Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P21 / AB Karusell Nr 5 1. september 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

49:41

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

51:25

+1:44

3.

Pernille Ibsen Lervåg

Statnett

52:13

+2:32

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Rådstoga

Asker SK

50:16

+0:00

2.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

51:17

+1:01

3.

Toril Eine

Fossum IF

1:04:57

+14:41

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

41:16

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

42:48

+1:32

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

42:54

+1:38

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

46:57

+5:41

5.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

51:54

+10:38

6.

Anne Sagberg

Stabæk IF

52:29

+11:13

7.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

56:36

+15:20

8.

Kjersti Tho

STABÆK IF

57:00

+15:44

9.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:02:48

+21:32

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

49:42

+0:00

2.

Unni Drage

AkerSolutions

49:50

+0:08

3.

Lilla Madsen

FBI

1:10:56

+21:14

DSQ

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

1:00:39

31 32

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørgulf Svenningsen

Statnett BIL

1:05:13

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Petter Kjerkreit

Enskilda

49:04

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

51:18

+2:14

3.

Magne Omestad

Blom

51:33

+2:29

4.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

54:36

+5:32

5.

Inge Gunnes

Norconsult

55:43

+6:39

6.

Lars Karelius Noer

NRK

56:15

+7:11

7.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

56:41

+7:37

8.

Einar Huse

Fossum IF

59:03

+9:59

9.

Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

1:04:40

+15:36

10.

Tor Ringstad

Tandberg

1:07:22

+18:18

11.

Hallvard Koren

OK Moss

1:08:00

+18:56

12.

Lars Rønning

Western GECO

1:12:12

+23:08

13.

Sven Ringstad

Siemens

1:48:41

+59:37

DSQ

Gerrit Rode

Fet O-Lag

52:29

147

DSQ

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

54:14

31

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:12

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Heming

50:13

+2:01

3.

Per Kaarby

BELLIT

51:48

+3:36

4.

Trond Westgaard

REC

58:14

+10:02

5.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:04:44

+16:32

6.

Iain Mcleod

FuGRO

1:18:31

+30:19

DSQ

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

1:01:19

146

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

47:17

+0:00

2.

Ivar Refsland

ACCENTURE

52:49

+5:32

3.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

57:30

+10:13

4.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

59:33

+12:16

5.

Bård Natvig

Universitetet

1:02:01

+14:44

6.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:02:10

+14:53

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:03:31

+16:14

8.

Richard Blom

FBI

1:05:34

+18:17

9.

Knud Bjørne-Larsen

NORSK FILMSTUDIO

1:07:25

+20:08

10.

Don Skantze

Tyrving, IL

1:21:24

+34:07

DSQ

Pål Terkelsen

PRIVAT

55:29

148 134 138

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

46:59

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

49:08

+2:09

3.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

50:37

+3:38

4.

Bjørn Rossow

Thales

1:01:01

+14:02

5.

Reidar Kierulf

RKP

1:04:12

+17:13

6.

Bent Vale

NORGES BANK

1:52:28

+1:05:29

DSQ

Arne Edvinsen

DNB NOR

44:31

67 175 148 134 138

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

41:41

+0:00

2.

Knut Erik Bjørklund

DNB NOR

50:14

+8:33

3.

Knut Erik Østengen

Thales

50:39

+8:58

4.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

51:09

+9:28

5.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

59:21

+17:40

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:00:04

+18:23

7.

Torstein Østen

MAESTRO

1:06:40

+24:59

8.

Per Haugen

NEDERMAN

1:14:24

+32:43

9.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

+0:0-41

DSQ

Bjørn Spjelkavik

FBI

53:43

31

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

36:13

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

40:52

+4:39

3.

Tormod Hegdahl

HemiNG/NJÅRD

42:22

+6:09

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:49

+8:36

5.

Roar Gudding

VETBIL

46:15

+10:02

6.

Tor Ommundsen

Veritas

46:53

+10:40

7.

Hans Petter Jensen

Privat

49:22

+13:09

8.

Tom Ibsen

UBIL

56:25

+20:12

9.

Sverre Farstadvoll

PETEC

1:03:42

+27:29

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

BT

38:26

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

41:13

+2:47

3.

Tor Drage

AkerSolutions

42:13

+3:47

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

43:39

+5:13

5.

Sigurd Melsom

Kjelsås

44:38

+6:12

6.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

47:01

+8:35

7.

Annar Brustad

FOBIL

48:48

+10:22

8.

Arne Jordal

SAS

58:13

+19:47

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

58:34

+20:08

10.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

1:00:00

+21:34

11.

Knut Hangeraas

GEOFORM

1:08:07

+29:41

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

40:34

+0:00

2.

Einar Hoff

NORCONSULT

42:26

+1:52

3.

Erling Bakken

Asker SK

48:10

+7:36

4.

Per Gjermo

Asker SK

51:17

+10:43

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

53:21

+12:47

6.

Svein Forthun

HIO

1:09:27

+28:53

7.

Svein Kildal

TELENOR

1:28:43

+48:09

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

6:56

67 175 140 31 32 249

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

58:29

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen

1:00:01

+1:32

3.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:22:36

+24:07

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Danielsen

Asker Skiklubb

57:02

+0:00

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

50:37

+0:00

2.

Anders Søndersrød

Privat

1:00:20

+9:43

3.

Marius Burmo

PRIVAT

1:15:50

+25:13

DSQ

Per Aagaard

Heming Njård

1:42:04

148 134 138 139 140 31 32

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

49:20

+0:00

2.

Ketil Risvoll

TELENOR

1:30:02

+40:42

DSQ

Lars Vik

PRIVAT

1:30:58

148

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Pedersen

Asker Skiklubb

43:00

+0:00

2.

Inga Morgenlie

Nydalens Skiklub

49:22

+6:22

3.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

55:50

+12:50

4.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

57:35

+14:35

5.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

57:53

+14:53

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eli Lund

Nydalens Skiklub

45:33

142 31 32

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Frogner Brath

HYDRO OSLO

34:37

+0:00


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:17:35

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

116

Antall startet:

116