Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Follokarusellen ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Follokarusellen #4 25. august 2010

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Carmen Dirro

Måren OK

35:11

Siril Bjørke

Kolbotn & Skimt OL

19:23

Ylva Marie Vik

Ås-UMB Orientering

15:40

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

15:37

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

23:44

Andrine Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

29:32

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Mosling

Kolbotn & Skimt OL

37:55

+0:00

DSQ

Hanne Cecilie Garnes

Bækkelagets SK

1:06:08

127 105 121

DSQ

Amanda Deinboll

Bækkelagets SK

1:06:11

127 105 121

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

22:53

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

32:14

+0:00

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

44:36

+0:00

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Strand

Måren OK

36:57

+0:00

2.

Ragnhild Steensgaard

Kolbotn & Skimt OL

45:09

+8:12

3.

Ellen Christine Koren

Ås-UMB Orientering

46:54

+9:57

4.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

47:12

+10:15

DSQ

Wendy Fjellstad

Ås-UMB Orientering

10:43

115 122 118 119 120 123 121 150 249

DSQ

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

40:06

118 119

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Borthen

Kolbotn & Skimt OL

46:37

+0:00

2.

Grete Berntsen

Måren OK

52:13

+5:36

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn & Skimt OL

57:30

+0:00

2.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

1:00:26

+2:56

DSQ

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:21:48

118 119 120 123 121 150

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

45:29

+0:00

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

26:43

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

21:20

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Borthen

Kolbotn & Skimt OL

24:54

+0:00

2.

Andreas Ferstad

Ås-UMB Orientering

29:24

+4:30

3.

Eirik Nilsson Gundersen

Ås-UMB Orientering

36:35

+11:41

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Fløistad

Ås-UMB Orientering

31:55

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

27:37

+0:00

2.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

32:14

+4:37

3.

Oskar Jakobsen

Bækkelagets SK

34:13

+6:36

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

42:20

+0:00

DSQ

Benjamin Langebekk

Kolbotn & Skimt OL

41:24

119

DSQ

Sebastian Heltberg

Bækkelagets SK

1:29:59

120 123 121 150 249

DSQ

Øyvind Guldbrandsen

Bækkelagets SK

1:30:02

120 123 121 150 249

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

40:39

+0:00

2.

Thor Mella

Østmarka OK

49:50

+9:11

3.

Adrian Opheim

Måren OK

51:39

+11:00

4.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

54:39

+14:00

5.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

59:08

+18:29

6.

Arve Opheim

Måren OK

1:07:02

+26:23

7.

Trygve Røsæg

Måren OK

1:13:05

+32:26

DSQ

Sigurd Hynne

Ås-UMB Orientering

39:13

113 114 115 116 117 118

DSQ

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

48:49

110

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

35:39

+0:00

2.

Magne Knudsen

Østmarka OK

38:10

+2:31

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:04:03

+28:24

DSQ

Stein Mella

Østmarka OK

23:30

122 119 120 123 121 150 249

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

31:05

+0:00

2.

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

35:37

+4:32

3.

Morten Kristoffersen

Oppsal IF

37:35

+6:30

4.

Nils Bøhn

Kolbotn & Skimt OL

38:28

+7:23

5.

Stein Turtumøygard

Måren OK

50:19

+19:14

6.

Bjørn Tveite

Ås-UMB Orientering

54:44

+23:39

7.

Erik Jonassen

Kolbotn & Skimt OL

56:10

+25:05

8.

Olav Johannessen

Kolbotn & Skimt OL

58:54

+27:49

9.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

1:02:09

+31:04

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

32:20

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving/Ski VG Skole

36:19

+3:59

3.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

37:13

+4:53

4.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

38:39

+6:19

5.

Knut Johansen

Måren OK

40:55

+8:35

6.

Åsmund Jahr

IL Driv

43:23

+11:03

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

33:25

+0:00

2.

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

53:00

+19:35

3.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:10:59

+37:34

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Vild Jødal

Bækkelagets SK

34:28

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

39:43

+5:15

3.

Axel Boix

Måren OK

46:14

+11:46

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnstein Bjørke

Kolbotn & Skimt OL

29:46

+0:00

2.

Eline Mosling

Kolbotn & Skimt OL

37:39

+7:53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2010, 21:15:04

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

73

Antall startet:

73