Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2012Dataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Foll-o-karusellen løp 5 29. august 2012

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

28:29

+0:00

2.

Carmen Dirro

Måren OK

40:02

+11:33

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

23:19

+0:00

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Marie Hegstad

Ås-UMB Orientering

25:46

+0:00

2.

Synne Gåseidnes Thorsen

Kolbotn & Skimt OL

1:00:03

+34:17

3.

Naja Nordahl

Kolbotn og Skimt OL

1:00:07

+34:21

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

34:34

+0:00

2.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

41:30

+6:56

3.

Kristin Roskifte

Kolbotn og Skimt OL

46:22

+11:48

4.

Grete Westgaard

Kolbotn & Skimt OL

59:09

+24:35

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

36:48

+0:00

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

37:07

+0:19

3.

Ellen-Christine Koren

Ås-UMB Orientering

45:19

+8:31

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Strand

Måren OK

35:43

+0:00

2.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

38:38

+2:55

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn & Skimt OL

51:55

+0:00

2.

Inger Halck

Måren OK

53:04

+1:09

3.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

56:50

+4:55

DSQ

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

33:08

42 40

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

36:29

+0:00

2.

Aud Kirkhorn

Måren OK

57:08

+20:39

Klasse: H-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

12:25

Endre Olsby

Måren OK

21:53

Jon Schoultz

Ås-UMB Orientering

12:39

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

17:57

DSQ

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

34:23

36

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Aksel Arnesen

Bækkelagets SK

46:14

48

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

29:24

+0:00

2.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

30:08

+0:44

3.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

37:23

+7:59

4.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

56:12

+26:48

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian F Schive

Halden SK

38:58

+0:00

2.

Thomas Schive

Bækkelagets SK

43:11

+4:13

3.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

46:07

+7:09

4.

Thibaut Derenne

Ås-UMB Orientering

50:21

+11:23

5.

Kyongsa Ri

Bækkelagets SK

50:27

+11:29

6.

Øyvind Bakke

Sweco Norge

54:33

+15:35

7.

Donatas Kontautas

OK Telsiai

1:22:03

+43:05

DNS

Audun Bjerknes

Hauketo IF

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Winsents

Brandval/Kongsvinger OK

30:01

+0:00

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

31:32

+1:31

3.

Jørn Thorsen

Kolbotn og Skimt OL

40:51

+10:50

4.

Harald Østgård Lund

Måren OK

45:37

+15:36

5.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

45:41

+15:40

6.

Anbjørn Grindheim

Måren OK

48:48

+18:47

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

29:16

+0:00

2.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

31:56

+2:40

3.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

34:55

+5:39

4.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

35:17

+6:01

5.

Morten Karlsen

Måren OK

38:22

+9:06

6.

Lars Arnesen

Bækkelagets SK

50:32

+21:16

DSQ

Erik Jonassen

Kolbotn og Skimt OL

47:11

49

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Aalborg OK

30:10

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

32:52

+2:42

3.

Stein Turtumøygard

Måren OK

33:12

+3:02

4.

Knut Krosby

Kolbotn & Skimt OL

39:01

+8:51

5.

Kaare Solhjell

Privat

45:22

+15:12

6.

Rune Halke

Vestre Aker Skiklubb

46:12

+16:02

7.

Harald Wibye

OK Moss

46:25

+16:15

8.

Åsmund Jahr

Driv IL

53:34

+23:24

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

36:24

+0:00

2.

Tor Kaurin

Måren OK

49:28

+13:04

3.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

1:00:10

+23:46

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

24:50

+0:00

2.

Nina Lundqvist

Ås-UMB Orientering

26:54

+2:04

3.

Andreas Lundqvist

Ås-UMB Orientering

27:02

+2:12

Klasse: D-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

18:54

Andrea Sævareid

Kolbotn & Skimt OL

12:11

Tuva Sundt Magnussen

Kolbotn & Skimt OL

12:19

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

15:47

Andrea Treider Frøystad

Ås-UMB Orientering

15:50

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

15:46

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

14:34

Andrea Emanuelsen

Måren OK

18:25

Christine Kure

Ås-UMB Orientering

31:23

Sanne Olsby

Måren OK

22:17

Ida Margrethe Ulvestad

Måren OK

18:29

Isabel Handstanger

Kolbotn & Skimt OL

44:12

Hanna Hegstad

Ås-UMB Orientering

16:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2012, 20:55:58

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

79

Antall startet:

78