Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #1 18. mai 2011

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thea Berg Martinsen

Hauketo IF

19:49

Emilie Romfo Svenningsen

Hauketo IF

19:54

Klasse: D13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Husøy

Driv IL

+0:00

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørg Venstad

Kolbotn & Skimt OL

19:52

+0:00

2.

Helene Karlstrøm

Kolbotn & Skimt OL

19:53

+0:01

3.

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

20:40

+0:48

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

11:49

+0:00

2.

Siril Bjørke

Kolbotn & Skimt OL

26:55

+15:06

3.

Andrine Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

30:51

+19:02

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

16:09

+0:00

DSQ

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

28:21

169

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

18:26

+0:00

2.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

18:59

+0:33

3.

Andrea Vild Jødal

Bækkelagets SK

24:39

+6:13

4.

Elin Bjerva

Bækkelagets SK

25:40

+7:14

DSQ

Nikoline Ekeberg Schjerve

Ås-UMB Orientering

13:36

153 36 162 163 167 172

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

17:19

+0:00

2.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn & Skimt OL

18:18

+0:59

3.

Tove Strand

Måren OK

18:27

+1:08

4.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

19:08

+1:49

5.

Mona Strand

Måren OK

19:32

+2:13

6.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

26:26

+9:07

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berntsen

Måren OK

25:32

+0:00

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

23:23

+0:00

2.

Ingeborg Bakken

Måren OK

27:02

+3:39

3.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

30:41

+7:18

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

20:08

+0:00

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

9:26

Trygve Lillehammer

Ås-UMB Orientering

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Torgersen

Oppsal IF

15:12

+0:00

2.

Andreas Vaage

Bækkelagets SK

18:45

+3:33

3.

Mathias Cederstrøm

Bækkelagets SK

18:57

+3:45

4.

William Resvoll Skaug

Oppsal IF

22:30

+7:18

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

11:46

+0:00

2.

Sigurd Fløistad

Ås-UMB Orientering

15:24

+3:38

3.

Tobias Hillier

Kolbotn & Skimt OL

26:07

+14:21

4.

Henrik Opsal

Kolbotn & Skimt OL

26:16

+14:30

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Treekrem

Ås-UMB Orientering

18:08

+0:00

2.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

18:21

+0:13

3.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

20:09

+2:01

4.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

21:07

+2:59

5.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

24:03

+5:55

6.

Oskar Jakobsen

Bækkelagets SK

24:08

+6:00

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

16:25

+0:00

2.

Ola Marius Pedersen

Ås-UMB Orientering

17:32

+1:07

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

18:39

+2:14

4.

Jørn Sundby

Larvik OK

19:19

+2:54

5.

Benjamin Langebekk

Kolbotn & Skimt OL

21:24

+4:59

6.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

21:28

+5:03

7.

Anders Treekrem

Ås-UMB Orientering

22:10

+5:45

8.

Joachim Arnesen

Fossum IF

23:34

+7:09

9.

Trygve Røsæg

Måren OK

27:12

+10:47

10.

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

44:48

+28:23

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

18:27

+0:00

2.

Arve Opheim

Måren OK

18:54

+0:27

3.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

22:02

+3:35

4.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

23:12

+4:45

5.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

26:57

+8:30

6.

Erling Fløistad

Ås-UMB Orientering

30:00

+11:33

Død brikke, tid foreløpig satt til 30 min

DSQ

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

25:48

162

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Karlsen

Måren OK

19:28

+0:00

2.

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

20:02

+0:34

3.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

20:41

+1:13

4.

Bård Bjørhei

Kolbotn & Skimt OL

21:04

+1:36

5.

Ove Martinsen

Hauketo IF

23:42

+4:14

6.

Stein Turtumøygard

Måren OK

25:28

+6:00

7.

Lars Arnesen

Bækkelagets SK

32:11

+12:43

8.

Geir Hokholt

Kolbotn& Skimt OL

37:47

+18:19

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

20:28

+0:00

2.

Jon Færden

Kredinor

22:17

+1:49

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl-Fred Kolderup

Stabæk IF

19:03

+0:00

2.

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

23:12

+4:09

3.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

35:23

+16:20

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Toril Berg-Domaas

Kolbotn & Skimt OL

28:57

152


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 mai 2011, 10:28:14

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74