Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Follokarusellen ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Follokarusellen #3 9. juni 2010

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

26:09

Ingeborg Husøy

IL Driv

1:04:47

Siril Bjørke

Kolbotn & Skimt OL

30:09

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

24:17

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

27:47

+0:00

2.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

47:17

+19:30

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Hovi

Ås-UMB Orientering

58:23

+0:00

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Strand

Måren OK

35:46

+0:00

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

40:23

+4:37

3.

Wendy Fjellstad

ÅS-UMB Orientering

57:35

+21:49

4.

Ellen Christine Koren

Ås-UMB Orientering

1:00:09

+24:23

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

49:18

+0:00

2.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

51:34

+2:16

3.

Inger Halck

Måren OK

57:44

+8:26

DSQ

Pat Marston

SYO

2:02:50

116 115 120

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

49:41

106 107 111 118 119 112 104 120 128

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

26:25

Erlend Killerud

IL Driv

11:59

Erling Husøy

IL Driv

19:57

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ferstad

Ås-UMB Orientering

29:02

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Fløistad

Ås-UMB Orientering

43:29

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

27:13

+0:00

2.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

40:29

+13:16

3.

Fredrik Tveter

Kolbotn & Skimt OL

51:08

+23:55

4.

Jostein Sætra Schefte

Kolbotn & Skimt OL

51:12

+23:59

5.

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

1:07:47

+40:34

6.

Victor Hiller Martinsen

Kolbotn & Skimt OL

1:20:13

+53:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joachim Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

56:32

+0:00

2.

Benjamin Langebekk

Kolbotn & Skimt OL

1:07:58

+11:26

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-UMB Orientering

40:29

+0:00

2.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

43:04

+2:35

3.

Daniel Marston

Bækkelagets SK

45:06

+4:37

4.

Vegard Blomseth Johnsen

Ås-UMB Orientering

47:34

+7:05

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

48:54

+8:25

6.

Knut Jo Strømsborg

IL Driv

55:58

+15:29

7.

Mathias Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

56:58

+16:29

8.

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

57:11

+16:42

9.

Idar Brekke

Bækkelagets SK

59:08

+18:39

10.

Adrian Opheim

Måren OK

1:03:51

+23:22

11.

Sindre W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

1:03:55

+23:26

12.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

1:09:15

+28:46

13.

Jan Erik Christiansen

IL Driv

1:09:20

+28:51

14.

Trygve Røsæg

Måren OK

1:26:07

+45:38

DSQ

Sturla Kaasa

IL Driv

1:06:55

122 123 124 125 126 127 119 116 115 118 111 110 10...

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arve Opheim

Måren OK

50:55

+0:00

2.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

55:39

+4:44

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannessen

Kolbotn & Skimt OL

41:30

+0:00

2.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

42:50

+1:20

3.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

49:52

+8:22

4.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

52:16

+10:46

5.

Stein Turtumøygard

Måren OK

59:42

+18:12

6.

Bjørn Tveite

Ås-UMB Orientering

1:02:39

+21:09

DSQ

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

50:56

121 122 123 124 125 127 119 118 113

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

36:53

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving/Ski VG Skole

46:23

+9:30

3.

Henry Marston

SYO

56:50

+19:57

DSQ

Per-Erik Østlie

IL Driv

27:46

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

37:05

+0:00

2.

Tor Kaurin

Måren OK

52:04

+14:59

3.

Svein Kvalheim

Kolbotn & Skimt OL

55:29

+18:24

4.

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

1:17:07

+40:02

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

36:10

+0:00

2.

Erlend Røer Drabløs

Måren OK

49:30

+13:20


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2010, 18:54:42

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63