Startliste eksport iofxml 3.0

Follokarusellen ranking 2010

Klasse: D -12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
Carmen DirroMåren OK29241009260100
Ylva Marie VikÅs-UMB Orientering2903979499
Julie Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering294394100100
Siril BjørkeKolbotn & Skimt OL2844100929278
Linda GammelsæterKolbotn & Skimt OL16027783
Ingeborg HusøyIL Driv22122
Andrine LangebeckKolbotn & Skimt OL72172
Oda HegstadÅs-UMB Orientering92192
Maja Lykkjen SeglenMåren OK99199
Klasse: D11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Rannveig W. NordhagenÅs-UMB Orientering3004100100100100
Klasse: D15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Kaja W. NordhagenÅs-UMB Orientering300510099100100100
2Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering161210061
3Anne Marte ScheiKolbotn & Skimt OL91191
4Kim DirroMåren OK89189
5Beate StrandMåren OK65165
Klasse: D35
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Sille WinsnesÅs-UMB Orientering2885981009090
2Mona StrandMåren OK283310010083
3Ragnhild SteensgaardKolbotn & Skimt OL281498918392
4Ellen Christine KorenÅs-UMB Orientering2213905180
5Gro Hege LudvigsenMåren OK14626779
6Liv PaltielFolkehelseinstituttet1001100
6Kine BøhlerengenØstmarka OK1001100
8May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering99199
9Sigrid LykkjenMåren OK73173
10Wendy FjellstadÅs-UMB Orientering56256
11Maria TorgersenOppsal IF52152
Klasse: D50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Grete BerntsenMåren OK28631009888
2Ingeborg BakkenMåren OK194394100
3Lene BorthenKolbotn & Skimt OL1001100
3Bodil KlakeggKolbotn & Skimt OL1001100
5Mari BirkelandMaris Interiørhjelp87187
Klasse: D70
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Unni BøhlerengenMåren OK28348383100100
2Ragnhild KrogvigKolbotn & Skimt OL2003100100
3Unni DrageAker Solutions89189
4Synnøve AmundsenKolbotn & Skimt OL55155
Klasse: H -12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
Terjei LillehammerÅs-UMB Orientering2885100887110059
Thomas ArnesenKolbotn & Skimt OL1001100
Thomas WiggenKolbotn & Skimt OL98198
Alrik AasestadÅs-UMB Orientering2493878973
Erlend KillerudDriv2002100100
Erling HusøyDriv184284100
Kristoffer L. GulheimKolbotn & Skimt OL98198
Klasse: H11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Sigurd FløistadÅs-UMB Orientering3004100100100100
2Linus OlhansÅs-UMB Orientering170270100
Klasse: H13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering3004100100100100
2Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering24951486739050
3Oskar JakobsenBækkelagets SK2373888663
4Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering199299100
5Bjørn TengeÅs-UMB Orientering17328291
6Jostein Sætra SchefteKolbotn & Skimt OL52152
6Fredrik TveterKolbotn & Skimt OL52152
8Filip HillerKolbotn & Skimt OL18118
Klasse: H15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Magne JutulstadBækkelagets SK288388100100
2Joachim ArnesenKolbotn & Skimt OL2002100100
3Benjamin LangebekkKolbotn & Skimt OL177410077
4Lars TreekremÅs-UMB Orientering92192
5Victor Hiller MartinsenKolbotn & Skimt OL77177
5Fredrik TveterKolbotn & Skimt OL77177
7Joachim ArnesenFossum IF74174
8Sebastian HeltbergBækkelagets SK65365
Klasse: H17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering27441008391
2Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering2293766786
3Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering2002100100
3Halvor SteinsholtÅs-UMB Orientering200493426344
5Adrian OpheimMåren OK1973537866
6Håvard LucasenÅs-UMB Orientering194294100
7Trygve RøsægMåren OK15753389835
8Gunnar TengeÅs-UMB Orientering12027248
9Anders TiltnesIL Tyrving1001100
10Daniel MarstonBækkelagets SK90190
11Vegard Blomseth JohnsenÅs-UMB Orientering85185
12Thor MellaØstmarka OK81181
13Knut Jo StrømsborgIL Driv69169
14Anders TreekremÅs-UMB Orientering68168
15Håvard SteinsholtÅs-UMB Orientering66166
16Tor RingstadTandberg63163
17Idar BrekkeBækkelagets SK62162
18Bjørn Håvard EvjenÅs-UMB Orientering61161
19Sindre W. NordhagenÅs-UMB Orientering53153
20Kjartan HaugerOSI52152
21Geir SandULLEVÅL SYKEHUS48148
22Arve OpheimMåren OK47147
23Jan Erik ChristiansenIL Driv42142
24Trond Henry SkjønsfjellVernepliktsverket25125
Klasse: H35
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Truls KvaaseBækkelagets SK3003100100100
2Per Arne ArnesenKolbotn & Skimt OL2703929088
3Gunnar TengeÅs-UMB Orientering19329697
3Arve OpheimMåren OK193393100
5Anbjørn GrindheimMåren OK15127180
6Bjørn NordvikKolbotn & Skimt OL10424361
7Thor MellaØstmarka OK1001100
8Magne KnudsenØstmarka OK94194
9Trond HolterMåren OK86186
10Bjørn AasestadÅs-UMB Orientering83183
11Halvor JutulstadBækkelagets SK79179
12Tormod StrandMåren OK75175
13Geir HokholtKolbotn & Skimt OL59159
14Mads LillevoldÅs-UMB Orientering51151
15Håkon HalvorsenStatnett37137
16Øyvind ThømtIndre Østfold OK20120
Klasse: H50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Ivar MaalenÅs-UMB Orientering297397100100
2Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering2633919478
3Nils BøhnKolbotn & Skimt OL255487838578
4Olav JohannessenKolbotn & Skimt OL244310010044
5Erik JonassenKolbotn & Skimt OL2033934961
6Stein TurtumøygardMåren OK195457636171
7Knut BjørkeloKolbotn & Skimt OL190410090
8Bjørn TveiteÅs-UMB Orientering10925752
9Per Hermann KrøgerMåren OK1002100
10Bjørn SolbergseterBILPOST99199
11John HansenAB PIL97197
12Per KaarbyBellit94194
13Morten KristoffersenOppsal IF87187
14Jon FredriksenHauketo IF83283
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF78178
16Ove MartinsenHauketo IF77177
16Morten KarlsenMåren OK77177
18Paal W HanssenBDO74174
19Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere65165
20Stig KarlsenAbildsø Elektriske37137
Klasse: H60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Jon FærdenKolbotn & Skimt OL290310010090
2Hasse BergstrømIL Tyrving/Ski VG Skole27958392819295
3Eldar BørsumBækkelagets SK2002100100
4Geir TrøanKolbotn & Skimt OL18329687
5Åsmund JahrIL Driv12327746
6Vidar BerteigEasyPetro1001100
7John Thomas PetersenNordea89189
8Knut JohansenMåren OK82182
9Lars-Evan PetterssonKolbotn & Skimt OL68168
10Ivar StrømstadRaumar63163
11Henry MarstonSYO60160
12Einar SkåreBREVPOST58158
13Ivar OpsahlPlanbygg45145
Klasse: H70
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Carl-Fred. KolderupStabæk If29549210010095
2Tor KaurinMåren OK20733770100
3Magnar NilsenKolbotn & Skimt OL1604811960
4Bjarne SmaadahlKolbotn & Skimt OL1474462477
5Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1001100
6Tor DrageAker Solutions99199
7Sveinung BleikvinAsker SK97197
8Sven Erik RognesUniversitetet Oslo94194
9Ingvald SevaldsonPermakem92192
10Ronald InglingstadNordea87187
11Sigurd MelsomKjelsås85185
12Arne JordalSAS82182
13Johan TheisenKolbotn & Skimt OL78178
13Helge KvaaseHIAK78178
15Bjørn LarssonPrivat77177
16Svein KvalheimBT74174
16Magne GrandeFBI74174
18Thor OlsenGabrielsen & Olsen66166
19Tor E. HenriksenLillomarka OL65165
19Kåre Holt HansenEgen Klubb65165
21Svein KvalheimKolbotn & Skimt OL63163
22Jon C. FougnerFUGRO62162
23Erich SturmAlcatel-Lucent BIL58158
24Per WoxenSveda Kjemi43143
25Rolf EdvardsenPrivat36136
Klasse: ÅPEN C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Eline MoslingKolbotn & Skimt OL184284100
2Sigrid HallåsA hus BIL1001100
2Gunnstein BjørkeKolbotn & Skimt OL1001100
4Inga BøhnKolbotn & Skimt OL94194
5Rikke GåsholtUIO93193
6Jan IlsethGazellen51151
7Toril Berg-DomaasKolbotn & Skimt OL42142
Klasse: ÅPEN B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL288586981008990
2Erlend Røer DrabløsMåren OK273310010073
3Axel BoixMåren OK27239676100
4Andrea Vild JødalBækkelagets SK1001100
5Mads LillevoldÅs-UMB Orientering99199
6Fenna Van NesKolbotn & Skimt OL84184
7Gunnstein BjørkeKolbotn & Skimt OL72172
8Kai Fredrik LangebekkKolbotn & Skimt OL69169
9Toril Berg-DomaasKolbotn & Skimt OL37137
Klasse: D17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Malin EijsinkÅs-UMB Orientering3003100100100
2Ingvild Maalen-JohansenÅs-UMB Orientering194294100
3Ine HoviÅs-UMB Orientering169210069
4Irene BakkenMåren OK12624977
5Johanne BrynildsenKolbotn & Skimt OL94194
6Mari B JonassenKolbotn & Skimt OL93193
7Monica Diana HillerKolbotn & Skimt OL88188
8Andrea Vild JødalBækkelagets SK79279
9Gunn-Toril HokholtKolbotn & Skimt OL74174
Klasse: D60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn & Skimt OL28931009594
2Anne Marit FærdenKolbotn & Skimt OL2003100100
3Inger HalckMåren OK14225983
4Sissel OlaisenKolbotn & Skimt OL1001100
Klasse: D13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Johanne MoslingKolbotn & Skimt OL3003100100100
2Hanne Cecilie GarnesBækkelagets SK90290
2Amanda DeinbollBækkelagets SK90290
Klasse: H13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5
1Andreas FerstadÅs-UMB Orientering300410010091100
2Eirik Nilsson GundersenÅs-UMB Orientering15427678
3Henrik BorthenKolbotn & Skimt OL1001100


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Vinneren i en klasse får 100 poeng. Deretter gis det ett poengs fradrag for hvert påbegynt halvminutt etter vinneren. Alle som er mer enn 50 minutter etter, får 0 poeng.