Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Follokarusellen ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Follokarusellen #5 8. september 2010

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oda Hegstad

Ås-UMB Orientering

15:11

Siril Bjørke

Kolbotn & Skimt OL

22:13

Maja Lykkjen Seglen

Måren OK

11:50

Carmen Dirro

Måren OK

11:39

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Mosling

Kolbotn & Skimt OL

43:54

+0:00

2.

Amanda Deinboll

Bækkelagets SK

48:36

+4:42

3.

Hanne Cecilie Garnes

Bækkelagets SK

48:39

+4:45

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

23:39

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

33:12

+0:00

2.

Kim Dirro

Måren OK

38:22

+5:10

3.

Beate Strand

Måren OK

50:19

+17:07

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

45:03

+0:00

2.

Gunn-Toril Hokholt

Kolbotn & Skimt OL

57:55

+12:52

3.

Ine Hovi

Ås-UMB Orientering

1:00:07

+15:04

Savnet

Nikoline Ekeberg Schjerve

Ås-UMB Orientering

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Bøhlerengen

Østmarka OK

37:33

+0:00

2.

Ragnhild Steensgaard

Kolbotn & Skimt OL

41:20

+3:47

3.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

42:27

+4:54

4.

Mona Strand

Måren OK

45:59

+8:26

5.

Sigrid Lykkjen

Måren OK

50:36

+13:03

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Klakegg

Kolbotn & Skimt OL

1:13:19

+0:00

DSQ

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:13:22

147 148 137 138 157

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

43:16

+0:00

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer L. Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

14:46

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

34:16

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

27:12

Erling Husøy

Driv

14:08

Erlend Killerud

Driv

14:08

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ferstad

Ås-UMB Orientering

23:29

+0:00

2.

Eirik Nilsson Gundersen

Ås-UMB Orientering

34:11

+10:42

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Fløistad

Ås-UMB Orientering

29:55

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

18:11

+0:00

2.

Oskar Jakobsen

Bækkelagets SK

36:38

+18:27

3.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

43:07

+24:56

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

44:54

+0:00

2.

Joachim Arnesen

Fossum IF

57:25

+12:31

DSQ

Øyvind Gulbrandsen

Bækkelagets SK

1:35:45

138 157

DSQ

Sebastian Heltberg

Bækkelagets SK

1:35:53

138 157

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

49:43

+0:00

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

53:51

+4:08

3.

Mathias Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

56:35

+6:52

4.

Adrian Opheim

Måren OK

1:06:30

+16:47

5.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

1:15:39

+25:56

6.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

1:17:42

+27:59

DSQ

Trygve Røsæg

Måren OK

1:37:48

136 137 138 157

Savnet

Håvard Tveite

Ås-UMB Orientering

NULL

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

39:45

+0:00

2.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

45:41

+5:56

3.

Trond Holter

Måren OK

46:35

+6:50

4.

Tormod Strand

Måren OK

52:15

+12:30

5.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

58:51

+19:06

6.

Geir Hokholt

Kolbotn & Skimt OL

1:00:05

+20:20

7.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

1:03:49

+24:04

8.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:19:41

+39:56

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

37:20

+0:00

2.

Nils Bøhn

Kolbotn & Skimt OL

48:10

+10:50

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

48:41

+11:21

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

51:44

+14:24

5.

Erik Jonassen

Kolbotn & Skimt OL

56:33

+19:13

DSQ

Per Hermann Krøger

Måren OK

32:08

136 137 138 157

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

34:25

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving/Ski VG Skole

36:54

+2:29

3.

Åsmund Jahr

IL Driv

1:01:12

+26:47

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Kaurin

Måren OK

46:31

+0:00

2.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

48:45

+2:14

3.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

57:46

+11:15

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Boix

Måren OK

37:58

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

42:53

+4:55

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Mosling

Kolbotn & Skimt OL

37:49

+0:00

2.

Inga Bøhn

Kolbotn & Skimt OL

40:27

+2:38

3.

Toril Berg-Domaas

Kolbotn & Skimt OL

1:06:45

+28:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2010, 22:16:45

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

71

Antall startet:

71