Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Follokarusell #2 6. juni 2012

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås-UMB Orientering

19:53

+0:00

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

24:18

+4:25

3.

Carmen Dirro

Måren OK

29:40

+9:47

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

22:08

+0:00

2.

Johanne Øderud

Bækkelagets SK

48:23

+26:15

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

28:12

+0:00

2.

Oda Marie Hegstad

Ås-UMB Orientering

38:00

+9:48

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

44:36

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

31:54

+0:00

2.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

36:56

+5:02

3.

Andrea Koch

Bækkelagets SK

38:55

+7:01

4.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

43:31

+11:37

5.

Kine Bøhlerengen

Østmarka OK

43:40

+11:46

6.

Kristin Roskifte

Kolbotn & Skimt OL

49:11

+17:17

7.

Andrea Vild Jødal

Bækkelagets SK

51:56

+20:02

8.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

1:12:21

+40:27

DSQ

Nina Lundqvist

Ås-UMB Orientering

1:05:05

130 128 129 125 142

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

30:41

+0:00

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

41:34

+10:53

3.

Ellen-Christine Koren

Ås-UMB Orientering

46:52

+16:11

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Strand

Måren OK

32:02

+0:00

2.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

36:41

+4:39

249

3.

Grete Berntsen

Måren OK

47:22

+15:20

DSQ

Inger Bergkastet

Kolbotn & Skimt OL

26:21

130 125 142 150 249

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt

52:01

+0:00

2.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

54:10

+2:09

3.

Sissel Olaisen

Kolbotn & Skimt OL

54:52

+2:51

4.

Inger Halck

Måren OK

58:15

+6:14

DSQ

Pat Marston

SYO

1:20:57

131 130 125 142

DSQ

Jessica Kathle

Måren OK

1:36:49

142

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

45:45

+0:00

2.

Synnøve Amundsen

Kolbotn & Skimt OL

1:10:46

+25:01

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nyheim

Kolbotn & Skimt OL

32:59

+0:00

DSQ

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

57:31

131

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Arnesen

Bækkelagets SK

49:30

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

28:21

+0:00

2.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

31:56

+3:35

3.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

40:31

+12:10

4.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

50:10

+21:49

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Schälli

Bækkelagets SK

47:17

+0:00

2.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

50:44

+3:27

3.

Kyongsa Ri

Bækkelagets SK

1:00:20

+13:03

4.

Donatas Kontautas

Kolbotn & Skimt OL

1:24:13

+36:56

DSQ

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Oppsal Orientering

1:01:24

122 123 128 125 142 135

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

32:20

+0:00

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

32:38

+0:18

3.

Idar Brekke

Ås-UMB Orientering

38:36

+6:16

4.

Bjørn Aasestad

Ås-UMB Orientering

46:52

+14:32

5.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

50:57

+18:37

6.

Andreas Lundqvist

Ås-UMB Orientering

57:55

+25:35

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

1:12:42

+40:22

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

32:34

+0:00

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

33:04

+0:30

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

33:05

+0:31

4.

Bård Bjørhei

Kolbotn & Skimt OL

35:16

+2:42

5.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

40:03

+7:29

6.

Morten Due

Måren OK

44:23

+11:49

7.

Per Arne Andresen

Kolbotn & Skimt OL

45:22

+12:48

8.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

53:46

+21:12

9.

Lars Arnesen

Bækkelagets SK

56:21

+23:47

249

DSQ

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

35:36

128

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

33:33

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

36:22

+2:49

3.

Stein Turtumøygard

Måren OK

36:28

+2:55

4.

Rune Halke

Vestre Akers SK

42:36

+9:03

5.

Trond Wettergreen

Driv IL

45:00

+11:27

6.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

45:29

+11:56

7.

Kaare Solhjell

Privat

46:07

+12:34

8.

Henry Marston

SYO

51:23

+17:50

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

32:02

+0:00

2.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk If

39:56

+7:54

3.

Svein Kvalheim

Kolbotn & Skimt OL

41:08

+9:06

133

4.

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

43:15

+11:13

5.

Johs Johannesen

Måren OK

43:49

+11:47

6.

Tor Kaurin

Måren OK

51:51

+19:49

7.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:19:17

+47:15

Klasse: D-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

37:23

Hanna Hegstad

Ås-UMB Orientering

29:48

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

20:22

Selma Færden

Kolbotn & Skimt OL

50:53

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

20:07

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

33:37

Isabel Handstanger

Kolbotn & Skimt OL

40:19

Andrea Sævareid

Kolbotn & Skimt OL

21:16

Tuva Sævareid

Kolbotn & Skimt OL

25:28

Andrea Emanuelsen

Måren OK

23:05

Klasse: H-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lasse L. Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

50:00

Mathias Alten

Ås-UMB Orientering

21:44

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

19:16

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

35:02

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

35:15

Jon Schoultz

Ås-UMB Orientering

19:16

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Strøm

Hauketo IF

28:12

+0:00

2.

Olav Torgersen

Bækkelagets SK

32:22

+4:10

3.

Johanne Ligaard

Kolbotn & Skimt OL

33:06

+4:54

4.

Bjørn Erik Pedersen

Ås-UMB Orientering

33:34

+5:22

5.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

46:09

+17:57

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

34:37

+0:00

2.

Toril Berg-Domaas

Kolbotn & Skimt OL

43:26

+8:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juni 2012, 01:02:33

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

99

Antall startet:

99