen

DNV GL

53:39

+18:07

31.

Øyvind Grandum

Geoform

58:07

+22:35

32.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

1:00:33

+25:01

DSQ

Andreas J. Larsen

Tyrving, IL

27:35

71 72 73 74 75 76 77 78 79 109

DSQ

Eivind Ruth

DNV GL

45:41

129 127

DSQ

Børge Berg

Fossum IF

49:36

71


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 november 2019, 22:16:34

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

78

Antall startet:

78