Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Natt #3 Frognerseteren 3. november 2021

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

28:12

+0:00

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

30:17

+2:05

3.

Stein Myhre

BæRUM Skiklubb

41:47

+13:35

4.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

43:24

+15:12

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:56

+23:44

6.

Gunn Stabbetorp

FHIbil

59:20

+31:08

7.

Kari Lyngbakken

Konnerud

1:04:26

+36:14

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Holo

Fossum IF

30:00

+0:00

72 73 130 75 76 117 116 113 114 71

2.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

30:07

+0:07

3.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

30:38

+0:38

Innsendt korrigert klasse

4.

Jøran Kristensen

HEMING Orientering

34:07

+4:07

5.

Eivind Hoff

IL Tyrving

35:15

+5:15

6.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

36:01

+6:01

7.

Espen Aubert

Daimyo

37:06

+7:06

8.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

38:34

+8:34

9.

Terje Wiig Mathisen

Cognite

39:29

+9:29

120

10.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

40:06

+10:06

11.

Guttorm Egge

GEOFORM

40:49

+10:49

12.

Eivind Ruth

DNV

41:20

+11:20

13.

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

44:25

+14:25

14.

Frode Johansen

Equinor

44:27

+14:27

15.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

47:17

+17:17

16.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

48:09

+18:09

17.

Trude Fixdal

HEMING Orientering

49:29

+19:29

18.

Lars Vold

Lillomarka OL

50:29

+20:29

19.

Morten Hjelm

Veritas BIL

1:01:38

+31:38

20.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:06:29

+36:29

21.

Lars Christensen

Veritas BIL

1:06:36

+36:36

22.

Tormod Øvergård

Vestre Aker Skiklub

1:09:30

+39:30

DSQ

Arnt Ove Takvam

Fossum IF

13:57

75 76 117 116 113 114 71 122 150

DSQ

Eirik Tandrevold

Fossum IF

33:52

75 122 150

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Beer Prydz

HEMING Orientering

45:00

+0:00

2.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

47:45

+2:45

3.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

50:40

+5:40

4.

Ståle Heitmann

Fossum IF

51:14

+6:14

5.

Per Christian Stenshorne

Nydalen Skiklubb

52:14

+7:14

73

6.

Halvor Aurmo

Heming Orientering

56:55

+11:55

7.

Torstein Hole

Nydalen Skiklubb

57:02

+12:02

8.

Finn Rygh

Nydalen

58:35

+13:35

9.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

1:05:12

+20:12

10.

Audrun Utskarpen

GEOFORM

1:18:43

+33:43

DSQ

Morten Wettergreen

Fossum IF

55:24

76

DSQ

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

1:01:51

71 72 73 75 76 77 78 79 109 110 111 116 11...

DSQ

Harald Iwe

GEOFORM

1:12:33

130 75 76 78 79 109 110 111


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 november 2021, 21:50:36

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

44

Antall startet:

44