Sortering:

Startliste Åsrennet 23. januar 2016

Klasse: M 19/20 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

1

Fillip Gisleberg Løken

Bækkelagets SK

11:00:00

2

Gunnar Wang-Haugseth

Lørenskog Skiklubb

11:00:00

3

Mats Burud Skjølsvold

Bækkelagets SK

11:00:00

Klasse: M 18 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

11

Sivert Risnes Bøen

Kjelsås IL

11:00:00

12

Fredrik Fossum Jensen

Tistedalen FL

11:00:00

13

Even Seeberg

Nittedal IL

11:00:00

14

Herman Andreas Andersen

Ås IL

11:00:00

15

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet Skiklubb

11:00:00

16

Oliver Hjerpseth

Oppegård IL

11:00:00

17

Sebastian Kristoffer Endrestad

Oppegård IL

11:00:00

10

Petter Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL

11:00:00

Klasse: M 17 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

21

Emil Andre Wiig

Skimt

11:00:00

22

Jakob Henden Kaasen

Bærums Skiklub

11:00:00

23

Ole Tobias Utne Bjerke

Sørum IL

11:00:00

24

Herman M Sandborg

Bærums Skiklub

11:00:00

25

Ådne Gigernes

Nes Ski

11:00:00

26

Sondre Albrigtsen Bjørnstad

Nesodden IF

11:00:00

27

Kristoffer Dunham

Bærums Skiklub

11:00:00

28

Erik Koppervik Christiansen

IL Jardar

11:00:00

29

Herman Kjærnsmo

Bærums Skiklub

11:00:00

30

Henrik Vik Tolo

Lommedalens IL

11:00:00

38

Marius Nåvli Sjølie

Haslum IL

11:00:00

Klasse: K 18 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

31

Tina Knutsmoen

Nesodden IF

11:12:00

32

Cecilie Mogen

Oppegård IL

11:12:00

33

Tale Lindefjeld

IL Jardar

11:12:00

34

Julie Rustad

Drøbak-Frogn IL

11:12:00

Klasse: K 17 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

41

Ingvild Wollebek

Ås IL

11:12:00

42

Julie Bjervig Drivenes

IL Jardar

11:12:00

43

Henriette Sæterdal Semb

Asker Skiklubb

11:12:00

44

Oda Hatlestad Hovland

IL Jardar

11:12:00

45

Hedda Børsting Saltnes

Asker Skiklubb

11:12:00

46

Karoline Ring

Asker Skiklubb

11:12:00

Klasse: G 16 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

51

Carl Wennberg Grøstad

Nesodden IF

11:12:00

52

Mathias Skjevdal

Ås IL

11:12:00

53

Christian Rustad

Drøbak-Frogn IL

11:12:00

54

Eirik Andre Dannemark

Ås IL

11:12:00

Klasse: G 15 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

61

Tobias Moe

IL Jardar

11:12:00

62

Henrik Sakariassen

Driv Idrettslag

11:12:00

63

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

11:12:00

64

Tore Bergseng

Bærums Verk og Hauger IF

11:12:00

Klasse: J 16 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

71

Emilie Reinholdt

Oppegård IL

11:12:00

72

Linn Mei Waaler

Drøbak-Frogn IL

11:12:00

73

Tuva Nesheim Flatebakken

Haslum IL

11:12:00

Klasse: J 15 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

76

Ingrid Bergseng

Lommedalens IL

11:12:00

Klasse: G 14 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

81

Aleksander Elde Holmboe

Bærums Verk og Hauger IF

11:30:00

82

Nikolai Elde Holmboe

Bærums Verk og Hauger IF

11:30:00

83

Tarjei L Nesheim

Bærums Skiklub

11:30:00

84

Simen Fritzner

Gjelleråsen IF

11:30:00

85

Kasper Engeset

IL Jardar

11:30:00

86

Brage Buseth Hammerstad

Haslum IL

11:30:00

87

Sebastian Helgheim

Haslum IL

11:30:00

88

Henrik Vandvik Tørstad

Oppegård IL

11:30:00

89

Alfred Vestvik Thieme

Rælingen Skiklubb

11:30:00

90

Simen Aaberg Skar

Dikemark IF

11:30:00

91

Oscar Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub

11:30:00

92

Kristoffer Mogen

Oppegård IL

11:30:00

93

Stian Grønli

Strømmen og Lillestrøm SK

11:30:00

94

Ola Spigseth

Nes Ski

11:30:00

95

Martinius Lie-Petterson

Haslum IL

11:30:00

96

Simon Haugstad Moosmayer

Holmen IF

11:30:00

97

Sigurd Tveter

Holmen IF

11:30:00

98

Aslak Næss Jensen

IL Jardar

11:30:00

99

Eivind Tømmerberg

Fossum IF

11:30:00

100

Vebjørn Blom-Hagen

Haslum IL

11:30:00

101

Vegard Aarstad

Oppegård IL

11:30:00

102

Simen Bratteng

Gjelleråsen IF

11:30:00

103

Torbjørn Rolstad

Lørenskog Skiklubb

11:30:00

104

Markus Sellevoll

Oppegård IL

11:30:00

105

Jesper Andreas Haakonsen

Strømmen og Lillestrøm SK

11:30:00

106

Torjus Lindefjeld

IL Jardar

11:30:00

107

Knut Andreas Rugsland

Holmen IF

11:30:00

108

Mikkel Katla

Haslum IL

11:30:00

109

Sander Tømmerberg

Fossum IF

11:30:00

110

Ådne Skjærstein

Bærums Skiklub

11:30:00

111

Henrik Glomnes

Holmen IF

11:30:00

112

Endre Rondeel

Drøbak-Frogn IL

11:30:00

113

Petter Solberg

Gjelleråsen IF

11:30:00

114

Magnus Wæhre

Asker Skiklubb

11:30:00

115

Oskar Lockert Skjold

Bjerke IL Ski

11:30:00

116

Nils Johan Tveite

Ås IL

11:30:00

117

Sebastian Horn

Skedsmo Skiklubb

11:30:00

118

Jørgen Tobiassen

Holmen IF

11:30:00

119

Eirik Sundli Næss

Gjerdrum IL

11:30:00

120

Lars Ådland

Bærums Skiklub

11:30:00

121

Mathias Egeberg

Skedsmo Skiklubb

11:30:00

122

Henrik Anker-Nilssen

Nesodden IF

11:30:00

123

Callum Gran

Drøbak-Frogn IL

11:30:00

124

Even Wollebek

Ås IL

11:30:00

125

Tobias Odvold Andersen

Skimt

11:30:00

126

Gabriel Solve Bondevik

Oppegård IL

11:30:00

127

Elias Dybdal

Bærums Skiklub

11:30:00

Klasse: J 14 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

141

Andrine Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

11:50:00

142

Marie Tømmerberg

Fossum IF

11:50:00

143

Hannah Lervik

Asker Skiklubb

11:50:00

144

Oda Hagen Tyrdal

Gjelleråsen IF

11:50:00

145

Lisa Bjønnes

Holmen IF

11:50:00

146

Sara Børsting Saltnes

Asker Skiklubb

11:50:00

147

Maria Vestengen

Nittedal IL

11:50:00

148

Ina Martini

Asker Skiklubb

11:50:00

149

Ingrid Marie Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb

11:50:00

150

Lea G Andenæs

Holmen IF

11:50:00

151

Ida Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm SK

11:50:00

152

Helene Sæterdal Semb

Asker Skiklubb

11:50:00

153

Ida Marie Haarstad

Asker Skiklubb

11:50:00

154

Lea Kajsa Borg Diesen

Bærums Verk og Hauger IF

11:50:00

155

Sunniva Smith Fodstad

Bærums Verk og Hauger IF

11:50:00

156

Rannei Bjørklund

Mogutten IL

11:50:00

157

Synnøve Bjervig

Ullensaker Skiklubb

11:50:00

158

Julie Meinicke

IL Jutul

11:50:00

Klasse: G 13 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

171

Eirik Nordbø

Asker Skiklubb

12:10:00

172

Anders Mørdre Davidsen

Fossum IF

12:10:00

173

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

12:10:00

174

Mathias Myran

Eidsvold Værks Skiklub

12:10:00

175

Erik Ola Jorde

Asker Skiklubb

12:10:00

176

William Høines Larsen

Skedsmo Skiklubb

12:10:00

177

Thile Andreas Erlandsen

IL Jardar

12:10:00

178

Ask Grøtan Wang

Haslum IL

12:10:00

179

Marcus Thunestveit Andersen

Oppegård IL

12:10:00

180

Bård Brun

Eidsvold Værks Skiklub

12:10:00

181

Isak Leknes Frey

Bærums Skiklub

12:10:00

182

Erik Munch-finne

Asker Skiklubb

12:10:00

183

Casper Jacobsen Furum

Holmen IF

12:10:00

184

Anders Bærheim

Nittedal IL

12:10:00

185

Erlend Gløgård Stensrud

Nittedal IL

12:10:00

186

Andreas Lerø

Fossum IF

12:10:00

187

Eirik Enbusk

Nesodden IF

12:10:00

188

Magnus Five

Skedsmo Skiklubb

12:10:00

189

Casper Dege Simonsen

Fossum IF

12:10:00

190

Ulrik Tvedt

Gjerdrum IL

12:10:00

191

Trym Brennsæter

Eidsvold Værks Skiklub

12:10:00

192

Kasper Skotte

Fossum IF

12:10:00

193

Sebastian von Buttlar

Nittedal IL

12:10:00

194

Eigil Thørud

Lørenskog Skiklubb

12:10:00

195

Felix Petersen Wiggen

Fossum IF

12:10:00

196

Henrik Ness

Oppegård IL

12:10:00

197

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF

12:10:00

198

Fabian Berntzen

Holmen IF

12:10:00

199

Mads Hjort-Larsen

Nesodden IF

12:10:00

200

Johannes Hansen

Skimt

12:10:00

201

Alexander Thoeneie

Asker Skiklubb

12:10:00

Klasse: J 13 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

221

Emma Axelsson

Oppegård IL

12:30:00

222

Maja Ellefsrud

Nesodden IF

12:30:00

223

Victoria Nitteberg

Nesodden IF

12:30:00

224

Mille Martinussen

Fossum IF

12:30:00

225

Merete Sperstad

Bærums Verk og Hauger IF

12:30:00

226

Frida Fodstad

Eidsvold Værks Skiklub

12:30:00

227

Martine Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

12:30:00

228

Line Kristiansen

Hakadal IL

12:30:00

229

Marthe Skram Botterud

Bærums Skiklub

12:30:00

230

Janne Alseth

Haslum IL

12:30:00

231

Selma Lima-Hogsnes

Asker Skiklubb

12:30:00

232

Bertine Haneberg

Haslum IL

12:30:00

233

Andrea Mohaugen

Bjerke IL Ski

12:30:00

234

Marianne Haug

Bjerke IL Ski

12:30:00

235

Thea Johansen

Fet Skiklubb

12:30:00

236

Mia Halvorsen-Røgeberg

Haslum IL

12:30:00

237

Charlotte Halseth

Strømmen og Lillestrøm SK

12:30:00

238

Ingrid Kapstad Østgulen

Skimt

12:30:00

239

Eline Skjevdal

Ås IL

12:30:00

240

Eva Liheim Alfstad

Fossum IF

12:30:00

241

Emma Moe

IL Jardar

12:30:00

242

Anette Stadsvik

Fossum IF

12:30:00

243

Thelma Olea Gaarder

Nittedal IL

12:30:00

244

Live Johanne Thørud

Lørenskog Skiklubb

12:30:00

245

Tiril Lilleheier

Ås IL

12:30:00

246

Celina Rytterager Aas

Fet Skiklubb

12:30:00

247

Linnea Rustad

Drøbak-Frogn IL

12:30:00

Klasse: G 12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

261

Mikkel Sletvold

Ullensaker Skiklubb

12:50:00

262

Peter Munch-finne

Asker Skiklubb

12:50:00

263

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL

12:50:00

264

Henrik Stene Skoglund

Ås IL

12:50:00

265

Philip Unnersaker

Oppegård IL

12:50:00

266

Christoffer Brandt-Kjelsen

Nesodden IF

12:50:00

267

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL

12:50:00

268

Oskar Nordby

Nesodden IF

12:50:00

269

Sivert Stene Enger

Øvrevoll Hosle IL

12:50:00

270

Mikkel Vaaje-kolstad

Ås IL

12:50:00

271

Marius Lerø

Fossum IF

12:50:00

272

Anders Skeie Haugene

Drøbak-Frogn IL

12:50:00

273

Oliver Aasgaard

Skimt

12:50:00

274

Kristian Storhæsen

Oppegård IL

12:50:00

275

Even Johansen

Nesodden IF

12:50:00

Klasse: G 11 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

281

Even Rondeel

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

282

Erlend Tveite

Ås IL

13:00:00

283

Mikkel Gjervan

Nesodden IF

13:00:00

284

Viktor Grøtte Røstad

Gjerdrum IL

13:00:00

285

Max Petersen Wiggen

Fossum IF

13:00:00

286

Stian Ustvedt Gravdal

Skimt

13:00:00

287

Lukas Oterholt

Gjerdrum IL

13:00:00

288

Sander H Mortensen

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

289

Arnt August Strøm

Nesodden IF

13:00:00

290

Sigve Snerlebakken-aamodt

Gjerdrum IL

13:00:00

291

Edvard Roll

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

292

Adrian Aasgaard

Skimt

13:00:00

Klasse: J 12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

301

Vilde Emilia Borg Diesen

Bærums Verk og Hauger IF

13:10:00

302

Signe Aaberg Skar

Dikemark IF

13:10:00

303

Julie Kulsrud Kristensen

Gjerdrum IL

13:10:00

304

Anniken Nordstrøm

Drøbak-Frogn IL

13:10:00

305

Ida Lockert Skjold

Bjerke IL Ski

13:10:00

Klasse: J 11 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

311

Lisa Kristine Jorde

Asker Skiklubb

13:10:00

312

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

13:10:00

313

Amalie Kofoed-Steen

Oppegård IL

13:10:00

314

Louise Petersen Wiggen

Fossum IF

13:10:00

315

Hedda Steine Gulholm

Ås IL

13:10:00

316

Marie Sveen

Leirsund IL

13:10:00

317

Sofie Kjær Jørgensen

Nesodden IF

13:10:00

316

Helene Klaveness

Nesodden IF

13:10:00

Klasse: G 10 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

331

Erik Markus Halseth

Strømmen og Lillestrøm SK

13:20:00

332

Håkon Emil Heir

Ås IL

13:20:00

333

Elias Hardersen

Nesodden IF

13:20:00

334

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

13:20:00

335

Magnus Stangenes

Nesodden IF

13:20:00

336

Tor Even Askautrud

Nesodden IF

13:20:00

337

Sebastian Kulsrud Kristensen

Gjerdrum IL

13:20:00

338

Alfred Græsby

Nesodden IF

13:20:00

339

Benjamin Clewing

Ås IL

13:20:00

340

Andreas Kure

Ås IL

13:20:00

341

Birk Lilleheier

Ås IL

13:20:00

342

Sondre Lundqvist

Ås IL

13:20:00

343

Anders Wæhre

Vollen Ungdomslag

13:20:00

344

Magnus Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

13:20:00

345

Petter Strandrud

Ås IL

13:20:00

346

Marius Vestli

Fet Skiklubb

13:20:00

347

Emilian Hagen

Nesodden IF

13:20:00

348

Sondre Kopperud

Nesodden IF

13:20:00

349

Håkon Bergseng

Ås IL

13:20:00

Klasse: J 10 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

361

Amalie Nitteberg

Nesodden IF

13:25:00

362

Astrid Skjevdal

Ås IL

13:25:00

363

Maja Schmidt

Drøbak-Frogn IL

13:25:00

364

Hanna Nordby

Nesodden IF

13:25:00

365

Sofi Tisland

Gjerdrum IL

13:25:00

366

Julie Five

Skedsmo Skiklubb

13:25:00

367

Sanne De Vries Olsby

Nesodden IF

13:25:00

368

Emilie Egeberg

Skedsmo Skiklubb

13:25:00

369

Manda Nordhus Thuv

Nesodden IF

13:25:00

370

Kristine Breivik Hansen

Nesodden IF

13:25:00

371

Andrea Paulsen

Oppegård IL

13:25:00

372

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

13:25:00

373

Tiril Odvold Andersen

Skimt

13:25:00

374

Wilma Høgalmen Stavang

Oppegård IL

13:25:00

375

Ella Hole Svenningsen

Oppegård IL

13:25:00

Klasse: G 9 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

381

Torjus Olai Heir

Ås IL

13:30:00

382

Brage Snerlebakken-Aamodt

Gjerdrum IL

13:30:00

383

Magnus Klaveness

Nesodden IF

13:30:00

384

Jarle Kessler-Hansen

Skimt

13:30:00

385

Gunnar Bjerva

Ås IL

13:30:00

386

Fredrik Brandt-Kjelsen

Nesodden IF

13:30:00

387

Ludvig Roll

Drøbak-Frogn IL

13:30:00

388

Sondre Leknes Frey

Bærums Skiklub

13:30:00

389

Jacob Hoel

Skimt

13:30:00

390

Kristian Lervik-Mørck

Drøbak-Frogn IL

13:30:00

391

Sigurd Storaunet

Ås IL

13:30:00

Klasse: G 8 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

401

Aksel Nordby

Nesodden IF

13:30:00

402

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

13:30:00

403

Vegard Gaustad

Ås IL

13:30:00

404

Eirik Askautrud

Nesodden IF

13:30:00

405

Mathias Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

13:30:00

406

Albert Kofoed-steen

Oppegård IL

13:30:00

407

Marcus Kopperud

Nesodden IF

13:30:00

408

Fredrik Gulliksen

Ås IL

13:30:00

408

Simen D. Gulbrandsen

Skimt

13:30:00

Klasse: J 9 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

411

Kaja Nordhus Thuv

Nesodden IF

13:30:00

Klasse: J 8 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

421

Camilla Lundqvist

Ås IL

13:30:00

422

Aase Strøm

Nesodden IF

13:30:00

423

Sara Steine Gulholm

Ås IL

13:30:00

424

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

13:30:00

425

Astrid Bergseng

Ås IL

13:30:00



Sist oppdatert:

23 januar 2016, 13:52:32

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

267