Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Sommerløp Skytterkollen 1. juli 2020

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Beer Prydz

HEMING Orientering

49:33

+0:00

Innsendt korrigert navn

2.

Torbjørn Blom Hagen

Fossum IF

49:49

+0:16

3.

Inge Lindseth

Nydalen

50:33

+1:00

4.

Skage Grønneberg

Heming

52:18

+2:45

5.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:58

+3:25

6.

Bjørn Mo Østgren

Statkraft

53:11

+3:38

7.

Kristoffer Nesland

NTNUI

54:17

+4:44

8.

Morten Heir

Fossum IF

56:14

+6:41

9.

Morten Wettergreen

Fossum IF

57:31

+7:58

10.

Marius Heir

NTNUI

59:35

+10:02

11.

Christian Grotnes

Tyrving, IL

1:00:49

+11:16

12.

Trond Lund

Tyrving, IL

1:01:37

+12:04

13.

Bjørn Grinde

GEOFORM

1:02:38

+13:05

14.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:03:21

+13:48

15.

Rolv Anders Systad

LYN SKI

1:03:35

+14:02

16.

Asbjørn Aarvik

Equinor

1:03:36

+14:03

17.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:04:34

+15:01

18.

Øyvind Haugland

PHARMAQ BIL

1:04:53

+15:20

19.

Frode Kamsvåg

VBIL

1:05:00

+15:27

74 71 73 112 118 78 75 77 120 76 113 72 11...

20.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

1:07:06

+17:33

21.

Stefan Ring

Statnett

1:10:16

+20:43

22.

Are Eriksen

OSI

1:10:54

+21:21

22.

Stig Heir

Asker Skiklubb

1:10:54

+21:21

24.

Tore Kjølseth

Lundin

1:11:20

+21:47

25.

Lars Karelius Noer

NRK

1:12:44

+23:11

26.

Øivind Due Trier

OSI

1:12:45

+23:12

27.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:17:44

+28:11

28.

Jon Lahlum

GEOFORM

1:20:09

+30:36

29.

Nils-Erik Hirsch

Tyrving IL

1:20:47

+31:14

30.

Fredrik Høyer

Fossum IF

1:21:33

+32:00

31.

Eirik Martinsen

Trollelg

1:21:59

+32:26

73

32.

Alexander Urnes Johnson

ÅRVOLL IL

1:22:04

+32:31

33.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:22:41

+33:08

34.

Harald Iwe

GEOFORM

1:23:05

+33:32

35.

Andreas Barstad

ÅRVOLL

1:30:38

+41:05

36.

Frode Johansen

Equinor

1:30:48

+41:15

78

37.

Thor Christian Tallaksen

PRIVAT

1:36:32

+46:59

38.

Adam Larsson

DNV GL

1:51:11

+1:01:38

DSQ

Bjørn Henning Grandal

Finansavisen

21:51

118 78 75 77 120 76 113 72 112 128 127 150

DSQ

Per Øyvind Stene

Nydalen Skiklubb

37:22

113 72 112 128 127 150

DSQ

Audrun Utskarpen

GEOFORM

53:11

120 76 113 72 112 128 127 150

DSQ

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:02:54

71 118 78 75 77 120 76 113 72 112 128

DSQ

Guttorm L Egge

GEOFORM

1:08:54

113 72

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

KolL

42:17

+0:00

2.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

45:47

+3:30

3.

Espen Aubert

Daimyo

45:51

+3:34

4.

Niklas Norman

GEOFORM

46:17

+4:00

5.

Kjell Markset

KolL

46:19

+4:02

6.

Steinar Låg

VBIL

47:32

+5:15

7.

Eivind Ruth

DNV GL

48:09

+5:52

8.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

48:40

+6:23

9.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

49:38

+7:21

10.

Vemund Kongsnes

ØSTMARKA OK

51:08

+8:51

11.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

51:38

+9:21

12.

Egil Eide

Tyrving, IL

51:44

+9:27

13.

Pål Dahle

Oppsal IF

51:55

+9:38

14.

Svein Jacobsen

Tyrving IL

52:37

+10:20

15.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

53:48

+11:31

16.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

54:04

+11:47

17.

Erik Tandrevold

Fossum

54:11

+11:54

18.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

54:14

+11:57

19.

Einar Jensen

Nydalens Skiklub

55:00

+12:43

20.

Petter Næss

Oppsal IF

55:29

+13:12

21.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

55:48

+13:31

22.

Bjørn Solhjem

Hægland og Svanberg

56:02

+13:45

23.

Jørn Limi

Oppsal IF

56:36

+14:19

24.

Erik Sauar

KOLL

58:09

+15:52

73

25.

Britt Ingunn Nydal

Nydalen

58:55

+16:38

26.

Asbjørn Lerø Kongsnes

PRIVAT

1:01:15

+18:58

27.

Åse U-Norrud

Fossum IF

1:02:10

+19:53

28.

Ingrid Jebsen

Fossum IF

1:02:27

+20:10

29.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:03:37

+21:20

30.

Tormod Øvergård

Vestre Aker Skiklub

1:06:57

+24:40

31.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:07:52

+25:35

32.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

1:08:35

+26:18

33.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:09:43

+27:26

34.

Charlotte Sanchis

PRIVAT

1:12:17

+30:00

35.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

1:14:26

+32:09

36.

Petter Christensen

Veritas BIL

1:15:16

+32:59

37.

Øystein Flemming

ÅRVOLL IL

1:15:51

+33:34

38.

Knut Viljar Hilstad

PRIVAT

1:18:42

+36:25

39.

Zoltan Horvath

Veritas BIL

1:19:13

+36:56

40.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:19:57

+37:40

41.

Tone Jaren Herud

Fossum IF

1:20:39

+38:22

42.

Tov Arne Bondal

Notodden OL

1:20:48

+38:31

43.

Lars Christensen

Veritas BIL

1:22:27

+40:10

44.

Olav Nipen

Tyrving IL

1:23:01

+40:44

45.

Lise Isachsen

Stavanger OK

1:27:45

+45:28

46.

Roar Nydal

Røyken O-lag

1:34:00

+51:43

47.

Susannah Malm

STATNETT

2:12:30

+1:30:13

DSQ

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

2:44

71 73 112 118 120 76 113 72 112 128 127 150

DSQ

Vincent Eijsink

Ås UMB

5:34

71 73 112 118 120 76 113 72 112 128 127 150

DSQ

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

17:07

118 120 76 113 72 112 128 127 150

DSQ

Jo Ulltvet-Moe

KolL

20:05

118 120 76 113 72 112 128 127 150

DSQ

Brita Sauar

Equinor Oslo BIL

1:09:26

73 118 120 76 113 72 112

DSQ

Helge Ruth

PRIVAT

1:15:08

74 71 73 112 118 120 76 113 72 112 128 127 15...

DSQ

Don Skantze

Tyrving, IL

1:26:39

113

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Jevanor

Fossum IF

33:01

+0:00

2.

Magnus Jevanor

Fossum IF

34:27

+1:26

3.

Knut Anders Løken

Fossum IF

38:13

+5:12

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

40:37

+7:36

5.

Per Kaarby

Overtoppen

40:58

+7:57

6.

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

43:12

+10:11

7.

Reidar Kjerulf

RKP

47:22

+14:21

8.

Inge Sandstad Skrondal

Solution Seecer

52:06

+19:05

9.

Finn Gange

Privat

53:01

+20:00

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

53:13

+20:12

11.

Per Haugen

Lillomarka OL

54:30

+21:29

12.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

54:33

+21:32

13.

Tor A Ommundsen

VBIL

1:01:55

+28:54

14.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

1:02:38

+29:37

15.

Gisela Sundelin

Privat

1:04:29

+31:28

16.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:41:33

+1:08:32

17.

Knut Hangeraas

GeoForm

2:18:34

+1:45:33

DSQ

Tor Henriksen

ÅRVOLL

74 128 112 72 73 112 71 128 127 150

DSQ

Jakob Ruth

PRIVAT

16:32

74 112 72 73 112 71 128 127 150

DSQ

Jon Fanavoll

IF Kamp/Vestheim

38:53

71 128 127 150

DSQ

Knut Tore Solheim

Nydalen Siklubb

47:57

71 128 127

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

52:03

71 128 127 150

DSQ

Anne Nydal

Røyken O-lag

1:03:40

71 128 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juli 2020, 20:35:44

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

120

Antall startet:

120